Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 12:07   #81
blizu vrsara sam ali nisam nikad cula za dancing....google kaze sljedece: http://www.poslovna.hr/lite/dancing/87620/subjekti.aspx (SUBJEKT JE UGAŠEN 2005. GODINE)
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 16:31   #82
A je l znate gdje je konoba Kukuleto? Google pojma nema.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 16:33   #83
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
A je l znate gdje je konoba Kukuleto? Google pojma nema.
5 km od Rovinja (na samom ulazu Kokuletovice, s desne strane) u smjeru Bale/Pula
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 16:39   #84
Hvala! Imaš preporuku za klopu neku?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 16:40   #85
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Hvala! Imaš preporuku za klopu neku?
nikad bila...iz Rovinja sam pa znam di je ali ovo ostalo ...inace nemam obicaj ici po konobama/restoranima, financije ne dopustaju
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 16:44   #86
Jasno, hvala na objašnjenju lokacije!
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 21:00   #87
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
A je l znate gdje je konoba Kukuleto? Google pojma nema.
Godinama je bilo zatvoreno i sad je navodno iznajmljena ljudima koji prvi put idu u ugostiteljstvo. Koliko znam jos ne radi.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:19   #88
Quote:
ChillyBoy kaže: Pogledaj post
Znam da nije tema, ali trebam nekoga iz Vrsara. Jel mi može netko pomoći i reći gdje je bivši lokal "Dancing" (ili je možda opet aktivan). Znam da je negdje na obali ali trebala bi mi točna lokacija (slika sa google mapsa ili nešto slično...). Hvala
Dancing nije aktivan već dugo vremena. Tamo su sada štandovi sa onim ljetnim made in china sranjima. Točna lokacija bi bila kad prođeš benzinsku ideš lijevo još cca 50 metara i ugledaš carstvo štandova.
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:23   #89
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Nepristojno je pričati o nekome u trećem licu tko je prisutan.. pa da pojasnim, kad sam napisala tjestenine mislila sam na fuže, raviole i njoke jer ih Vela vrata sami proizvode i kao tjestenine navode na cjeniku..
Ma nemoj se ljutiti... Samo smo se šalile.
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 10:32   #90
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Godinama je bilo zatvoreno i sad je navodno iznajmljena ljudima koji prvi put idu u ugostiteljstvo. Koliko znam jos ne radi.
apsanu setimanu san hodila za pulu i san vidila da kako obnavljaju...forsi se spremaju za sezonu...vrag ce ga znati...
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:31   #91
Cilu zimu nisto ciste. Pa i natkrivena terasa je niknula u 15 dan. Ali jos nisu poceli delati, mozda vjezbaju
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:09   #92
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Cilu zimu nisto ciste. Pa i natkrivena terasa je niknula u 15 dan. Ali jos nisu poceli delati, mozda vjezbaju
stavas i ti u okolici kokuletovice?
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 15:31   #93
Na zapadnoj sam obali.

Cula sam da se Kokuleta poceo reklamirati i da je postavljao tabelu, ne znam tocno ime restoran i tocan dan otvaranja.

Nahvalili mi ljudi koji vole meso La Perlu u Rovinju. Solidne porcije mesa i tjestenine i pristojne cijene. Ja sam bila davno. Sad je navodno preuzeo sin, terasu zatvorio i dobio ljepsi prostor, cesto da ima muziku i reklamira se na facebooku. Ne znam koliko je sve ovo pouzdano, znam da izvor informacija voli dobro jesti.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 17:49   #94
San Rocco - bili prije par vikenda. Cijene nisu toliko velike koliko su porcije male. Osoblje ljubazno, dobar izbor vina.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 20:20   #95
kratki gastro izvještaj od ovog vikenda.
prvo probali Điđija, loša vijest za sve poklonike - od 01/05 do, cini mi se, 30/09 kuhinja otvorena samo za njihove goste
otisli u obliznju konobu danijeli (opet s foruma), terasa krasna, pljukanci s boskarinom jako dobri, biftek jedan od najgorih (meso mi je imalo neki funny okus, kao da nije bilo svjeze, jedna strana skroz prepecena do hrskavosti), maslinovog ulja niotkuda (ni na stolu, ni u salati), kruh domaci, ali mi je imao aromu nekog kemijskog sredstva
konobarica - jedna od najneljubaznijih ikada! nismo bili ni pitani za kavu i desert. mozda je bilo tako jer su im trebali doci neki svatovi 15-ak minuta nakon sto smo mi otisli. u svakom slucaju, ne planiramo se vratiti. mozda po pljukance, ali za take-out
Soo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 20:58   #96
A lipo ti je par stranica unazad pisalo da gazda Gigija ima problema sa zakonom a gazdarica Danijele sama sa sobom i sa politikom pa ti ne vjeruj
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 23:20   #97
a kad su nam bili u blizini za danijeli su bili miješani reporti
Soo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 00:45   #98
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
A lipo ti je par stranica unazad pisalo da gazda Gigija ima problema sa zakonom a gazdarica Danijele sama sa sobom i sa politikom pa ti ne vjeruj
Nije stvar u tome, nego preko ljeta iznajmi sobe turistima (ili apartmane, što već), pa je onda oštarija zatvorena jer se kuha samo za te goste.

A što se tiče Danijeli odnosno hrane i usluge - nama je stvarno uvijek sve bilo dobro, valjda kako potrefiš... A u ovo drugo ne ulazim
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 09:32   #99
Vlasnik Gigija je pravomocno osuden jer je snimao konobaricu u njenoj sobi. Zaboravila sam na koju kaznu ali bile ga pune novine pa i tv. Ne zelim znati sto jos snima
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 10:31   #100
nisam sigurna da li je presuda pravomoćna..a i hepe mi se ..al tu je tema o konobama a ne o vlasnicima i njihovim privatnim životima..

domaći svi hvale"ĐIĐIja",al jednostavno nisam bila..Znam da su zatvoreni preko ljeta,jer ju je zakupila jedna agencija za svoje turiste..

A u Danijelima,uopće ne znaju da li sam ja podobna,nit ja znam koje su političke struje..i za to mi se živo h.,hrana je ok..ništa vanserijski,al niti loša..gazdarica i njena sestra služe,muž kuha..biftek ne zna ispeći..to sam se sama uvjerila(probala sam s tacne)..Tamo se jede tjestenina i pršut..naresci..
Nisam još našla kuhinju i kuhara koji je na svim područjima vrhunski..
Kad si u Istri,naručiš istarske specijalitete..i aj bok..ono..ne naručuješ Tbone u Danijelima?
u hrani smo inače svi neubrojivi..ja za to imam najbanalniji primjer..pizza..svi mi hvale neku piceriju,odem tamo..katastrofa,ko lidlova iz škrinje..dakle ..o ukusima se neda raspravljati..nisu svi gurmani..i nije mjerodavno mi ničije hvaljenje ni kuđenje dok sama ne probam..
Najbitnije mi je kad dođem u restoran,zaviriti u kuhinju i wc i ako je čisto..mogu i lošu hranu prožvakati

Moja mama je nedavno bila u Bermu,i kaže da je hrana sasvim ok,a ona je najveći kritičar ikad
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.