Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2004., 14:15   #461
Loše

Hajde, malo pretjeruješ.
Nije tebi baš takva trka kad stigneš ispisati preko tisuću postova u par mjeseci. Osim toga malo pišeš da si samostalna pa onda imaš poslodavca. Pa muž troši lovu i nisu plaćeni krediti, a s druge strane kupuješ kuće na selu ....

Ako je kriza, kriza je. Treba ju sagledati onakvu kakva ona stvarno je, a ne samo drugu osobu zasipati drvljem i kamenjem.
Ova tvoja pjesmica je u stilu god girl/bad boy. Malo šupljikava i ne zvuči baš istinito.

Uostalom ako je on baš tako loš kao što ti kažeš i danima se ne trijezni uvijek imaš mogućnost da ga ostaviš. Bolje biti sam nego u lošem društvu. Međutim, često smo neobjektivni u vezi pa kod drugoga tražimo sve što je loše, a sebe doživljavamo samo u najboljem svijetlu.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 17:05   #462
kaj ste se 'opće ženili kad ste tako različiti?

Tko ti je kriv kad si se udala, a nisi se formirala kao osoba. Ili nije on. Problem je u tome što se mnogi olako upuštaju u brak. Misle u dvoje je lakše, bolje, sve je duplo, ili bolje, moj udio je upola manji. E pa nije. Lijepo se raziđite i gotovo. Kako ste se i oženili i bok.
__________________
Once I've had a love and it was a gas
Soon turned out to be a pain in the ass
Blondie2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 17:14   #463
Re: kaj ste se 'opće ženili kad ste tako različiti?

Quote:
Blondie2003 kaže:
Tko ti je kriv kad si se udala, a nisi se formirala kao osoba. Ili nije on. Problem je u tome što se mnogi olako upuštaju u brak. Misle u dvoje je lakše, bolje, sve je duplo, ili bolje, moj udio je upola manji. E pa nije. Lijepo se raziđite i gotovo. Kako ste se i oženili i bok.
upravo tako

ajd sto su se i ozenili al sto dijete rodishe u sve to
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 20:23   #464
Quote:
Ona007 kaže:
U podzemnoj, kad sam se vracala kuci gledala sam sriktane i bezbrizne zene i sebe..
Pobogu zasto se ja ovih dana nemam vremena niti u ogledalo pogledat, uvijek planiram to napravit na poslu, no cim udjem svi me pocnu vuc za rukav za ovo ili ono, ni rucak ne mogu smirom pojest, non-stop trka.. i uvijek mene nadju.. ko da sam Majka Tereza..
A ima i kod mene na poslu sriktanih zena koje sve rade polako..
zasto njih nitko nne vuce za rukav.. zasto se od mene uvijek ocekuje vise?
Pomislim onda na ulice Splita i sve sriktane zene tamo, kako mi samo nedostaje vrijeme kad sam bial jedna od njih.. i zivjela tako sporo..
Vrijeme.. vrijeme.. vrijeme..
Kvragu stvarno sam ja u ratu s vremenom.. postajem ko one trkace zaposlene zene iz njujorskoh filmova..
Ma ja vjerujem da si ti srihtana ...
Dosla si na posao u trenerci u kojoj si prosli vikend farbala stan?
Ides na posao u jeansu koji je poderan i prljav?
Na nogama su ti slape?
Kosa neoprana i nepocesljana?
Ne vjerujem
Mozda su ti standardi malo veci pa nisi zadovoljna sobom ali cisto sumnjam da si se na poslu pojavila zguzvane, poderane i prljave odjece i obuce.
Na kraju krajeva, splicanaka si , zar ne?
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 22:20   #465
Mozda su ti standardi malo veci pa nisi zadovoljna sobom ali cisto sumnjam da si se na poslu pojavila zguzvane, poderane i prljave odjece i obuce.
Na kraju krajeva, splicanaka si , zar ne? [/B][/QUOTE]

Sumnjam. Splićanka ne bi tak smjela pričati protiv svog muškarca
__________________
Once I've had a love and it was a gas
Soon turned out to be a pain in the ass
Blondie2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 00:08   #466
Quote:
Blondie2003 kaže:
Sumnjam. Splićanka ne bi tak smjela pričati protiv svog muškarca
Ne razumijem ovo
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 00:10   #467
Quote:
diadora kaže:
Ma ja vjerujem da si ti srihtana ...
Dosla si na posao u trenerci u kojoj si prosli vikend farbala stan?
Ides na posao u jeansu koji je poderan i prljav?
Na nogama su ti slape?
Kosa neoprana i nepocesljana?
Ne vjerujem
Mozda su ti standardi malo veci pa nisi zadovoljna sobom ali cisto sumnjam da si se na poslu pojavila zguzvane, poderane i prljave odjece i obuce.
Na kraju krajeva, splicanaka si , zar ne?
ne nisam bas u takvom stanju, fala bogu ali onaj uzitak vremena posvecenog sebi .. toga zbilja nemam
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 00:16   #468
Quote:
Ona007 kaže:
ne nisam bas u takvom stanju, fala bogu ali onaj uzitak vremena posvecenog sebi .. toga zbilja nemam
A kome sad posvecujes vrijeme, nama?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 05:07   #469
Quote:
walter kaže:
A kome sad posvecujes vrijeme, nama?

al baš rofl
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 15:38   #470
Quote:
Blondie2003 kaže:


Sumnjam. Splićanka ne bi tak smjela pričati protiv svog muškarca
zaboravila ona kako braco shamara
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 00:33   #471
Quote:
margarita kaže:
zaboravila ona kako braco shamara
Pusti sada svoje neartilkulirane tonove.. ja nikad nikog u Splitu nisam vidila da shamara..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 00:38   #472
Ej kako ste?
Kod mene lose.. gripa.. nisam isla radit.. nego sam isla na selo..
Bez obzira na gripu ..mislim da sam pocela izlazit iz KRUGA..
Idem svojim putem.. sab me gabri za sve..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 00:40   #473
Quote:
walter kaže:
A kome sad posvecujes vrijeme, nama?
Mislis kao entertainer? he he
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 00:40   #474
Quote:
Ona007 kaže:
Pusti sada svoje neartilkulirane tonove.. ja nikad nikog u Splitu nisam vidila da shamara..
Pa normalno da nisi kad to ne postoji u Splitu. Tamo ti uopće nema policije. Ozbiljno. A ako se i nađe poneki lopov, taj ti nije iz Splita. A kad vidi kako su ljudi dobri, sam se zatvori. Ali je problem, jer nema zatvora!
Onda on ode u park i uzme grablje i grablja. Ozbiljno. Jer mu je krivo što je uopće pokušao nešto ukrasti. I grablja i grablja sve dok ne dođe taj od koga je krao, i oprosti mu. A taj tip dođe odmah, ovaj ne stigne ni dva lista izgrabljati. Takav ti je Split.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 00:53   #475
Quote:
walter kaže:
Pa normalno da nisi kad to ne postoji u Splitu. Tamo ti uopće nema policije. Ozbiljno. A ako se i nađe poneki lopov, taj ti nije iz Splita. A kad vidi kako su ljudi dobri, sam se zatvori. Ali je problem, jer nema zatvora!
Onda on ode u park i uzme grablje i grablja. Ozbiljno. Jer mu je krivo što je uopće pokušao nešto ukrasti. I grablja i grablja sve dok ne dođe taj od koga je krao, i oprosti mu. A taj tip dođe odmah, ovaj ne stigne ni dva lista izgrabljati. Takav ti je Split.
Nisam rekla da nema nego da se prema meni nitko nije tako odnosio.. niti da sam svojim ocima vidjela da itko ikoga shamara..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 01:10   #476
Quote:
Ona007 kaže:
niti da sam svojim ocima vidjela da itko ikoga shamara..
Ja sam se vozijo u avijonu, a opet, nisam primjetio da je zemlja okrugla. Mislim da je to zavijera.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 16:05   #477
Quote:
Ona007 kaže:
Pusti sada svoje neartilkulirane tonove.. ja nikad nikog u Splitu nisam vidila da shamara..
Murga nije obican drot moja ona007

on the prvo ponudi cigarom pa te onda prebije
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 18:49   #478
Re: kad se vrtis u krugu..

[QUOTE]Ona007 kaže:
[B]Koliko god pokusavam zbog svog malog djecaka odrzati brak stabilnim toliko osjecam da se borim s vjetrenjacama.
Totalno smo razliciti, nemam pojma uopce kako smo se nas dvoje mogli spojiti, ovako razlicitih temperamenata i mentaliteta.
itd...

Draga moja,


javljam ti se jer se i sama nalazim u veoma slichnoj situaciji, samo shto sam ja za razliku od tebe neudana i bez djece...
Buduchi da ti imash dijete, trebalab i se zapitati dali che ono imati moguchnost rasti i razvijati se u zdravoj okolini, naravno da tu prvenstveno mislimna obitelj. Zbog toga se ne bih zabrinjavala konzervativnoshcu tvog supruga...on je tu chak manje bitan . Shlushaj svoje srcu/unutarnji glas i ne boj se dati si novu, zdravu shansu u zhivotu!!! A i svom djetetu!
Zhelim ti puno uspjeha!
__________________
Think pink!
Water lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 02:18   #479
CEKaj malo!

KOlko sam ja shvatio iz ovih postova on: Trosi svoje pare na sebe i prijatelje , ne brine se svome sinu ,na putu je da postane alkos .Mislim , uzmi klinca ... rastavi se , svaki sud ce tebi dat djete .STo ce ti muz koji to nije???A svi ovi koji ga brane po postovima , to je jos strasnije. I posljednji savjet. RAzmisli koliko ima ljudi s istim idealima i ciljevima kao ti i koji su spremni doci do konzenzusa u tim stvarima .Ti stvaras , kome? Ako ne i sebi .Jedino sto on stvara je pomutnju i kaos u tvom zivotu , covjek bez imalo ambicija je mrtav covjek.
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.