Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2004., 09:57   #81
Quote:
walter kaže:
Da, to se slaže sa iskustvima moja dva frenda. Svesti to na običnu avanturu, u kojem mlada zavodnica potroši starog frajera, pa se on sjeban vrati ženi, jer nema drugog izbora... Ne bi baš išlo... Jerbo, ti "stariji dečki" ipak imaju jedno veliko iskustvo življenja sa nekim, prilično su odgojeni već od strane žena, naučeni su koegzistenciji sa ženom, željni ljubavi, željni strasti i avanture... A klinke padaju na takve stvari.

Da............ , ponekad dodjem u iskusenje pa......
__________________
Do not underestimate the power of nafaka !!!
crash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 14:52   #82
E pa stvarno.

Ponavljam. Prevara se može spriječiti u samom začetku.
Upoznaš koku od koje boli glava, padaš u nesvjest. Pa na tebi je kao muškarcu da odlučiš - hoćeš li u napad, uzet broj moba, zvati, juriti je i okrenuti! U samom početku treba reći: ok, žena je komad, ali ja sam u braku i neću raditi probleme.

Jedino ako se žensku viđa svaki dan neminovno, onda eventualno opravdavam da frajer skroz pop****.

A GDJE je našo fuficu? U teretani il u disku kad je žena s klincem sama črmljila doma?

A kaj se ti imaš nalazit s njom? To mi isto nije jasno?
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 14:58   #83
Quote:
kentaur kaže:
E pa stvarno.

Ponavljam. Prevara se može spriječiti u samom začetku.
Upoznaš koku od koje boli glava, padaš u nesvjest. Pa na tebi je kao muškarcu da odlučiš - hoćeš li u napad, uzet broj moba, zvati, juriti je i okrenuti! U samom početku treba reći: ok, žena je komad, ali ja sam u braku i neću raditi probleme.
Naravno.
Ja se sramim svojih suspolaca koji to ne naprave. A takvih je izgleda, dosta. Jer malo je ljudi, iz osobnog iskustva govorim, koji kuže da je u takvim situacijama razuman uzmak bolja polovica hrabrosti. I zato velim da nisu dovoljno jebali u životu, kad se sjebu na takvim glupostima. Mojim suspolcima laska žensko zanimanje, bogamu, kome ne bi, i nije lako, čak štoviše, puno je teže, otići nego ostati. Sve je to šuma striborova. A mi smo majke. A šuma striborova je bajka, uglavnom zbog toga, što je majka sina odabrala, a ne vječnu mladost.
Svaka ta mlada ljubavnica, životni je ispit. Da li ste zadovoljni svojim životom? Faust. Još gore. Ovdje, kad prodaš dušu, ne ostaje ti nimalo sreće, naprotiv. Kao što mi je rekao jedan Posrnuli, jednim potezom sjebeš desetak ljudi u hranidbenom lancu. Promijeni život, a ne ljubavnicu, to bi trebao biti moto. Ali zar nije lakše zažmiriti i poljubiti tu sirenu, nego se osvrnuti unazad i shvatiti gdje si sve zajebo?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 15:29   #84
Ha, čini se da mnogi vole dramaturgiju. Troublemakers. Sami si rade srajna. Pa, dobro znaju odmah da će zaglibiti u probleme ako počnu varati, ali izazov im je to - zabranjeno voće, najslađe voće. On sad valjda uživa u 'kvazi-patnji'.

Najtužnije je da se priča svodi na fufine genitalije, a o klincu niko ni riječi.
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 14:40   #85
walter je ovo gore prekrasno opisao....



nažalost ima jedna mala stvar ljudi su sebična bića. Zapravo sama božica Psiha se primarno brani sebičnošću...

Tvoj prijatelj kaže da voli ženu svoju i ovu fufu....glupost

da voli i poštuje ženu nebi joj to priredio ili bi bar je poštedio muka saznanja tj. ako je i sam svjestan gabule - neka sa sam i nosi s njom i bude muško i čovjek (kakav neka sam izabere)

ma eto,

samo da se zna, ljudi su sebična stvorenja...i ja sam jedno od njih.
pufer013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 14:41   #86
Quote:
pufer013 kaže:
da voli i poštuje ženu nebi joj to priredio ili bi bar je poštedio muka saznanja tj. ako je i sam svjestan gabule - neka sa sam i nosi s njom i bude muško i čovjek (kakav neka sam izabere)
Da ju voli na način na koji ti zamišljaš da ljudi vole, onda bi to napravio. Ali on ju voli na svoj način.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 12:51   #87
Quote:
walter kaže:
Naravno.
Svaka ta mlada ljubavnica, životni je ispit. Da li ste zadovoljni svojim životom? Faust. Još gore. Ovdje, kad prodaš dušu, ne ostaje ti nimalo sreće, naprotiv. Kao što mi je rekao jedan Posrnuli, jednim potezom sjebeš desetak ljudi u hranidbenom lancu. Promijeni život, a ne ljubavnicu, to bi trebao biti moto. Ali zar nije lakše zažmiriti i poljubiti tu sirenu, nego se osvrnuti unazad i shvatiti gdje si sve zajebo?
Ovo potpisujem,
i dodajem, mnogo je nezrelih ljudi u brakovima, nezrelih i sebicnih koji jos pritom nemaju pojma sto od zivota zele, pa onda kenjaju nesto o nekom kajanju i moljenju i cviljenju. Nazalost, iz osobnog iskustva imala sam prilike biti prijateljica jednom paru koji je prolazio kroz gotovo identicno sranje - pouka cijele price:
nikakav savjet njemu ne treba, on ce ionako napravit ono sto sam odluci i sto mu puhne; a ti ces iz cijele price izaci posran, jer nazalost, koliko ja vidim ljude oko sebe, ne pase im bas kad drugi ljudi znaju puno njihovih prljavih detalja)
sanse da sjebe i ovu sansu su prilicno velike, osobno mislim tko to jednom napravi, napravit ce opet, jer nije on samo prevario zenu i malo karo sa strane, on je od zene OTISAO!!! i nije mu palo na pamet tada se pitati koga je sjebao - a tu prvenstveno mislim na njegovu djecu - jer sebicnjak samo cijelo vrijeme trkelja kak je njemu tesko, pa voli obje (MA ZA KREPAT!!!), pa on se kaje, pa srlj, shit i merde!!!
nazalost s brakom ti nitko ne da uputstva, a po meni netko bi ti ipak trebao reci da stvaranjem zajednice u kojoj su tu jos i djeca imas neke ODGOVORNOSTI (uuu jebote, zamisli!!) pa ako i sjebes jednom (priznajem, svi smo mi gresnici i dogodi se), poslije se ipak otrijeznis, razmislis, zbrojis sve i DONESES NEKU JEBENU ODLUKU, a ne cekas da se situacija rijesi sama od sebe - jer to se meni ovdje cini, da on samo ceka da netko umjesto njega odluci.

i jos nesto, budi prijatelju oslonac, ali vjeruj mi, ne daj nikakve savjete jer on ionako nije u stanju vidjeti tvoju stranu price. A, bojim se, koliko god ste bliski da niti ti ne znas BAS SVE!!! LJudi, kad pricaju o sranjima koja su napravili cesto izostave neke detalje!!!
__________________
"…il peut y avoir de la honte d'être heureux tout seul."
Camus
Blueberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 15:59   #88
Quote:
walter kaže:
Izigrala mene? Našu ljubav? Ne znam, ne gledam ja to na taj način. Ja ne shvaćam ozbiljno stvari koje bi trebao shvaćati ozbiljno. Ne izdaje se ljubav sam tak, meni to zvuči jako .... nekako... Izdala si našu ljubav, preljubnice... Ono, Šekspir jebote...
Šta se krije iza toga? Šta se sve krije iza izdaje ljubavi? Ja sam te volio, ti si me izdala, bok doviđenja, 2+2=4....
Hoće li ona biti ista žena kao s početka veze? Naravno da neće. A da li sam ja u njenim čima isti čovjek sa početka veze? Naravno da nisam. Prevara je ozbiljan znak da je veza u krizi.
A opet, ako je ta žena nešto najbolje što mi se desilo u životu, ako mi iz dana u dan uljepšava život, ima velik kredit u mojoj banci.
Ah, Walter, udaj se za mene
__________________
On ima taj kurvanjski jebacki stil da se ugrizes u dupe
(by Dr Rujanka)
Kasandra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.