Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2014., 23:30   #1861
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Ne. Svi su na trojci ili cekaju cetvorku.
Trojka je nista. Dvojka ima dusu, trojka ne. Nema i puno drugih stvari koje dvojka ima. Nikad vise nazad na trojku.Mrzim mikro-transakcije.
__________________
Piće, pjesma, žene, svuda oko mene.. moj magarac OSKAR je sretan jer ima čvrstu kakicu....
Yenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 00:44   #1862
Nikad nisam koristio mikrotransakcije u trojci, a bila mi je dobra. Dvojku sam preskocio.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 00:25   #1863
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Nikad nisam koristio mikrotransakcije u trojci, a bila mi je dobra. Dvojku sam preskocio.
Steta! Ako imas vremena, probaj dvojku. Ima dobrih fora, jako mi se svidja genetika u igri, simovi imaju manje ili vise snazna sjecanja na dogadjaje iz zivota i slicno. Mozda sam jedini ali meni se lica u trojci ne svidjaju, lice mi na one face u Oblivionu. U dvojci mi bolje izgledaju. A mozda sam vise naklonjen prema dvojci jer mi se tamo igra vrtila 100% bez ikakvih problema, dok su na trojci stalno iskakali nekakvi problemi. Nisam nikad koristio vise od desetak-petnaest modova, i to samo modovi koji mijenjaju/poboljsavaju igru, ne one silne modove za boju kose ili noktiju ili 9999 nijansi boje ociju, i 5000 razlicitih haljina i sl.
__________________
Piće, pjesma, žene, svuda oko mene.. moj magarac OSKAR je sretan jer ima čvrstu kakicu....
Yenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 14:20   #1864
Na Originu se besplatno dijeli The Sims 2 Ultimate Collection. Znači bazna igra i svi mogući dodaci koji su izašli za TS2 potpuno besplatno samo treba upisati kod I-LOVE-THE-SIMS skinut igru i deri. To sve vrijedi do 31.7.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 15:42   #1865
Pozdrav!

Zna li netko moze li se negdje nabaviti Sims 2?
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 17:01   #1866
Čini se samo na Amazonu, no po previsokoj cijeni.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 00:19   #1867
Dobri stari Sims 2 100 x bolji od novih izmišljotina
GirlFashionGuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2021., 14:21   #1868
Pozdrav ljudi.
Nedavno sam počela igrati moj davno voljeni Sims 2 i htjela bih preseliti Gothove u drugu kuću, no ona najveća u Pleasantviewu mi se ne sviđa. Prebacila bih jednu kuću iz Veronaville (praznu) u bin pa u Pleasantview, no može li to potaknuti smetnje kasnije u igri? Je li netko to probao?
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 15:10   #1869
zna li netko gdje se može skinuti Sims 2 Ultimate Collection? trebam li downloadati prvo baznu igru prije ovih svih dodataka ili?

postoji li neki torrent ili nešto kaj valja i nema bugs?
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 20:03   #1870
Probaj ovdje.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.