Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2004., 21:15   #21
Da nebih citirao citav post, Waler,pravu si do odredjene cinjenice. Koja govori da svaki muskarac bar nekad (Mozda cak I zene to rade), bar nekad dodje u iskusenje koje se zove mladja ckapi, I pa sta pokleknu I ……jebiga. Pa zar vise od pola forumasa koje je odgovorilo na post, ne kontaju da se takve stvari ne mogu predvidjeti, zar ne kontraju da takve stvari nekontrolise razum jebote, vec , valjda srce??? Pa zar samo sto voli nekog ko je zabranjen, ja bih trebao kao supak reagovati, reci mu, cuj stari to je tvoj deal I boli me kuraz za tebe? Pa za koji qurac onda frendi sluze? Da unosi ugalj I cjepa drva?????????
Ma dajte!!!
Samo nastojim biti covjek I ako je to bed……..onda…….jebiga.
Jutros smo opet isli na kavu, malo makse dise, vidio se sa malom jutros, otisao kao na kavu sa mnom (to je rekao zeni), vidio malu, ona sva jadna sa podocnjacima velikim kao kesa sa pijace, I kako kaze, ona je ta koja je sad spremna preuzeti svu odgovornost, da je bila glupa sto ga je izradila I bla bla bla……..On , normalno, sad mu godi ta paznja I …..Kod kuce je sve OK, stara ga obasipa paznjom, spremana je preko svega preci samo da zadrzi njega I brak. On se dvoumi, i kako kaze, siguran je da voli obje? E jebiga........!
I tu je sad problem koji pokusavam da solviram. Ako mogu pomoci. I tu trazim vasu pomoc, da kao ljudi, ne kao ajkule pokusate meni a ja njemu, reci par savjeta, ne savjete tipa “ ko te jebe, sam pao,sam se dizi” Pa valjda smo svi nekad u gabuli i……I ne pravdavam ga I ne hrabrujem ga. Samo pomazem. TO je najmanje sto mogu..
Ma kakva Atkinsonova dijeta, covjek je smrsao 15 kg u zadnjih 45 dana!!!!!!
__________________
Do not underestimate the power of nafaka !!!
crash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 21:24   #22
ti si več dobrano uvučen u cijelu priču.
postao si neka vrsta prezervativa što ti se jednog dana može lako obit o glavu.

ja mu ne bih ništa savjetovala jer će on i tako napravit po svom.
nekako mi se čini da je mlađa varijanta pobijedila samo joj ne bih na tom čestitala.
mislim da bi prije mogla slavit njegova žena iako nije zaslužna za taj odabir.
pouka koja mi je najbitnija u cijeloj toj priči je:
nikad, ali baš nikad se ne dovesti u situaciju da ovisiš o partneru.
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 21:54   #23
crash, dva frenda takva imam, ne osuđujem ih, samo se nadam da neću pasti na takvom iskušenju kad dođem u tu krizu srednjih godina, nije ovo trebalo ispasti negativno, možda je ispalo, ja sam im rekao da su glupi, oni su se složili sa mnom. Svjesni su svojih postupaka, ja jesam njihov frend, ali imam svoj stav o tome, zašto da ih lažem? Šta da im velim, vi ste okej, u redu je ovo što ste napravili. I nijedan od njih se nije vratio svojoj ženi. Mada znam jedan slučaj gdje se tip vratio svojoj ženi, i igrom slučaja, ta žena mi je to ispričala. Znaš kako ga je vratila? Ponašala se kao ta mlađa koka, malo minjak, malo vino za večeru, ponovo ga je osvojila. Vjerujem da je to jedini način da se on vrati njoj. Moral, jebeš moral, o moralu pričamo dok smo na kavama, kad želimo ispasti moralni pričamo o moralu. A dali smo moralni u konkretnoj situaciji, to je drugi par čarapa. Ima li pravde za prevarenu ženu? Ja mislim da nema. I mislim da će tvoj frend ostati s onom ženom, s kojom će mu biti bolje. To je sad bitka između njih dvije.
Koja je moja uloga u tome, kao frenda? Pa ono što je nat napisala. Dubrovačka diplomacija. Samo što ja nisam izgleda dobar diplomat.
Kakav god savjet da mu daš, daćeš mu krivi savjet, ukoliko on ne posluša sam sebe.
Ima jedna zanimljiva priča. Prijatelj bude prijatelju jamac, i taj prijatelj u jednom trenutku ne može vratiti kredit. I kaže svom jamcu, nakon što je ovaj popizdio vraćajući njegov kredit: A zašto si mi uopće bio jamac kad si znao da neću moći vratiti taj kredit. Razmisli malo o tome, i razmisli o savjetima. Nije nikad broker kriv ad ti preporuči dionicu, ti si kriv, jer je tvoja lova. Tako da ti nisi u situaciji da pomogneš tom svom frendu. On se sam mora izvući iz govana. A to je jako teško. Tako da se ti ne bi trebao opterećivati savjetima koje ćeš mu dati.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 22:29   #24
Re: Sta je to toliko jako ....

Quote:
crash kaže:
vratio se kao zadnji pokajnik svojoj zeni, sve joj priznao i zatrazio oprost. Supruga , koja ga by the way, jos ludjacki voli, presla je preko svega i pruzila mu novu sansu.
...
cak da mu bude "legalana" lubavnica , pristaje da bude druga zauvijek samo da ima njega ponekad.
I...? U čemu je problem?
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 23:58   #25
Quote:
walter kaže:
Znaš kako ga je vratila? Ponašala se kao ta mlađa koka, malo minjak, malo vino za večeru, ponovo ga je osvojila. Vjerujem da je to jedini način da se on vrati njoj.
takva nije boljeg ni zasluzila
ako se mora spustat na nivo "protivnika" da bi ga pobjedila

ma ne treba mi papak koji bi ostao samnom samo zat sto sam se ja "potrudila" i ponovo omamila
moj ego mi to ne dozvoljava
ko hoce da ide- siroko mu polje
makar ja ostala ko poslednje strasilo na tom polju
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 00:03   #26
Quote:
Septembar kaže:
takva nije boljeg ni zasluzila
ako se mora spustat na nivo "protivnika" da bi ga pobjedila

ma ne treba mi papak koji bi ostao samnom samo zat sto sam se ja "potrudila" i ponovo omamila
moj ego mi to ne dozvoljava
ko hoce da ide- siroko mu polje
makar ja ostala ko poslednje strasilo na tom polju
Tvoj ego donio ti je puno toga lijepog u životu, siguran sam. Ja tu ženu i njene postupke izuzetno cijenim. Naravno, muško sam, pa to ništa ne znači. Ali svejedno.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 00:05   #27
Re: Re: Sta je to toliko jako ....

Quote:
Black Hawk kaže:
I...? U čemu je problem?
u nedostatku njenog sampostovanja
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 01:02   #28
Quote:
Glossu kaže:
Mozda do toga da je normalno nositi prezervative u dzepu?
(Re :dva posta by Matrix, pri dnu )

A kojom se aproksimacijom utvrduje duzina ku*ca? Ili trazi eksperimentalnu potvrdu?

Quality time
Izmisljotina psihijatara/psihologa da bi zamazali oci ljudima kojima lesevi ne znace puno u karijeri, cak ni kad se radi o njihovoj djeci ...
Glossu R.H.
Pa Glossu *ebat mogu i neozenjeni muskarci.
Evo,ja kupujem kondome i koristim ih,ali ne sa ozenjenim likom.
I sasvim je normalno nositi kondom u dzepu ako ne zelis djete (a ne odgovara ti druga zastita),pa se ponasas malo odgovorno (za razliku od ovog lika iz price) ili ako pazis na svoje zdravlje...
Kondom u dzepu nije njega doveo do ove situacije.
(Mozda ga nije imao kad je trebalo pa je doslo do braka iz kojeg sad zeli pobjeci...)
Uglavnom,ni svi kondomi svijeta nisu izlika,ni razlog za to sto se on sada nalazi u situaciji u kojoj se nalazi.
A ozenjeni *ebu i bez kondoma,pitaj Latiteu.

Duzina *urca se utvrdjuje brojem centimetara (ili inca,zavisi gdje zivis )...

???
Ako se ti ne znas posvetiti nekome ili necemu,ne znaci da ne mogu ili ne znaju ni drugi.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 01:03   #29
I dalje tvrdim da to sto neka cura nosi kondom u dzepu nema blage veze s tim sto ce neki muskarac misliti da mu je zena ruzna ili je varati,a jos manje sa situacijom o kojom raspravljamo na ovoj temi.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 01:11   #30
Quote:
walter kaže:
Tvoj ego donio ti je puno toga lijepog u životu, siguran sam. Ja tu ženu i njene postupke izuzetno cijenim. Naravno, muško sam, pa to ništa ne znači. Ali svejedno.
naravno da ti to gledas s muskog ugla i da ti pase
jer ona stim puni NJEGOV MUSKI ego
da je on vrijedan i prevrijedan pa se 2 picke slomise oko njega

sve je stvar ega s obje strane
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 01:24   #31
Da, Septi, kad imaš 16 godina, tako razmišljaš, kad malo odrasteš, neke stvari durkčije promatraš. Ti možda ne znaš, ili ne želiš shvatiti, da postoji jako puno "slabih" žena, koje su spremne oprostiti muževu prevaru, a automatski ih nazivati slabima i ženama bez samopoštovanja je prilično glupo razmišljanje. To je iskrivljeni feminizam, kao što je svaki muškarac papčina ukoliko ga žena prevari u macho društvu. On je egoman, pičke se trgaju oko njega... Ma joj kako je to loše razmišljanje. Uostalom, i u ovoj situaciji, taj tip o kome crash priča, baš i ne izgleda presretno u ovoj situaciji. A mogu samo mislit kako je tek njegovoj ženi, ili bilo kojoj drugoj prevarenoj ženi. Ne smatram da je to pravedno, možda bi i bilo najpravednije otići od svega, osvetiti se za sve povrede, to žene najčešće i čine... U romanima Jackie Collins. Ali u stvarnosti malo rjeđe. Da li je to zbog nedostatka samopoštovanja?
Sve u svemu, ta žena, bez trunke samopoštovanja, s kojom sam pričao, još uvijek je sa svojim mužem, imaju jako dobar brak, čak i puno bolji nego prije te katarze.
Samo što naravno, ne pričaju baš o svemu tome, kako bi i mogli, uostalom, kad ni na forumu nećeš čuti nijednu takvu priču. Jer bi žena automatski bila optužena sa nisko samopoštovanje.
Pogrešno je misliti da se uvijek radi o egu. Jako jako jako pogrešno.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 01:46   #32
Nema tu pomoci, ako brak pukne pukne...ne bih se bas mjesala u prijateljev zivot ..
Vidjela sam ovakvih primjera i previse .. imala muskih i zenskih prijatelja sa slicnim problemima.. i sama bila u stanju da me netko omadjijao i zaludio toliko da sam nakratko u zaboravila na muza i dijete.. no ja sam prepustila trezvenom mozgu da prevlada osjecaje.. i nikad nisam zazalila zbog svojih odluka..
Smatram da tu nema nekog recepta..samo znam da je ona stara .. sve se vraca sve se placa .. i te kako istinita..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 01:49   #33
Quote:
M@3X kaže:
I dalje tvrdim da to sto neka cura nosi kondom u dzepu nema blage veze s tim sto ce neki muskarac misliti da mu je zena ruzna ili je varati,a jos manje sa situacijom o kojom raspravljamo na ovoj temi.
Ne kontam
__________________
Do not underestimate the power of nafaka !!!
crash is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 02:04   #34
Quote:
Ona007 kaže:
.. no ja sam prepustila trezvenom mozgu da prevlada osjecaje.. i nikad nisam zazalila zbog svojih odluka..
Smatram da tu nema nekog recepta..samo znam da je ona stara .. sve se vraca sve se placa .. i te kako istinita..
I on bi, ali nema snage, vjerovatno nesto jace od njega postoji glede racionalnog i iracionalnog emotivizma, nemoze da odluci, prevedeno, puko je ko papuca, malo prije me zove, a vid' koje je doba j.bem mu mamicu milu, probudio me, sprema stvari hoce da ide od zene opet.
Saznala zena broj mobaca od ove fufe, cirkus do jaja mu slozila, pitala zar se opet zajebaje, on slegnuo ramenima, sta li vec, nezna pizdek ni slagati a guzio bi dvije, sad me raspizdio ko nikad do sad, malo je falilo da ga posaljem u PM ,ipak, neki i jeste u pravu kad kazete da ce on opet uraditi po svom , pa kako bilo.
Ovdje ja nemam mjesta, iako uz najbolju volju, pokusavam biti covjek, ne samo frend.
Pozdrav ekipi, za pomoc.
__________________
Do not underestimate the power of nafaka !!!
crash is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 03:42   #35
aj pričaj dalje šta je bilo??
šta je žena napravila??
kako je saznala broj od fufe??
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 09:14   #36
Quote:
crash kaže:
Pa zar vise od pola forumasa koje je odgovorilo na post, ne kontaju da se takve stvari ne mogu predvidjeti, zar ne kontraju da takve stvari nekontrolise razum jebote, vec , valjda srce??? Pa zar samo sto voli nekog ko je zabranjen, ja bih trebao kao supak reagovati, reci mu, cuj stari to je tvoj deal I boli me kuraz za tebe?
Ah, da, na temu predvidljivosti: Pokusaj zajedno s frendom razviti neke planove za buducnost. Kuda to ide. Kakav bi to zivot bio, kad bi ostao sa zenom. Cemu se radovati? obiteljskom zivotu sa sadasnjom zenom, ili obiteljskom zivotu sa ljubavnicom? Nece li i ljubavnica postati mu ono sto mu je sada zena? Cista navika, dosada, razlog za preljub? Ako je tako, zasto se upustati u takvo sto? A inace, jeli njegova zena bas tolika azdaja, a ljubavnica andjeo? Mislim, postoje li nekakve razlike koje bi ostale i nakon sto prva zaljubljenost ode?

Ni ja nebi davao savjete, ali pomozi covjeku kod razmisljanja, razmatranja raznih raspleta i donosenja odluke. Budi ti trezven i razuman kad on vec s obzirom da situaciju (i vlastite hormone ) ne moze.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 09:34   #37
Ne znam zasto se uopce dvoumi. Pa mala ga je otkantala, zena mu je oprostila, to samo po sebi govori o tome koliko ga koja voli. Mislim da duguje zeni i djetetu vise nego maloj droljici. No, on ce zenu ponovo prevariti, jer je jednostavno takav.
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 09:59   #38
Ja kažem kao žena. Tip je nedoje***. Eto. Nije radio ono kad je trebalo.

Postoje ženskinje koje se pale na zauzete/oženjene, a maloj je ovo fora - naročito zato jer ima zabranjeno voće, dramu, film i dobru spiku za sve svoje frendice kojih ima 15-tak.

Inače, ako sa malom ostane, ili će ga izradit zbog drugog tipa, ili će s njom živjet - pa kad s njom krene ista priča - monotonija, kuhanje, vikleri na glavi, morning breath, trenirke 24h dnevno i standardni problemi - poludjet će od beda što je ostavio prvobitnu ženu. Ta je bar znala i htjela prat gaće! A ova bi stalno u frizeraj...

A ženi se čudim. Jednom se srajne može oprostit, a dva put si budala kakve nema. Ja bih mu kofer bacila na cestu i promijenila bravu, a malog bi vidio nikad-a možda ni tad.
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 16:16   #39
Quote:
crash kaže:
Ne kontam
Ma Glossu je pomenuo moje postove u vezi nosenja kondoma u torbici,pa ja o tome.

A svoje misljenje o temi sam ti napisala ranije.

Sve mi se cini da ce biti bas taj scenario.
Bice sa malom,mala ce ga sutnuti zbog nekog novog,a zena ga nece htjeti vise...e,onda ce se on poceti opijati i kukati kako je baksuz u zivotu,kako je nesretan,kako njega niko ne razumije...a on,jadan,nije nista kriv...
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 16:31   #40
ostat ce s onom koja pokaze da moze bez njega. koja ga otkanta. ta ga vuce, drazi, tu se mora dokazivat...

kad bi ga zena izbacila s koferima shvatio bi svu ljepotu bracnog zivota, mira, topline, dkvalitetnog vremena s djetetom etc, etc...kad bi ga mala otkantala vratio bi se zeni to smo vec vidjeli, ali ne bi bio zadovoljan-ko tu sam jer ja tako hocu. a zapravo je tu jer mu netko mora prat carape.

to je zakon ponude i potraznje na trznici nezrelim vocem.

njemu savjet? tesko kad ni on sam ne zna sto bi htio, kako mu onda rec kako doc do toga?! nek malo ohladi.

zeni savjet? be cool, play hard to get. muskarci se ipak vole igrati lovaca.

__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.