Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Ocjena Vlade RH nakon 365 dana
odličan (5) 6 4.35%
Vrlo dobar (4) 4 2.90%
Dobar (3) 5 3.62%
Dovoljan (2) 8 5.80%
Nedovoljan (1) 31 22.46%
Nema tako niske ocjene 84 60.87%
Glasovatelji: 138. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2017., 10:29   #5261
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Meni izgleda jako dobro za gospođu od 50-ak godina. Prava milfistrica.
Milfistrica
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 11.06.2017., 10:35   #5262
Quote:
prac1X2 kaže: Pogledaj post
Zato što je to već napravio ,s kim je on uopće u klubu,ako se ne varam s Bandićevcima?Ako je,onda uopće nije upitno da će podupirati vladu.

Kad Esih i ekipa osnuju stranku,ta stranka će vjerojatno u anketama dobro stajati(cirka 5-6% u startu).To bi onda moglo povući Culeja da im se pridruži.Jest da je tip glup ko k***c,ali ima svoja čvrsta uvjerenja.Slično vrijedi i za Kirina,i on bi se mogao njima pridružiti za Culejem.

Mislim da Glavaš uopće nije bio prisutan na glasanju u petak,a nije dao nikakve izjave ni za medije.Doduše,kad promatram samo njega,mislim da bi upravo HDSSB mogao biti odlučujući glas.Ako je Glavaš pametan,tad bi uskratio povjerenje vladi i tako pokušao pridobiti birače da na prijevremenim izborima glasaju za HDSSB.
Tomislav Žagar je nezavisni zastupnik u Klubu MOST-a i nije dao potporu Vladi Stabilnosti i Neviđenog Prosperiteta. Niti će je dati.
Glavaš je bio u Saboru i dao je potporu Vladi.

Zekanović je bezveznjak koji će glasati kako Plenky kaže.

Na samom dnu možeš naći rezultate glasanja na sjednici održanoj 9. lipnja 2017. za svakog pojedinog zastupnika.
Arya 8 is offline  
Old 11.06.2017., 13:14   #5263
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Most ima 14 zastupnika.
Zašto misliš da bi Žagar prebjegao HDZ-u?
Culej je navodno izjavio kako u ratu nekad nije razumio sve naredbe, ali ih je ispoštovao, pa će tako ispoštovati i koaliranje s HNS-om.
Za Kirina nisam čuo da se išta izjašnjavao, ali ako je prešao u HDZ kad su se isti počeli okretati prema centru, sumnjam da će talasati.
Isto ne znam zašto misliš da bi HDSSB rušio vladu.
Hrast već da, ukoliko Divjakica makne Šlezaka, Vicanicu i Buljan - Culej (ali moguće je i da ministrica da ostavku).
Ja slušao Culeja (na Vinkovačkoj TV emisija Demokracija), upravo je tako rekao, da u ratu nekad nije razumio naredbe, ali ih izvršavao, za rat je to u redu, ali usporediti Tuđmana i Plenkija koji sve radi u interesu briselskih gospodara je meni neprihvatljivo.

A Kirin mi ispao pička, bio u HSPeu, pa u HSP-AS, a onda je prešao u Vučić-Plenkijeve europučane.

Mogu misliti, kako će mladež u Hrvata percipirati HDZ, kad je Plenki i meni uspio zgaditi Culeja, Kirina, Brkća...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 11.06.2017., 13:17   #5264
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Koliko će koštat porezne obveznike to driblanje?
Puno manje, nego naše potomke, mi Hrvati smo prodali svoju djecu u dužničko roblje, bankarima čudnog imena i čudnog jezika!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 11.06.2017., 13:23   #5265
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ali jucer su sastavili novu vladu.



Glede stare...sva sranja koja su se dogodila treba zahvaliti nasim prijateljima iz MOST-a a koji nisu ni godinu dana izdrzali na vlasti a da opet ne pokusaju ucjenama srusiti vladu.
Srecom ovaj puta je bio Plenki a ne Karamarko pa je stvar relativno brzo rijesena.
Mislim, da se Most počeo dirati u njihove kriminalne radnje, zato nam i je najbolje dok je bila nestabilna vlada, manje kradu.

Bojim se da je Most bolji nego sam misli, a HNS još lopovskiji nego sam mislio

Quote:
Sad ima tri-cetri godine pred sobom da pokaze sto zna i umije....ako zajebe narod ce ga maknuti na sljedecim izborima.
Mislim da je Planki itekako pokazao što zna, a narod ga neće maknut, narod ni nezna, kakvu je sudbinu namjenio našim potomcima.

Već je netko u briselu odlučio da se Hrvati rasele, evo dobili i novu kurikulumašicu, briseloid je pun pogodak briselskih sotonjara koji od Hrvatske rade anacionalni teritorij!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 11.06.2017., 14:05   #5266
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Milfistrica
Ne ulazim u to, ali meni je sve skupa s tom ženom - enigma.
Ja nisam pratila njezin rad, ali sudeći prema ovome što sam uspjela pročitati i pohvatati po medijima - ako ona bude dosljedna sebi, ovi ljudi koji su imenovani u Nvoo i Eks jednostavno neće moći biti i dalje na tim položajima.

S druge strane, ne vidim kako bi ova koalicija mogla opstati bude li ona to sve skupa zatalasala. To će morati biti neki jako jako jaaako dobro opravdani kompromis.

Opet, nespojivo mi je da ona, takva kakva jest, koja zastupa načela koja zastupa (barem sam ja stekla takav dojam...), jednostavno ne dira ove ljude - radi mira u kući. I time kompromitira sve što je do sada u svojoj karijeri izgradila. To jest, okalja se. Mislim, zbog čega? Zbog neke love, položaja...? Pa ne djeluje mi kao takva osoba i osobi s takvom karijerom i reputacijom to uopće ne treba. Iako moram priznati da je na onom Odboru odgovarala na konkretna pitanja skroz u rukavicama, očito nije htjela uzburkati duhove, dok sve to skupa ne prođe u Saboru.

Ovo će biti baš zanimljivo pratiti.
mirjam is offline  
Old 11.06.2017., 17:35   #5267
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
To je sigruno.
Kad je velika izlaznost ljevica dobro prođe.
.
MIT.

Evo ti rezultati

1992. odziv 75.61 % a glasova ljevice 5,52%
1995. odziv oko 70% a glasova ljevice 8,93%

Ne znam tko je prvi provalio taj mit. Mala izlaznost daje prednost većim stranakama, ali ne ide to ideološki.
Naravno kasnije je i lijeva opcija ojačala.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 11.06.2017., 19:00   #5268
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
MIT.

Evo ti rezultati

1992. odziv 75.61 % a glasova ljevice 5,52%
1995. odziv oko 70% a glasova ljevice 8,93%

Ne znam tko je prvi provalio taj mit. Mala izlaznost daje prednost većim stranakama, ali ne ide to ideološki.
Naravno kasnije je i lijeva opcija ojačala.
To se ne računa.Ja sam na prvim izborima glasao za ADZ i danas mi je žao kao psu što sam ih zaokružio.To je crna mrlja u mom životu.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Old 11.06.2017., 19:33   #5269
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Puno manje, nego naše potomke, mi Hrvati smo prodali svoju djecu u dužničko roblje, bankarima čudnog imena i čudnog jezika!
Ja san svoju dicu posla na vrime vanka iz ove vukojebine.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 11.06.2017., 19:54   #5270
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ja san svoju dicu posla na vrime vanka iz ove vukojebine.
ak nije tajna gdje?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 11.06.2017., 20:59   #5271
Ma imaju godinu dana i ako nebude rezultata imamo opet novu rotaciju vlasti. Sad su svi postali populisti i ponavljaju kako je u Hr. svakim danom u svakom pogledu, sve bolje. Ok. pozitiva i vjera u svoje resurse i neki zaokret u mentalnom sklopu, al bez opipljivih rezultata ništa od te priče.
Fantasist is offline  
Old 11.06.2017., 21:03   #5272
Tužna vlada s kojom ni prava desnica, ni ljevica ne mogu biti zadovoljne. Predviđam raspad u jesen.
Goku-san is offline  
Old 11.06.2017., 21:08   #5273
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Tužna vlada s kojom ni prava desnica, ni ljevica ne mogu biti zadovoljne. Predviđam raspad u jesen.
Da samo što je ideološko gledano (općenito i ne samo u nas) desnica i lievica, toje danas čista demagogija i populizam..npr. kad se i dočepaju vlasti, ekonomski modeli ostaju a ideološke teme su prevaziđene baš kao i te političke krajnosti, služi za dobivanje glasova i samo unose destabilizaciju.
Fantasist is offline  
Old 11.06.2017., 21:09   #5274
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
MIT.

Evo ti rezultati

1992. odziv 75.61 % a glasova ljevice 5,52%
1995. odziv oko 70% a glasova ljevice 8,93%
Pričaš o ranim devedesetim kada ljevica, samo par godina nakon što smo izašli iz socijalizma jednostavno nije imala šanse osvojiti iole značajniji postotak.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 11.06.2017., 21:32   #5275
Mene baš zanima gdje će Ivan Vrdoljak završiti. HEP? INA? Hrvatske šume?
DJTcro is offline  
Old 11.06.2017., 21:42   #5276
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Mene baš zanima gdje će Ivan Vrdoljak završiti. HEP? INA? Hrvatske šume?
Bilo je u nekom mediju prije 2-3 dana, da mu je obećano da će biti prvi čovjek HEP-a.
Goku-san is offline  
Old 11.06.2017., 22:56   #5277
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Mene baš zanima gdje će Ivan Vrdoljak završiti. HEP? INA? Hrvatske šume?
Ne znam to, ali sam 100% sigurna da ovo nije napravio džabalesku.

Prodana duša.
Martian7 is online now  
Old 11.06.2017., 22:56   #5278
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ne znam to, ali sam 100% sigurna da ovo nije napravio džabalesku.
Vidjet ćemo kroz nekoliko tjedan ili mjeseci. Dobio je on debelu namiru za ovo što je napravio, sve će se to saznati.
Goku-san is offline  
Old 11.06.2017., 23:08   #5279
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Ne ulazim u to, ali meni je sve skupa s tom ženom - enigma.
Ja nisam pratila njezin rad, ali sudeći prema ovome što sam uspjela pročitati i pohvatati po medijima - ako ona bude dosljedna sebi, ovi ljudi koji su imenovani u Nvoo i Eks jednostavno neće moći biti i dalje na tim položajima.

S druge strane, ne vidim kako bi ova koalicija mogla opstati bude li ona to sve skupa zatalasala. To će morati biti neki jako jako jaaako dobro opravdani kompromis.

Opet, nespojivo mi je da ona, takva kakva jest, koja zastupa načela koja zastupa (barem sam ja stekla takav dojam...), jednostavno ne dira ove ljude - radi mira u kući. I time kompromitira sve što je do sada u svojoj karijeri izgradila. To jest, okalja se. Mislim, zbog čega? Zbog neke love, položaja...? Pa ne djeluje mi kao takva osoba i osobi s takvom karijerom i reputacijom to uopće ne treba. Iako moram priznati da je na onom Odboru odgovarala na konkretna pitanja skroz u rukavicama, očito nije htjela uzburkati duhove, dok sve to skupa ne prođe u Saboru.

Ovo će biti baš zanimljivo pratiti.
Meni je ovo isto zanimljivo, ono, u svom poslu si bog i batina, imaš ugled, novca, i sad se ovako ukaljat...

__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 11.06.2017., 23:22   #5280
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Mene baš zanima gdje će Ivan Vrdoljak završiti. HEP? INA? Hrvatske šume?
Nek postane drvosjeća.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.