Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2003., 15:33   #61
Quote:
lucky_voyager kaže:
to kaze djevojka koja i za kras cokoladice kaze da su smece a istovremeno nosi crne hlace i plavu traper jaknu... cccccc...
HIIIIIHIHIHIHIHIHI
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 23:42   #62
Quote:
lucky_voyager kaže:
to kaze djevojka koja i za kras cokoladice kaze da su smece a istovremeno nosi crne hlace i plavu traper jaknu... cccccc...


__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 23:16   #63
jel ko zna sta se dogodilo sa maxon kad je riknia?
DeMiaNNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 23:55   #64
Quote:
Galaxia kaže:
Dissmissed je smeće.. postali su tako dosadni
Ma dismissed postane dosadan nakon dvije epizode... Nego, u Americi su prikazivali epizode sa homoseksualcima. To mi je bilo fora gledat. Dva tipa se tuku oko trećeg..


A, Roswell volim gledati i kraj mi se sviđa. Jedino mi ježao što treću sezonu ne stignem gledati. Nisam stigla ni kada se prvi put prikazivala. Gledala sam samo zadnja dva nastavka i kraj mi se sviđa. Baš je sladak.
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 09:43   #65
Quote:
Arwen Evenstar kaže:
Ma dismissed postane dosadan nakon dvije epizode... Nego, u Americi su prikazivali epizode sa homoseksualcima. To mi je bilo fora gledat. Dva tipa se tuku oko trećeg..

neneneen... fora je gledat dvije trebe kak se tuku oko trece...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 09:45   #66
Quote:
Arwen Evenstar kaže:
A, Roswell volim gledati i kraj mi se sviđa. Jedino mi ježao što treću sezonu ne stignem gledati. Nisam stigla ni kada se prvi put prikazivala. Gledala sam samo zadnja dva nastavka i kraj mi se sviđa. Baš je sladak.
dobri su ali su najbolji kad su kad ih vise ne bude bilo!


btw. spoceka su bili zakon... a prema kraju...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 02:36   #67
Meni su Max i Liz bas super... posebno u prvoj sezoni... bas ono, neka kemija ... skroz su mi super.
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2004., 14:15   #68
Memhis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 23:10   #69
Serija mi je ok. Na pocetku sam ju bilka pocela gledat zbog pjesme od Dido na pocetku a poslje sam nastavila gledat zbog Maxa i Liz ono zanimalo me je dal ce ostat skupa na kraju
Nego u koliko sati je repriza te serije na novoj?
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 09:26   #70
Roswell

jel ko gledao... meni zakon serija

aj da cujemo razmišljanja malo...

isprva sam mislio da je smeće, ali na kraju se zaraziš i moraš pogledati sve..

hebiga...

__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 11:37   #71
to je bilo na novoj kad sam bio klinac i serija mi je bila odlicna...ali onda je dosla 2. sezona pa je sve postalo bezvezno i totalno su upropastili do tada odlicnu pricu...sada mislim da je serija smece
__________________
To know the life in every breath,in every life I take - the way of the Warrior
D3US is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 13:29   #72
ne sjecam se bash prve sezone, druga mi i nije bila baš nešt, ali mi zato 3 sezona najbolja
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 14:36   #73
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 17:04   #74
opla pa kako nisam vidio da je ovo već bilo...
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 15:56   #75
šteta što se roswell više ne prikazuje....
Mister Eko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 20:54   #76
da trebali bi novoj TV pisati neku peticiju za ponovno prikazivanje, znam da su oni bili otkupili Roswell

p.s. evo ako nekog zanima peticija za 4 sezonu

http://www.petitiononline.com/roswell4/petition.html

__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 14:21   #77
hoćemo roswell!
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 15:20   #78
meni je to bila jedna od najdražih ( tj. najdraža ) serija 'iz djetinjstva' ( glupo mi je reći iz 'mladosti' jer nije da sam stara, ali you get the point ), OBOŽAVALA SAM JU....

ali ne bih htjela 4.sezonu, jer mislim da bi ju samo zasrali...iako kraj nije bio idealan ( uf, uvijek me zanimalo jesu li na kraju kyle i isabel završili skupa!!! ), "oprošteno" im je, jer su mi vjenčali liz&maxa.....
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 14:45   #79
pa ne govorim za 4.sezonu,želim da nov@ reprizira prve tri!
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 15:06   #80
nisam ni govorila tebi, nego sam čitala prijašnje postove na ovom treadu gdje su neki ljudi rekli da bi 4.sezonu pa sam se samo nadovezala na to s mišlju da su meni ove 3 čisto dostatne iako, naravno, kada bi bio četvrte, gledala bih i snimala

ja bih isto da nov@ reprizira sve 3...ali čisto sumnjam
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.