Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 09:40   #981
dz željezničar ginekolog

Da li netko zna koji su ginekolozi u DZ Željezničar i da li primaju nove pacijente? Ja sam bila kod Nassabaina pa sam se od njega preselila pa bi sad natrag...
-katrin- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 10:24   #982
U DZ Željezničar u jednoj smjeni radi dr. Žigmundovac Klaić, izvrsna doktorica, ali prebukirana i ne prima. U drugoj smjeni nema stalnog ginekologa (bar nije bilo prije par mjeseci) pa se krpaju kako znaju, ugl sa vanjskim ginekolozima, svaki dan je netko drugi pa se njih par izmjenjuje.
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 17:29   #983
Danas sam bila kod dr. Zigmundovac vidjeti prima li. Sestra je rekla da dodem vidjeti 1.10. jer ce tad doktorica znati odlazi li. Mislim da mulja jer imaju puno pacijentica.
nanaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 13:59   #984
Dr. Nassabain vise nije u Zeljeznicaru. Otisao je raditi u Francusku. Ja sam bila kod njega. Sad je nova dr. Stela Gacic. Uzas je. Tako da ja odlazim od tamo. Ne daje uputnice, ne slusa upute privatnika, ako kazes da ides i kod nje i kod privatnika ne zeli te pregledati.... po onome sto sam vidjela slabih je zivaca i upitnog strucnog znanja
megizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:40   #985
ginekolog Sesvete-Dugo Selo

Molim ako netko može preporučit ginekologa između Sesveta i Dugog Sela za vođenje trudnoće, a da prima nove pacijente?
Prima dr.Zadro u Sesvetama, ali čitala sam neke kritike na njegov račun pa bih radije izabrala nekog drugog.
ewa33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:20   #986
Ima tko iskustva sa dr Gordan Crvenković , GynNova?
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:59   #987
O njemu sam čula samo hvalospjeve. To je sve rekla-kazala. Možda netko zna iz prve ruke.
Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:42   #988
Quote:
ewa33 kaže: Pogledaj post
Molim ako netko može preporučit ginekologa između Sesveta i Dugog Sela za vođenje trudnoće, a da prima nove pacijente?
Prima dr.Zadro u Sesvetama, ali čitala sam neke kritike na njegov račun pa bih radije izabrala nekog drugog.
mogu pitati kakve kritike? pitam jer mi je on vodio prošlu trudnoću. činio mi se super, ali sada, kada gledam nalaze, mi je sve čudno. npr. beba mi je u 34 tt izmjerena da ima 3 kile. a on nije spominjao da imam giganta (stvarno se rodila gigantica).
sadašnji gin me prati toliko detaljno i već sa 31 tjedan idem u bolnicu svaka dva tjedna, zbog veličine.

uz to, čula sam da je dr. Z. pomalo skrenuo u zadnje vrijeme, ali ne znam detalje.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 20:22   #989
Pozdrav svima drage mame..
Evo ukratko;Imam 32 g, Mama sam dvoje prekrasne djece od 11 i 8 godina,treća trudnoća mi je nažalost završila jako bolno zbog bebinog Patau sindroma prije 5 godina.. :-(
Nakon teškog razvoda,našla sam čovjeka kojeg volim i koji je divan prema meni i mojoj dječici. Presretna sam što smo, evo, trudni!
Po zadnjoj m. 6 tjedana,po našoj računici 3 tjedna i malo sitno..
S obzirom da sam sva u strahu zbog zadnje trudnoće koju nikad nisam prežalila, molila bih Vas preporuku za dobog ginekologa privatnika koji mi može napraviti pravi UZV i pregled sa PAPA testom? Da nije preskupo naravno..znam da su cijene tu negde.
Moja ginička u domu zdravlja radi na 4 sata, ima 80 godina i naravno, nema UZV.naručila me tek 11.12. jer kaže :"mama,ma može se još svašta desiti!!" - šta reći; jako motivirajuće nakon proživljene traume, no eto.

Doista sam sretna zbog trudnoće, ali bi voljela napraviti taj prvi pregled čim prije da budem sigurna da sve ide svojim tokom.
zadnju trudnoću sam vodila kod dr. Husara na Trešnjevci, a prve dvije na Sv. Duhu.
Puno hvala svima unaprijed na savjetima!
Veliki podrav!
__________________
Dobro se dobrim vraća
Lady mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 07:42   #990
lady, imas pp
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 20:15   #991
Quote:
ewa33 kaže: Pogledaj post
Molim ako netko može preporučit ginekologa između Sesveta i Dugog Sela za vođenje trudnoće, a da prima nove pacijente?
Prima dr.Zadro u Sesvetama, ali čitala sam neke kritike na njegov račun pa bih radije izabrala nekog drugog.
Prima ti dr. Zlata Srebreniković u DZ Jelkovec i frendice imaju dobra iskustva.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:58   #992
Zlata prima samo one koje nemaju svog ginekologa,ne prima one koje se prebacuju
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 22:37   #993
Ja sam se prebacila.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 11:34   #994
Quote:
teta mina kaže: Pogledaj post
Ima tko iskustva sa dr Gordan Crvenković , GynNova?
Ja sam bila kod njega prije 6 mjeseci prvi put i ostati ću dalje. Odličan je, jako ugodan i pristupačan, sve objasni što radi i što vidi i detaljan je, nema žurbe. Ono što je meni isto važno, sve je uredno, čisto, ugodno , ima moju preporuku.
dobro je is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 14:53   #995
Cure ako vas zanima ima li kod nekog liječnika mjesta možete na stranici HZZO-a pronaći popise s brojem pacijenata koje neki liječnik trenutno ima i vidjeti ima li mjesta za nove pacijente. Mislim da je za ginekologe trenutno limit 9000 pacijentica (što je po mom mišlljenu suludo i vjerojatno se kod onih koji imaju preko 7000 čeka mjesecima na pregled, ali ima i puno onih s oko 5000 koji kažu da ne primaju - znam iz prve ruke jer sam mjesecima tražila gdje da se prebacim i uredno su govorili da ne primaju dok nisam nabasala na te popise i pozvala se na njih, onda bi se odjednom ipak našlo mjesta).

Na stranici http://www.hzzo.hr/zdravstveni-susta...-zastite-u-rh/ se nalaze excelice s popisom svih liječnika opće prakse, zubara, ginekologa, pedijatara... Možete tražiti po adresi, kvartu, gradu. Uglavnom meni je poslužilo kod traženja ginekologa i zubara i nadam se da će još nekome dobro doći.
__________________
"DON'T PANIC"
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 17:05   #996
Bok, ne znam na koju temu da postavim pitanje , pa ću ovdje....

Trudna sam 5 tjedana, ali moj me socijalni ginekolog može primiti tek u svibnju, što mi je nezamislivo za čekati

Ima tko kakvu preporuku za privatnika u Zg?

Razmišljam o Ginekosu (Ujević).

Hvala
Pustošnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 17:53   #997
Quote:
Pustošnica kaže: Pogledaj post
Bok, ne znam na koju temu da postavim pitanje , pa ću ovdje....

Trudna sam 5 tjedana, ali moj me socijalni ginekolog može primiti tek u svibnju, što mi je nezamislivo za čekati

Ima tko kakvu preporuku za privatnika u Zg?

Razmišljam o Ginekosu (Ujević).

Hvala
U Suncu, dr Danijela Lucic, ja sam kod nje bila na kombiniranom, 2 dana nakon sto sam na hitnoj zbog krvarenja zavrsila. Predivna i strpljiva doktorica koja sve objasni detaljno, spremno na pitanja odgovara i uzme si vremena koliko je potrebno. Da zivim u Hr (i imam financijskih mogucnosti) ne bi mi bilo zao kod nje voditi trudnocu iako mi je i socijalna u Hr bila izvrsna. (DZ Trnje, dr Jadranka Puvačić-Solomun)
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 07:47   #998
Quote:
Pustošnica kaže: Pogledaj post
Bok, ne znam na koju temu da postavim pitanje , pa ću ovdje....

Trudna sam 5 tjedana, ali moj me socijalni ginekolog može primiti tek u svibnju, što mi je nezamislivo za čekati

Ima tko kakvu preporuku za privatnika u Zg?

Razmišljam o Ginekosu (Ujević).

Hvala
Dr. Ujević je odličan izbor. uz nju, ja bih uvijek preporučila Medifem, bilo kojeg doktora, svi su odlični (dr. Mišković, dr. Vasilj, dr. Kerner)
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 08:46   #999
Quote:
Pustošnica kaže: Pogledaj post
Bok, ne znam na koju temu da postavim pitanje , pa ću ovdje....

Trudna sam 5 tjedana, ali moj me socijalni ginekolog može primiti tek u svibnju, što mi je nezamislivo za čekati

Ima tko kakvu preporuku za privatnika u Zg?

Razmišljam o Ginekosu (Ujević).

Hvala
Ginekos je stvarno za svaku preporuku, svi liječnici koji tamo rade, meni najbolji dr. Hafner recimo
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 18:29   #1000
Hvala, curke

Aria, ne znam sjećaš li me se, tipkale smo malo na temi o štitnjači.
Pustošnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.