Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2004., 16:59   #81
Uopce ne razumijem zbog cega muskarac ne bi uselio u zenin stan.
Primjerice, ja imam svoju kucu. Recimo da nadjem nekoga tko zivi sa roditeljima. Sta da budemo postanari a da moja kuca zjapi prazna? Bilo bi mi najlogicnije da on doseli kod mene.

Recimo da ja nemam nista a on ima stan, otisla bih ja kod njega.
Ako niti jedno od nas nema nista, a onda cemo biti podstanari, sta drugo?
Oboje imamo rijeseno stambeno pitanje- prodajem ja svoje, on svoje i kupuje se nesto novo i veliko.

I usput, ja nisam jedna od onih osoba koja bi nekome nabila na nos:"Ovo je moja kuca". Da dodje do prekida, logicno da bi ga pitala da odseli i ocekivala bi od njega da to uradi. Isto kao sta bi ja odselila, recimo da zivim, u njegovom stanu.
Daphne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 22:29   #82
Quote:
Daphne kaže:
Da dodje do prekida, logicno da bi ga pitala da odseli i ocekivala bi od njega da to uradi. Isto kao sta bi ja odselila, recimo da zivim, u njegovom stanu.
Super. A kad on to ne bi htio učiniti? Pa onda još otkriješ da ti je u međuvremenu lagao nekih 6 godina koliko ZAISTA zarađuje. Pa te on na mirenju kod socijalne radnice pokuša okarakterizirati kao kurvu, iako osim njegovog sve te godine drugog qurtza nisi vidla? I to sam zato jer si ga pred socijalnom pitala koliko on STVARNO zarađuje, jer si u međuvremenu nabavila točke podatke koji ukazuju na nekih 2,5 tisuće kuna mjesečno više nego što ti je prijavio? I tako 6 godina. Ili 72 mjeseca. Puta 2,5 tisuće kuna.

A on te gleda u oči i dalje patološki laže. Al neće iz stana. I djetete uvlači u sve to praveći se jadnikom kojeg "mama tjera iz stana". Ha?
__________________
Ostavi sve, jer sve je tvoje!
Maat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 08:16   #83
Quote:
Maat kaže:

A kad on to ne bi htio učiniti? Ha?
E ne bi znala.
Da ti sad i kazem sta bi onda uradila bila bi to samo teorija.
Ne znam sta bi uradila, iskreno neznam.
Nadam se da mi se tako nesto nikad nece desiti. Ja sam ti jedna od onih tipicnih budala koje vjeruju u ljudsku dobrotu i moral. Znaci da on nema nikakvo pravo na moju kucu te je on nece ni traziti vec ce iseliti. Ipak takvih kretena ima.
Jedina moja sreca je sta ja zivim u drzavi u kojoj je zakon podredjen zenama. S tim, moze da se preserava kako god hoce, da me zove kurvom, da mi to velikim slovima ispise na zidu MOJE kuce, ali kucu ne da nece dobiti, nece joj se smjeti ni pribliziti. Ni kuci, ni meni, a i dijete bi izgubio.

Jako mi je zao tvoje prijateljice, ali stvarno neznam sta da ti kazem. Valjda postoji neki zakon koji bi zastitio i nju...
Daphne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 23:15   #84
Quote:
Daphne kaže:
Valjda postoji neki zakon koji bi zastitio i nju...
Zakon ovdje ne djeluje preventivno, na žalost. A policija ne dolazi sve dok nekom ne ode glava. No, to je ionako tema za neki drugi topic .
__________________
Ostavi sve, jer sve je tvoje!
Maat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 11:48   #85
Zivjeti kod cure u njenom stanu, ako je veci i komotniji od moga - nema problema. Mogu kod sebe uvaliti podstanare i jos zaradjivati.

Ali kuca u kojoj zive njeni starci, pa makar nas djelilo neznam koliko katova ne dolazi u obzir.
Kukichiyo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.