Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2009., 16:46   #61
Quote:
microfilter kaže: Pogledaj post
nažalost ne ... i ja sam razočaran jer su uvijek imali i super majice no varteks većinu ne uvozi zbog vječne krize u toj tvrtki.
slažem se, oni naruče po par modela u par veličina i to je to..
ja sam nedavno imala sreće i uzela baš u vž prekrasnu levi's majicu, i prodavačica mi je rekla da su dobili samo dvije, od kojih je jednu već ona uzela sebi
__________________
Albumčić 1 :) ili malo prošireno u Albumčić 2 ;) Moguć dogovor!
iwoncha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 23:06   #62
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Baš sam ovih dana probavao i planirao uzeti 506. 507 imam već nekoliko godina. I dalje izgledaju sjajno, a nosim ih dosta često. Koja je zapravo osnovna razlika između 506 i 507, zapravo su dosta slične. I zašto mislite da je Varteksov Levi's loš?

U Mercatorovoj Modiani takođe prodaju Varteksove levisice, ili ne?

Očekuju li se sniženja u Levi'su/Varteksu do kraja godine?

Thx
ne mislim da su varteksove levisice loše jer ih već nekoliko godina ne proizvode. Ove trenutno po trgovinama su made in pakistan ili poljska.
I nemam problema s kvalitetom. No kvaka je da se do sniženja u varteksu ne isplati kupovat jer cijene ponekad padnu i više nego 50%.
506 je dobar jeans, ja nosim 504 jer su malo uže nogavice nego što je to slučaj sa 506.
Smatram da im je ogroman minus što nemaju web site.
Npr. Levis u skoro svakoj državi pogotovo u Europi ima domenu na nacionalnoj razini sa izvanrednim web shopom s kojeg se može naručiti apsolutno sve.
microfilter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 23:08   #63
Quote:
iwoncha kaže: Pogledaj post
slažem se, oni naruče po par modela u par veličina i to je to..
ja sam nedavno imala sreće i uzela baš u vž prekrasnu levi's majicu, i prodavačica mi je rekla da su dobili samo dvije, od kojih je jednu već ona uzela sebi
he he he nedavno sam u zg-u, poslovnica trg bana jelačića pronašao izvanrednu majicu koju sam dugo tražio i to za sitne pare 110 kuna dok su je englezi na netu prodavali za 50 funti. I mislim nije mi jasno imaju skoro cijelu kolekciju u tom dućanu na trgu bana jelačića no u ostalima u hrvatskoj to baš i nije slučaj.
microfilter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 13:17   #64
Da li možda netko zna postoji li u NOVOM MAROFU ili LUDBREGU levisov dućan s tvorničkim cijenama ili sniženim? hvala
jedan dečko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 14:27   #65
u Varaždinu ti je sve 50% sniženo od jučer
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 21:22   #66
daj ne serite trokrilne ormare,levis ima standardnu kvalitetu i opravdanu cjenu,ja osobno kupujem samo 501 i nosim ih nonstop po 5,6 godina i naravno da se nakon tolko vremena počnu raspadat na koljenima i guzici,a cjena im je oko $100 i mogu se kupit samo u ovlaštenim prodavaonicama a ne na placu ili arizoni,prvo kupi original sa svim zaštitnim znakovima pa onda filozofiraj o levisu kao brandu
ketron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 08:50   #67
Ja sam ostao razočaran kaj se tiče levisa kod nas.
Bedfordice su mi trajale oko 7 mjeseci i doslovno su se raspale po šavu.Zadnja 3 para koja sam kupio u HR su obično smeće a koštale su oko 750 kuna i kupljene su na glavnom trgu u Zagrebu.
Romeo Paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 11:10   #68
levi's tenisice

Je li itko imao njihovu obuću? Je li bila kvalitetna ili se brzo raspala? Razmišljam o kupovini njihovih platnenih tenisica iz proljetne kolekcije. Koštaju 290kn pa mi je puno za platnene tenisice ako će se brzo raspasti.
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:21   #69
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
Je li itko imao njihovu obuću? Je li bila kvalitetna ili se brzo raspala? Razmišljam o kupovini njihovih platnenih tenisica iz proljetne kolekcije. Koštaju 290kn pa mi je puno za platnene tenisice ako će se brzo raspasti.
Starke su također platnene tenisice pa su im cijene oko 400kn.

Patnene tenisice ne mogu biti iznimno kvalitete, kao primjerice kožne Nike-ice ili bilo koje kožne tenisice, sve ovisi o tebi i načinu na koji ih održavaš itakoto.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 14:32   #70
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
Starke su također platnene tenisice pa su im cijene oko 400kn.

Patnene tenisice ne mogu biti iznimno kvalitete, kao primjerice kožne Nike-ice ili bilo koje kožne tenisice, sve ovisi o tebi i načinu na koji ih održavaš itakoto.
Kupila sam ih ipak. Peudobne i odlično stoje na nozi.
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 13:29   #71
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
Kupila sam ih ipak. Peudobne i odlično stoje na nozi.
Koje su ,jesu bolje od starki ,možeš poslat slikicu?
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 21:47   #72
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Koje su ,jesu bolje od starki ,možeš poslat slikicu?
Ove: http://img145.imageshack.us/i/p0802111212.jpg/
moje su ove krem.

Meni su puno udobnije od starki, kao da sam bosa.
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 10:44   #73
jel ima kod nas one curve trapke za kupiti?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 11:58   #74
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
Ove: http://img145.imageshack.us/i/p0802111212.jpg/
moje su ove krem.

Meni su puno udobnije od starki, kao da sam bosa.
Baš su slatke
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 15:22   #75
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Baš su slatke
hvala
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 23:14   #76
gdje u zagrebu postoje levis ducani? cula sam da ima u arena centru ali ima li negdje
blize ?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 15:50   #77
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
gdje u zagrebu postoje levis ducani? cula sam da ima u arena centru ali ima li negdje
blize ?
imas na trgu, odmah uz Mueller
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 05:38   #78
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
jel ima kod nas one curve trapke za kupiti?
Ja sam ih kupila u Dubrovniku još lani. Bold Curve Skinny. Savršene. Ako se ne varam cijena im je bila između 600 i 650 kuna.
__________________
...Se è tardi a trovarmi insisti, se non ci sono in un posto cerca in un altro, perché io son ferma da qualche parte ad aspettare te...
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 22:45   #79
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
Ove: http://img145.imageshack.us/i/p0802111212.jpg/
moje su ove krem.

Meni su puno udobnije od starki, kao da sam bosa.
E, da. Ove tenisice mi se totalno raspale nakon mjesec i pol standardnog nošenja (dakle, kad na taj način nosim druge tenisice, tipa diesel, puma i sl. izdrže god. god i pol). Jesu jako udobne za stopala i noge ništa u njima ne bole, ali su se sa svih strana odlijepile, dolje pukle.. Uglavnom totalna katastrofa i definitvno ne vrijede 290kn. Tako da me Levi's što se tiče obuče jako razočarao i neću ga više nikad kupiti. Još ja budala bacila račun, kao neće mi trebati jer mi nikad ne treba, a da ga imam kako bi sad fino to reklamirala.
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 10:15   #80
da li se ovih dana u zg mogu pronaćli hlače levis 501 stonewash po akcijskim cijenama ???
spartacus 1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.