Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2010., 19:10   #101
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
To sam pamtila kao legendarnu humorističnu seriju, al nekako mi ju je pregazilo vrijeme.. humor je (uz povremene iskrice briljantnog Cleese-pajtonovskog humora) prizeman.. većinu vremena me živcira, stalno neka nervoza, histerija.. prvo sam mislila da sam samo naletila na lošu epizodu, a nakon jučer sam ustanovila da mi je bolje da odustanem..
Baš. Ljubiteljica sam engleskog humora, ali čini se da u vrijeme snimanja ove serije nije još bio onako fino naoštren .

I dosjetke su spore, pobogu, afektiranje prenaglašeno, a izražajnost talenta se skrila pod manje-više nezanimljivim scenarijem. Najbolje je kad on nešto smumlja u bradu
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 09:32   #102
Danas opet kreću reprize na drugom od 13:45.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 15:10   #103
jao majketi sta je ovo glupo pa glava me zabolila dok sam gledao :S
__________________
Will you, take me out of here?
When I'm staring down the barrel
When I'm blinded by the lights...
n_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:56   #104
Quote:
n_13 kaže: Pogledaj post
jao majketi sta je ovo glupo pa glava me zabolila dok sam gledao :S
Prva epizoda je možda i najlošija, kasnije su puno bolje.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 11:34   #105
meni je serija super! nije mi baš najbolja britanska hum. serija kao što je jednom u njihovim nekim novinama (ili po glasovima) bila izabrana ali mi je sigurno među 5 najboljih njihovih serija
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 17:01   #106
Meni je najbolja ona serija di su onaj zubar,negova žena,dva sina i neka rođakinja,za odvaliti su ali ih nema na programu...
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 20:37   #107
odlična serija!!!top 3!!!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:30   #108
meni je isto odlična, iako ju nisam baš redovito pratila, najbolja epizoda mi je kad im umre onaj gost u motelu pa neznaju kud sa truplom. pa ga nakraju hite u ona kolica sa vešom..genijalno
ninocka23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 18:04   #109
A španjolski konobar?
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 13:26   #110
Gurmanska većer, haringa i mrtvac

To mi je najbolja epizoda prve sezone. A najbolja scena mi je kad se onaj klinac svadi sa basilom zbog pomfrita krivog oblika. U toj sceni mi je isto fenomenalna Elizabeth Benson koja je glumila majku od tog klinca i koja ga je konstantno branila te se na kraju naljutila na Basila jer u kuhinji nemaju preljev za salatu. Najbolja epizoda druge sezone mi je ta haringa i mrtvac u kojoj premještaju onog mrtvaca po cijelom hotelu. U toj epizodi se također pojavljuje Elizabeth Benson i isto je odlična kao i u prvoj
Dontopontolović is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 00:02   #111
Zakon serija, zakon! The Germans je najbolja epizoda. Puno mi bolje leži britanski humor nego američki iako i oni imaju odličnih hum. serija.
Matko33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:11   #112
Quote:
Matko33 kaže: Pogledaj post
The Germans je najbolja epizoda.
"Don't mention the war".

Urnebes.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 20:17   #113
Odlična serija! Iako mi nije sjela na prvu, nakon nekoliko epizoda sam se „navukla“.
Najbolje epizode su „The German's“, „The Psychiatrist“ i zadnja sa onim štakorom kojeg love da ga ne otkrije sanitarni inspektor i na kraju mu ga „serviraju“ u kutiji sa keksima i prave se kao da nije ništa! Šteta što još nisu snimili barem jednu sezonu, bilo bi dobro vidjeti Fawlty Towers u 80-tima.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2023., 18:28   #114
Je li se to sprema reboot?

https://www.dailymail.co.uk: Everything know long awaited Fawlty Towers reboot...
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.