Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2011., 16:51   #1981
Quote:
maritali kaže: Pogledaj post
evo javljam da su stigle trakice ...točno 10 dana od narudžbe.
svaka čast, ajde neka ti budu sa srećom, meni u godinu i pol nisu pomogle, ali ipak sam ih stalno koristila!
nažalost meni ih dva puta vratili pošiljatelju , nemojte me krivo shvatiti, ali stvarno je prstrašno da u ovoj ludoj zemlji zakon nije za sve isti .
još jedno pitanje ako ti se da odgovoriti, da li su ti otvorili paketić? da li je gore bila ona naljepnica sa carine?
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 17:55   #1982
Quote:
think.pink34 kaže: Pogledaj post
svaka čast, ajde neka ti budu sa srećom, meni u godinu i pol nisu pomogle, ali ipak sam ih stalno koristila!
nažalost meni ih dva puta vratili pošiljatelju , nemojte me krivo shvatiti, ali stvarno je prstrašno da u ovoj ludoj zemlji zakon nije za sve isti .
još jedno pitanje ako ti se da odgovoriti, da li su ti otvorili paketić? da li je gore bila ona naljepnica sa carine?
Hm kovertu sam vec bacila, gore je bilo nekih naljepnica, ali ni na kojoj nije bilo hrv jezika, tako da

Koverta je pak lijepljena selotejpom, sto bi znacilo da je ipak valjda otvarana.
__________________
“In all things it is better to hope than to despair”
maritali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 18:15   #1983
Quote:
maritali kaže: Pogledaj post
Hm kovertu sam vec bacila, gore je bilo nekih naljepnica, ali ni na kojoj nije bilo hrv jezika, tako da

Koverta je pak lijepljena selotejpom, sto bi znacilo da je ipak valjda otvarana.
ako ti je naljepnica sa carinarnice a to ne možeš fulati, znači da su otvarali, piše ti carina velika traka debela i onda time zalijepe kovertu.
mislim, želim vjerovati da ti nisu otvarali pismo na carini, jer ako jesu onda se baš grozno osjećam da nama u Rijeci uredno vraćaju nazad trakice. ali nisam još odustala...opet ću ih naručiti! ili su mislili da ih ja preprodajem s obzirom na to da bih svaka dva mjeseca naručila po 50 komada, ha ha, valjda su izračunali da sam već debelo trudna s obzirom na to koliko sam ih ispišala do sada.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 18:33   #1984
Quote:
think.pink34 kaže: Pogledaj post
ako ti je naljepnica sa carinarnice a to ne možeš fulati, znači da su otvarali, piše ti carina velika traka debela i onda time zalijepe kovertu.
mislim, želim vjerovati da ti nisu otvarali pismo na carini, jer ako jesu onda se baš grozno osjećam da nama u Rijeci uredno vraćaju nazad trakice. ali nisam još odustala...opet ću ih naručiti! ili su mislili da ih ja preprodajem s obzirom na to da bih svaka dva mjeseca naručila po 50 komada, ha ha, valjda su izračunali da sam već debelo trudna s obzirom na to koliko sam ih ispišala do sada.
Onda mi nisu otvarali, jer nigdje nije pisalo carina
Mozda je posiljatelj zalijepio otvor selotejpom da bolje drzi
__________________
“In all things it is better to hope than to despair”
maritali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 13:42   #1985
Naručila sam te trakice i upravo prvi put u životu napravila ovulacijski test, pozitivan je. Šta sad? U uputama piše da je odnose najbolje tempirati 24-48h od testa. Ima netko još kakvu dodatnu preporuku, savjet?
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 15:55   #1986
Quote:
moses kaže: Pogledaj post
Naručila sam te trakice i upravo prvi put u životu napravila ovulacijski test, pozitivan je. Šta sad? U uputama piše da je odnose najbolje tempirati 24-48h od testa. Ima netko još kakvu dodatnu preporuku, savjet?
Na tvom mjestu ja bih u akciju danas - sutra - prekosutra
__________________
“In all things it is better to hope than to despair”
maritali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 16:06   #1987
Ah, nadam se da će akcije biti i nakon toga

Nego, tek sam sad pročitala na onoj drugoj temi da je pravi rezultat ustvari onaj kad je testna crta tamnija od kontrolne.....meni nije, nešto je mrvicu svjetlija. Da li se to odnosi samo na cure koje imaju PCOS i tu neku produljenu ovulaciju, ili vrijedi za sve?
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 16:13   #1988
Quote:
moses kaže: Pogledaj post
Ah, nadam se da će akcije biti i nakon toga

Nego, tek sam sad pročitala na onoj drugoj temi da je pravi rezultat ustvari onaj kad je testna crta tamnija od kontrolne.....meni nije, nešto je mrvicu svjetlija. Da li se to odnosi samo na cure koje imaju PCOS i tu neku produljenu ovulaciju, ili vrijedi za sve?
Pozitivan rezultat je kada je testna crta jednako tamna ili tamnija od kontrolne. Vise vjerujem tamnijoj crti jer sam jednom imala crte istog intenziteta, ali sam mjerenjem temperature skuzila da to i nije bio pozitivan rezultat. Pozitivan sam dobila tek nekih pet dana poslije i tada je zaista i bila ovulacija.
Pokrijte ove dane, ali ponavljaj test svaki dan dok ne dobijes jednaku ili tamniju
crtu, a tada pogotovo u akciju
__________________
“In all things it is better to hope than to despair”

Zadnje uređivanje maritali : 08.05.2011. at 16:18.
maritali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:12   #1989
Hvala ti puno!
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 15:51   #1990
Nije da smo se MM i ja nešto pretjerano trudili ali nismo koristili kontracepciju 8 od 10 godina koliko smo zajedno i tek sam u 12mj prošle godine uspijela začeti. Dvije mjesečnice prije kasnile su i bile užasno bolne a situacija je općenito bila strahovito stresna, većinom radi posla i preseljenja. Bila sam užasno umorna od svega a i MM. Kako je krenula priča o gripi, uvela sam nam tablete cinka svako jutro kao preventivu. Ja "krivim" dodatni unos cinka! Možda se nekome ovo čini glupo, ali to je jedina promijena koju smo uveli (preseljenje je bilo blok zgrada dalje ). Možda nije loše provjeriti stanje cinka u organizmu. Možda nekome nešto ovako banalno pomogne!
nora.fora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 15:17   #1991
u vrijeme kad sam ja razmišljala o trudnoći, napominjem razmišljala jer sam bila papak strašljivi da hoću bebu sad ili točno tad htjela sam se nekako pripremiti tj. tijelo pripremiti za vrijeme kad bi stvarno radili na bebi.

plus kaj mi je bio pao imunitet pa rekoh da to sredim koliko toliko.
počela piti pregnital i matičnu mliječ radi imuniteta. i tako kojih mjesec dva i - ostala trudna.
e sad, jel bio pravi trenutak baš u tom trenu ili su fakat ti pripravci pomogli, tko bi to mogao znati...ali eto, možda nekome od vas pomogne...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 18:47   #1992
Quote:
nora.fora kaže: Pogledaj post
Nije da smo se MM i ja nešto pretjerano trudili ali nismo koristili kontracepciju 8 od 10 godina koliko smo zajedno i tek sam u 12mj prošle godine uspijela začeti. Dvije mjesečnice prije kasnile su i bile užasno bolne a situacija je općenito bila strahovito stresna, većinom radi posla i preseljenja. Bila sam užasno umorna od svega a i MM. Kako je krenula priča o gripi, uvela sam nam tablete cinka svako jutro kao preventivu. Ja "krivim" dodatni unos cinka! Možda se nekome ovo čini glupo, ali to je jedina promijena koju smo uveli (preseljenje je bilo blok zgrada dalje ). Možda nije loše provjeriti stanje cinka u organizmu. Možda nekome nešto ovako banalno pomogne!
ne mogu vjerovat, ista stvar i kod mene! nakon skoro godinu dana pokušavanja počela sam piti cink i vitamin e i nakon mjesec je bio plus. sad jel to pomoglo ne znam
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 14:55   #1993
Dobar dan vam svima zelim. Evo ja isto imam mali problem sa zacecem, moj decko i ja pravimo bebicu 3mj i nikako da se uhvati. Imamo odnose svaki dan i pomalo sam se pocela osjecati isfrustrirano sto ne ostajem trudna a sve je u redu. dali ima neko od vas kakav savjet bilo sto, bar da se lakse osjecam???
hedoniza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 15:22   #1994
Quote:
hedoniza kaže: Pogledaj post
Dobar dan vam svima zelim. Evo ja isto imam mali problem sa zacecem, moj decko i ja pravimo bebicu 3mj i nikako da se uhvati. Imamo odnose svaki dan i pomalo sam se pocela osjecati isfrustrirano sto ne ostajem trudna a sve je u redu. dali ima neko od vas kakav savjet bilo sto, bar da se lakse osjecam???
3 mjeseca ti je premalo da bi ikakve zaključke mogla donositi...normalnim za začeće se smatra godina dana...
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 20:41   #1995
hvala, ali to znam da 1g je normalno. Samo malo frustrirajuce djeluje....
hedoniza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 18:14   #1996
da li je tko od vas pio pms free od encijana?
počela sam ih piti ovaj ciklus, o sam imala (potvrđeno uzv), i sada me zanima da li je nekome se pojačao iscjedak od njih, i to dosta?? ništa drugo ne pijem i ne koristim samo njih
fiona 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 14:10   #1997
pozdrav
vise od 5 god se ja i mm trudimo napravit bebaca
ako tko ima poklonit trakica za ovul. nek mi se javi na pp
ili barem prodat povoljno
lp
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 14:17   #1998
Jeste li isli na kakve pretrage da vidite zasto ne uspjevate tako dugo?
bugaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:18   #1999
jesmo , sve ok, idemo cak i na ivf ali se nadamo uvijek prirodno
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 08:07   #2000
nama ovaj ciklus nije upalilo, idemo dalje.....morati ću naručiti još trakica, bogme ih trošim

Zar su ih počeli zaustavljati na carini? Nisam uopće obraćala pažnju na to, ali čini mi se da je na mojoj kuverti stajala naljepnica "cosmetics" ili tako nešto....
moses is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.