Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 07:37   #81
...

Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Slušam audioknjige već dvije godine dok trčim
Trenutno Thomas Mann Čarobni brijeg.
Puno mi je lakše trčati i više sam motiviran da krenem, pogotovo ako je knjiga zanimljiva
Eto ja sam znao za vrijeme zimskih duzih trcanja slusati audio dokumentarce..nesto malo naucis o povijesti, a i duzina ti tako lakse "sjedne" i brze prođe...
anarkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 08:14   #82
Inspiracija mi je često Hrki koji je bio maskota Europskih sveučilišnih igara 2016



Pratim i nastavak karijere odbojkašice Manon Flier koja se prebacila na beach volleyball



simpa mi je i plivačica Jeanette ottesen koja je onako ponokrvni tip ESTP sportaša. Volim ženske ESTP athlete.



pratim uglavnom jedan broj sportaša i umjetnika, preko društvenih mreža što rade, i kroz to me nadahnjuju i inspiriraju da i ja budem aktivan i kreativan.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:52   #83
Podcasti su zakon.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 10:28   #84
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
audio knjige? trebalo bi probati, ali nekak mi je papir papir
pa ti si zemi knjigu dok trčiš, javi kak je.
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 17:06   #85
Dok trcim mislim samo o tome koliko sam sretna i kako je trcanje divan osjecaj.
Nekad mislim o stvarima radi kojih sam u stresu. To mi boosta run i digne tempo, ali kad trcanje zavrsi, vise nema stresa ����
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:08   #86
Ja uvijek mislim samo na jednu stvar.
karter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:12   #87
o svemu pomalo.. ovisi koja stvar svira dok trčim...
Alocer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 23:43   #88
Učim portugalski.

Kad završim, prebacujem se na francuski.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 10:43   #89
o astrologiji, sexu i preispitujem svoje tjelo kako stoji sa snagom i u kakvom su mi stanju noge i naravno provjeravam disanje.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 08:35   #90
Usredotocim se na sebe. Na trcanje i na put koji trcim. I razmisljam da li to mogu. Kocim se da ne iscrpim svu snagu. I onda kad se zagrijem mislim na Dwayna Johnsona kak on brsprijekorno to sve gazi, kak znoj stedi krv... no a onda na svog dragog koji me zeza da imam dupe pa onda si mislim.... sto svi znaju. Ja to mogu. Roditelji me podupiru ali opet nemoj toliko da se ne ozljedis....
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 22:35   #91
više nema cajta za razmišljanje, 3,4 kruga po 200 matara , hrabrim se da izdržim i pazim da se ne prebrojim
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 10:23   #92
Zamislim neispunjenu zelju, nafuram se i picim...A to je obicno jedna dobra propusten prilika....Zamislim neku dobru i zgodnu, ali opako dobru i zgodnu prijateljicu, kolegicu sa posla, susjedu, bilo koju samo da je vrh...Ako mi ponestane ideja onda zamisljam neku takvu velicanstvenu i super sexy gluimcu, pjevacicu, sportasicu, bilo koju samo da je vrh...I zamislim je u nekom sexy donjem vesu, kupacem kostimu ili tako nekom sexy rublju, kako lagano trci ispred mene i kako me zove da joj pridjem...I krenem da trcim..I trcim i zamisljanjem neno tijelo ispred sebe kako je u raskoraku, njene oblicne i guzove...I trcim i trcim i trcim i vjerujte mogu trcati koliko god treba......tesko mi je stati i zavrsiti trening...Ali svaki trening nivi komad...
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 19:42   #93
likovi su mi najdraži
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 20:27   #94
Danas sam razmisljao kako mi je super trčati, osjecam se slobodno.

Pred kraj treninga sam razmisljao kako je predamnom 365 dana do iduceg 21.11. i kako ce mi zivot izgledati 2019, odnosno koliko ce mi biti bolje i koliko cu napredovati.
GrimReaperKC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 23:52   #95
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Zamislim neispunjenu zelju, nafuram se i picim...A to je obicno jedna dobra propusten prilika....Zamislim neku dobru i zgodnu, ali opako dobru i zgodnu prijateljicu, kolegicu sa posla, susjedu, bilo koju samo da je vrh...Ako mi ponestane ideja onda zamisljam neku takvu velicanstvenu i super sexy gluimcu, pjevacicu, sportasicu, bilo koju samo da je vrh...I zamislim je u nekom sexy donjem vesu, kupacem kostimu ili tako nekom sexy rublju, kako lagano trci ispred mene i kako me zove da joj pridjem...I krenem da trcim..I trcim i zamisljanjem neno tijelo ispred sebe kako je u raskoraku, njene oblicne i guzove...I trcim i trcim i trcim i vjerujte mogu trcati koliko god treba......tesko mi je stati i zavrsiti trening...Ali svaki trening nivi komad...
Nemoj trčati u tajicama.
__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:07:32 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2018., 00:04   #96
__________________
Pomozite mi da vas ne ubijem.
shicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2018., 06:30   #97
Ma znate onaj crtic kad onaj kojot ganja onu pticurinu, e to je to.. samo ja ovdje ganjam sexy tangice, oble i lijepo gradjene guzove svih mojih nedokucivih ili propustenih prilika.. :-)

Ma ovo je vrh motivaciha, moze se poglavlje o ovome pisati u svim udzbenicima o ljudskoj motivaciji i psihologiji :-)
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2018., 11:53   #98
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Ma znate onaj crtic kad onaj kojot ganja onu pticurinu, e to je to.. samo ja ovdje ganjam sexy tangice, oble i lijepo gradjene guzove svih mojih nedokucivih ili propustenih prilika.. :-)

Ma ovo je vrh motivaciha, moze se poglavlje o ovome pisati u svim udzbenicima o ljudskoj motivaciji i psihologiji :-)
Nađe se toga i realno na utrkama. Samo treba prilagoditi tempo u takvim prilikama😁
Silverstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2018., 12:02   #99
Quote:
Silverstone kaže: Pogledaj post
Nađe se toga i realno na utrkama. Samo treba prilagoditi tempo u takvim prilikama��
pa i u sexu ima ono uvod, zaplet, kuliminacija, rasplet .... :-)
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2018., 15:09   #100
Trudim se misliti na misice jer je ucinak tad puno bolji. Kad nisam koncentrirana na ono sta radim, imam dojam da strapam bezveze...uz to ide ritam dobre muzike
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.