Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2008., 10:01   #61
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
daj, pa kako itko može doživljavati obiljno bonton u kojem piše da su trenirke zabranjenje izvan dvorana za vježbanje?!?!

meni je sve to urnebesno smiješno, vama nije?



pogubila sam se, malo si dobivala 8-10 000, a malo ni lipe
pa valjda je bila prijavljena na 2500 kn, a ostalo dobivala na ruke, ovisno o urađenom poslu. 8-10 tisuća bi joj sveukupno izašlo

što je potpuno nebitno, jer ne znam kakve veze to ima s temom, ja sam sad došla na ovu temu i vidim da se jedva i spominje "reći da si trunda ili ne prije 3. mjeseca?"

ja sam rekla da sam trudna par dana nakon što sam saznala, ustvari dragi nije mogao šutati više
dosta ljudi mi je reklo: "pa bolje da si šutala neko vrijeme"
, i ovdje na forumu su mi savjetovali da ništa ne govorim još, ali ja jesam, žašto?

zato što sam mislila da ako od samoga početka mislim crno, onda više od toga ne mogu ni očekivati. u mene je to od početka bila pozitiva, koju sam željela podijeliti s ljudima koje volim, a znam da se što i dogodilo(spontani i sl.) ili se dogodi da bi ti ljudi bili uz mene kao podrška...ali ja uopće ne želim razmišljati o tome da se nešto može dogoditi, o tom po tom ako se ne daj bože dogodi...
__________________
Baš kad trebam spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
funnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:30   #62
Quote:
Girasole kaže: Pogledaj post
A zašto ti smeta ako netko ide na komplikacije?
Da me ne bi krivo shvatila ovo sad pitam iz čiste znatiželje i bez imalo provokacije.
Ja sam npr. na komplikacijama od 01.12. i realno gledajući nije mi ništa.
Moj posao je izuzezno stresan i obiman, moram bit na raspolaganju (barem na mobitel) skoro cijeli dan i vikendom, skoro da ne progovorim hrvatski, a kada su nam klijenti dolazili u Hrvatsku morala sam ići sa njima na terene neprilagođene za žene uopće, a kamoli za trudnice.
Kada sam rekla da sam trudna imali su razumijevenje za mene ravnih 5 dana i donekle mi olakšali da bi se nakon tih 5 dana sve vratilo na staro. Od stresa mi je proradila štitnjača, koja se Bogu hvala u ova dva mjeseca regulirala i sad je sve OK.
Da ne spominjem koliku sam grižnju savjesti imala što time radim i svojoj bebici.
Sada sam kući, naspavam se, idem u kilometarske šetnje, pohađam tečajeve i vježbe za trudnice, nalazim se sa prijateljicama, puštam svojoj bebi glazbu, čitam knjige koje su skupljale prašinu, uživam u svojoj trudnoći punim plućima.
Isto tako sam ostala bez velikog dijela plaće koji sam primala na crno, ali nije me briga, ništa nije vrijedno ovog mira koji sada imam.

ma nije da me doslovno smeta nego mi ide na živce što se ponašate kao da je trudnoća bolest. a nije. najnormalnije stanje. to kaj ti je loše na poslu.. a bože moj u to ne ulazim.

Ja to ne bih nikada napravila. Korisnija sam sebi kada radim nego da se izležavam i idem po dućanima cijeli dan. A razmišljam i kaj će biti poslije poroda i želim biti atktvna u svojoj struci a ne zatupiti doma uz meksičke sapunice.

tko ima kompliciranu trudnoću na njega to ne mislim, to su viši razlozi ali da se super osjećam, a da muljam da sma na komplikacijama izigravajući situaciju da mi je trudnoća bolest. Hvala Ja ne!
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:39   #63
ja sam bila trudnila i radila ko konj...nisam išla na komplikacije...jednom sam bila na poslu od 8 ujutro do 4 ujutro...otišla doma istuširati se i u 9 bila
ponovo na poslu...kad sam izgubila bebe naravno da sam sebe krivila... zato ne vjerujem da bi dva put ponovila istu grešku... mislim da bi isti dan ostala doma jer sad pušem i na hladno...jedino kad bi bio u pitanju neki lagani posao koji nije stresan onda bi razmislila o tome da nastavim raditi...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:45   #64
ja prva radim na mjestu za koje nisam ni upola dobro plaćena, iskorištava me se sve u 16,ni na godišnjem ni na slobodnim danima nisam bila odkad sam počela raditi i ne vidim razloga zašto se ne bi pošla odmoriti ako mogu, koga da štedim? državu? u kojoj se prema radnicima poslodavci tako odnose, jer znaju da otkaz nećemo dati, jer drugog posla nemamo ili poslodavca koji je sabičan, pohlepan, bezobrazan itd. koji me zvao 5 puta dok sam trudna s mučninama ležala u gripi, da me pita do kada ću biti doma i kad se mogu vratiti na posao.

štedit ću sebe!! uživati ću u svojoj trudnoći, upisati ću se na tečaj knjigovodstva, ići na pilates za trudnice...ili ne raditi ništa, a dobivati pare, jer zaslužujem to.

da imam posao u kojem uživam i na koji s guštom idem radila bi, ali ovako, rađe ću se brčkati u plićaku
__________________
Baš kad trebam spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
funnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:46   #65
Quote:
nova30 kaže: Pogledaj post
ja sam bila trudnila i radila ko konj...nisam išla na komplikacije...jednom sam bila na poslu od 8 ujutro do 4 ujutro...otišla doma istuširati se i u 9 bila
ponovo na poslu...kad sam izgubila bebe naravno da sam sebe krivila... zato ne vjerujem da bi dva put ponovila istu grešku... mislim da bi isti dan ostala doma jer sad pušem i na hladno...jedino kad bi bio u pitanju neki lagani posao koji nije stresan onda bi razmislila o tome da nastavim raditi...
ovako je i moja mama, a nakon spontanog, kada je zatrudnjela samnom od prvog dana je ostala doma
__________________
Baš kad trebam spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
funnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:51   #66
ja sam u prvoj trudnoci bila pozitivna i neopterecena i mislila da se nema sta dogodit, naravno da sam odmah svima ispricala, onda sam u 9. tjednu imala spontani, i bilo mi je krivo za umrijet sta nisam sutila.. ali sve je to individualno, nekom pase da su svi ljudi uz njega u tom trenutku, meni bi pasalo da nitko nista nije ni znao.. zato ovaj put vecina nije znala do 15,16. tjedna i to mi je bilo bas ok.. znao je tko je trebao znat, samo najbitniji...

a sta se posla tice, boze dragi zasto bismo svi radili do kraja, meni je placa znatno manja od kad sam doma, ali mi i onako ne zivimo od moje place tako da mi je za to tako sve jedno, ali meni se neda zivcirat na poslu, neda mi se dizat ujutro ako ne moram... bas mi je super ic okolo i uzivat.. kome se radi svaka cast neka radi, a kome se uziva neka uziva
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 12:23   #67
ja sam rekla bližoj obitelji odmah, a svi su ostali saznali kad sam bila u bolnici - nije mi palo na pamet lagati zbog čega me 8 dana nije bilo doma da ne bi slučajno "urekla" bebu.
i moram još ovo napisati, znam da nema veze konkretno s ovom temom ali jednostavno moram:
meni fakat nije jasna ova ekipa ovdje koja uvijek ima nekome nešto za prigovoriti, hvata druge za svaku napisanu riječ iako to nema nikakve veze s temom... ako je tema da li reći za trudnoću prije 3. mj ili ne šta nekoga boli k**** dal je određena osoba na bolovanju iz opravdanih razloga ili nije, ili kolika mu je plaća na bolovaju?? ok, jasno mi je da nekoga takvo nešto može razljutiti jer ima sličnih negativnih iskustava s time, ali neke osobe ovdje na forumu, bar od kada sam ja ovdje, na svakoj temi imaju nekom nešto za prigovoriti i svađati se. prestrašno!!!!
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 12:52   #68
Quote:
kayah kaže: Pogledaj post
ja sam rekla bližoj obitelji odmah, a svi su ostali saznali kad sam bila u bolnici - nije mi palo na pamet lagati zbog čega me 8 dana nije bilo doma da ne bi slučajno "urekla" bebu.
i moram još ovo napisati, znam da nema veze konkretno s ovom temom ali jednostavno moram:
meni fakat nije jasna ova ekipa ovdje koja uvijek ima nekome nešto za prigovoriti, hvata druge za svaku napisanu riječ iako to nema nikakve veze s temom... ako je tema da li reći za trudnoću prije 3. mj ili ne šta nekoga boli k**** dal je određena osoba na bolovanju iz opravdanih razloga ili nije, ili kolika mu je plaća na bolovaju?? ok, jasno mi je da nekoga takvo nešto može razljutiti jer ima sličnih negativnih iskustava s time, ali neke osobe ovdje na forumu, bar od kada sam ja ovdje, na svakoj temi imaju nekom nešto za prigovoriti i svađati se. prestrašno!!!!
E da, i ja sam primjetila da ima par osoba koje grizu na sve što se njima ne sviđa al nema veze, netreba se živcirat iako me pogodi kad mi netko nepravedno nešto odbrusi jer sam osjetljivija otkad sam trudna ali nema veze.

Neznam quotat dva različita posta pa se ovo odnosli na laru35:
Isto tako bi mi bilo i na poslu jer draga Lara imenjakinjo, nema svak bajan posao kao što imaš ti i možda još neke cure-žene, a i nisu svi isti i nemaju isti prag tolerancije na stres! Tako da Lara, vjeruj mi, da si radila moj posao išla bi na bolovanje budi sigurna! I da, prijavljena sam na 2500 a ostatak na ruke! A s obzirom da sam zadnja 3 mjeseca čekala novo radno mjesto (staro tj isto samo druga lokacija) i nisam radila pa nisam dobila ništa! I to ću tražit da mi priznaju kao godišnji jer Lara vjerovala ili ne, RADILA SAM SVAKI DAN I SUBOTOM I NEDJELJOM UVIJEK I BEZ IZNIMKE!! Bez slobodnog dana! I uz to nisam bila doma! Sad sam trebala radit doma u svom gradu pa evo-zajeb! Još bi čekala da nisam na bolovanju! Ali eto, to ionako nije posao za ženu nego za curu bez obaveza i pošto sam diplomirala u međuvremenu neću se ni vraćat na taj posao, iskoristit ću porodiljni i sve ostalo šta mogu! Eto dosta više o meni i mom poslu, ovo je ionako off topic ili da otvorimo temu ''ići na bolovanje ili ostati na poslu'' heheh
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:03   #69
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
daj, pa kako itko može doživljavati obiljno bonton u kojem piše da su trenirke zabranjenje izvan dvorana za vježbanje?!?!

meni je sve to urnebesno smiješno, vama nije?



pogubila sam se, malo si dobivala 8-10 000, a malo ni lipe
Pa nije pristojno, to misle, nosit trenirku negdje drugdje osim u dvorani ili dok vježbaš, pa jel ti možda ideš na posao u trenirci ili ti je to neprimjereno??
Pa i u školu nam nisu dali da dolazimo u trenirci osim na tjelesni!!
Meni osobno ne smeta dok je osoba čista i uredna i ne smrdi al ono kad se netko ne presvuče poslije treninga pa ide među ljude smrdit-fuj!

I opet ovo o poslu, da, dok sam radila (do 11.mjeseca) sam imala 8-10 000kn a onda sam trebala bit premještena u svoj grad ali ništa od toga ni dan danas i naravno, to mi je bio kao neki neplaćeni godišnji, ta 2-3 mjeseca čekanja, a ovako ću bar dobit 2500 jer sam na komplikacijama! A iskreno mi i je bilo užasno loše,umor, mučnina od 8-11 tjedna da nebi ni mogla radit! Nije svak isti!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:06   #70
Quote:
Girasole kaže: Pogledaj post
A zašto ti smeta ako netko ide na komplikacije?
Da me ne bi krivo shvatila ovo sad pitam iz čiste znatiželje i bez imalo provokacije.
Ja sam npr. na komplikacijama od 01.12. i realno gledajući nije mi ništa.
Moj posao je izuzezno stresan i obiman, moram bit na raspolaganju (barem na mobitel) skoro cijeli dan i vikendom, skoro da ne progovorim hrvatski, a kada su nam klijenti dolazili u Hrvatsku morala sam ići sa njima na terene neprilagođene za žene uopće, a kamoli za trudnice.
Kada sam rekla da sam trudna imali su razumijevenje za mene ravnih 5 dana i donekle mi olakšali da bi se nakon tih 5 dana sve vratilo na staro. Od stresa mi je proradila štitnjača, koja se Bogu hvala u ova dva mjeseca regulirala i sad je sve OK.
Da ne spominjem koliku sam grižnju savjesti imala što time radim i svojoj bebici.
Sada sam kući, naspavam se, idem u kilometarske šetnje, pohađam tečajeve i vježbe za trudnice, nalazim se sa prijateljicama, puštam svojoj bebi glazbu, čitam knjige koje su skupljale prašinu, uživam u svojoj trudnoći punim plućima.
Isto tako sam ostala bez velikog dijela plaće koji sam primala na crno, ali nije me briga, ništa nije vrijedno ovog mira koji sada imam.
Svaka čast!!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:22   #71
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
E da, i ja sam primjetila da ima par osoba koje grizu na sve što se njima ne sviđa al nema veze, netreba se živcirat iako me pogodi kad mi netko nepravedno nešto odbrusi jer sam osjetljivija otkad sam trudna ali nema veze.

Neznam quotat dva različita posta pa se ovo odnosli na laru35:
Isto tako bi mi bilo i na poslu jer draga Lara imenjakinjo, nema svak bajan posao kao što imaš ti i možda još neke cure-žene, a i nisu svi isti i nemaju isti prag tolerancije na stres! Tako da Lara, vjeruj mi, da si radila moj posao išla bi na bolovanje budi sigurna! I da, prijavljena sam na 2500 a ostatak na ruke! A s obzirom da sam zadnja 3 mjeseca čekala novo radno mjesto (staro tj isto samo druga lokacija) i nisam radila pa nisam dobila ništa! I to ću tražit da mi priznaju kao godišnji jer Lara vjerovala ili ne, RADILA SAM SVAKI DAN I SUBOTOM I NEDJELJOM UVIJEK I BEZ IZNIMKE!! Bez slobodnog dana! I uz to nisam bila doma! Sad sam trebala radit doma u svom gradu pa evo-zajeb! Još bi čekala da nisam na bolovanju! Ali eto, to ionako nije posao za ženu nego za curu bez obaveza i pošto sam diplomirala u međuvremenu neću se ni vraćat na taj posao, iskoristit ću porodiljni i sve ostalo šta mogu! Eto dosta više o meni i mom poslu, ovo je ionako off topic ili da otvorimo temu ''ići na bolovanje ili ostati na poslu'' heheh

a zakaj si se ti našla uvrijeđena uopće? Ma boli me briga kaj ćeš i di ćeš raditi ili čmrljiti doma. ja sam rekla svoj stav da trudnoća nije bolest i kaj mislim o tome.
Toliko o mom mišljenju.

A forum nije kolektivna svijest već tu postojimo da kažemo kaj mislimo.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:34   #72
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Pa nije pristojno, to misle, nosit trenirku negdje drugdje osim u dvorani ili dok vježbaš, pa jel ti možda ideš na posao u trenirci ili ti je to neprimjereno??
da, nosim trenirku i izvan dvorane za vježbanje
ne na posao, ali nosim ju doma, za šetnje po prirodi, na kavu u kvartu, izlete na selo, nekad idem na kavu kod susjeda u trenirci, na ručak kod svekrve...ajme, sva sam nepristojna!

evo, i sad dok tipkam imam na sebi donji dio trenirke..a pazi, ne tipkam iz dvorane za vježbanje!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:36   #73
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
A forum nije kolektivna svijest već tu postojimo da kažemo kaj mislimo.
Bez ljutnje lara ali za sve postoji tema, ne možeš bilo gdje reči što misliš ako se o tome ne govori
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:42   #74
[QUOTE=Lake;12605169]Pa nije pristojno, to misle, nosit trenirku negdje drugdje osim u dvorani ili dok vježbaš, pa jel ti možda ideš na posao u trenirci ili ti je to neprimjereno??
Pa i u školu nam nisu dali da dolazimo u trenirci osim na tjelesni!!
Meni osobno ne smeta dok je osoba čista i uredna i ne smrdi al ono kad se netko ne presvuče poslije treninga pa ide među ljude smrdit-fuj!

QUOTE]

o majko moja
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:44   #75
eto imenjakinjo... da radiš ovakve ti stvari ne bi padale napamet
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:51   #76
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
da, nosim trenirku i izvan dvorane za vježbanje
ne na posao, ali nosim ju doma, za šetnje po prirodi, na kavu u kvartu, izlete na selo, nekad idem na kavu kod susjeda u trenirci, na ručak kod svekrve...ajme, sva sam nepristojna!

evo, i sad dok tipkam imam na sebi donji dio trenirke..a pazi, ne tipkam iz dvorane za vježbanje!
E sad moram i ja biti offtopic, ali ne mogu odoljeti da kažem da moj direktor dolazi u trenirci na posao (da stvarno ono i gornji i donji dio, šuškava trenirka prava pravcata), a firma nije ni mala ni njegova niti nepoznata, niti zbog toga netko misli da je nepristojan.. više onako opušten
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:52   #77
Evo kratko i jasno-da nisam završila u bolnici ne bi nikome rekli da sam trudna prva 3 mjeseca (a i sad znaju samo ljudi iz bliže okoline kojima nisam mogla sakrit činjenicu da sam mjesec dana bila u bolnici). Nekim jako dragim i važnim ljudima, a koji ne žive blizu, sam rekla tek prošli tjedan.

Što se komplikacija tiče-da sam mogla radila bi do zadnjeg dana iako mi je posao stresan, radi se i do 9 sati navečer pa i subotama i nedjeljama-ali me moj posao ispunjava i veseli tako da bi rađe radila nego ležala doma.

Isto tako nemam ništa protiv onih koji idu na komplikacije, svatko zna što je najbolje za njega i njegovu bebu. Pogotovo kad vidim ili čujem u kakvim uvjetima neke žene rade. Jedino me ljute oni koji se prijave da rade kod nekoga mjesec, dva dana i onda dobivaju naknade i to samo iz razloga jer se radi takvih postrožio zakon pa sad moraš imati punih 12 mjeseci radnog staža da bi primao punu plaću (tj do onih 4000 i nešto kn) na komplikacijama pa ja koja sam odradila 11 mj i 20 dana primam 830 kn. eto! :-)
Thai is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 14:03   #78
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
ja sam u prvoj trudnoci bila pozitivna i neopterecena i mislila da se nema sta dogodit, naravno da sam odmah svima ispricala, onda sam u 9. tjednu imala spontani, i bilo mi je krivo za umrijet sta nisam sutila.. ali sve je to individualno, nekom pase da su svi ljudi uz njega u tom trenutku, meni bi pasalo da nitko nista nije ni znao.. zato ovaj put vecina nije znala do 15,16. tjedna i to mi je bilo bas ok.. znao je tko je trebao znat, samo najbitniji...
Slazem se u potpunosti!

Da ne pisem ponovo ovo je moje misljenje koje sam napisala na temi gdje se prvo razvila ova prica:

Meni se desilo slucajno da sam ostala trudna ali sam jedva docekala svima reci, međutim, u drugom mj.odnosno u 8.tjednu sam imala spontani, saznala sam to na drugom pregledu..
Danas puno cura ima i vise spontanih. Planiram novu trudnocu i neznam dali cu ovaj puta kad ostanem trudna izdrzati i zadrzati to za sebe i muza bar do 10-11 tj. (3 mj.ipak znam da sigurno ne bih izdrzala) ali sam sigurna da se, nedaj Boze, nesto desi to ne mora svaki put znati susjed ili od prijatelja sestricna, moji s posla, svekrvina komsinica itd itd...

Naravno da ne mislim crno ali ni prvi puta mi nije bilo ni u peti da bi se moglo nesto desiti i ni najmanje ne gledam na to kao skrivanje trudnoce jer u prva 3 mj.stomacic se niti ne vidi.
kiki008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 14:09   #79
ma ovako, ja sam išla na bolovanje jer mi je direktor rekao da idem jer da mi se radno mjesto neće otvoriti još ko zna dokad-možda kad rodim hehhe a to ionako nije posao za ženu nego za curu i ja sam ionako planirala prestat radit taj posao pa eto...ne smatram se neradnikom jer sam se itekako naradila i u toj firmi i općenito + fakultet koji sam završila 14.12.2007.godine (i bila trudna tada a nisam ni znala hihihi) a sada isto tako ne sjedim i gledam sapunice nego svaki dan kuham ručak za svekra, svekrvu, dragog i mene, čistim perem itd da ne davim a i to je posao jer ima žena koje to rade za lovu jel da?? Tako da ipak nešto radim!
A ova Lara35 stvarno ženo nemam riječi, ti ili si tako primitivna ili nerazumna, neznam šta ti je i vidim da te bannalo ali i druge cure su se žalile da napadaš bez razloga...nemam riječi...samo ti radi a kako vidim koliko visiš po netu posao ti je dinamičan i zahtjevan, skoro ko i moje besposličarenje!!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 14:14   #80
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
a zakaj si se ti našla uvrijeđena uopće? Ma boli me briga kaj ćeš i di ćeš raditi ili čmrljiti doma. ja sam rekla svoj stav da trudnoća nije bolest i kaj mislim o tome.
Toliko o mom mišljenju.

A forum nije kolektivna svijest već tu postojimo da kažemo kaj mislimo.
A ženo stvarno si ono...sto puta napišem svoju situaciju o poslu a ona opet da trudnoća nije bolest...ma glupo mi je uopće govorit išta više a kamoli ponavljat...nisi me uvrijedila uopće, samo ti uživaj!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.