Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 22:54   #21
joj ti balončići su mi super. mene sreslo prvi put
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 16.12.2017., 23:14   #22
joj lilić

večer cure, dakle nema m, nema plusa al i dalje smo hepi zbog dugačkog ciklusa

kupio mi muž novi lap mora da sam dobra žena :klap:
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Old 16.12.2017., 23:33   #23
Ja sam se pripremala i osluškivala tako da sam vise bila uživljena

Padallo mora da jesi
Super za duži ciklus nek iduća uopće i ne dodje


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 17.12.2017., 08:27   #24
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Dobro smooo.. Evo nas 16+3.
Prekjučer sam osjetila prvi put onako pravo milovanje da znam da je to to
I večeras pucketanje balončica. Uživala sam ❤️ jedva čekam da počne sve češće i jače


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Aaaaa prelijepo
__________________
pamtit ću te cijelog života, pamtit ću te ja, srest ćemo se u životu opet ti i ja...........
slatkatajna111 is offline  
Old 17.12.2017., 10:16   #25
Cestitke svim novim plusicima

Kod mene nista novo, osim sto mi je zadnja mjesecnica kasnila punih tjedan dana bez ikakvog vidljivog razloga. Unistilo me. Deseci testova, i to iz ljekarne jer sam ostala bez kineza, svaki negativan, a vjestici ni traga. Znam kad je bila O, osjetim ju i mjerim trakicama i lutealna je inace tocna u sekundu. Pratim cikluse vec godinama na aplikaciji, (nevezano za trudnocu) i gledajuci unazad 5 godina ovako dug ciklus nisam imala nikad. Jel moguce da je svemu uzrok stres? Kao da nikad prije nisam bila pod stresom, jaooo... Nema smisla.

Trebala bih se jos odvaziti na pretragu prohodnosti jajovoda. Jel netko od vas cura bio na tome? Jel prestrasno?
chupperak is offline  
Old 17.12.2017., 12:42   #26
Moguće je, meni je zbog svadbe kasnila preko dva tjedna. Došla je noć nakon što sam otišla ginekologu i dobila duphostane koje sam odlučila krenuti piti ujutro. Mozak svašta radi tijelu. A i svašta se krene događati kad se radi na trudnoći, počneš osjećati ovulacijsku bol i tako to.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 17.12.2017., 14:17   #27
Chupperak, bas mi je zao I meni je ovaj ciklus bio dva dana duzi nego inace, isto sam izludila. Mora da je nesto u zraku. Al eto barem sam ispisala sve jeftine kineze, i narucila one step iz uk. Al ne pisam vise dok mi bar pet dana ne kasni

Slatka tajna drzi se Nije nikome lako u toj situaciji, pogotovo ne trudnici. No misli na svoju bebu, i nemoj se ustrucavat uzet koji normabel kad ti je najteze. Nisam prosla slicnu situaciju trudna, al jesam kad sam rodila, i bome nije bilo lako.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 17.12.2017., 17:53   #28
ja sam imala tešku bolest i smrtni slučaj u obitelji na početku prošle trudnoće (koja nije dobro završila), ali kojeg god sam doktora pitala, kažu da skoro nema šanse da se to desilo zbog tog stresa.

naravno da svako veće živciranje i stresiranje treba izbjegavati maksimalno, ali iz nekih situacija se ne može pobjeći, a ne treba se brinuti da će zbog toga nešto poći krivo.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 17.12.2017., 20:45   #29
Netko je pitao za lh u trudnoci.. evo ja sam imala pozitivnu lh u obje trudnoce, lh mi je bila stalno pozitivna, dok prije kad nije doslo do trudnoce nije bila ni blago pozitivna znaci skroz cisto. Znam da nije mjerilo ali ovo je moj slucaj i ja vjerujem u to. Ovo je slika neki 20 dpo

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 17.12.2017., 21:06   #30
Na prosloj temi je netko stručno objasnio zašto to nije pouzdano, al ja nisam tak stručna... Tipa da su ove lh trakice baždarene na luteinozirajuci hormon, a testovi za trudnoću na beta hcg, 2 razlicite stvari i da zato nema smisla. Nadam se da će se netko javiti i pojasniti detaljnije
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 17.12.2017., 21:33   #31
Meni je mpo gin objasnila zasto to nekad funkcionira ali nije bitno da je lh vidljiva,nego kad je ful pozitivna. Jer sam ja tak testirala i kad sam imala plus na testu lh je bila ono bas pozitivna. Inace je bila vidljiva,ali nikad pozitivna

Al ne znam sad vise tehnicki pojasniti sto mi je tad rekla
Snow Fairy is offline  
Old 17.12.2017., 21:35   #32
Ja samo kazem svoje iskustvo u obje trudnoce.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 17.12.2017., 22:38   #33
večer cure nema m, nema plusa

meni lh nije bila pozitivna, neke žnj crte kad sam bila t
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Old 17.12.2017., 22:42   #34
Cure, to vam je zato sto se HCG sastoji od alfa lanaca i beta lanaca. Na pocetku trudnoce lakse se detektira alfa hcg, a kako trudnoca napreduje beta hcg postaju jaci i njih detektiraju hcg testovi. LH se takoder sastoji od alfa hcg-a pa zato trakica bude pozitivna.
Pirga is offline  
Old 17.12.2017., 22:44   #35
Btw, sorry na uletu, ja sam stara vonabijusa jos od 2012. pa vas citam tu i tamo.
Pirga is offline  
Old 18.12.2017., 00:21   #36
Aria i slatka tajna - žao mi je cure.

Dinda možda bude "samo se opustite " scenarij :zubi:

Padalo, mila drago mi je vidjeti da si pozitivna. Ako već nema plusica ovaj ciklus neka bar ovo produženje bude dobar temelj za plusic sljedecu put.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 18.12.2017., 00:22   #37
Lilli uživaj u lupkanjima to je stvarno predivno iskustvo!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 18.12.2017., 00:26   #38
Pirga

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 18.12.2017., 10:04   #39
Ma, na žalost, ništa od našeg opuštenog scenarija. Ponadala sam se tome jer mi je zaista tlaka pratiti sve, ali očito kod nas drugačije ne ide,
Tako da za sad ostajem na 2 komada

Vama svima želim od srca što prije male mrvice u rukama, nema do toga, zaista nema. I vrijedi sve ove muke, vjerujte
dinda83 is offline  
Old 18.12.2017., 11:40   #40
mah mah, menga konačno gotova...

na godišnjem sam konačno. idem rasturiti kuću
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.