Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2011., 22:51   #21
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
A neee
pa dobro 20-30 epizoda. nije strašno,mene brine što će se onda dešavat od 60. do 160. valjda se neće sve skupa razvodnit.
Lidiya is offline  
Old 08.09.2011., 22:52   #22
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
pa dobro 20-30 epizoda. nije strašno,mene brine što će se onda dešavat od 60. do 160. valjda se neće sve skupa razvodnit.
Jep, i mene.

Ne toliko hoće li se razvodniti, nego u koje će krajnosti ići. Jer ipak će biti ta Leila i Larin novi, ne bih baš rado da Jakov i Lara budu skupa svega prvih par epizoda...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 08.09.2011., 23:01   #23
Citam vase komentare i vidim bit ce svasta

Nadam se da nece biti dugo rastavljeni
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Old 08.09.2011., 23:01   #24
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Jep, i mene.

Ne toliko hoće li se razvodniti, nego u koje će krajnosti ići. Jer ipak će biti ta Leila i Larin novi, ne bih baš rado da Jakov i Lara budu skupa svega prvih par epizoda...
Imate pravo ne gleda mi se još jedan CCEA :/

Al opet, tolko sam se u ovih 5 dana vezala za njih dvoje i tu priču...koma
Zgčanka is offline  
Old 09.09.2011., 13:04   #25
a jel zna možda netko da li tih 50 - 60 epizoda jaša uopće neće biti u seriji ili kako će izvesti to kada on ode na brod??
mislim stvarno je bezveze da njih dvoje budu zajedno u samo nekoliko epizoda
lara&jaša is offline  
Old 09.09.2011., 13:14   #26
CCEA nam je svima ostavila traume.

Quote:
lara&jaša kaže: Pogledaj post
a jel zna možda netko da li tih 50 - 60 epizoda jaša uopće neće biti u seriji ili kako će izvesti to kada on ode na brod??
mislim stvarno je bezveze da njih dvoje budu zajedno u samo nekoliko epizoda
Pretpostavljam da će ga biti u seriji, prikazat će ga valjda u tom zatvoru i s Leilom na pustom otoku...ali neće biti s Larom, ona u Splitu, on u Africi.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 09.09.2011., 13:26   #27
Hahah.

Mene najviše živcira ovo tu:
Quote:
...doživi brodolom i ostaje zatočen na pustom otoku s lijepom Leilom. U godinu dana zatočeništva na pustom otoku, između njih razvije se ljubav.
Tko je ta Leila? Ne sviđa mi se.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 09.09.2011., 13:31   #28
a valjda na kraju ipak hoće biti zajedno??
lara&jaša is offline  
Old 09.09.2011., 13:32   #29
^Sigurno hoće.

Haha, Estrella, i mene, točno taj dio.

Jel' se zna tko glumi Leilu?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 09.09.2011., 13:39   #30
i jaša će se zaista zaljubiti u drugu ženu? i njih dvoje gotovo do kraja nećemo gledati zajedno?
bojim se da bi ovakav rasplet mogao pokvariti dojam serije koja je zasad odlična
lara&jaša is offline  
Old 09.09.2011., 13:45   #31
Ne znam, piše da će se on vratiti u Hrvatsku s tom Leilom (Nela će ga nekako prije toga uvjeriti da ga Lara nikad nije ni voljela, ne znam kako), a Lara će biti u braku s drugim muškarcem. Nemam pojma kako će dalje ići, ali piše da će ih ti s kojima su u vezi 'uvjeravati' da nisu jedno za drugo...a oni se i dalje vole i čeznu jedno za drugim.

Stvarno se nadam da to ne znači da će do pred sam kraj biti razdvojeni.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 09.09.2011., 13:48   #32
uvjeravati da lara i jaša nisu jedno za drugo?
po svemu sudeći sigurno će na kraju biti zajedno, ali jedino što mi se neće sviđati ako će biti do kraja razdvojeni... jer 160 epizoda je puno, a ako će oni praktički od drugog tjedna biti svak na svojoj strani... a da zapleta mora biti, to razumijem... i isto tako stvarno se nadam da će njega prikazivati kao u africi jer ako još i njega neće biti na ekranima, ne znam....
lara&jaša is offline  
Old 09.09.2011., 13:50   #33
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post

Jel' se zna tko glumi Leilu?
Meni nepoznata Jana Milić. Srpska glumica, vidim da je glumila u Mješovitom braku, Ranjenom orlu i Kad na vrbi rodi grožđe. Možda je nekom poznata iz neke od tih serija.
blenta is offline  
Old 09.09.2011., 13:51   #34
I ja se nadam da neće biti previše razdvojeni, to bi mi bilo najgore.

Ja stvarno ne znam tko glumi tu Leilu, jedino mi na pamet sad pada na pamet ona ženska u bijeloj haljini koja se pojavljuje u intru. No, možda to ni nije ona, možda griješim. Baš idem malo istražiti.

EDDIT: je, to je onda ta. Isto mi je potpuno nepoznata.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 09.09.2011., 13:53   #35
lara&jaša - a znaš kako to ide, druga strana neće prihvatiti da je bitka izgubljena pa kreću spletke i slični scenariji.

Evo, recimo ovaj dio:

Quote:
Kad se konačno spase i vrate u Hrvatsku, Jakov doživi još veće iznenađenje. Njegova Lara u braku je s drugim, a saznaje da ima i sina. On i Lara su opet blizu, ali ih je sudbina još jednom razdvojila. Mora se boriti kako bi dokazao svoju ljubav Lari, a i kako bi se osvetio čovjeku koji je uništio njega i njegovu obitelj.
Ovaj dio mi se sviđa. Ako će biti uporan, salijetati je i sl., bit će tu dobrih scena.

Jedino što mislim da će iz Dinka napraviti prevelikog negativca.

Malo o tom drugom tipu, Nikši:

Quote:
Premda je ona u početku distancirana od njega, ipak joj uspije dokazati svoju ljubav i njih dvoje stupaju u brak. Njihovu idilu naprasno prekida povratak Jakova u Hrvatsku. Nikša je svjestan kako bi mogao vrlo lagano izgubiti Laru. Zato se mora boriti kako bi dokazao Lari da je on bolji izbor od Jakova. To će ga ponovo vratiti na stare putove kriminala, jer će pokušati osigurati bolju budućnost Lari i njezinom sinu ali na krivi način.
Pa o Leili:

Quote:
Ostaje uz nju, ali njegovo srce pripada drugoj. Leila je toga svjesna, što ju polako ali sigurno razdire iznutra. Kad shvati da Jakov nikada u potpunosti neće pripadati njoj, njezina ljubav se pretvara u neutaživu glad za osvetom. Čovjeka kojeg voli spremna je potpuno uništiti kako ne bi pripadao nikome ako ne pripada njoj.
Blenta, hvala! Isto, prvi put čujem za nju.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 09.09.2011., 13:58   #36
pa da, zapravo to tako uvijek ide... ne vjerujem da će upropastiti ovako dobar početak... i iako će biti razdvojeni kako kažeš obljetat će je i bit će dobrih scena jer još se nigdje nije dogodilo da se glavni likovi ne viđaju gotovo do kraja... a sa broda će se isto valjda brzo vratiti i biti prikazan, jer ipak glavni je lik...

i meni se sviđa ovo da će joj htjeti dokazati ljubav... tako da će prava ljubav ipak čekati, a ovi drugi s kojima će biti su valjda zbog nekih spletki i sl...
lara&jaša is offline  
Old 09.09.2011., 14:28   #37
Meni se nekako čini da će ga cijelo vrijeme biti u seriji, samo će biti razdvojeni...i opet mi senekako čini da to neće biti taaakooo duugooo, nezz...imam neki predosjećaj

@ Nicole - i mene je naživcirao taj dio s tom Leilom...jednostavno ga sad nemrem zamislit s nikim drugim osim s Larom.

A ti, ak će je salijetat, definiticno će bit punooo dobrih i napetih scena! Can't wait!
Zgčanka is offline  
Old 10.09.2011., 03:47   #38
Koliko ima serija epizoda? 160? Bojim se da ce seriju s*ebati kao sto su s*ebali i Najbolje godine


Nego citam nesto u vezi Larine majke:

Kao dvadesetogodišnjakinja zatrudnjela je s mornarom koji je ubrzo nestao na moru

Sve mi dolazi u glavu da je Tonci Larin pravi otac a Jasin tamo neki deseti Ovo ce se pretvoriti u pravu spansku sapunjaru

I ne kuzim kako to Ruza i Lara se snimaju na moru,u Splitu,prica se dalmatinski... slicne serije sto se tice mjesta radnje

Vidim i ovo : Kreativni producent i autor koncepta: Jelena Popović-Volarić Kako Janko nije dobio neku ulogu?

Dinko ... sta reci... meni je on odlican... Filip je odlicno odglumio Dinka
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 10.09.2011., 09:51   #39
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Sve mi dolazi u glavu da je Tonci Larin pravi otac a Jasin tamo neki deseti Ovo ce se pretvoriti u pravu spansku sapunjaru


Vidim i ovo : Kreativni producent i autor koncepta: Jelena Popović-Volarić Kako Janko nije dobio neku ulogu?
Ajme, samo da nije to...onda ćemo bit sigurni da Veljača budno prati zaplete meksičkih sapunica

To sam se i ja pitala Al bolje da nije, dosadan mi je...
Zgčanka is offline  
Old 10.09.2011., 12:33   #40
uff pročitao sam sve,bogami će biti dobro !nego zna l ise tko glumi Nikšu,jeli Stefan?
što se tiče Jelene Februar,zaposlila je kumu u seriji (Petra Dugandžić)
silas2012 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.