Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Ocjena Vlade RH nakon 365 dana
odličan (5) 6 4.35%
Vrlo dobar (4) 4 2.90%
Dobar (3) 5 3.62%
Dovoljan (2) 8 5.80%
Nedovoljan (1) 31 22.46%
Nema tako niske ocjene 84 60.87%
Glasovatelji: 138. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 15:01   #6261
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Ne branim HDZ nego napadam Plenkovića i KGK zašto nisu bili tamo. Tenisači ujedno predstavljaju i državu iz koje dolazi kao što ju predstavlja i Sandra Perković i drugi sportaši koji igraju pojedinačno, a ne timski poput nogometaša. Svi znamo da je Federer Švicarac, a bila je i njihova predsjednica i to je najnormalnija stvar.
sa obiteljima...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 17.07.2017., 15:02   #6262
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
sa obiteljima...
Ne. To je razbacivanje novca i pretjerivanje.
Tomo1972 is online now  
Old 17.07.2017., 15:06   #6263
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Šta se ta mantra iz 90-tih kad igra netko od sportaša još nije izlizala? Ako netko nije čuo u ovih 27 godina, a i prije dok je bila Jugoslavija, onda joj neće pomoći ni jedan Čilić u finalu u 2017.
Ne mislim da nitko nije čuo za Hrvatsku, ali bitno da se čuje što više. Ulazak u finale je velik uspjeh za malu zemlju koja slabo ulaže u sport poput Hrvatsku. Trebali bi se ugledati na švicarsku predsjednicu (mislim da nije vodila obitelj i susjede sa sobom).
Tomo1972 is online now  
Old 17.07.2017., 15:14   #6264
Daj, molim te, oslobodi nas domoljubne demagogije.

Odj*bite sa sportom kao promotorom Hrvatske. Čilić igra za svoje novce, na koje porez plaća u Monte Karlu. Koga briga.

A ovi paraziti su išli da im gu*ica vidi puta o našem trošku.
ruka-slave is online now  
Old 17.07.2017., 15:18   #6265
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Ne branim HDZ nego napadam Plenkovića i KGK zašto nisu bili tamo. Tenisači ujedno predstavljaju i državu iz koje dolazi kao što ju predstavlja i Sandra Perković i drugi sportaši koji igraju pojedinačno, a ne timski poput nogometaša. Svi znamo da je Federer Švicarac, a bila je i njihova predsjednica i to je najnormalnija stvar.
Čilić u neku ruku predstavlja i Monte Carlo jer tamo je prijavljen i tamo plaća porez! Jeli bio netko iz zemlje gdje plaća porez?
Ima li siromašna Švicarska „državnički“ avion i čime je njihova predsjednica došla u londru?
leo4 is offline  
Old 17.07.2017., 15:30   #6266
Nema nigdje takog crnog humora kao kod nas.
Pazi ovo , Marić, ministar financija ode gledet Čilića koji plaća porez u Monte C.
Za krepat.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Old 17.07.2017., 15:31   #6267
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Čilić u neku ruku predstavlja i Monte Carlo jer tamo je prijavljen i tamo plaća porez! Jeli bio netko iz zemlje gdje plaća porez?
Ima li siromašna Švicarska „državnički“ avion i čime je njihova predsjednica došla u londru?
Nije Čilić jedini sportaš prijavljen u Monaku ili u nekoj drugoj zemlji. Evo ona Muguruza igra za Španjolsku, a živi u čini mi se Švicarskoj. A bivši kralj Juan Carlos I. je normalno bio tamo i predstavljao svoju zemlju. Da je Plenki pametan mogao je ovo iskoristiti za podršku UK (bila je i njihova premijerka May) u arbitraži sa Slovenijom ili za šestorku ili za nešto drugo. Kako je došla njihova predsjednica nemam pojma, ali sumnjam da je vodila sina kao Njonjo.
Tomo1972 is online now  
Old 17.07.2017., 15:43   #6268
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Nastupa za Hrvatsku, a ne za Bih.
a porez plaća u Monaku...
Domoljub faktorijela !
aspiriniks is offline  
Old 17.07.2017., 15:58   #6269
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
da je dobio,bio bi hrvat...
ovako je hercegovac...
Pa netreba se tome sramiti.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Old 17.07.2017., 16:18   #6270
Evo nam komplimenta.

@NEUSPJELA AKCIJA
VIDEO: PRVAK EUROPE NAŠIH KORIJENA EKSPRESNO ODBIO HRVATSKU S Hrvatima ne želi ni na kavu, a kamoli da bi igrao za Vatrene!

http://sportske.jutarnji.hr/planet-h...trene/6374081/
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Old 17.07.2017., 16:38   #6271
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
Pa netreba se tome sramiti.
ponovio sam recenicu koju sam vidio na tv...
a izrekao ju je jedan cilicev rodjak...
dovoljno govori o podjelama u nasem drustvu...
ja sam sretan sto je mladic dosao do finala...

pitanje je samo gdje su bili politicari kad su se on i njegova obitelj zrtvovali
da bi dosli do rezultata i finala...

tenis je skup sport,a mamic se ne bavi tenisom...
nikakvo cudo da ima boravak prijavljen u poreskoj oazi...

doma bi mu sve pojeli i ugrozili njegovu karijeru...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 17.07.2017., 16:46   #6272
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
ponovio sam recenicu koju sam vidio na tv...
a izrekao ju je jedan cilicev rodjak...
dovoljno govori o podjelama u nasem drustvu...
ja sam sretan sto je mladic dosao do finala...

pitanje je samo gdje su bili politicari kad su se on i njegova obitelj zrtvovali
da bi dosli do rezultata i finala...

tenis je skup sport,a mamic se ne bavi tenisom...
nikakvo cudo da ima boravak prijavljen u poreskoj oazi...

doma bi mu sve pojeli i ugrozili njegovu karijeru...
stvarno jadan, pa porez bi mu ionako naplatili bosanci ko što je i sam... on hrvatsku ni na karti nezna naći...
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Old 17.07.2017., 16:48   #6273
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Nema nigdje takog crnog humora kao kod nas.
Pazi ovo , Marić, ministar financija ode gledet Čilića koji plaća porez u Monte C.
Za krepat.
trebali su povesti i ivicu i platiti reklamu za konzum i agrokor da se vrte za vrijeme trajanja turnira...
a mozda je marin mogao obuci i nekav drugaciji dres...

domoljublje nema veze sa vrhunskim rezultatima...
cilicev manager odlucuje o puno toga,pa tako i o sponzorskim ugovorima
i prijavljenom mjestu boravka...

zarade su velike ali su i ulaganja velika...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 17.07.2017., 16:49   #6274
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Ne branim HDZ nego napadam Plenkovića i KGK zašto nisu bili tamo. Tenisači ujedno predstavljaju i državu iz koje dolazi kao što ju predstavlja i Sandra Perković i drugi sportaši koji igraju pojedinačno, a ne timski poput nogometaša. Svi znamo da je Federer Švicarac, a bila je i njihova predsjednica i to je najnormalnija stvar.
Pa zašto bi bili pobogu? Nisi primjetio da nije svirala državna himna na početku teniskog meča?

Nikoga oni ne predstavljaju osim samoga sebe. Nit je država uložila nešto u njih, niti oni igraju za nju, nego igraju za sebe.

Pa oni su i porezni obveznici drugih država, a ne Hrvatske.

Dajte više sa tim stvarno glupim dječjim forama sjašite.

Najbolje da pošaljemo delegaciju od apsolutno svih funkcija u državu na jedan tenisni meč, pa da budu svi zastuplje - predsjednik države i vlade, njihovi pratitelje, od svake stranke po jedan predstavnik, po jedan predstavnik svake državne firme itd itd...

Koje gluposti
ecobarbarus is offline  
Old 17.07.2017., 16:57   #6275
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
stvarno jadan, pa porez bi mu ionako naplatili bosanci ko što je i sam... on hrvatsku ni na karti nezna naći...
decko je vrhunski sportas sa vrhunskim rezultatima,vrhunskim ugovorima
te vrhunskim mjestom boravka...
njegovo mjesto rodjenja te igra u davis cup-u za hrvatsku su neka druga prica...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 17.07.2017., 17:08   #6276
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Problem očito imaš ti, i to konstantno.Da si u glavi posložiš realu i istjeraš ideologiju, vidio bi kolike gluposti lupaš po cijeloj ovoj temi. Nisam pročitala još nijedan tvoj suvisli komentar ovdje, samo floskule, pljuvanje i zlobnost.
Sitan obrtnik, veliki obrtnik, Agrokor, premlaćivanje, krađa, ubojstvo - sve su to kategorije koje su svaka za sebe kao prekršaj, zločin, kažnjive, a isključujući kažnjavnje kažnjivog manje težine zbog eventualnog nekažnjavanja prekršitelja koji još nije iz nekog razloga u obradi je glupa argumntacija provođenjem koje će društvo ući u totalnu anarhiju.

Boldano:

Citiranjem boldanog i opet pokazuješ i potvrđuješ moje mišljenje o tebi koje sam iznjela u prvom djelu replike - povodljivo usvajaš tuđe mišljenje, tuđe viđenje, prihvaćaš tuđu interpretaciju informacije, bez da je kritički sam preispitaš, obradiš i izvedeš svoje mišljenje i zaključak.
Jadno je to i nisko ne do koljenea, ne do gležnjeva, ne do zemlje, nego do one rupe, jame, koju tako svesrdno vi kronični oponenti fašistički ideologijski i emotivno destruktivno nastrojeni kopate cijelo vrijeme kako biste vladu i političku stranku koju bolesnički i psihijatrijski bolesno ne podnosite zatrli, uništili, a niste svijesni da svakim svojim takvim nerealnim upisom kod iole zdravorazumnog čovjeka sami sebe pokapate, pa čak i onoga vašeg istog ideološkog stajališta, ali svijesnog, normalnog i razumnog koji je u stanju izreći kritiku i neslaganje normalnom retorikom.

Eh, sada, sve sam ovo mogla reći ukratko jednom konstatacijom - upis ti je glup i nemaš mentalnog kapaciteta za dubinsko sagledavanje problema - ali eto, pristojna sam osoba, pa ne želim na taj način komunicirati sa tobom u javnom prostoru, pa neću.
Znači, netko tko ne da ne zna ni strane jezike (po vlastitom priznanju), nego ne shvaća ni vlastiti materinji jezik do te mjere da brka i značenje riječi, a ne samo pravopis, govori drugima o mentalnim kapacitetima...

Zato nam i jest ovako kako jest, sabor je samo oličenje tebi sličnih, gdje su najglasniji i naravno "najpametniji" oni s najmanje škole i formalnog obrazovanja...ali naravno, na dreku ispadaju kao da znaju nešto...

I možeš ti partijski do sutra izokretati (iako laprdaš o preipitivanju), činjenice u ovoj državi jasno pokazuje da se male uvijek gazi i kažnjava, dok se velikima većinom ide uza dlaku i gleda kako bi prošli lišo...
McAucliffe is offline  
Old 17.07.2017., 17:09   #6277
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
trebali su povesti i ivicu i platiti reklamu za konzum i agrokor da se vrte za vrijeme trajanja turnira...
a mozda je marin mogao obuci i nekav drugaciji dres...

domoljublje nema veze sa vrhunskim rezultatima...
cilicev manager odlucuje o puno toga,pa tako i o sponzorskim ugovorima
i prijavljenom mjestu boravka...

zarade su velike ali su i ulaganja velika...
naravno , druga priča je da nosi hrvatski grb odnosno da igra repka ; čovjek ni a ne bi rekao ovako;
ovo je čisti profesionalizam, veze nema sa domoljubljem a brate ni s tim da polijeće vladin zrakomlat ili kak već ;
a Dalmacija gori !
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Old 17.07.2017., 17:13   #6278
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
naravno , druga priča je da nosi hrvatski grb odnosno da igra repka ; čovjek ni a ne bi rekao ovako;
ovo je čisti profesionalizam, veze nema sa domoljubljem a brate ni s tim da polijeće vladin zrakomlat ili kak već ;
a Dalmacija gori !
samoljet...

cudo rijeci iz rusko-ukrajinskog...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 17.07.2017., 17:15   #6279
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
decko je vrhunski sportas sa vrhunskim rezultatima,vrhunskim ugovorima
te vrhunskim mjestom boravka...
njegovo mjesto rodjenja te igra u davis cup-u za hrvatsku su neka druga prica...
Kakva druga priča kad se tu razbacujete njegovim hrvatstvom a on obični bosanac iz monte karla
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Old 17.07.2017., 17:42   #6280
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
naravno , druga priča je da nosi hrvatski grb odnosno da igra repka ; čovjek ni a ne bi rekao ovako;
ovo je čisti profesionalizam, veze nema sa domoljubljem a brate ni s tim da polijeće vladin zrakomlat ili kak već ;
a Dalmacija gori !
Nešto ne vidim one „službene HDZ-ove“ pljuvače po Zokiju koji su se uslinili pljujući po njemu radi upotrebe aviona na Krk. No dobro slažem se ipak je London bliže od Krka!
leo4 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.