Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2015., 10:19   #381
Quote:
eowin38 kaže: Pogledaj post
Definitivno njih dvoje, genijalni su! Mislim Maw Maw je kategorija sama za sebe, vrhunska Cloris Leachman. Al njih dvoje me svakom epizodom iznova obore s nogu
na nju sam se morao naviknuti, ali nakon one scene u garaži kada uz onu pjesmu "Istanbul was Constantinople" (pomaže joj da brzo radi) mora spašavati bebu iz garaže, ma ludilo
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 00:13   #382
Joooj sto mi je ova serija super, bas gustam svaku epizodu. Sad sam negdi na pocetku 3.sezone. Burt i Virginia neznam kojim superlativima da se izrazim, ma rekla bi da su najjaci par ikad sto sam gledala u serijama. Jos nemogu virovat da mi je ovakva serija promakla jos dok se prikazivala.

Savrseni
eowin38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 10:46   #383
Ovo je toliko lose.. da se to neda opisat..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 00:06   #384
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Ovo je toliko lose.. da se to neda opisat..
Kad već dižeš temu, reci barem koliko si epizoda gledao?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 06:54   #385
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Kad već dižeš temu, reci barem koliko si epizoda gledao?
3 cijele i pola jos jedne..dakle, 3 i pol..
U te 3 i pol, mozda 2 solidne fore.. ostalo preocajno. Isforsirane situacije, gluma 90% vremena losa ko u hrvatskim nazovi komedijama. Likovi losi.
Ocajno los pokusaj kopiranja Malcoma u nekim stvarima.
Taj pokusaj serije ne moze na istu stranicu s Malcomom, a kamoli u recenicu..
Uglavnom, meni je ovo jednostavno pre pre pre lose.
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 07:31   #386
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
3 cijele i pola jos jedne..dakle, 3 i pol..
U te 3 i pol, mozda 2 solidne fore.. ostalo preocajno. Isforsirane situacije, gluma 90% vremena losa ko u hrvatskim nazovi komedijama. Likovi losi.
Ocajno los pokusaj kopiranja Malcoma u nekim stvarima.
Taj pokusaj serije ne moze na istu stranicu s Malcomom, a kamoli u recenicu..
Uglavnom, meni je ovo jednostavno pre pre pre lose.
OK, tvoj đir.

Inače, serija ej sličnija Zovem se Earl nego Malcolmu, što i nije nelogično, jer imaju istog kreatora.

Meni je humor dobar, pogotovo kasnije, likovi su odlični a serija ima neku toplu atmosferu, neobičnu za moderne humoristične serije
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:08   #387
Raising Hope / Odgoj za početnike (2010-2014)

Novi sitcom na RTL 2, od ponedjeljka do petka, oko 23:00 h



Kako izgleda kad u jednu posve čudnu i disfunkcionalnu obitelj neočekivano stigne beba?

Sa svoje 23 godine, Jimmy Chance (Lucas Neff) nije puno toga postigao u životu. Zarađuje čisteći bazene, svakodnevno tulumari i živi s mamom Virginijom (Martha Plimpton), ocem Burtom (Garret Dillahunt) te čangrizavom bakom Maw Maw (Cloris Leachman).

Njegov se život iz temelja mijenja kad se ispostavi da je njegova simpatija Lucy (Bijou Phillips), s kojom je doživio avanturu za jednu noć, zapravo tražena kriminalka koju je upravo njegova majka pomogla uhititi i strpati u zatvor.

Nekoliko mjeseci kasnije, Jimmy doznaje da je Lucy trudna te da će postati otac malene djevojčice Hope o kojoj mora preuzeti brigu jer Lucy neće tako skoro izaći na slobodu.

Jimmyjevi roditelji, koji su i sami vrlo mladi dobili dijete, nisu presretni novim, neočekivanim članom obitelji i nemaju namjeru sve još jednom prolaziti ponovno, no Jimmy je odlučan brinuti se za svoje dijete, pronaći novi posao, a usput pokušava skupiti hrabrost i pozvati van Sabrinu (Shannon Woodward), zajedljivu službenicu koju je slučajno upoznao u supermarketu.

''Odgoj za početnike'' hvaljena je i nagrađivana obiteljska komedija, snimana jednom kamerom, Emmyjem nagrađenog autora Grega Garcije, koja će nam na urnebesan način pokušati prikazati s kakvim će se sve zgodama i nezgodama susresti mladi tata koji je svojoj malenoj djevojčici odlučio omogućiti što sretnije i bezbrižnije odrastanje.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:45   #388
Obožavao sam je dok se emitirala. Ima taj infantilniji My name is Earl đir.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 18:59   #389
Serija mi je odlična, a ima mi vibru Malcoma u sredini.

Obiteljski odnosi su dosta realistično interpretirani, ali serija zbog toga nije suhoparna jer je svaka epizoda "prožeta" humorom koji je dobro doziran i ne prelazi u neku vrstu pretjerivanja.

Serija je odlična za razonodu, a ono što mi se još sviđa je da nema iritantnog nasnimljenog smijeha .
Flower 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 20:23   #390
I meni je bila super dok je premijerno emitirana u Americi, a baš sam je htio ponovno pogledati kad ono RTL 2 mi čita misli
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 13:27   #391
Quote:
Flower 25 kaže: Pogledaj post
Serija mi je odlična, a ima mi vibru Malcoma u sredini. .
+1


Meni je serija u nezgodnom terminu jer tada baš gledam Zakon i red: Odjel za žrtve na HRT 2.

Umjesto da glupi RTL2 stalno lupa reprize TBBT, TAaHM, Housea, a ovo ide premijerno, neka se udostoje staviti reprizu sljedeći dan. Oh well, znam da niš od toga, a barem se nadam da će iznova ići, to je neupitno, ionako sve vrte ispočetka.


Umro sam na ovo



Cijela obitelj postala izgrednici/seksualni prijestupnici
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 16:26   #392
Da, zanimljivo da nema reprize, kao da nemaju termin da ju ubace pored toliko drugih repriznih serija. Ali to je RTL, nije čudno
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:45   #393
gledao na fox-u ranije, ima dosta živopisnih epizoda i situacija za smijat se ko konj
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 16:00   #394
Ovaj sitcom im je jedina nova stvar na programu i jedinog njeg ne reklamiraju Za sve ostalo još i "refrešaju" reklame
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:28   #395
Joj, preludo je bilo finale 1. sezone.

Vidimo događaje koji su se zbili 5 godina ranije, gdje Maw Maw izbacuje Chanceove iz kuće (Sayonara suckers! ), nadalje gdje se oni snalaze i bore za svoju egzistenciju. Pustoše trgovinu dok vlasnik ne gleda i misle da ga pljačkaju cigani.




A nađe se ludi Burt nadmetat u pljuvanju sa devom




A luda Shelley (saznali kako nastao onaj krnji zub koji je imala na početku, LOL).

__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 19:30   #396
Dobra serija, šteta što nema više sezona. Koliko sam guglao, mijenjali su termin prikazivanja a u budućim sezonama ima manje glavnog lika a više obitelji
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 19:38   #397
Ne znam otkud ti to, ima i dalje istu minutažu do kraja serije.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:58   #398
Nije mi osobito interesantna.
bijeli coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 13:25   #399
Ova serija je sve luđa i bolja kako odmiče

Početak 3. sezone Imali smo Tippi Hedren () i Melanie Griffith, RL majku i kćer u gostujućim rolama. Zanimljivo je bilo vidjet kako se ne podnose. Kako se Tippiin glas odonda, još od Ptica i Marnie nije promijenio

Imali preotkačenu Maw Maw kojoj se svidjela haljina na pokojnici (Tippi) pa ju odlučila skinuti, Jimmyja i Sabrininu majku (Melanie) koji shvatili da su zabriijali prije nekoliko godina.

...

Epizode sa dolaskom socijalne radnice u vezi s Hope, da bi posjet završio time kako oni "maltretiraju" Maw Maw

Njezin odlazak u starački dom, a netom prije poručila nama gledateljima da gledamo nastavak epizode, u stilu filmske najave, LOL.

A ono je bome bilo presmiješno. Burtov master plan kako da izbave Maw Maw iz staračkog, Virginijino i Burtovo prerušavanje u starce, talačka situacija sa mačkama... LOL





Mogao bi nabrajati on and on smiješne scene, stvarno je presmiješna serija.

I malo za kraj:

__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:48   #400
Serija je fantastična!

Neki dan kad su Maw Maw vodili doktoru (epizoda sa socijalnom radnicom), pa kad je ona rekla: "Znam već što će mi reći. Reći će da sam trudna. Kasni mi već 480 mjeseci". Oplakao sam.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.