Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2017., 11:52   #81
Nema šifre, treba igrat
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 16:28   #82
Ma nemoguće.

Nema šanse da su natukli preko 300 milijuna
Zvonkecka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 17:04   #83
Quote:
Zvonkecka kaže: Pogledaj post
Ma nemoguće.

Nema šanse da su natukli preko 300 milijuna
Kak nema? Mozes za pare kupiti novce, Shark cards se zovu. Plus ako znas raditi heistove, novac ide sam tak.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2018., 15:14   #84
Arrow Francuska Rivijera V - Map mod za GTA5

Bok svima,

pošto ne vidim pobližu kategoriju ili temu za ovo, a u GTA V temi ne bi došlo do izražaja kao i radi same opsežnosti svega što imam za reć, radim ovdje novu temu, nadam se da ne smeta

Mod edit: spojeno s GTA V temom, koja ionako nije aktivna.


Naime, radi se o modifikaciji prevedenoj iz GTA IV, od strane autora nine30 na GTAForums.com, kao što piše u naslovu za GTA V, uz razne grafičke dodatke, i fizička poboljšanja same igre postavlja mapu navedene rivijere/obale južno od piste zračne luke Los Santosa.

Planira se u konačnici uvest i nekoliko misija i trka koje bi u pravilu bile pogodne za driftanje, za što je djelomično ova mapa i rađena
Uz, to planira se i Multiplayer način unutar klijenta FiveM: https://fivem.net/


Kako biste vidjeli kako to sve izgleda, pogledajte slike niže:












Ostale vijesti možete slijedit na GTAForums: https://gtaforums.com/topic/910079-french-riviera-v/

Također na Discord serveru: https://discord.gg/CxBSPR3
__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2018., 19:31   #85
Exclamation Nove slike mog mod projekta!





__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 12:31   #86
GTA V - Steam - Upit

Poštovanje,

Htio bih kupiti GTA V nećaku kao poklon preko Steam-a s obzirom da je jako zagrizao za to, ali s obzirom da nisam u svijetu igara već poduže vremena, neke mi stvari nisu baš jasne (nešto će zahtijevati poduži odgovor, ali molio bih vas za strpljenje i pomoć):

1. Je li ovo što se trenutno prodaje po 19,79€ kompletna igra ili samo neki DLC (na slici piše nešto After Hours, a čitao sam da je to navodno neki DLC pa sad ne znam više)?
2. Jesu li DLC-ovi za ovu igru besplatni ili se plaćaju?
3. Može li se igra kupljena preko Steam-a igrati normalno i single player i multiplayer (online)?
4. Može li se kupljena igra dijeliti preko Steam Library opcije i kako?

Hvala za odgovor.
__________________
--------------- V PEACE V ----------------
žd3ronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 14:14   #87
19.79€ je trenutna cijena na Steamu. Na greenmangaming ima za nešto manje. To je cijela igra, Story mode i Online. Ekspanzija/DLC-a nema, osim gluposti za Online koje te ne zanimaju. Sharing nije moguć.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2018., 11:07   #88
Dečki može pomoć oko instalacije modova? Pregledao sam valjda preko 20 tutorijala i nema šanse da mi se modovi pokažu u igri.
Igra je instalirana na D:\Igre\Rockstar Games\Grand Theft Auto V , a backup gdje su instalirani modovi u D:\Games\Rockstar Games\Grand Theft Auto V
Dakle čista instalacija igre sa zadnjim updateom (1.0.1493.0)

OpenIV je na C:\ Disku

Na slici 3 je prikazan Slash obrnuto od ovih ostalih, dakle ovako:

https://imgur.com/a/TJux20D

<Item>dlcpacks:\NVR_carcols\</Item>
<Item>dlcpacks:\NVR_emissive\</Item>
<Item>dlcpacks:\NVR_textures\</Item>
<Item>dlcpacks:\LA_ROADS\</Item>

To je tako bilo nakon instalacije modova, pa ne znam da li treba biti normalan Slash / ?
Niti Trainer mi se ne može uključiti unutar igre (Tipka F4).

Ne znam gdje je greška, pa netko tko zna, puno hvala na pomoći.
mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2018., 13:41   #89
Poz imam pitanje u vezi pokretanja igre, kada otvorim launcher izbaci mi select profil imam ih 3, a iznad mi piše offline mode i kada izaberem profil i stisnem sing in, piše unable to access rocstar servers . Activation of gta v requires an internet connection. please check your connection and click retry, or click cancel to qouit ok nedostupni su mi serveri, internet mi je u redu u čemu je problem?

nisam dugo bio aktivan 4 mjeseca sad krenuo malo pokrenuti da vidim čega ima novog i ovo mi izbacuje konstantno. Proba sam se prijaviti i na Rocstar social club međutim i on mi je nedostupan, mogu pristupiti na njihovu stranicu ali čim se ulogiram pukne mi veza s internetom ili piše stranica nije sigurna?
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2019., 13:15   #90
nego, zna li netko da li ima kakva kvalitetna mapa za letter scraps, hidden packages i slične collectiblese? želim preći igru 100% pa me to zanima. odgovor ili ovdje ili na PP
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2019., 15:53   #91
https://gta.fandom.com/wiki/Grand_Theft_Auto_V
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 17:52   #92
to baš i nije ono što sam tražio
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 18:05   #93
Ti nisi samostalno ništa ni tražio.

Imaš sve što želiš na toj stranici, pa tako i karte: Spaceship Parts & Letter Scraps.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 14:46   #94
Koji šarlatani su ovi iz GTA 5 izbacuju update kao na traci a ljudi nemaju love, sirotinji ponestalo love pa te mole da kupuješ shark kartice e malo morgen ja imam sve moguće od bunkera, moto kluba pa do offica ionda skupljam suplise tko nije kupio bunker ili nešto slično ili može kupiti shark kartice ili biti beskućnik u LS. I svaki auto koji izbace ima masnu cijenu pa ljudi gube volju igrati kad vide te cijene u gta online za svaki auto ti treba min 2 miliona.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 20:22   #95
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
to baš i nije ono što sam tražio
Znam, zajebano je samostalno proc po stranici i par klikova misem napravit, bolje trazit direktan link jer vrijeme je novac.

Takoder obavezno ni hvala rec kad se dobije trazeno, tko je to vidio.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 20:37   #96
oprosti frende... hvala
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2019., 07:01   #97
Šta mislite što će nam donijeti novi nastavak GTA serijala ? U kojem gradu će se odvijati radnja ili će možda biti više gradova ?

Sjećam se onog osjećaja prilikom instaliranja i prvog pokretanja prve igre iz serijala koju sam igrao - GTA San Andreasa. Neopisivo. Mislio sam da će takav osjećaj biti i pri prvom pokretanju petice ali ništa. Svejedno, nastavak je meni osobno najočekivanija igra u idućih pet godina iako se nadam da će izaći prije.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2019., 19:18   #98
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
Šta mislite što će nam donijeti novi nastavak GTA serijala ? U kojem gradu će se odvijati radnja ili će možda biti više gradova ?
Vice City, zato što dovoljno easter eggova u GTA V ukazuje na to. to će vjerojatno uključivati močvarna područja Floride koja su donekle slična Louisiani koju su odradili u RDR2. postoji mogućnost da će ubacit izdvojenu mapu s nekim južnoameričkim područjem, kao što je bio North Yanktonom u GTA V i Guarmom u RDR2.

ako se odluče za više velikih gradova, jedina realna opcija su San Fierro i Las Venturas, ali mislim da to neće bit slučaj, jer za razliku od San Andreasa, u novijim izdanjima Rockstar radi poprilično velike i detaljne inačice gradova, pa bi to jednostavno bila prevelika i zahtjevna mapa za današnji standard. treba uzet u obzir da GTA VI vjerojatno neće izać na ovoj generaciji konzola, nego tamo negdje cca 2021. pa to ostavlja još prostora za napredak.
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2019., 15:03   #99
Ja se nadam da će (uz često spominjani Vice City) biti i neki drugi grad koji još nije bio u serijalu. Isto tako se nadam da će uključiti neke opcije iz četvorke koje su izostavili u petici. Mislim da bi jedan od protagonista mogla biti žena.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2019., 12:35   #100
Bio bi red da naprave nesto u doba gangstera i 50-ih godina proslog stoljeca, to mi fakat fali, zadnja je bila Mafia 2 koja je imala odlicnu glazbu i atmosferu, ali je u svem ostalom podbacila.

Odlicno su odradili L.A Noire, tako da im taj period ili post WW2 kad su Tommy gunovi i odjelca bili na snazi ne bi trebao predstavljat problem.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.