Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2011., 16:39   #321
A strasna joj je guzva jer je primila na tonu pacijentica a i dalje prima nove
Tako je bilo i meni pa sam na kraju odsetala do nje da me upise za pregled, a i kad sam dosla na pregled bio je sat kasnije nego sam bila narucena
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 16:57   #322
Nitko ne zna nista o doktoru Pecoticu iz Solina? Meni su ga preporucili iz dva razlicita izvora, ali ne mogu nigdje na netu naci bilo sta o njemu, jedino ga se na rodinom forumu spominje, ali je razgovor nastavljen privatno tako da nisam puno saznala.
tannalein is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 18:04   #323
Koga god izaberete bolji od dr. tadina u poliklinici gynenova.Čovik je star,senilan,nestručan,i opasan za trudnice.Svoj posao obavlja površno i traljavo.Moja žena je vodila trudnocu kod njega i stvorio se niz komplikacija za koje je on bija kriv!!!NE KOD NJEGA!!!
mali_mis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 13:52   #324
Quote:
tannalein kaže: Pogledaj post
Nitko ne zna nista o doktoru Pecoticu iz Solina? Meni su ga preporucili iz dva razlicita izvora, ali ne mogu nigdje na netu naci bilo sta o njemu, jedino ga se na rodinom forumu spominje, ali je razgovor nastavljen privatno tako da nisam puno saznala.
Mlad-lep ko greh Neprikladan komentar na ginekologa, ali više ne znam. Samo sam jednom bila kod njega, na ragovoru, nekako sam stekla dobra dojam, ne može imat previše iskustva, ali prati, uči, upućen je u najnovija istraživanja (o mom problemu), čak je nekakav holistički pristup imao...
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 15:31   #325
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Mlad-lep ko greh Neprikladan komentar na ginekologa, ali više ne znam. Samo sam jednom bila kod njega, na ragovoru, nekako sam stekla dobra dojam, ne može imat previše iskustva, ali prati, uči, upućen je u najnovija istraživanja (o mom problemu), čak je nekakav holistički pristup imao...
Stvarno je zgodan Upisala se, bila na pregledu, sad cemo dalje vidit kakav je... Cini se ok.
__________________
Omnia mea mecum porto.
tannalein is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 16:12   #326
Quote:
zija kaže: Pogledaj post
je li netko bio u zadnje vrijeme kod vrčić pervan?

pitam zato što već nekih mjesec dana zovem da pitam nalaze za papu i naručim se za pregled i niko se ne javlja ili je vječno zauzeto

kako sam zadnjih par mjeseci stalno na nekim kraćim službenim putovanjima nisam imala vremena svratiti osobno da se naručim, ali čini mi se da nema druge

mislim, nije mi jasno da se NIKAD nitko ne javlja?a moram i recept za pilule produžiti


dosad sam se kod svakog doktora naručivala telefonski, to je sekund posla.pa što bi bilo da živim ne znam u omišu pa da moram osobno dolaziti samo da se naručim za pregled
vrčić pervan je na godišnjem od 18.07 tako da požurite ako imate šta kod nje obavit
Feta Kruva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 11:17   #327
Quote:
Feta Kruva kaže: Pogledaj post
vrčić pervan je na godišnjem od 18.07 tako da požurite ako imate šta kod nje obavit
znam
baš sam ju uspila nekako dobiti neki dan. naručila me tek 29.08.
bila je takva gužva da nisam sestru stigla pitati za nalaze pape i sad moram čekati pregled. a ionako je na godišnjem

sva sreća pa sam uspila kupiti pilule na recept, ja sam mislila da je istekao, ali mi u apoteci nisu ništa rekli. kod pervanice ne bi nikada došla na red ni da mi produži recept ovaj tjedan.
zija is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 14:14   #328
Da li netko ima iskustva sa dr. Zanchi iz Kastel Sućurca
kikeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 15:32   #329
Alujevic - Jakus?
sismis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 17:05   #330
Ja neman (kolko znan) nekih problema i triba mi samo rutinski pregled, pa bi išla kod nekoga ko ima okej pristup, a da nisu velike gužve. Preporuka?
NFD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 11:44   #331
Quote:
NFD kaže: Pogledaj post
Ja neman (kolko znan) nekih problema i triba mi samo rutinski pregled, pa bi išla kod nekoga ko ima okej pristup, a da nisu velike gužve. Preporuka?
Dr. Vulić Robert, ok je , nemaju velike gužve i znam da ne idu na godišnji, sestra mi je rekla...pa probaj
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 16:39   #332
evo ja sam se upravo upisala u dr. vrčić - pervan i narucilo me 31.8. (malo kasno al sto je tu je, a i godisnji im je pa razumijem ) pa vam javim dojmove. Naime prije sam bila u dr. gjirlic i bila sam samo jednom...nikakav specijalan dojam nije ostavila ni poz ni neg al sam cula svasta o njon itd, a za pervan evo svi govore da je super...ugl javim se kako je proslo
ivancica991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 16:02   #333
Quote:
zija kaže: Pogledaj post
znam
baš sam ju uspila nekako dobiti neki dan. naručila me tek 29.08.
bila je takva gužva da nisam sestru stigla pitati za nalaze pape i sad moram čekati pregled. a ionako je na godišnjem

sva sreća pa sam uspila kupiti pilule na recept, ja sam mislila da je istekao, ali mi u apoteci nisu ništa rekli. kod pervanice ne bi nikada došla na red ni da mi produži recept ovaj tjedan.
ja san uletila jučer da mi produži recept, rekla san sestri da mi je hitno jer moran kupit tablete za tjedan dana i odma me ubacila kod doktorice, unutra-van za 2 min
__________________
For me, it was purely about the music, I was never a fan in the regular sense, it was all about the music.
Nothing_But_You is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 17:12   #334
Quote:
ivancica991 kaže: Pogledaj post
evo ja sam se upravo upisala u dr. vrčić - pervan i narucilo me 31.8. (malo kasno al sto je tu je, a i godisnji im je pa razumijem ) pa vam javim dojmove. Naime prije sam bila u dr. gjirlic i bila sam samo jednom...nikakav specijalan dojam nije ostavila ni poz ni neg al sam cula svasta o njon itd, a za pervan evo svi govore da je super...ugl javim se kako je proslo

ajd podijeli s nama te priče o dr.gjirlić
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 01:45   #335
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
ajd podijeli s nama te priče o dr.gjirlić
i mene zanima

ja sam kod nje i ok mi je.jedino mi ona nadrkana sestra ide na živce al šta ćeš..
__________________
ja ne svijetlim.ja sijevam.
Giulia Farnese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 11:53   #336
ajde,zanima nas!

i ja san kod nje,ok mi je...

a sestra mi je odvratna za poludit,nekako se drži na visoko...
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 14:05   #337
Ja se narucila kod Vrcic Pervan 18.08. i nadam se da su azurirali sve podatke u kompu da mi se ne dogodi ka zadnji put da me pita jesam ikako imala spolne odnose
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 15:49   #338
Quote:
bebać kaže: Pogledaj post
Ja se narucila kod Vrcic Pervan 18.08. i nadam se da su azurirali sve podatke u kompu da mi se ne dogodi ka zadnji put da me pita jesam ikako imala spolne odnose
__________________
Omnia mea mecum porto.
tannalein is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 20:14   #339
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
ajde,zanima nas!

i ja san kod nje,ok mi je...

a sestra mi je odvratna za poludit,nekako se drži na visoko...
ajme,jel tako?ja sam prvi put kad sam bila skoro zaplakala u onoj kabinici.čekam ja da mi se ona obrati,da kaže da mogu uć u dr,ona ništa.na kraju sam čamila gologuza 15 minuta čekajući,i onda mi kaže-a trebali ste već uć i cila se čudi kako sam ja to mogla očekivat da će me ona zvat da uđem kod doktorice .

plus šta je bila u čudu jer nisam došla na pregled u suknji.ka da smo zaostali u 50tim

nadrkanije biće odavno nisam vidila.još mi je teže kad sam bila sad kod vrčić pervan dok je đirlićka bila na godišnjem i vidila kako je super ljubazna njena sestra

al o dr.đirlić sve najbolje.opuštena,normalna,odgovara na sve šta je pitaš.za sad stvarno nemam zamjerke.baš zato me zanimaju te priče o njoj
__________________
ja ne svijetlim.ja sijevam.
Giulia Farnese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 21:16   #340
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post
Dr. Vulić Robert, ok je , nemaju velike gužve i znam da ne idu na godišnji, sestra mi je rekla...pa probaj
Moj ginekolog. Super je, sve šta ti treba objasnit lijepo kaže a med.sestra je presimpatična

Baš se sutra moram naručit, super šta ne idu na godišnji
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.