Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 15:22   #101
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Nije.

probajte opet kad njoj bude 74


vi muškarci to, očito, drugačije doživljavate
sama pomisao da zaskočim gotovo bezdlako derle je otužna
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:24   #102
Uzima se u obzir da ih neće prijavljivati same akterice slučaja nego okolina koja zna da su u intimnoj vezi(recimo roditelji, braća, sestre...)...

edit; zanemarite komentar..
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:25   #103
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ne znam, kao što rekoh, nikom nije kruna pala s glave ako se pojeb'o sa 16 umjesto sa 15.
Ovaj argument se može jednako logički ispravno i okrenuti.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Točnije, dijete od 15 nije dobilo ne znam što ako se pojebalo s 15 godina starijom osobom, a potencijalno može puno toga izgubiti.
Može, da, nevinost. Vjekovni san svih mladih mužjaka.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Hoću.
Šljiva se hladi.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:27   #104
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
nego, što te toliko smeta činjenica da je kažnjivo ševit djecu mlađu od 16?
Zato što je prijedlog zakona prilično glup, teško provediv i gotovo pa nepotreban. Ali hej, kada se u zatvor ide zbog najobičnijeg jointa, zašto se ne bi išlo zbog seksanja sa 16-godišnjacima?

Onome kome se jebe i iskorištava djecu, a u prilici je to i činiti, činiti će to bez obzira na ovaj ili bilo koji drugi zakon. Podsjeti se na slučaj zlostavljanja djece od prije par godina. Za to postoji itekako strog zakon, ali svejdeno nije odvratio pervertite od njihovog nauma. Ovakav prijedlog više šteti nego koristi. O tajmingu da i ne govorim.


Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
složili smo se da je pitanje interesa. al neradna nedjelja je, govorim u svoje ime, dakako, manje bitan problem od činjenice da netko morti upravo sjebaje jedan mlad život tvrdeć kako je petnaesta idealna godina za otkrivanje čari seksa, a on/ona je sa svojih 15 godina više idalan/idealna učitelj/učiteljica. i još k tome ga/ju voli.
Neradna nedjelja je daleko bitniji i važniji problem od ovoga budući da ljudima oduzima pravo na rad.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:27   #105
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
pa nek krenu s kaznama s odgojem su već zakasnili.
mislim, si pročitao o vezama 31.godišnjaka i curice od 15.g.

Da odgojne ustanove rade svoj posao... ček, ček, ček... a koji to posao kad se o sexualnosti uči samo na biologiji i to nešto malo i ovlaš... sexualni odgoj nema toga...
To je sramota... da toga ima navedenih situacija bi vjerovatno bilo dosta manje no da se razumijemo-frajera treba strpati u čuzu a curicu poslati na neki psihoterapiju...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:28   #106
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Uzima se u obzir da ih neće prijavljivati same akterice slučaja nego okolina koja zna da su u intimnoj vezi(recimo roditelji, braća, sestre...)...

edit; zanemarite komentar..
Hoćemo.

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ovaj argument se može jednako logički ispravno i okrenuti.
Teško da se može jednako logički ispravno okrenuti obzirom da je poanta tog posta bila- bolje godinu dana kasnije u seks nego godinu dana prerano.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:30   #107
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Točnije, dijete od 15 nije dobilo ne znam što ako se pojebalo s 15 godina starijom osobom, a potencijalno može puno toga izgubiti.
Dobilo je iskusnijeg partnera koji neće navalit ko sivonja ili oko iskopat prilikom promjene položaja.
Kaj može izgubit? Nevinost. Big deal.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:39   #108
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Dobilo je iskusnijeg partnera koji neće navalit ko sivonja ili oko iskopat prilikom promjene položaja.
Kaj može izgubit? Nevinost. Big deal.
Šališ se?!
Nevinost? Jebeš nevinost među nogama. Može za sva vremena izgubiti nevinost u glavi ukoliko naleti na bolesnika koji će ga/ju iskoristiti u svoje perverzne svrhe i odbaciti.
Nije zdravo da se dijete jebe s odraslom, formiranom osobom, kako ti to nije jasno?

Iskusnijeg partnera?
Jebeš to, prve ljubavi i trebaju biti nespretne, nevine, dječje.
Treba se istraživati, otkrivati, učiti.
I najljepše je kad je to zajednički.

A ne da se neki konj od 30 kuka dokopa klinke od 14 i onda se iživljava na njoj. Fuj.

Jer reci mi, u što bi se ti sad zaljubio kod klinke koja ima 14, 15 godina?
O čemu bi vi to razgovarali, na što bi ličila vaša veza?
O tome se i radi. Kod takvih situacija se ide sa pretpostavkom da se tu ne radi o nikakvoj ljubavi već o poremećenom odnosu i psihi jedne ili obje strane tog odnosa.
Jer kao što već rekoh, ako je tako ludo, iskreno i zdravo voli zbog toga što ona jest, a ne zato što mu se diže kita na njenu nevinu pizdu onda će se strpiti i čekati.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:40   #109
A, gdje je tu ljubav?
Eno Anica Eccelstone. Udala se na pravdi boga za 30 godina starijeg. I sad bi dežurne moraluše razdavajale.


Tko ima pravo stati pred nečiju ljubav. Taman da je razlika i 60 godina.
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:40   #110
Quote:
baja kaže: Pogledaj post

probajte opet kad njoj bude 74
Do tada sam već tri put mrtav. Ili barem impotentan.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Teško da se može jednako logički ispravno okrenuti obzirom da je poanta tog posta bila- bolje godinu dana kasnije u seks nego godinu dana prerano.
Ne znaš ti koliki je pritisak na nama bio... ... a još sam išao u pristojnu školu. To bi trebalo riješiti malo drugačije. Iako bi mi to bilo malo fuj, ne mogu poreći da bi sustavno i institucionalizirano gubljenje nevinosti muških srednjoškolaca u ovoj zemlji napaćenoj patrijar i ostalim hatima uštedilo pun ku... klinac () muke kako djevojčicama, tako i nastavnicima i roditeljima i svima ostalima u jebidbenom lancu.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:41   #111
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Zato što je prijedlog zakona prilično glup, teško provediv i gotovo pa nepotreban. Ali hej, kada se u zatvor ide zbog najobičnijeg jointa, zašto se ne bi išlo zbog seksanja sa 16-godišnjacima?


zašto je glup? daleko od toga da će riješit sve probleme. uostalom, nijedan zakon nije riješio sve probleme, al bi provođenje istih bitno utjecalu na tu problematiku.

na koncu, činjenica da zakon nešto kaže ipak će na dio populacije koja bi eventualno imala neke namjere s maloljetnicima, utjecat u smislu odustajanja od pominjane aktivnosti.

netko s četrnaest naprosto nije zreo, psihički zreo, za seksualne odnose, valjda svi kurčevi psiholozi evrope znaju nešto kad to tvrde, pa je granica pomaknuta na šesnaest. di je problem?


Quote:
Onome kome se jebe i iskorištava djecu, a u prilici je to i činiti, činiti će to bez obzira na ovaj ili bilo koji drugi zakon. Podsjeti se na slučaj zlostavljanja djece od prije par godina. Za to postoji itekako strog zakon, ali svejdeno nije odvratio pervertite od njihovog nauma. Ovakav prijedlog više šteti nego koristi. O tajmingu da i ne govorim.
to možeš reć za bilo koji zakon
nekome kome je stalo da opljačka banku il da potkrada svog poslodavca činit će to bez obzira na zakon.

Quote:
Neradna nedjelja je daleko bitniji i važniji problem od ovoga budući da ljudima oduzima pravo na rad.
stvar perspektive. ne umanjujem problem neradne nedjelje, al meni se ne čini da je veći problem u pitanju. osim toga, ne oduzima nikom pravo na rad, oduzima pravo na rad nedjeljom. nije baš da nema razlike.
ali da, kod 'nedjelje' za razliku od 'seksa s maloljetnicima' interesi igraju puno veću ulogu.
__________________
neću žvake, oću kusur

Zadnje uređivanje proVINCI'jalka : 23.04.2009. at 15:50.
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:47   #112
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Nije zdravo da se dijete jebe s odraslom, formiranom osobom, kako ti to nije jasno?
Stari Grkljani su mislili upravo suprotno.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Jer reci mi, u što bi se ti sad zaljubio kod klinke koja ima 14, 15 godina?
O čemu bi vi to razgovarali, na što bi ličila vaša veza?
U nevinost. Onu duhovnu, vi bestidnici koji pomisliše drukčije. Skupljali bi salvete isto i preslušavali najnoviji album od... od... one jako popularne neke. I o testu iz kemije slijedeći četvrtak i o tome kako je fuj jebati se u guzu (sve do utorka).
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:47   #113
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
O čemu bi vi to razgovarali, na što bi ličila vaša veza?
Znam jednu od 16 i jednu od 17 s kojima bez imalo problema mogu voditi daleko kvalitetnije razgovore od nekih 25+godišnjakinja.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
O tome se i radi. Kod takvih situacija se ide sa pretpostavkom da se tu ne radi o nikakvoj ljubavi već o poremećenom odnosu i psihi jedne ili obje strane tog odnosa.
Vidiš, upravo o tome se radi. Zlo, iskvareno, podlo i zatrovano društvo će uvijek ići s najgorom mogućom pretpostavkom.
P r e t p o s t a v k o m.

Jednako kao što su nekada vikali "vještica", "kulak", "srbin", danas bi vikali "pervertit".


Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Jer kao što već rekoh, ako je tako ludo, iskreno i zdravo voli zbog toga što ona jest, a ne zato što mu se diže kita na njenu nevinu pizdu onda će se strpiti i čekati.
Live and let live.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:50   #114
Za ozbiljno. Problem je u društvu koje ne može prihvatiti pravo žena na jeb.
Lako bi sve moralistice prihvatile da se muškići sa 15 godina jebu s damicama i od 40. No , ako je u pitanju curica, onda se skače na zadnje noge. Zašto. Zato jer žene , pazi žene, ne djeca il ne cure , nemaju pravo na jeb.
Takozvani sindrom KURVA.

Iz toga proizlazi svo ovo sranje. Jasno je da je muskićima radost jebat, pa i sa 15.

Muka je sta se u vašim malim glavicama ne moze prihvatiti misao da je ista takva radost i curama. Ne, njima je zabranjeno. Ne što su djeca nego sto su žene.

Ovdje se radi o DEBELOM sexizmu kako muskaraca tako i žena.

Nabijem vas na sexizam
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:53   #115
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Stari Grkljani su mislili upravo suprotno.
Da, oni su uistinu pojam zdravog društav i zdravog poimanja seksualnosti.

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Vidiš, upravo o tome se radi. Zlo, iskvareno, podlo i zatrovano društvo će uvijek ići s najgorom mogućom pretpostavkom.
P r e t p o s t a v k o m.

Jednako kao što su nekada vikali "vještica", "kulak", "srbin", danas bi vikali "pervertit".
Da, a ti mi reci da u ovoj situaciji nije tako.
Da je izuzetno uobičajeno da se konji od 30 zaljubljuju u djevojčice od 14 zbog njihove nutrine.
To je najčešće ipak samo seksualna želje (perverzna?).
Uostalom, kao što sam već rekla, ako je toliko voli i svjestan je cijele situacije te zakona koji mu zabranjuje seks s djetetom, neka se u ime te ljubavi strpi.
Jebi ga, da se meni sad dogodi da mi partner ne može jebat' godinu dana ja bih se strpila.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:54   #116
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Znam jednu od 16 i jednu od 17 s kojima bez imalo problema mogu voditi daleko kvalitetnije razgovore od nekih 25+godišnjakinja.
Pa jebe ti se Slafko, ti si strpljen-spašen.

Oko načela nek' se bore oni kojima treba.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:56   #117
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
netko s četrnaest naprosto nije zreo, psihički zreo, za seksualne odnose, valjda svi kurčevi psiholozi evrope znaju nešto kad to tvrde, pa je granica pomaknuta na šesnaest. di je problem?
Helou, granicu od 14 ima još mnogo država. Uostalom ako katolička država poput Španjolske može imati granicu na 13...

Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
to možeš reć za bilo koji zakon?
nekome kome je stalo da opljačka banku il da potkrada svog poslodavca činit će to bez obzira na zakon.
U tome i je poanta. Čemu se zamarati ovim zakonom kada njegova promjena neće ništa promijeniti, a imamo toliko važnijih stvari koje bi se trebale riješiti. Recimo, obrazovanje. Više bih volio da klince obrazuju kvalitetno pa da oni sami znaju odlučiti što bi, a što ne bi, a ne da se ide represivno na stvari koje nas se gotovo pa i ne tiču. A ne tiče nas se što dvoje ljudi rade u krevetu sve dok oboje pristaju na to.

Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
stvar perspektive. ne umanjujem problem neradne nedjelje, al meni se ne čini da je veći problem u pitanju. osim toga, ne oduzima nikom pravo na rad, oduzima pravo na rad nedjeljom. nije baš da nema razlike.
ali da, kod 'nedjelje' za razliku od 'seksa s maloljetnicima' interesi igraju puno veću ulogu.
Očigledno je da igraju i kod "maloljetnika".

"Gledajte kako ćemo super predivan most do Pelješca sagradit, a niti jedan od tih bauštelaca neće smjeti jebati vaš kćeri." To kaj će te kćeri i kćeri njihovih kćeri otplaćivati kreditiranje tog mosta još godinama je sasvim nebitna stvar.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:56   #118
Da me gospodin debelikurac ne optuži za seksizam molit ću da se javi barem jedna žena od 20+ koja bi se jebala sa klincem od 15.

Daj ne lupetaj, molim te.
Najnormalnija jebena stvar na ovom svijetu je da krkani od 60 jebu mlade komade, al' kad si isto priušti žena od 60 onda je ona poremećena i blablabla.
Ovdje se ne radi o muškarcima i ženama nego o DJECI.

I ne, ne bi mi ni najmanje bilo normalno da moj sin od 15 jebe ženu do 40 godina.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:00   #119
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Da, oni su uistinu pojam zdravog društav i zdravog poimanja seksualnosti.
Izuzmeno li sitnice poput ropstva, sodomije i neemancipiranosti ženskog roda, govorimo o jednom od najvećih uzleta čovječanstva, pogotovo uzmemo li u obzir količinu duhovnih proizvoda po glavi stanovnika godišnje.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:01   #120
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Za ozbiljno. Problem je u društvu koje ne može prihvatiti pravo žena na jeb.
Lako bi sve moralistice prihvatile da se muškići sa 15 godina jebu s damicama i od 40. No , ako je u pitanju curica, onda se skače na zadnje noge. Zašto. Zato jer žene , pazi žene, ne djeca il ne cure , nemaju pravo na jeb.
Takozvani sindrom KURVA.

Iz toga proizlazi svo ovo sranje. Jasno je da je muskićima radost jebat, pa i sa 15.

Muka je sta se u vašim malim glavicama ne moze prihvatiti misao da je ista takva radost i curama. Ne, njima je zabranjeno. Ne što su djeca nego sto su žene.

Ovdje se radi o DEBELOM sexizmu kako muskaraca tako i žena.

Nabijem vas na sexizam
QFT

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Pa jebe ti se Slafko, ti si strpljen-spašen.

Oko načela nek' se bore oni kojima treba.
Ma zapravo me frka oko ovog zakona jer sam na Teensima vidio nekoliko zgodničkih.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Uostalom, kao što sam već rekla, ako je toliko voli i svjestan je cijele situacije te zakona koji mu zabranjuje seks s djetetom, neka se u ime te ljubavi strpi.
Trenutni zakon je postavio granicu na 14 godina starosti. Dakle, problema nema.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:51.