Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2004., 15:50   #1
Izgubljeni nakon dolaska bebe

Dobili smo dijete i presretni smo zbog toga. Uživamo u svekom trenutku provedenom sa bebicom. Međutim, zaboravili smo na NAS. Kako vratiti onaj zanos i ljepotu našeg odnosa sa davnih početaka i života u dvoje prije trećeg člana obitelji? Volimo se jako ali nam nešto nedostaje i postajemo nezadovoljni onim što smo postali.

Pomozite
Brunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 15:55   #2
Vau, još jedna nezadovoljna žena. Na zapadu ništa novo.
Pitaš kako vratiti sreću? Imam jednostavan odgovor - promijeni spol.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:08   #3

Toliko očajna još uvijek nisam.
A i da jesam tvoji postovi me uvijek oraspolože
Tako si uvijek divno sarkastičan. Takvi su me muškarci oduvijek uzbuđivali
Brunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:17   #4
Žensko, ti ko i svaka žena, na žalost, vidiš probleme tamo gdje ih nema, kako da ti objasnim?
To vaše malo dijete, nemam djece pa ne znam, ali pretpostavljam, učio sam iz biologije, da dijete spava ponekad, ispravi me ako griješim.
E sad, ako ti se priča o vama, vidiš, zanimljivo je to, možeš čekati da ti muž pročita misli, što se ne događa onoliko često koliko bi žene htjele, a možeš i ti početi temu, koliko god čudno zvučalo.
Tebe jebe, sestro, onaj dio - a šta dalje? To je normalna jebada svakog pojedinca, svakog čovjeka, a i žene. Nema dalje sestro. Dalje su unuci, a do unuka ćeš se morati strpiti.
Ti misliš da je dolazak dijeteta promijenio nešto. Ja mislim da nije, Mislim da ljubav uvijek s vremenom isparava. Prema tome, navikni se na manju dozu, i ne brundaj.
Uostalom, možeš dijete nekom uvaliti na dva dana i zbrisati negdje sa mužićem...
A možeš i jednostavno uživati u rastu svojeg djeteta.
Oh, pardon, ne možeš, zaboravio sam da si žena....
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:26   #5
Vidiš, a ti vjerojatno kao i svaki muškarac ne vidiš ni kada te bubne u glavu. Ni dijagnoza ti nije pogođena.
Ima dalje, itekako, nije sve crno- bijelo kako se tebi čini. Meni fale baš one nijanse, ali ako i moj mužić razmišlja kao i ti bojim se da ništa od toga stvarno sve do unuka
Brunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:29   #6
Nemoj si dozvoliti da dođe trenutak u kojem ćeš zaboraviti kad si svojoj ljubavi zadnji put rekla da ga voliš.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:30   #7
Sad sam ja tila neš napisati Brundi i ispast pametna budući da imam dvoje djece.
Ali nemam pojma što? Uopće ne kužim u čemu je problem? Nije sve isto nakon dolaska bebe? Pa naravno da nije ali to si valjda znala i prije?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:39   #8
Kak ne kužiš da uopće nije stvar u bebi. Beba je super. Nama nešto fali bez obzira na bebu. Samo sam pitala kako to vratiti s obzirom da se volimo.

Walter
Brunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:44   #9
Kak ti Brunda ne kužiš Tiju a ja ju kužim?
I baš je lijepo to napisala. Malo smušeno, ali to daje određenu dozu simpatičnosti. Smišno je to napisala.
Daj Brunda, jebote, imaš muža ono, imaš dijete, ako nećeš sad znati uživati, nećeš nikad.
Ako ti smeta nešto kod njega, kupi mu bombonjeru i porazgovaraj s njim o tome. A onda ga mazni oklagijom po glavi i odvuci krevet, kao što sve žene rade...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:53   #10
Normalno da problem nije u bebi. Problem je u vama koji niste imali pojma da vise nista nece biti isto jednog dana kad beba "narusi" vas ljubavni mir.

Kod vas je ona ocito poremetila neke odnose.....ili si ti samo tjesis da je ona uzrok. Pogledaj malo dublje i iskrenije u vas odnos.

I uzivaj u tom djetetu
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 16:59   #11
Quote:
Brunda kaže:
Kak ne kužiš da uopće nije stvar u bebi. Beba je super. Nama nešto fali bez obzira na bebu. Samo sam pitala kako to vratiti s obzirom da se volimo.

Beba je super, vi se volite. Meni drago.

Slušaj mala, ne fali vama niš! Točka. Samo se malo bolje organizirajte pa će zanos i ljepota ponovo doći.
I nemoj brate, ko svaka žena pravit problem tamo di ga nema.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 17:00   #12
Zaboravila sam pojubit waltera
Nije ni čudo kad sam smušena
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 17:02   #13
Quote:
Tija kaže:
I nemoj brate, ko svaka žena pravit problem tamo di ga nema.
To je pusa, Tija.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 17:24   #14
Šta je to OKLAGIJA???

Jel to možda neka batina?
Ono, ko u pećini bam - bam, jel?
Brunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 17:25   #15
I ja bih neku pusu
Brunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 17:30   #16
Vidim da niš od puse, pa odoh ja doma (na poslu sam )

svom mužiću i najslađoj bebici na svijetu.
Brunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 17:34   #17
Quote:
Brunda kaže:
Vidim da niš od puse, pa odoh ja doma (na poslu sam )

svom mužiću i najslađoj bebici na svijetu.


Budi dobra žena, ženo, ako ništa drugo, onda drugim ženama u inat.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 17:37   #18
Fala na pusici

Ovo drugo

Bye, bye
Brunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 20:17   #19
Brunda, kadgod želim neku nijansu u vezi - ja to priredim svom dragom ko da on to želi. Onda se on nađe u čudu od ljepote i svima bude lijepo. Neki put ga nutkam hranom, neki putom sobom , napišem mu lošu kič pjesmu s porukom ili ga izmasiram. A onda je on sretan pa u trenu kad ja ništa ne očekujem upadne s nekom divotom od koje mi bude i
Uglavnom, ko čeka ne dočeka.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 20:20   #20
Quote:
Brunda kaže:
Šta je to OKLAGIJA???

Jel to možda neka batina?
Ono, ko u pećini bam - bam, jel?
evo ovo
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.