Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2003., 02:27   #1
zenski problem - iskrenost.

nekako mi se cini da je jebeno malo zena na ovom svjetu iskreno. dapace, zene su vrlo cesto sklone laganju na tako smjesnom nivou da je to za plakat.

muski istina, sad kad gledam nisu toliko napredovali u odnosu na zene, ali bar ne muljaju na tako smjesnom nivou. sad, pitam se. jel to ima veze sa genima ili odgojem?
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 02:29   #2
Hmh... imas pravo, ne znam odgovor... a mozda je pitanje u tome sto zene zakompliciraju zivot u toliko slojeva, da otkriti istinu i samoj je tesko, kamoli istinu podijeliti s nekime...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 02:37   #3
'Ajd ne kakaj.

Znam jednaki broj neiskrenih zena, kao i neiskrenih muskaraca.

I, sto je uopce smijesan nivo kad se radi o neiskrenosti?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 02:40   #4
Quote:
Princeza kaže:
I, sto je uopce smijesan nivo kad se radi o neiskrenosti?
to su ti fore takvog tipa da stvarno trebas biti debil da ih ne prozres. isitna, na pocetku su me takve fore zbunjivale, ali onda je sve postalo jasno. btw, kriv je naime los odgoj.

jer licemjerje koje vodi u neiskrenost definitivno ne moze biti zapisano u genima, jel tako?
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 02:42   #5
i tko je ovo prebacio u kokosinjac? ova tema je prekomplicirana za kokosi.
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 02:44   #6
Pa gledaj, fore koje skuzis u trenu kad su izgovorene izgovaraju i muskarci i zene. Zato mislim da sama bit topica nije dobro postavljena. Nema ti lose izvedena neiskrenost nikakve veze s rodom. Ni s genima.

Uostalom, ovako kako si postavio stvar ispada da je tzv. muska neiskrenost bolja, jer je suptilnija i teze se otkriva.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 02:45   #7
Quote:
beeli kaže:
i tko je ovo prebacio u kokosinjac? ova tema je prekomplicirana za kokosi.
Da, ja sam se isto zacudila kad sam vidjela temu na Kokosinjcu. Treba zamoliti Kiki da ju prebaci na ZK.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 02:51   #8
jok. zenske fore ne skuzim u trenu. trebalo mi je vremena i statistike da skuzim o cemu se radi. ali kad sam prbio kod, postalo mi je sve tako smjesno, da sam takve zene poceo zalit.

nekako mi ta nesigurnost kod zena dolazi znatno vise do izrazaja. jer ta nesigurnost i u principu iskompleskiranost i dovodi do takve demencije zenskog roda.

sto je najgore, upravo te sjebane zene napaljuju me do nevjerovanja. tako da zene koje se pronalaze u mom tekstu znaju da mi je to bas slatko.

sto se tice muske neiskrenosti, to mi nije toliko bed. jer bar ne furaju takve matricne fore. malo su kreativniji u muljanju, sto postujem.
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 02:55   #9
off course, upravo sam sad skuzio jedan bitan detalj. a to je cinjenica da kad kod muskih skuzim tako nizak nivo muljanja, jednostavno nemam sta radit s njima. a zene mi ostaju u interesnoj sferi, pa se na naki nacin gomilaju i ispada da ih ima puno .

no anyway, zene (prosjek) su puno sklonije jeftinim kompromisima. opet, jel to odgoj ili geni?
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 03:04   #10
Quote:
beeli kaže:
off course, upravo sam sad skuzio jedan bitan detalj. a to je cinjenica da kad kod muskih skuzim tako nizak nivo muljanja, jednostavno nemam sta radit s njima.
Upravo to sam htjela reci, ali si me pretekao ~ na muskarce jednostavno ne obracas paznju i njihova (ne)iskrenost te ne dira u mjeri u kojoj te dira zenska. Stoga si zensku (ne)iskrenost proucio do najmanjih detalja, a za musku te bas briga.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 03:17   #11
Quote:
Princeza kaže:
Upravo to sam htjela reci, ali si me pretekao ~ na muskarce jednostavno ne obracas paznju i njihova (ne)iskrenost te ne dira u mjeri u kojoj te dira zenska. Stoga si zensku (ne)iskrenost proucio do najmanjih detalja, a za musku te bas briga.
da se razumijemo. kad probijes kod, prestanes se brinuti oko tudjih kompleksa. jer ti kompleksi su tudja briga. samo jedni tudji kompleski ce biti i moja briga, ali to je vec neka druga prica.

sto se tice muske neiskrenosti, mogu primjetiti da se njeno ispoljavanje ipak razlikuje od zenske. a to sto nisam probio kod je najvjerovantije zato sto nisam imao dovoljno interesa i motiva za tako nesto (prica iz citata).

eto npr. zena nikad nece uci u direktan konflikt, vec ce koristiti zadivljujuce smjesne isprike uz prekrasan smjesak. musko ce pak imati znatno izravniju igru. koliko izravnu ovisi o mudima i stavu.
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 04:51   #12
Ko je temu bacio na kokosinjac? Pa ti si je stavio na kokosinjac, beeli.
Ja sam tek sad dosla.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 16:11   #13
Re: zenski problem - iskrenost.

Quote:
beeli kaže: nekako mi se cini da je jebeno malo zena na ovom svjetu iskreno.
ali nije to naš problem...

nije to naš problem...
i nije to naš problem...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 19:51   #14
pa ja se ne bih složila s tim baš

ja muljam samo kada se zafrkavam ili kad baš ne smijem reć istinu.

A kakve su to banalne laži? Imaš neki primjer iz rukava?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 21:41   #15
Ako se prica o laganju, pokvarenjacima, muljatorima, mutikasama, ima ih i muskih i zenskih. To su mi nekakve ljudske kategorije. Karakterna nula je karakterna nula, bez obzira na spol.
To sto se to mozda maaalkice drugacije manifestira je druga stvar, ali u ovom slucaju nije niti toliko vazno.
A izbjegavanje sukoba moze potpasti i pod kategoriju RAZLIKA u spolovima. Zasto bi to bio los odgoj ili odgoj uopce?
Ne znam tocno sto si mislio. Ako si mislio da se mi zene stalno "igramo" - to je tocno. Muskarci su direktniji u komunikaciji. Ali, to su opet RAZLIKE medju spolovima.
Sklonost jeftinim kompromisima i banalne lazi su mi opet ljudska kategorija, a ne spolna.
Jel' mozes malo konkrentije?
Blaise is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 22:28   #16
Quote:
beeli kaže:
eto npr. zena nikad nece uci u direktan konflikt, vec ce koristiti zadivljujuce smjesne isprike uz prekrasan smjesak. musko ce pak imati znatno izravniju igru. koliko izravnu ovisi o mudima i stavu.
Ja se uopće ne slažem s tobom. Moja su iskustva upravo suprotna. Možda smo mi žene iskrenije jedne prema drugima, tko zna... ali i u muško-ženskim odnosima mislim da žene puno češće imaju muda i kažu ono šta misle, a muški se poklope ušima. Pogotovo ako bare tu ženu... e kojih se gluposti možeš naslušat i toliko prozirnih laži. U principu, kad ih suočiš s nekim konkretnim argumentima, manji su od makova zrna. Možda je samo problem što tebe privlače upravo takve žene, pa one druge ni ne zamjećuješ.
mali zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 22:33   #17
Quote:
mali zmaj kaže:
Ja se uopće ne slažem s tobom. Moja su iskustva upravo suprotna. Možda smo mi žene iskrenije jedne prema drugima, tko zna... ali i u muško-ženskim odnosima mislim da žene puno češće imaju muda i kažu ono šta misle, a muški se poklope ušima. Pogotovo ako bare tu ženu... e kojih se gluposti možeš naslušat i toliko prozirnih laži. U principu, kad ih suočiš s nekim konkretnim argumentima, manji su od makova zrna. Možda je samo problem što tebe privlače upravo takve žene, pa one druge ni ne zamjećuješ.


Uostalom, poznato je da su zene te koje cesto izgovaraju slavnu recenicu ljubavi, moramo razgovarati, od koje muskarci bjeze k'o vrag od tamjana.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 00:41   #18
mislim da iskrenost nije vezana za spol nego za osobu! ja se ne divim ljudima koji su u svakom trenutku iskreni, i koji ce tom svojom istinom nekoga uvrjedit. ja se divim ljudima koji znaju kad trebaju bit iskreni, a koji isto tako znaju lagat po potrebi i tako izbjec vece sukobe, vrjedanja itd.
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 02:11   #19
Quote:
Originally posted by mali zmaj
Ja se uopće ne slažem s tobom. Moja su iskustva upravo suprotna. Možda smo mi žene iskrenije jedne prema drugima, tko zna... ali i u muško-ženskim odnosima mislim da žene puno češće imaju muda i kažu ono šta misle, a muški se poklope ušima. Pogotovo ako bare tu ženu... e kojih se gluposti možeš naslušat i toliko prozirnih laži. U principu, kad ih suočiš s nekim konkretnim argumentima, manji su od makova zrna. Možda je samo problem što tebe privlače upravo takve žene, pa one druge ni ne zamjećuješ.
Quote:
Originally posted by Princeza


Uostalom, poznato je da su zene te koje cesto izgovaraju slavnu recenicu ljubavi, moramo razgovarati, od koje muskarci bjeze k'o vrag od tamjana.
Zato sto ocete da vas se svaca ozbiljno a s nase tocke gledista to je kao da treba slozit smrtno ozbiljnu facu u raspravi s nekim mulcem oko toga koji je model autica na daljinski najbolji. Ma i to je ozbiljnija tema od zenskih medjuspolnoodnosnih filozofija. Pa j...o vas Tito sve vam se u zivotu vrti oko tih veza i odnosa. Muskarcima je to opterecenje vise nego vama i normalno da im ide na neku stvar kad pocnete s emotivnim pres.....njem. Problrm je kad oce nesto odvest u krevet pa onda pocnu glumit da bi se tom blagu svidjeli. Bar prvih dana


Al stvarno je istina ono o shabloni. Naime medju muskarcima s kojima se muvam nema dva ista. Po izgledu, stilu, karakteru... Sto se odnosa sa zenama tice od totalnih zenomrzaca (ja sam pjesma prema njima preko romanticara do onih koji ga ne mogu 5 min drzat u gacama. Svako ima neku svoju furku u zivotu.

Sa zenama kad ides dublje i duze razgovarat dodje dan/trenutak kad dobijes osjecaj ko da su se prikljucile na magnetofonsku vrpcu. Pocnu koristit totalno jednake fraze, recenice itd. Popraceno s istim izrazima i pogledima. Ne znas bil se smijo il plakao
Pogotovo kad se radi o vezama i vezicama.
Ima masa muskaraca koja razmislja k...m. Al i onih drugih.
Ne znam ni jednu zenu koja ne razmislja maternicom (ako vec ne razmislja p....m). Sve im se vrti oko tih veza, dice, emotivnih glupiranja i histericno-hormonalnih ispada. Pogotovo kad dodju tamo negdje u 27-35 a jos nisu sredile veze, dicu i sta vec.
Ma luda ta kokoshetina nemres bilivit.
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 08:56   #20
"Ljubavi, moramo razgovarati" ...

Od te rechenice bih i ja pobjegla.

Chim je najava u pitanju, nishta dobro ne slijedi.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.