Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2003., 16:45   #21
Re: opet zaljubljeni

Quote:
plavva kaže:
sjecate se pocetka, onog ludila, strasti, totalne opcinjenosti drugom osobom? to fino prodje, umiri se i ustabili (bogu hvala), hormonalno ludilo napravi mjesta za pravu ljubav, strpljenje, razumijevanje, razgovor... partner postaje best friend with benefits

sve u svemu, onog divljeg pocetka mozemo se samo sjecati. ili? mislite li da se moze ponovno zaljubiti u istu osobu? moze li se ponovno iskusiti ista zaludjenost, ista strast? biste li voljeli da vam se to dogodi s partnerom/icom? kada gledate njega/nju, cini li vam se to mogucim? ako ne, zasto ne?

ja mislim da se moze.i to vise puta

Iz mog licnog iskustva mislim da moze..ja sam ev zaljubljen u svoju djevojku sa kojom sa 3 godine, i desava se jednostavno navala osjecaja za koje " pretpostavljam " da su zaljubljenost , ( ne odvajash sat vremena pogled od nej, slusas je pazljivo...itd...mislim...ono par dana...tak...opcinjen si jednostvno..)


sve u svemu mislim da je to normala..
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2004., 23:33   #22

let it grow, let it grow
let it blossom, let it flow
in the sun, the rain, the snow
love is lovely, let it grow...

(i nije van konteksta!)
__________________
... boli me djon :D ...
Lady Goodman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 01:04   #23
Quote:
lucija kaže:
Kad volem, onda volem do jaja.


e, tak i ja.
i zaljubljujem se uredno svako malo
i onda hodam u krug i plesem po sobi
i bas bas to volem
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 01:11   #24
Quote:
alica kaže:


e, tak i ja.
i zaljubljujem se uredno svako malo
i onda hodam u krug i plesem po sobi
i bas bas to volem
nema ljepšeg
__________________
... boli me djon :D ...
Lady Goodman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 01:22   #25
Re: opet zaljubljeni

Quote:
plavva kaže:
sjecate se pocetka, onog ludila, strasti, totalne opcinjenosti drugom osobom? to fino prodje, umiri se i ustabili (bogu hvala), hormonalno ludilo napravi mjesta za pravu ljubav, strpljenje, razumijevanje, razgovor... partner postaje best friend with benefits

sjecam se sjecam.. bas sam neki dan rekla dragom da mi to malo fali..
pa smo se malo zaigrali na novi nacin i na kratko smo to obnovili..

sad ima bronhitis i zivcira me jer je sav njonjav! i za drek je...
__________________
s vremena na vrijeme
odi u zatvor i stopaj si vrijeme
suzy_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 17:35   #26
ja sam
i to je krasan osjecaj, imam divnu djevojku,

zaljubljenost prođe, mada mislim da ipak stari žar ostane, a naravno treba žar tu i tamo malko podgrijat,
samo ne prejako da ne čuju susjedi
naravno tijekom veze ljudi se mijenjaju i sazrijevaju, postaju bolji jer se nadopunjuju s svojom boljom polovicom.
a za dobru vezu je bitna komunikacija, ako nema toga a ništa, nema dalje, piši propalo
ON1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 19:36   #27
ja sam in love, i uopce ne mislim da ce to proci, moze se mijenjati ali ne prolazi,

u dobrim i u lošim vremenima,
Perlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 18:21   #28
...ovu sam subotu trebala izaci sa frendicom, no vec ujutro u krevetu sam molila Boga da ona ne moze, da moje zlato ide sa mnom..........i upalilo je, ona je imala problema sa djecom, zlato je islo sa mnom na paradu kineske nove godine, i smijali smo se kao mala djeca jer smo bili u gomili ljudi i nista nismo vidjeli, samo neke sitnice u zraku, ali smo skupa izasli i nitko nam nije bio ravan, a u braku smo jo-ho-ho.......i jel' se i to racuna pod ponovno zaljubljivanje.............
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 11:57   #29
Re: opet zaljubljeni

Quote:
plavva kaže:
sjecate se pocetka, onog ludila, strasti, totalne opcinjenosti drugom osobom? to fino prodje, umiri se i ustabili (bogu hvala), hormonalno ludilo napravi mjesta za pravu ljubav, strpljenje, razumijevanje, razgovor... partner postaje best friend with benefits

sve u svemu, onog divljeg pocetka mozemo se samo sjecati. ili? mislite li da se moze ponovno zaljubiti u istu osobu? moze li se ponovno iskusiti ista zaludjenost, ista strast? biste li voljeli da vam se to dogodi s partnerom/icom? kada gledate njega/nju, cini li vam se to mogucim? ako ne, zasto ne?

ja mislim da se moze.i to vise puta
N E M O Z E......
Strast je jedno, ljubav na duzu stazu podrazumijeva brigu, obavezu, strpljenje kako kazes i sama, toplinu doma i jos mnogo toga.
Kaze se, da je brak institucija, koja bolje funkcionira nego drzava, a na svakom od nas je da odlucimo, sto nam je vaznije.
Uglavnom, strast nemoze trajati dugo, jer strast i zaljubljenost su nesto drugo, nego ljubav.
Bar ja tako mislim......
__________________
Dalmatinka jednom....
Dalmatinka zauvijek..........
dalmoshica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 12:01   #30
Re: Re: opet zaljubljeni

Quote:
pepeljara kaže:
Iz mog licnog iskustva mislim da moze..ja sam ev zaljubljen u svoju djevojku sa kojom sa 3 godine, i desava se jednostavno navala osjecaja za koje " pretpostavljam " da su zaljubljenost , ( ne odvajash sat vremena pogled od nej, slusas je pazljivo...itd...mislim...ono par dana...tak...opcinjen si jednostvno..)


sve u svemu mislim da je to normala..
Moj komentar nevazi za veze od 5-6 godina, vec brakove preko dvadeset godina.
A ja zaista imam vrlo dobar brak, samo strast poslije toliko godina, ehh to nemoze trajati cijeli zivot.
__________________
Dalmatinka jednom....
Dalmatinka zauvijek..........
dalmoshica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 17:27   #31
Re: Re: Re: opet zaljubljeni

Quote:
dalmoshica kaže:
A ja zaista imam vrlo dobar brak, samo strast poslije toliko godina, ehh to nemoze trajati cijeli zivot.
Moze, moze...
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 17:36   #32
Re: Re: Re: Re: opet zaljubljeni

Quote:
Cats kaže:
Moze, moze...
A koliko si ti desetljeca u braku?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 17:37   #33
Skoro dva
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 17:44   #34
Bome, lijepi stazh...chestitam
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 17:45   #35
Hvala!
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 17:48   #36
Oprostite mi na off topiku, ali uvijek se iznova odushevim kad ovako neshto lijepo prochitam

Cats, tebi i muzhu pozdrav
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 17:58   #37
Moje misljenje je da kad covjek pocne i da razmislja o tim dilemama on definitivno pocne i da gubi ljubav prema odredjenoj osobi.

Ako ja volim nekog toliko da se u svakom trenutku provedenom sa tom osobom osjecam predivno i prekrasno onda pretpostavljam da vrijeme ne moze izbrisati taj osjecaj. Po meni vrijeme samo lijeci rane, nista drugo.

U biti sve je u osobi koja je uz tebe. Ako je volis, onda volis. Ako pocnes da sumnjas u "volim", kupi prnje dok je vrijeme. Taman bili skupa godinama.

Ljubav valjda ima svoje faze, svoje uspone i padove, ali LJUBAV. Sve drugo su bajke za malu djecu.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:50   #38
U burnim brakovima to je posve moguće.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 01:28   #39
Re: opet zaljubljeni

[QUOTE]plavva kaže:
[B]sjecate se pocetka, onog ludila, strasti, totalne opcinjenosti drugom osobom? to fino prodje, umiri se i ustabili (bogu hvala), hormonalno ludilo napravi mjesta za pravu ljubav, strpljenje, razumijevanje, razgovor... partner postaje best friend with benefits

sve u svemu, onog divljeg pocetka mozemo se samo sjecati. ili? mislite li da se moze ponovno zaljubiti u istu osobu? moze li se ponovno iskusiti ista zaludjenost, ista strast? biste li voljeli da vam se to dogodi s partnerom/icom? kada gledate njega/nju, cini li vam se to mogucim? ako ne, zasto ne


mislim da se može zaljubiti više puta u istu osobu,jer onda misliš da će drugi put biti bolje i pokušavaš ispraviti pogreške koje si počinio/la. ja bih htjela opet biti s bivšim ali on sad ima curu i mislim da je jednostavno prekasno za nas. ali znam da nismo ni frerndovi iako bi ja to htjela,muško-ženska prijateljstva na postoje...

cry girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 17:07   #40
nekad se zabrinem sto nakon dugog vremenskog perioda koliko smo zajedno nismo uspjeli da se uozbiljimo,nego nam je svaki sastanak ludji,sexipilniji,nepredvidljiviji...
Znam koliko se volimo i da smo jedno drugom polovina,ali ne mogu da zamislim brak,porodicu...to ne bi bilo normalno!!
__________________
"Ne idi utabanim stazama,
vec prokrci sebi put
i ostavi trag za sobom."
miChKuLjic@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.