Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2011., 23:32   #81
Zna li itko na području split-kaštela trogir i okolina za iznajmit za doček nove godine neki apartman ili kuću
stihowy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 09:26   #82
---------

Quote:
Ivana1986 kaže: Pogledaj post
4 para , svi između 20 - 25 godina, traže kuću za doček nove godine... ako ima ko kakvu ponudu molim na pm
lokacija?
ivica75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 21:46   #83
ako ima ko kakvu kuću koju bi iznajmio (15-20 ljudi) negdje u okolici zagreba, nek se javi na pm

thx
bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 15:27   #84
Nudimo izvana staru, kamenu dalmatinsku kucu, iznutra kompletno preuredjena sa savrseno uredjenom konobom i kominom, pogodnu za docek do 20 ljudi, kraj Trogira. Javite se na pp, cijena povoljna
SvetiJure is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 20:13   #85
Tražimo kuću na području Gorskog kotara za doček nove godine, sigurnih 5 ljudi, a može i više, ako ima netko kakve informacije molim da mi se javi!(pp)
Od 31.12 do 2.1
Hvala
Protina kći is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 22:47   #86
Smile

HITNO se traži kuća, koliba ili aprtmani za doček Nove 2012. u Gorskom Kotaru sa smještajnim kapacitetom za 8 odraslih osoba, najam na 2-3 dana.
Kameleonis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 11:22   #87
Pozdrav desert rose!
sad sam vidjela vas oglas, i imam predivnu drvenu alpsku kucu za rentanje za vikende u 12 mj.,Bozic i docek Nove godine. Kuca je u sv.ivan zellina, 1900m od centra zeline (od crkve) , udaljena 60m od prvih susjeda tako da je zagarantiran intiman i ugodan docek Nove. Ako ste zainteresirani, molim vas da mi posaljete mail, a ja vam odgovrim s detaljima i slikama
hvala
ovo je moj mail
[email protected]
tia fantasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 11:32   #88
Pozdrav okruglica!

evo, upravo sam procitala vas oglas, i imam tocno ono sto vi trebate za docek Nove.
Buduci da sam na putu cijeli 12mj, odlucila sam se rentati kucu u kojoj inace zivim. Kuca je drvena u alpskom stilu, nalazi se u sv.ivan zelina 1900 m od centra (od crkve).
taman je dovoljna za 8-10 osoba, nalazi se takorec na osami (60m udaljena od susjeda, tako da je zagarantiran intiman docek. A ako bude snijega, mozete se i sanjkati u dvoristu - odlican spust od kojim 150m). Grijanje je na drva (kaljeva pec) i potrebno je 3-4h da se zagrije, ali nakon toga slobodno mozete ponijeti i badiće..svaki ostali dio odjece ce biti previse!
Parking je moguc za 4-5 vozila u dvoristu.
ovo je moj mail za kontakt
ako ste zainteresirani, saljem vam ostale detalje oko cijene i slike...

ps.
kad vidite slike, bit cete sigurni da je to to..sto ste trazili...

mail
[email protected]

Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Znate li bilo kakav link gdje bih mogla naći kućicu koju bi mi netko iznajmio za 8- 10 ljudi, za doček Nove Godine? Može i Gorski kotar.

Par linkova jesam našla, međutim, sve je već zauzeto. Ljudi su rekli da je zauzeto već od 9. mj.!!

I sad, ta kućica mi stvarno treba. Riječ je većinom o parovima, ostali bismo dva noćenja, posteljinu i suđe možemo donijeti sami, obećajemo biti dobri
Dakle, bilo kakav link, bilo kakav broj, bilo kakav prijedlog, sve je dobrodošlo, pošto je tih osam glavica na žalost organizaciju prepustilo meni(jer ja kao nekakvog iskustva u iznajmljivanju svog prostora imam, pa kao ja ću znati... ma vraga). Na PM, ili ovako javno- sve smijete, što se mene tiče. Ako znate nekoga tko je bio, hajde zvrcnite pa pitajte njega- pomoći ćete puno.

I da ne bude tema samo o tome, što mislite o kupovini zemljišta u Lici? Našla sam neke doista pristupačne ponude, zemljište se može kupiti već za kojih 7000 eura, a sve mi se čini po ovom rastućem interesu, da će se to ulaganje za par godina višestruko isplatiti?
tia fantasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 18:56   #89
Jel moze drvena, alpska kuca u Sv.Ivan Zelina?
slike i detalje na mail
[email protected]

(kuca i okolica-kao u Svicarskim Alpama, a samo 1900m od centra Zeline...
tia fantasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 14:30   #90
Pozdrav svima

Za sve one koje još uvijek traže kuću za doček nove 2012 godine, danas je Vaš sretan dan
Imam slobodnu kuću u mjestu Vrata, Gorski Kotar. Kuća može primiti maksimalno 10 osoba. Kuća je novijeg uređenja s primjesom tradicionalnih elemenata; ima veliki parking, veliki dnevni boravak, roštilj, kamin,... Grijanje na drva i struju (za sobe). Sve ozbiljne zainteresirane osobe molim da mi se jave na e-mail za sve ostale detalje.

Kuća je slobodna i za Božićne praznike, stoga ukoliko je netko zainteresiran, slobodno se javite.
On-kraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 17:30   #91
pozdrav i od mene
apartman za do 8 osoba u srcu g kotara,još uvijek slobodan za doček,na osami je i ima veliku okučnicu...javit se na pm ili na http://www.facebook.com/apartmanmlinarigorskikotar
nudim i povoljniju cijenu od lanjske...
__________________
easy...
deportivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 23:17   #92
Pozz!!

Zanima me da li netko ima kakav stan, kuću ili čak samo prazan prostor za proslavu nove godine u okolici zagreba, za otprilike 20 ljudi, javite se na pm!!
honorboy14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 20:39   #93
Quote:
On-kraj kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Za sve one koje još uvijek traže kuću za doček nove 2012 godine, danas je Vaš sretan dan
Imam slobodnu kuću u mjestu Vrata, Gorski Kotar. Kuća može primiti maksimalno 10 osoba. Kuća je novijeg uređenja s primjesom tradicionalnih elemenata; ima veliki parking, veliki dnevni boravak, roštilj, kamin,... Grijanje na drva i struju (za sobe). Sve ozbiljne zainteresirane osobe molim da mi se jave na e-mail za sve ostale detalje.

Kuća je slobodna i za Božićne praznike, stoga ukoliko je netko zainteresiran, slobodno se javite.
KOLKA JE CIJENA I , AKO MOŽE SLIKE OD KUĆE !! NAS JE 8-10 !!!
BANANA 33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 00:04   #94
Quote:
BANANA 33 kaže: Pogledaj post
KOLKA JE CIJENA I , AKO MOŽE SLIKE OD KUĆE !! NAS JE 8-10 !!!
Banana 33,

za sve detaljnije informacije možemo na pm.

Pozdrav
On-kraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 16:23   #95
[QUOTE=On-kraj;37119147]Banana 33,

za sve detaljnije informacije možemo na pm.

pozdrav , eh može na meil : [email protected]

gdje je točno kuća , kolko je cijena i slike kuće ???

Hvala , l.p.
BANANA 33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 19:15   #96
Objekt za doček 2012. godine u Rovinju

Iznajmljuje se objekt u Rovinju u starom gradu za doček Nove godine sa 11 soba/apartmana do 30 osoba. Grijanje na klimu , sa prostorom za ručavanje za 30 osoba. Mogućnost doručka po želji.
Objekt je slobodan i za Božićne praznike, stoga ukoliko je netko zainteresiran, slobodno se javite.
[email protected]
mladenmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 00:09   #97
Trazi se u Rijeci

Trazim neki stan, ili poslovan prostor, ili bilo sto slicno za docek nove godine u Rijeci, ne okolica, nego bas Rijeka, za otprilike 10-15 ljudi. Ako bilo tko ima nesto ili ima kakvu informaciju, ja bih bila jako zahvalna
hard.fallxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 00:09   #98
zanima me najam kuće 30.12.-03.01. u okolici Ljubljane, za 4 osobe!¨

Zahvaljujem
__________________
Shoot for the moon.
Even if you miss it you will land among the stars.
*smart* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 12:22   #99
Pozz.
Molim Vas ima li netko stan, apartman ili prazan prostor za doček Nove godine u Splitu ili okolici za desetak ljudi.Može i na pm.Hvala
lili43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 00:05   #100
kuća za najam

Bok

Zanima me dali ima kakva kuća za proslav nove do maximalno 10 ljudi, gorski kotar ili okolica zagreba
SpOokey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.