Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2010., 16:25   #181
Quote:
bebać kaže: Pogledaj post
Upisala sam se preko telefona, javila se neka cura i samo me pitala da joj procitam neke brojeve sa zdravstvene, ime bivse doktorice i broj moba
odlicno, jeeeeeeeeej... cim dodjem doma - zovem!
annnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 16:36   #182
Quote:
annnna kaže: Pogledaj post
odlicno, jeeeeeeeeej... cim dodjem doma - zovem!
Danas i sutra ti radi kroz popodne

Meni se na tel.javila neka mlada zenska osoba, bila je bas simpaticna i pristojna.
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 15:46   #183
Quote:
bebać kaže: Pogledaj post
Danas i sutra ti radi kroz popodne

Meni se na tel.javila neka mlada zenska osoba, bila je bas simpaticna i pristojna.
hmmm, s obzirom da se moje dolazenje doma odnosi na kraj petog mjeseca (u svedskoj sam ), mislim da to nece bit ni danas ni sutra... osim ako mi to mama moze obavit? mislite da ne bi trebalo biti problema? koje info traze?

eh i usput da napomenem da mi je taj jedan pregled koji sam imala kod dr. mimice stvarno bio ugodan... covjek mi se stvarno cini odlican, bila sam kod njega skoro sat vremena, dosta smo proveli u razgovoru i sve sto me zanimalo odgovorio mi je... za razliku od petrovicke koja se "uvrijedi" ako joj kazes da si o necemu negdje nesto procitao ili cuo...
annnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:09   #184
Mislim da ti moze i mama, trebaju ti brojevi sa zdravstvene iskaznice, tvoj kontakt broj i ime sadasnjeg ginekologa.
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 21:12   #185
Question

Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
A čuj, bolje da piše uputnice, pogotovo ako nije sigurna, nego da na njima štedi i pravi se pametna, a nedajbože nešto nije u redu. Ovako ćeš bar biti mirna.
Što se UZV-a tiče, moguće je da ne može utvrditi. Moje dvije najbolje prije su rodile prije par mjeseci. Prva je čekala skoro do 7. mjeseca jer bi baš za vrijeme UZV-a beba bila u nekom položaju da se uzv-om nije moglo sa sigurnošću reći.
Drugoj su rekli da će roditi muško i to su joj svaki puta potvrdili na pregledu. Kupili oni robicu i sve živo, kad ono žensko. Ispalo je na kraju da je pupčana vrpca prekrivala ono bitno. A ta druga je bila kod Pervanice
Znam i ja da je bolje da ona napiše uputnicu ako nije u nešto sigurna, ali nije normalno da je u apsolutno svim svojim procjenama za moju trudnoću bila nesigurna Primjer, na zadnjem pregledu mi kaže da je beba premala, da nosim dosta nisko i da moram strogo mirovati (manje je bitno, ali eto, ona mi ne može vidjeti spol djeteta na niti jednom pregledu.) Izašla sam iz ordinacije totalno zbunjena, jer se to što je rekla ne poklapa s onim što ja osjećam, a osjećam da je za mene puno bolje dok šetam, dok sam aktivna u kućanskim poslovima i sl. Nakon tri dana odem na pregled (po drugo mišljenje) kod DR.ČEČUKA. I zamisli, moja beba je posve normalne veličine i težine za tjedan trudnoće u kojem se nalazim, ne da ne nosim nisko, nego mi on preporuča da se što više šetam i btw on mi sa 100% sigurnosti kaže da nosim dječaka,a ona mi to nikako da utvrdi!!!! Tko je tu lud?
sarah st is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 03:10   #186
A ne znam, nisam nikad bila kod nje moguće da je žena stvarno nesigurna.
Ali svakako je dobro što si išla po drugo mišljenje.
Možda da odeš u još nekog, pa ako potvrdi ovo što je Čečuk rekao, onda se drži toga.
Sretno s bebicom
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 00:02   #187
Cure, dobar dan, molim vas ako koja ima preporuku za dobru ginekologicu.
Ja san pred kraj trudnoce i sve dosad san zivila u Zagrebu. Sad se selim u Split i moram prebacit karton kod nekoga u Split. Vidim da ste ishvalili dr Vrcic Pervan. Zna li neko jos neku dobru? Ali da je zenskica a ne muski doktor. Cisto zato da eto cujem bar za dva ili tri imena prije nego se odlucim. Iako san vec skoro odlucila pitat Pervan oce li me primit kad sam procitala ove vase postove.
Hvala vam.
__________________
Moj drobic
miriam2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 23:30   #188
Zvala san dr Vrcic Pervan na tel da pitam mogu li se prebacit kod nje. Sestra se javila. Sokirala san se koliko je ljubazna i draga. To mi je prvo telefonsko iskustvo s tom ginekoloskom ordinacijom i stvarno san odusevljena. Bas se radujem posjetu i pregledu.
__________________
Moj drobic
miriam2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 00:35   #189
Kad bi barem takvi svi bili
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 01:42   #190
moja preporuka

Dr. Robert Vulić
Odličan, profesionalan, izlazi u susret, informira, bez problema daje uputnice i šalje dalje kod drugih specijalista ako nije 100% siguran da je sve apsolutno ok...
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 20:18   #191
I mene je šokirala ljubaznošću sestra od dr.Pervan. Naravno da sam se prebacila. Nisam od straha bila na pregledu godinu dana. Bila sam upisana kod njene suside na katu. Ne mogu reć za nju da je bila loša, ali ne želim ić sa grčom kod ginekologa.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 20:06   #192
Bila na pregledu kod dr Pervan. Stvarno ne znan koja mi je simpaticnija: sestra ili doktorica. Stvarno san odusevljena. Koliko mogu reci nakon prvog pregleda, odusevljena san i svakome ih preporucam.
__________________
Moj drobic
miriam2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 00:07   #193
i ja sam kod Vrcic-Pervan...i jako sam zadovoljna..
a u Zagrebu zivim vec 2 godine..i nemogu se odvojit od njih..
oke kad mi nešto hitno triba odem tu privatno ..a inace odem dole na neke redovite preglede i to...
jako su ljubazne i izlaze u susret kad god treba...
NoellePage is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 02:21   #194
može li više informacija o vrčić pervan? gdje se nalazi, koliko naplaćuje ultrazvuk i da li se mogu kod nje upisati?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 18:09   #195
Na ovom topicu imaš o njoj informacija, na ovoj stranici piše sve o upisima.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 23:01   #196
Quote:
sarah st kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo s dr. Vrčić-Pervan..... Naime, na svakom pregledu djeluje nesigurno u svojim procjenama...

I ja sam imala jednu takvu situaciju s njom, međutim nije mi zasmetalo, al opet meni nije bebač u pitanju... Uglavnom nakon postavljene dijagnoze, prije nego sam otišla u bolnicu na operaciju, kad sam došla po uputnicu bez najave, posjela me na stolac i pregledala još jednom za svaki slučaj, pregled mi nije naplatila, ali amo reć tila je još jednom provjerit (nakon nekoliko prethodnih pregleda) da je stvarno postavila dobru dijagnozu.
Ne znam, ja mislim da je bolje i to nego da je boli briga. Meni je ona skroz ok, ja kad dođem na pregled požalim se na lagani svrbež ona mi odmah napravi sve briseve (hpv, urea....), papu (iako sam ga radila prije par mjeseci). pijem pilule, svako 6 mjeseci me šalje krv kontrolirat. Ne znam jel to zato šta sam joj stvarno puno puta prošla kroz ordinaciju i svašta je prošla sa mnom ili je takva prema svakome, ali opet do sada nisam čula neke ozbiljne primjedbe na njen rad.
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 13:53   #197
Quote:
sarah st kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo s dr. Vrčić-Pervan: Složila bih se s većinom koja govori da je draga, suosjećajna, ugodna, brine se za pacijente............ e onda sam zatrudnjela i normalno, nastavila sam dolaziti u nje da mi sad vodi i trudnoću i tu se moje oduševljenje s njom kao doktoricom, ipak promijenilo. Naime, na svakom pregledu djeluje nesigurno u svojim procjenama, šalje me non stop po bolnici na potpuno bezpotrebne preglede, (ne želim niti spominjati o čemu se radi) i samim tim mi stvara nekakav stres i brigu da li je s mojom bebom sve u redu. Svi su nalazi uredni (hvala dragom Bogu), ali ona i dalje piše svaki put nekakve uputnice, ni sama više ne znam zašto, a da ne kažem da mi još nije utvrdila spol djeteta, a već sam u 7.mjesecu trudnoće. Navodno ne može vidjeti na uzv, stvarno ne kužim.
Ja san se na zadnjem pregledu isto bila pripala da s bebom nesto nije ok. Vrti mi s onim ultrazvukom po drobu, a faca joj je ka da mi bebi fali pola udova. I tako ona blesi zabrinuto u ekran, a ja jos zabrinutije u nju... Onda ona skuzi di je uzasnuto i napeto gledam, okrene se prema meni i zavari od smija. Kaze mi da ne gledam u nju, jer da ona zna da njena faca izgleda grozno zabrinuto, ali da oprostim jer ona ne moze naprosto napravit normalnije lice kad radi. Kaze da je to odgovoran posao i da joj je to valjda profesionalna deformacija i da se nista ne brinem i da je s bebom sve u najboljem redu.
__________________
Moj drobic
miriam2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 13:36   #198
Quote:
miriam2206 kaže: Pogledaj post
Ja san se na zadnjem pregledu isto bila pripala da s bebom nesto nije ok. Vrti mi s onim ultrazvukom po drobu, a faca joj je ka da mi bebi fali pola udova. I tako ona blesi zabrinuto u ekran, a ja jos zabrinutije u nju... .
hahahaha...... upravo tako i ja svaki put kad dođem kod nje, pokušavam dešifrirat zašto joj je taj čudan izraz na licu kad gleda moju bebu! Preznojim se od muke!
sarah st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 16:30   #199
Molim vas ako netko ima iskustva s poliklinikom CITO da mi ih napiše i sa dr. Poljakom.
Je li ljubazan,kakvo im je drugo osoblje i sl.
Unaprijed hvala.
Otkačena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 22:29   #200
Ja imam iskustvo sa CITO, ali konkretno najviše s dr. Šparcom. Super ginekolog, također i Poljak (mada sam bila u njega 1 ili 2 puta ).
Sestra super ljubazna.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.