Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Ocjena Vlade RH nakon 365 dana
odličan (5) 6 4.35%
Vrlo dobar (4) 4 2.90%
Dobar (3) 5 3.62%
Dovoljan (2) 8 5.80%
Nedovoljan (1) 31 22.46%
Nema tako niske ocjene 84 60.87%
Glasovatelji: 138. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2017., 14:23   #6321
MINISTAR KRSTIČEVIĆ PODNIO OSTAVKU!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...treba/6378008/
svjpromatrac is offline  
Old 18.07.2017., 14:26   #6322
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
MINISTAR KRSTIČEVIĆ PODNIO OSTAVKU!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...treba/6378008/
To je spin za narodne mase.Ništa od toga.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Old 18.07.2017., 15:25   #6323
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Znam.
Deutsch.
Mein lieber Feind.
Je da mi je malecko puno zarđao, više u razumjevanju nego u pismu, ali može se nešt dogovoriti.

I tak veliš - ja neškolovana i priprosta, ti visokoobrazovan, kaj si ono rekel, doktorat imaš?
Daj ne laži, visokoobrazovane osobe nisu poput tebe, to su fini, kulturni ljudi, široke opće kulture, lijepog izražavanja i pristojne komunikacije. Ti pokraj takvog još nisi ni prošetao, a kamoli da si takav.
Ne vjerujem ti jer ničime do sada nisi pokazao da si dotur nečega, samo čista bljak sirovina.

McAucliffe -




https://www.youtube.com/watch?v=yOe6xzxgj8M
Bojim se da ti ni njemacki ne ide...

Kao ni hrvatski...ni u govoru,ni u pismu...

A di bi ti znala kakvi su doktori znanosti? Koliko vidim, domet su dva razred srednje...

Ne kuzis jedno,ljudima je dosta placenih poltrona koji bez trunka kritike i inteligencije opravdavaju svaki potez vladajucih...trolusajuci na najgluplji moguci naci...

Pa onda neki od nas reagiraju jezikom i ponasanjem koje takvi jedino razumiju...jer ako vidim da me konstantno podjebava pilja plac ekipa bez ijednog argumenta kojem budimo realni nije jasno zasto su dva i dva cetri onda shodno tome treba odraditi i nacin/nivo komunikacije...

Jer s vama covjek pristojno i normalno ne moze,brzo postanete bahati i umisljate si velicinu...a kao sto rekoh,domet su dva,nesvrsena,razreda srednje...



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 18.07.2017., 15:26   #6324
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
To je spin za narodne mase.Ništa od toga.
izgleda da je

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović u ekskluzivnoj izjavi za Jutarnji list odbacila je odgovornost ministra obrane i potpredsjednika Vlade Damira Krstičevića i ne prihvaća njegovu ponudu ostavke. Nazvali smo predsjednicu koja nam je izjavila:

'Jako sam iznenađena da je ministar Krstičević ponudio ostavku, ona je apsolutno neprihvatljiva. On je odličan ministar i jako dobro radi svoj posao te ne snosi odgovornost za to što se dogodilo. Vojska ne može sama izaći na teren već mora biti pozvana. I u ovoj situaciji odgovornost imaju oni koji su na terenu krivo procijenili situaciju i prekasno pozvali u pomoć vojsku. Iako su znali da im je ona cijelo vrijeme na raspolaganju. Vojska je u konačnici odradila jako dobar posao', kazala je za Jutarnji.

http://hr.n1info.com/a218640/Vijesti...ista-kriv.html
svjpromatrac is offline  
Old 18.07.2017., 15:27   #6325
Pa nema ona šta ne prihvaćat ili odbijat to se pita Plenkovića i Sabora a ne nje , pa ona još uvijek ne zna koje ovlasti ima
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 18.07.2017., 16:34   #6326
Quote:
McAucliffe;64690971...........

.[B
kaže:
a kao sto rekoh,domet su dva nesvrsena,razreda srednje...[/B]



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Ti i opet, vidim, svršio.
Ne možeš se suzdržati kada ti oke ugledaju moj upis. Pravi si nimfoman.

Inače, vidim da ti materinji dobro ide.......sovo rugalico.

Ajd, ajd, pregrizi mržnju. ovo je politička tema nećemo je više spuštati na osobnu razinu.

Idemo opet na ignore, ili, ako želiš konstruktivno komunicirati, ok, ako i dalje misliš raditi bedaka od sebe, ja ti više u tome neću pomagati.

Ti si na redu - biraj.
(i pazi da ne ideš malen ispod zvjezda )
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Old 18.07.2017., 16:41   #6327
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
Pa nema ona šta ne prihvaćat ili odbijat to se pita Plenkovića i Sabora a ne nje , pa ona još uvijek ne zna koje ovlasti ima
Plenković upravo odbacio ostavku.
Predsjednica svako malo napravi neki lapsus linguae.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Old 18.07.2017., 17:26   #6328
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Bojim se da ti ni njemacki ne ide...

Kao ni hrvatski...ni u govoru,ni u pismu...

A di bi ti znala kakvi su doktori znanosti? Koliko vidim, domet su dva razred srednje...

Ne kuzis jedno,ljudima je dosta placenih poltrona koji bez trunka kritike i inteligencije opravdavaju svaki potez vladajucih...trolusajuci na najgluplji moguci naci...

Pa onda neki od nas reagiraju jezikom i ponasanjem koje takvi jedino razumiju...jer ako vidim da me konstantno podjebava pilja plac ekipa bez ijednog argumenta kojem budimo realni nije jasno zasto su dva i dva cetri onda shodno tome treba odraditi i nacin/nivo komunikacije...

Jer s vama covjek pristojno i normalno ne moze,brzo postanete bahati i umisljate si velicinu...a kao sto rekoh,domet su dva,nesvrsena,razreda srednje...



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Domet im je lažiranje referenduma i pripremanje na bježaniju u Minken ako vojska zakuca dok drugi ginu na prvoj crti bojišnice.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 18.07.2017., 17:29   #6329
Lopovi idu korak dalje :

http://www.telegram.hr/politika-krim...et&utm_campaig



Lokalni šerfi ce odlucivati kome ide zemljište
don Kacunko is offline  
Old 18.07.2017., 18:11   #6330
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Lopovi idu korak dalje :

http://www.telegram.hr/politika-krim...et&utm_campaig



Lokalni šerfi ce odlucivati kome ide zemljište
kako ljudima oteti kuce i zemlju...
dolaze 2 zakona...
demokracija...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 18.07.2017., 19:07   #6331
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Lopovi idu korak dalje :

http://www.telegram.hr/politika-krim...et&utm_campaig



Lokalni šerfi ce odlucivati kome ide zemljište
to već rade sa - lovištima

a za vašu informaciju cijela Hrvatska je jedno veliko lovište
jer gdje završi jedno lovište odmah se nastavlja drugo
tako da kad poželite otići u prirodu u grubo računajte da onog momenta kada ste udaljeno 300 metara od zadnje kuće da ste u - lovištu
i da lovci ne poštuju zakon, točnije poštuju samo ono što njima paše a svi mi ostali nemamo što šetati po šumama
usput kada idete u prirodu raspitajte se da li je organziran lov - tada su posebno bahati
a nedo Bog da ste još sa psom u šumi
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 18.07.2017., 20:58   #6332
Naime, upotreba vladina zrakoplova naprosto je nevjerojatna. Prvo je morao u Zagreb po premijera i ministre pa u Split.

Potom se vratio u Zagreb, da bi naposljetku išao u Salzburg po predsjednicu kako bi je odveo u Split. Cijelo to vrijeme leta po zemlji se kretala automobilska flota službenih vladinih Audija.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ca/983420.aspx

ah...
svjpromatrac is offline  
Old 18.07.2017., 21:53   #6333
Boli njih briga za sve, u sutrašnjem broju Večernjeg lista Štern najavljuje kako će Hrvatska uvoziti turističke radnike iz Filipina, bravo, svaka čast
Dunavsava is offline  
Old 19.07.2017., 09:01   #6334
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
Naime, upotreba vladina zrakoplova naprosto je nevjerojatna. Prvo je morao u Zagreb po premijera i ministre pa u Split.

Potom se vratio u Zagreb, da bi naposljetku išao u Salzburg po predsjednicu kako bi je odveo u Split. Cijelo to vrijeme leta po zemlji se kretala automobilska flota službenih vladinih Audija.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ca/983420.aspx

ah...
Ima se, može se! Ofce plaćaju i cupkaju nožicama u iščekivanju novih izbora da ADEZE-u daju glas! Treba tu sitnozubatu stoku ošišati na golo!
leo4 is offline  
Old 19.07.2017., 10:24   #6335
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Plenković upravo odbacio ostavku.
Predsjednica svako malo napravi neki lapsus linguae.
Što se prdsjednice tiče, tipčan lapsus cerebrum.
Jezik doktorandici i tako služi za lamatanje.
aspiriniks is offline  
Old 19.07.2017., 18:43   #6336
Hrvatske šume zaposlile stotine promatrača požara, skrivaju njihove plaće

"Hrvatske šume d.o.o. su zaposlile 320 ljudi tijekom protupožarne sezone koja traje od 1. lipnja do 15. rujna (po potrebi ju je moguće produžiti, uz odobrenje MUP-a) na poslovima promatranja požara. Pored njih, djelatnici Hrvatskih šuma (lugari, šumarski tehničari, revirnici) svakodnevno obilaze područja i šume na cijelome području hrvatskog Mediterana i upravo su djelatnici Hrvatskih šuma ti koji prvi primijete požar i alarmiraju nadležne službe", odgovorili su Indexu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...ce/983636.aspx
svjpromatrac is offline  
Old 19.07.2017., 19:42   #6337
Je li ADZova članska iskaznica jedan od preduvjeta za posao? :misli
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 19.07.2017., 20:12   #6338
za poslove na kojima se treba oznojiti hrvatske šume uzimaju sezonce preko agencija....
dk1 is offline  
Old 20.07.2017., 12:46   #6339
Ja ne znam sto je ovom čovjeku ? Jel njemu nije jasno da postoji razlika kad gori nesto u nekoj zabiti ili kad gori drugi grad u RH a fali se da je sve strateski spaseno? Ovi novinari nemaju pojma postavljat pitanja..
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Old 20.07.2017., 13:15   #6340
Klauski koliko god da ne zna sloziti dobru kolumnu konacno jednom postavio pravo pitanje - di su sada satori i prosvjedi kada se napada generala hrvatske pobjednicke vojske?

Hrvatsku vodi skup izdajica...
McAucliffe is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.