Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2003., 21:45   #41
Sve ove navedene serije su super, ali, kad ih gledam kao serijal, ono iz tjedna u tjedan, pocinju me zivcirati jer se matrica za svaku epizodu ponavlja. Eto npr. Halifax... u svakoj epizodi ona se nade u nekom napustenom skladistu jer je manijak bas nju namamio i bas nju zeli ubiti, pa onda spas u zadnji cas... Midsomer...uvijek se sjeti neceg sto mu je rekla zena ili kcer i to je zadnji puzzle s kojim je povezao slucaj... I sve tak nekak postane kliseizirano.
Ali ipak, to su serije koje najradije pogledam na TV-u.
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 10:28   #42
Koji je vrag HTRu? Prikažu pola sezone i onda idu kazat nekakav Titanic. Bi ih ubilo da su prikazali i preostale 3 epizode, pa onda išli na nekakve melodrame?
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 14:40   #43
Ubojstva u Midsomeru

U petak navecer nove epizode inspektora Barnabya... To mi je jedna od najdrazih engleskih serija. A najvise volim te opise engleske provincije, sa tim raznim likovima, kucama, vilama, prirodom, seoskim zabavama itd.
I inspektor Barnaby, i njegova zena koja ne zna kuhati
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 14:53   #44
jeste kad primjetili barnabyev jebački hod?
__________________
Glupačo! Kako ću zgužvan u svatove ijako se ne ženim ja!!!
michael_jackass is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 13:11   #45
Odlična serija.. ..samo mi termin nikako ne odgovara jer tad sam uvijek vani..meni je to više serija za nedjeljno poslijepodne..
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 13:27   #46
mislim, ja ne kužim neke stvari... kolko ljudi ima u tom midsomeru da ih u svakoj epizodi usiju bar dvoje ubit? lej to okrug sa naviše ubojstava ikad? i još svi sve znaju, od kud im tolko ubojica?

mislim, glupo mi je to...
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 13:44   #47
Quote:
paučko kaže:
mislim, ja ne kužim neke stvari... kolko ljudi ima u tom midsomeru da ih u svakoj epizodi usiju bar dvoje ubit? lej to okrug sa naviše ubojstava ikad? i još svi sve znaju, od kud im tolko ubojica?

mislim, glupo mi je to...
Obožavam tu seriju..emitira se na tri programa, a nikad ne uspijem uhvatiti na vrijeme da pogledam

Inače, na Hallmarku vrte dokumentarac o snimanju..Barnaby je rekao da imaju toliko mrtvaca da su u jednoj epizodi na jednog skroz zaboravili..našli ga na početku u polju i nikad ga više spomenuli..ni tko je ni zašto ni kako ni nikaj..ode..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 14:11   #48
Sjane vijesti.

Uz Frostov pristup, Dalziela & pascoea meni najdraža britanska krim serija.

Koliko će epizoda prikazat?
HTV me uvijek raspizdi s debilnim prikazivanjem tih serija. Sezona ima 5 epizoda, a oni prikažu samo 3. Pa onda 6 mjeseci poslje ostatak. W.T.F.?
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 21:49   #49
...je..to je istina...nikad ne znaš kad bude i koliko ih bude...iako uhvatim svaku stotu serija ima sve moje duboke ...

a termin?

..standardno HTV-ovski = zašto pobogu prikazivati dobre serije u normalno vrijeme, kad imamo ohoho sranja koja zaslužuju prime time...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 22:21   #50
Po tisućiti put: Hvala Bogu na HRTu! Kakva je da je, bar nas koliko toliko opskrbljuje britanskim serijama, dok se na ovim ostalim telkama jedva čuje britanski naglasak. Serija je zakon i treba ju što češće otkupljivati.

Britanci rulaju
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 09:06   #51
Danas naravno, kao i svakog petka, slijedi programiranje videa i snimanje pocinje negdje u 23.40... Ali mislim da ima i repriza, negdje u nedjelju oko 13 sati...(naravno, ako ne uleti neki sportski ili crkveni dogadjaj-stoga je bolje snimati ili gledati u petak). Pise da je to 6. sezona...
Anyway, veselim se Midsomeru, ali i dalje mi nije jasno zasto ga ne mogu prikazivati u normalno vrijeme...pa to gleda i moj sin koji ima 5 god. (voli engleske serije-na mamu
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 09:59   #52
Quote:
cutecat kaže:
Danas naravno, kao i svakog petka, slijedi programiranje videa i snimanje pocinje negdje u 23.40... Ali mislim da ima i repriza, negdje u nedjelju oko 13 sati...(naravno, ako ne uleti neki sportski ili crkveni dogadjaj-stoga je bolje snimati ili gledati u petak). Pise da je to 6. sezona...
Anyway, veselim se Midsomeru, ali i dalje mi nije jasno zasto ga ne mogu prikazivati u normalno vrijeme...pa to gleda i moj sin koji ima 5 god. (voli engleske serije-na mamu
za tu je seriju karakteristično da dolazi iznebuha..zato ih i nisam gledala nego 10%

(btw. sad kad znam da će biti emitirati će neku koju sam gledala )
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 13:33   #53
da, kvragu, repriza nedjeljom je problematicna jer se il ne sjetim il sam ubjedena da je oko 3, a ne u podne...
U svakom slucaju serija je zakon! Bas se veselim vikednu
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 23:47   #54
KAKVO RAZOČARENJE!!!!

Gledala sam ovu epizodu (ne znam je li bila na HTV-u ili na Hallmarku).

Jaaako sam tužna....
al me muzika raznježila....
baš mi falio maj men barnabi!
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 02:52   #55
Btw, ono što je netko spomenuo kako se u malom selu dešava tak puno ubojstava, mislim da se upravo iz mjuze može skontati da ipak malo pretjeruju što se toga tiče, naravno da u tak malom mjestu ne bi moglo biti toliko ubojstava, fuck, pa dosad je već cijelo selo ubijeno. meni je mjuza baš nekak opićena i bizarna i baš odaje dojam zafrkancije sa žanrom : sliježe ramenima :
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 11:54   #56
Quote:
poirot kaže:
Btw, ono što je netko spomenuo kako se u malom selu dešava tak puno ubojstava, mislim da se upravo iz mjuze može skontati da ipak malo pretjeruju što se toga tiče, naravno da u tak malom mjestu ne bi moglo biti toliko ubojstava, fuck, pa dosad je već cijelo selo ubijeno. meni je mjuza baš nekak opićena i bizarna i baš odaje dojam zafrkancije sa žanrom : sliježe ramenima :
dakako. zaboga, pa to je komedija.

a informacije radi to nije jedno selo.
riječ je o kraju. slično kaštelima (kaštel vaki, kaštel naki) i ovdje je riječ o velikom broju mjesta koji, osim Caustona imaju naprijed midsomer ovaj, midsomer onaj...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 12:45   #57
HTVovci su debili debilni!
hrane nas sa nekom šundarom studio 10,a fantastičnu seriju stave u ponoć.kad ju gledaju insomničari jer ostali ljudi ili spavaju ili su vani!!!!
mislim dali oni ikad rade kakva istraživanja gledanosti ili bar što bi ljudi i kada gledali.a ne, moram im davati 60kn mjesečno i još me hrane sa đubretima raznim.ma treba ih spalit.od ravnatelja,urednika-sve!
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 09:37   #58
ma hajde, pa stavili su reprizu

meni je ova bila bas super, a nisam je prije gledala, so great. obozavam ubojstva u midomeru i opcenito engleske krimi pricice. nadam se jos!
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 10:12   #59
Quote:
Tiamat kaže:
ma hajde, pa stavili su reprizu

meni je ova bila bas super, a nisam je prije gledala, so great. obozavam ubojstva u midomeru i opcenito engleske krimi pricice. nadam se jos!
kao što sam i predvidjela - ovu koju su emitirali, gledala sam. dvaput
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 22:10   #60
Midsomer Murders



Petkom u 22:50 na prvom, subotom repriza u 15:45 na drugom.
Ovo što nama daju ovih dana je sedma sezona od do sad postojećih 9.

Nije moguće da ih nitko ne gleda i ne misli da su odlični?

Ovo mi je jedna od, ako ne i najkvalitetnija serija koju HTV prikazuje. Ima fantastičnu atmosferu (+ moja subjektivna naklonost prema engleskoj magli i zelenilu ), fenomenalne glumce i glumu (J. Nettles/Barnaby nenadmašiv) i genijalne zaplete.


Troya (gore desno) više nema, sad je Scott (dolje lijevo). Scott


Danas sam mrtva krepana, home-alone, i za nekih 50-ak minuta počinje The Fisher King epizoda koju ću gledati, i bolje vam je da nisam jedina.
dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.