Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2003., 19:21   #1
Talking The Sims 2 [*]

ok, ja sam nova u Simsima i jos ucim sve te fore pa mi treba puno puno vremena da zavrsim odredjeni task jer.... stalno zele na wc, stalno ih moram tusirat, stalno su gladni, umorni, raspizdeni od svega i ostalo.
Uglavnom, trebam napravit "raging party", ali.... kad god napravim, rulja sve pojede, usere stan, policajka me glogi s 200 dolara zbog buke i svi odu doma, a moja baba se onesvjesti od umora. Kak to proc??? Vjerovatno je jednostavno ali sam zapela...
A na jednom tulumu, zapalio se rostilj, zapalili se gosti, dosla smrt, i dobila sam os cijele muke nadgrobne spomenike u vrtu i poruku "game over".
Ocito sam nesposobna....
Savjeti?????

Zadnje uređivanje kF : 03.03.2003. at 17:52.
 
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 19:46   #2
A nisam ni znao da moš ubit te iritantne susjede

Viš, viš, mogla bi to bit i dobra igra
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 20:08   #3
jos nesto.... kad mi mama dolazi u posjete stalno me samara pred ostalim ljudima.....
 
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 21:33   #4
HAHAHAHAHAHAHAHA

jedino kaj ti mogu reć je da pričekaš timora da se pojavi, on je forumski maher za simse
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 22:23   #5
TADAAA - evo mene u vaš kraj!

Dakle - party napravi SAMO kad si odmorena,a i unajmi caterera koji če sve čistiti(call - services - caterer).Ak nemaš love stisni shift+ctrl+c i pojavit će ti se prozorčić u koji upišeš ROSEBUD i dobiješ 1000 dolara.Za svakih dalhjnjih 1000 opet stisneš gore navedene gumbe i utipkaš kobinaciju !; - svaki !; ti donese još 1000 dolarčekaaa!
Što se tiče požara - stavi protupožarni alarm,NEMOJ stavljati slike ili biljke POKRAJ ILI IZNAD kamina.
A što se tiče mame - ona ne zna da ti je mama,misli da si joj cura pa je zato ljubomorna ak vidi da se žvališ s nekim drugim simsom.A ak vidi tebe da se žvališ s nekim tko je njoj drag - onda mazne tebe.
Još neke?

Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 22:26   #6
ček, malo, kakva je to perverzna igra? NPC mama od main chara je pedofilna-over-protective-lezbijka ?!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 08:53   #7
Quote:
slafko kaže:
ček, malo, kakva je to perverzna igra? NPC mama od main chara je pedofilna-over-protective-lezbijka ?!
Joooj,ma neeeee!
Simsi jednostavno ne znaju.Ako je njezin lik odrastao,a ne dijete,znači da se može zaljubiti u sve odrasle I svi odrasli u nju.Jedino kad je sim dijete njegovi simski mama i tata se tak i ponašaju.
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 13:05   #8
Svoj prvi C-64 sam dobio u 14 godini. Sad imam 34. To je impresivnih dvadeset godina igrackog staza i odgovorno tvrdim da su Simsi najdosadnija,najpederskija,najamericka i najbesmislenija igra koju sam ikada imao prilike vidjeti.
Stoga joj dajem 4 zvjezdice.

Boze sacuvaj!!!
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 13:48   #9
ja dobio orla s nekih 11-12. ali na svu sreću nemam 34.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 14:22   #10
ZX S 48k sa 5 godina

I ja tvrdim isto.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 15:21   #11
Ja dobio komodorca s četiri godine i odgovorno tvrdim isto (iako me ovo malo ponukalo, mislim ak se tvoja rođena mama može zaljubit u tebe i možeš pobit sve susjede na roštilju, možda nije to ni tako loše )
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 08:55   #12
Patkica jel kužiš?
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 09:15   #13
ne jebe timora nikaj. to je ta generacija koja nije igrala Blue Max, a za usnimavanje istog čačkala šrafcigerom po magnetnoj glavi kazića 15 minuta i još pol čuke se nadala da će sve proć iz prve i okej. ali nikad nije
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 10:43   #14
heeeej...I ja sam imao commodorca 64,znaš..a,a - ko je sad faca,a?
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 14:17   #15
Exclamation sims skinjare!

Quote:
timor na zatvorenom topiku: Pa,eto,ja se uvijek veselim novom nastavku zato jer mi daje nove mogućnosti za pravljenje još boljih skinsa.
znači u tom grmu leži zec! okupljaš sims skinjare pa radiš nerede simsima, a?
dobro je akoje tako, ima nade za tebe. glavno da nisi previše zabrijal na simse i žensku modu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 16:21   #16
Al ja jesam zabrijo za modu...
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 16:23   #17
i još se hvališ
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 17:54   #18
Isuse bolesnika na ovom forumu. Di je metla mamicu joj


by kf: kod mene
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 20:01   #19
mislim da bi bilo u redu od nas da timoru sutra čestitamo....
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 20:29   #20
Quote:
Svoj prvi C-64 sam dobio u 14 godini. Sad imam 34. To je impresivnih dvadeset godina igrackog staza i odgovorno tvrdim da su Simsi najdosadnija,najpederskija,najamericka i najbesmislenija igra koju sam ikada imao prilike vidjeti.
Ja imam iskustva sa super nintenda i pentiuma i imam samo 15 godina, pa se opet skroz slazem s tim. Uzas jedan kako to ljudi gutaju
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.