Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2011., 23:02   #341
Naravno da gutam I onda se ljubimo s onim sto ostane u ustima, ali nema boljeg osjecaja od onog kada spricne po nepcima i svukuda... Aaah...

Zadnje uređivanje eddielexx : 31.07.2011. at 00:00.
eddielexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 23:09   #342
Quote:
eddielexx kaže: Pogledaj post
Naravno da gutam I onda se ljubimo s onim sto ostane u ustima, ali nema boljeg osjecaja odo nog kada spricne po nepcima i svukuda... Aaah...
Baš se pitam koliko bi muških ovo napravilo?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 00:00   #343
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Baš se pitam koliko bi muških ovo napravilo?
Ja sam musko
eddielexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 00:05   #344
Quote:
eddielexx kaže: Pogledaj post
Ja sam musko
Ahaa, ok.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 00:23   #345
U usta volim dati ali mi nije bitno hoče li gutati ili pljunuti, volim svršiti prilikom pušenja a gutanje ili ne me apsolutno ne uzbuđuje, ovako površno misleći. Sa ženom sam morao također proči test(valjda je test bio)-prvi puk kad sam joj svršio u usta zadržala je i poljupcem sve uvalila u moja usta. Shvatila je da je volim i sada mi uzvrača ljubav kad poželim, i ja njoj
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 02:06   #346
Quote:
pplawusha kaže: Pogledaj post
znači nisam gadljiva ni ništa jer mi je njegova sperma bila svugdje (samo ne u ustima)..zapravo samo jednom i nisam mogla progutat jer mi je automatski proradio refleks povraćanja.

a da ne govorim o tome da ja mogu povratit ovako bzvz samo ako si malo dublje gurnem prst u usta 0.o
Prvo, ajd ti reci gdje je kurac bio u trenu kad je tebi krenuo refleks povraćanja?
Neke cure imaju gag reflex, koji dođe time da osjetiš kurac na tom dijelu korijena jezika/nepcu, a ne od tekućine (okusa ili 'udarca u nepce' - iako, možeš se zahliknuti ako taman u tom trenu udahneš, ja znam zadržati dah, da ne moram kašljati kasnije ). Tako da, to bih prvo uzela u razmatranje.

Drugo, jel okus problem?
Probaj - nakon nekog performancea, uzmi prst kao da umačeš prst u šlag i poliži.

Okus se može ublažiti ako prilikom svršavanja ne dočekaš s praznim ustima već s malo sline. Ne previše, jer to može uzrokovati da se 'zapuni' i bude ti problem, a možda tebi može doći i to poziva na povraćanje.

Dakle, ja bih bidala na to da imaš jak gag refleks, koji se, po mom iskustvu i teoriji (koju do sad vidjeh), ipak triggerira dodirom/pritiskom, a ne tekućinom i okusom.

U tom slučaju - recept je jednostavan
Kad je blizu, nemoj progutati svu slinu, a zadrži samo glavić u ustima, da što manje dodiruje korijen jezika, nepce i svod.
Isto tako, možeš jezik dići u 'obranu' ždrijela. Možeš ga usmjeriti u obraz, da eventualni mlaz ne pikne po nepcu. Samo pazi da ne odereš zubima!

No, prvo utvrdi da nemaš problem s okusom.
Kad ti svrši na trbuh, odi u kupaonu pod tuš i prvo probaj. Malo, pa više. Možeš i sve

Meni recimo spema koja bude na zraku bar malo, ima drugačiji okus nego ona koja je u ustima i pomiješa se sa slinom. Tako da, probavaj svašta.

Što se tiče 'nemoj spermu ako' savjeta - pušač može imati drugačiji okus nego nepušač, netko tko se nije ispraznio par dana - intenzivniji okus nego friško - tipa od sinoć. Tekstura se isto izmijeni.
+ upisi o prehrani. Nisam baš pamtila i probavala, pa tu ne mogu reći nešto zbilja pouzdano. No i dalje se sjećam jednog after ćevap s lukom partya

I mislim da svako (muško) treba znati okus svoje (sperme)
Tako da kad se pita 'jel to treba biti tako' može probati i reći 'da, sve je ok' ili 'uf, ovo je čudno, zbilja'.

Probaj i sretno
__________________
A rose by any other name would smell as sweet.
Ashtaroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 05:56   #347
Cura koja guta je prava cura i svaka joj čast
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 11:20   #348
Ti to (p)o onom starom dobrom PGDUG pravilu?
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 17:26   #349
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Ti to (p)o onom starom dobrom PGDUG pravilu?
Mogli bi se reći da. Nije da prisiljavam ili nagovoram na to, ali ako ona želi onda je prava i ženim je odmah
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 19:23   #350
Gutanje sperme je odlika spermulja ili spermača. Tako smo mi, dečki iz kvarta, zvali cure koje su gutale spermu. U cijelom su kvartu bile samo dvije sestre gutačice sperme. I mi smo ih zbog toga voljeli.

Gutanje sperme je dokaz privrženosti i odanosti žene muškarcu i čin dominacije muškarca nad ženom. Ova formulacija je upitna, ali to mi prvo pada na pamet.
keramicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 19:25   #351
Znači ako su gutale svima u kvartu, nisi se zapitao možda da ne dobiješ kakvu bolest? Jer ipak, vjerujem da je dosta ljudi prošlo kroz njihova usta, pa ono možda se omakne kakav osip ili slično.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 19:27   #352
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Znači ako su gutale svima u kvartu, nisi se zapitao možda da ne dobiješ kakvu bolest? Jer ipak, vjerujem da je dosta ljudi prošlo kroz njihova usta, pa ono možda se omakne kakav osip ili slično.
Da budem iskren - nisam. I nisam dobio bolest! Sa 16-17 godina puno ne misliš!
keramicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 19:31   #353
Quote:
keramicar kaže: Pogledaj post
Da budem iskren - nisam. I nisam dobio bolest! Sa 16-17 godina puno ne misliš!
Ovo je jedan od razloga zašto se treba uvest seksualni odgoj u škole, al pod hitno.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 19:39   #354
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ovo je jedan od razloga zašto se treba uvest seksualni odgoj u škole, al pod hitno.
Pa neka nstavnice gutaju i pokazuju što se ne smije i kako se to ne smije.
A učimo..cool.
Išao bih u školu trkom...
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 19:54   #355
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ovo je jedan od razloga zašto se treba uvest seksualni odgoj u škole, al pod hitno.
Nije bit u seksualnom odgoju već u osviještavanju rizičnog seksualnog ponašanja. Sa 16-17 godina to je teško.

Koliko educiranih cura ostanu trudne jer misle da se to njima ne može dogoditi. a dogodi se!

Gutanje je gušt i volim kad mi se sperma guta! Točka.
To me gutanje u potpunosti ispunjava, baca u nesvijest, imam osjećaj kao da mi ONA sa spermom isisava leđnu (kralješničnu) moždinu!
keramicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 19:55   #356
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Pa neka nstavnice gutaju i pokazuju što se ne smije i kako se to ne smije.
A učimo..cool.
Išao bih u školu trkom...
A čuj sad njega, odmah bi praktičnu nastavu obavljao.
Treba ih samo upozoriti na moguće bolesti, a praktičnu nastavu, a jbg, imaju filmiće po netu neka gledaju.

EDIT:
Quote:
keramicar kaže: Pogledaj post
Nije bit u seksualnom odgoju već u osviještavanju rizičnog seksualnog ponašanja. Sa 16-17 godina to je teško.

Koliko educiranih cura ostanu trudne jer misle da se to njima ne može dogoditi. a dogodi se!
Pa kako ćeš osvjestiti mlađariju ako nema seksualnog odgoja?
A educiranosti ti nije garancija da je ta osoba svjesna onoga u što se upušta, samo glupa osoba može tvrdit da se njima ne može ništa dogoditi, jer dogodi se, uvijek.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 19:59   #357
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
A čuj sad njega, odmah bi praktičnu nastavu obavljao.
Treba ih samo upozoriti na moguće bolesti, a praktičnu nastavu, a jbg, imaju filmiće po netu neka gledaju.
Ovo nije tema o rizičnosti oralnog seksa, već o tome što gutanje sperme znači muškarcima!

Meni znači nenadjebiv osjećaj isisavanja leđne moždine i prožimanja trnaca od vrata do pete. Jebeno jak orgazam!
keramicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 20:42   #358
Quote:
keramicar kaže: Pogledaj post
Ovo nije tema o rizičnosti oralnog seksa, već o tome što gutanje sperme znači muškarcima!

Meni znači nenadjebiv osjećaj isisavanja leđne moždine i prožimanja trnaca od vrata do pete. Jebeno jak orgazam!
Slažem se, takav orgazam ne može ništa nadjačati,imaš osjećaj da te guta cijeloga polako )
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 20:44   #359
Quote:
keramicar kaže: Pogledaj post
Gutanje sperme je odlika spermulja ili spermača. Tako smo mi, dečki iz kvarta, zvali cure koje su gutale spermu. U cijelom su kvartu bile samo dvije sestre gutačice sperme. I mi smo ih zbog toga voljeli.

Gutanje sperme je dokaz privrženosti i odanosti žene muškarcu i čin dominacije muškarca nad ženom. Ova formulacija je upitna, ali to mi prvo pada na pamet.
Hmmmm....nisam znala da se na taj način pokazuje privrženost i odanost.
Ako je to doista dokaz ljubavi i odanosti,kako ti kao muškarac pokazuješ to isto?Baš me zanima.
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 21:19   #360
Quote:
calm kaže: Pogledaj post
Hmmmm....nisam znala da se na taj način pokazuje privrženost i odanost.
Ako je to doista dokaz ljubavi i odanosti,kako ti kao muškarac pokazuješ to isto?Baš me zanima.
on pije njezin sok, stavi malo bacardia i dvi kocke leda da udre
zaozbiljno: ima milijon načina
Chive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger