Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2004., 23:02   #41
Quote:
atlantis kaže:
ma daj afrodita... ono...

oprosti, al nisu sve zene savrsene zene, majke, pusacice... neke i rade, nekima mama ne chuva djecu i ne kuha, nekima nije najbitnije pusenje od dva sata (ili jednostavno ne stignu pustit dva sata i istovremeno raditi french na noktima)...

jbg... rijetka su savrsenstva poput tebe...
tocno tako. Meni se recimo dize kosa na glavi od Afroditinih redovitih izjava atipa " ja svom decku nikad ne odbijem seks, cak i ako se meni nece" ili " ja sam odmah nakon poroda, treci dan seks"...mogu i citirati....

Pa mi topici poput Brundinog pravo dodju kao osvjezenje. Brunda kuzim te.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:05   #42
Ajde, ajde, vi ste jedne obicne ljubomorne kucke
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:15   #43
Quote:
T@nja kaže:
Ajde, ajde, vi ste jedne obicne ljubomorne kucke
prosim lijepo meni Brundin muz uopche nije zanimljiv a ni njeno dijete tak da nisam ljubomorna, nimalo
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:17   #44
Jesi na afroditu kučko ljubomorna
Za tobom se nitko u tramvaju ne okreče da bi ti vidio lak a? A?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:18   #45
Afrodita ima neke svoje prioritete. Svaka čast. Ja sam uvjerena da kod njih to super funkcionira. Kod mene su prioriteti malo drugačiji - nikad neću imat savršene nokte, niti izgledat ko super nova tv star. Iako bih voljela.

Al zato čitam ko sumanuta, gradim neku kao karijeru, uživam u yogi i sportu, puno guštam u nekim svojim sitnim užitcima i tako.

Različiti smo...
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:20   #46
cuj,ne pjeni se na necije misljenje...daj svoje i odi dalje.ja sam isto radila,kuhala,spremala,pusila i brinula se za djete.moje frendice sve manje vise imaju djecu i neke imaju isti problem.njima sam u facu rekla svoje misljenje...i jest nekima se nije dopalo ali pitale su.nije da sam super u svemu,ali se trudim.i jest od kad se klinka narodila(prva)trudila sam se da budem i majka i zena,i skupa sa poslom i svime sam uspjela.sad sam slucajno blizu staraca pa mi je lakse...ali sam totalni protivnik stereotipa-sad imamo djete pa nemamo vremena...VRJEME ZA PARTNERA SE UVJEK NADE,SAMO AKO SI U VOLJI I ZELJI-I POTREBNO JE NACI...inace si partner nade nesto drugo...cast izuzetcima-opet velim.isto je tako potrebno naci vremena za sebe..samo muz i zena,bez djece..bar jedanput na mjesec...ja se toga drzim,a ko nece,ne mora.ja iznasam svoje misljenje i ako ti mislis drugacije,imas to pravo.niti ja zivim tvoj zivot niti ti zivis moj.
izvini,ali fakat nemas pravo natucavati svoju volju nekome jer ili nemas djece jos,ili si ko ova koja pita.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:20   #47
Quote:
Tija kaže:
Jesi na afroditu kučko ljubomorna
Za tobom se nitko u tramvaju ne okreče da bi ti vidio lak a? A?
ferpist

u sto opklada da imam bolje nokte od afroditinih?

mam ih slikam i na net stavljam
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:21   #48
Tak je Afrodita, niko ne bu tebe jebal!
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:23   #49
Quote:
walter kaže:
Moraćemo nas dva ozbiljno popričati.
Je, al kako da se potrefi da si ti trijezan, a ona van pms-a i ormara
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:26   #50
evo samo da dodam...lucija recimo.kako kaze,cita,bavi se sportom,gradi karijeru.zasto da joj se ja protivim i kazem da mora mazati nokte i baviti se svojim izgledom???ako to kod nje funkcionira,dobro za nju.mene ne zanima sport i ne bavim se nicime...osim ako mi svake prestupne padne na pamet da idem na sklizanje.i ne ne citam knjige.mrzim knjige.citam magazine..i to me veseli.karijeru ne gradim,zadovoljna sam s onim sto radim...mene zanima kaj cu obuci sutra ili kak cu izgledati za zagreb i to mi je fun,njoj je fun yoga i dobra knjiga...svako ima svoje i zivi kako mu pase.tako je i sa vremenom za sex kraj novorodenog djeteta.netko ga nade,netko ne...ja sam ga nasla i bila sam sretna kao i moj decko da sve stima u tom pogledu,plus sto nas je beba radila sretnima.i nama je to bilo divno.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:27   #51
Quote:
AFRODITA69 kaže:

izvini,ali fakat nemas pravo natucavati svoju volju nekome jer ili nemas djece jos,ili si ko ova koja pita.
a) to isto vrijedi i za tebe (cupanje kose i slicno, jel)

b) ne znash njenu situaciju jer o njoj (za razliku od tebe nije pisala bash po forumu) *nechu vishe da nebi bilo da odvjetnika glumim

c) draga moja, da si mrdnula guzicu 10 sati na poslu, pa doma, pa rucak, pa djeca, pa kuca, pa peglanje, pa tako 6 dana u tjednu... tesko da bi nakon toga, svih 7 dana u tjednu, pusila dva sata ...

znash kaj je zanimljivo? to sto ti nemash mana, a svim drugima ih pronalazish...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:29   #52
Quote:
lucija kaže:
Je, al kako da se potrefi da si ti trijezan, a ona van pms-a i ormara
aj molim te... skopiraj si ovo u sig, aj pliz...

ja bar svoje ormare priznam, i tudje ne raskapam...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:30   #53
winnona-i jest imali smo sex 3 dan nakon poroda...naravno ne potpuni.a dan nakon abortusa sam imala pravi sex.jos sam ziva.nije me bolelo,nisam krvarila zakaj ne?ak ti nemozes,to je tvoja stvar.nismo sve zene iste.i da nikad tog covjeka nisam odbila..osim ako smo se posvadali,ali sam poslje dala jer jednostavno obozavam sex i nebi mogla bez!happy?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 23:46   #54
E, sada mogu mirne duse ici spavati.......moj dan je tek sada dobio potpun smisao
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 01:41   #55
a zakaj ..pa ne zgledaju sve zenske odvratne i natecene i debele posle poroda...osim toga zato postoji epidural!
jebiga..mogu samo zahvaliti bogu da nisam jebeni stereotip..i da sam ovde u usa gde posle poroda drugi dan ides doma!jer porod nije bolest,nego kondicija...makar je vi doma jos svodite na-jao jadna ne moze hodati jer se sporodila-zajebi to...tocno rjeci med. sestre koja me 6 sati nakon poroda terala da se dignem i idem tusirati...i hvala joj!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 02:30   #56
Quote:
AFRODITA69 kaže:
winnona-i jest imali smo sex 3 dan nakon poroda...naravno ne potpuni.a dan nakon abortusa sam imala pravi sex.jos sam ziva.nije me bolelo,nisam krvarila zakaj ne?ak ti nemozes,to je tvoja stvar.nismo sve zene iste.i da nikad tog covjeka nisam odbila..osim ako smo se posvadali,ali sam poslje dala jer jednostavno obozavam sex i nebi mogla bez!happy?
Ako ovo i jeste istina onda si ti teski mazohista a decko ti je seksom opsjednuti manijak koga zivo boli ona stvar za tvoje zdravlje.

Krvarila ti ili ne, i radjanje i abortus su teske traume za tkivo.
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 02:41   #57
znam da jesu...ali bar priznam da obozavam sex.decko se protivio bas radi toga kaj je doktor rekel kao 3 tjedna nemojte se sexati...a ja sam ga uvjerila da moze i prije...jer nismo se sexali od kad sam usla u 9. mjesec ..mislim ono-mesec i pol bez sexa?!vec mi je bilo dosta.ali ja sam vecer posle poroda isla po ducanima,i sve to,pa kaj onda znaci extra excercise?ak me ne smeta,ne boli...jebiga i took chance!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 03:22   #58
Quote:
AFRODITA69 kaže:
znam da jesu...ali bar priznam da obozavam sex.decko se protivio bas radi toga kaj je doktor rekel kao 3 tjedna nemojte se sexati...a ja sam ga uvjerila da moze i prije...jer nismo se sexali od kad sam usla u 9. mjesec ..mislim ono-mesec i pol bez sexa?!vec mi je bilo dosta.ali ja sam vecer posle poroda isla po ducanima,i sve to,pa kaj onda znaci extra excercise?ak me ne smeta,ne boli...jebiga i took chance!
Inače ne čitam ovakve lažnjake kao što je Afrodita. I na ovaj sam jedan post slučajno nabasao u ovaj kasni sat.
Ali je trudna? Iz ovog posta ispada da je.
Samo nemojte da nam pobaci, ponovo zatrudni, rodi, umre (sve to u 3 mjeseca) i ostavi djecu bez majke i 'ucveljenog' AFROKITU69 koja će vršit direktni prijenos svega toga.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 03:26   #59
Soraya je ostavila neizbrisivi trag na psihe forumasa...
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 03:29   #60
(U stvari, onaj topic od Soraye bi trebao biti obavezno stivo za sve nove Forumase.)
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.