Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2004., 12:22   #81
moj muz ce imat srece bar u segmentu ciščenja.
naime, ja kad sam zivčana počnem čistiti po kući. treba me samo naljutit

šalu na stranu, cičšćenje i uredan stan nisu rezervirani samo za kojekakve frizerke ili kozemticarke, ili profesionalne cistacice.
da, cistim stan genralno vikendom, a svaki dan ove osnovne stvari.
jedino sto mrzim jest peglanje i kuhanje. to ce, jebiga, morat sam radit.
ostalo mogu ja. nije bed.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 12:29   #82
Quote:
Kamea kaže:
.
e da. i mene je to oduvijek fasciniralo kako se najjednostavnije moguće stvari mogu maximalno zakomplicirat.

civilizirani i pametni ljudi ostavljaju odore tih nekakvih intelektualki i tih nekakvih sluškinja - pred ulaznim vratima.
A, ja se baš volim igrat "sluškinje" sa svojim mužem...
Pa ga peruškom... oprašim....

A, inače sam 100% intelektualka, samo mi još naočale fale.
I, jebiga, imam i dijete, znam kuhat, pečem super kolače, nitko bolje od mene ne pegla...

Pa, ja sam onda idealna žena!?!?
Vrijeme mi je da se razvedem...
__________________
"…il peut y avoir de la honte d'être heureux tout seul."
Camus
Blueberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 14:25   #83
Quote:
Kamea kaže:
.
e da. i mene je to oduvijek fasciniralo kako se najjednostavnije moguće stvari mogu maximalno zakomplicirat.

civilizirani i pametni ljudi ostavljaju odore tih nekakvih intelektualki i tih nekakvih sluškinja - pred ulaznim vratima.
aha a tko njima doma cisti?

jbg sto ljudi sto chudi

meni tih xx sati tjedno nije sitnica, pogotovo sto to NE volim raditi...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 14:39   #84
Atlantis,

točno. sto ljudi, sto ćudi.
netko sam, nekom pomoćnica, neki zajedno - već ovisi kako si izorganiziraš, kako se dogovorite.

u smislu da ako je npr. žensko intelektualka da joj nije ispod časti raditi nekakve kućanske poslove, odnosno da to svoje intelektualstvo ne nabija nonstop drugoj strani na nos.
ali istovremeno da ne dozvoljava da joj se to intelektualstvo potcjenjuje, obezvrjedjuje, omalovažava.

btw. niti ja nisam baš obožavateljica kućanskih poslova (iznimka su kuhanje i vrtlarstvo), jer su dosadni ali ih radim jer mi je to jedan od načina razgibavanja, itd.itd. da se sad ne spuštam u nekakve detalje.


Blueberry - a ja nosim naočale.
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 14:40   #85
Quote:
plavva kaže:
meni je zapravo super kak se od prosto prosirene manualne radnje napravi znanost.
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:05   #86
Quote:
Kamea kaže:


Blueberry - a ja nosim naočale.
E, baš moraš biti bolja???

Pa, mogu si i ja kupit naočale. Pa, da vidiš onda....
__________________
"…il peut y avoir de la honte d'être heureux tout seul."
Camus
Blueberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:08   #87
off topic

Blueberry,

ali ti ipak pečeš bolje kolače od mene....
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:16   #88
Re: off topic

Quote:
Kamea kaže:
Blueberry,

ali ti ipak pečeš bolje kolače od mene....
imam ja jedan koji ful brzo gotov (on toga naravno nije svijestan) i voli ga, pa kad treba podgrijati patetiku ja ga napravim
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:23   #89
Re: Re: off topic

recept?
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:24   #90
Quote:
Kamea kaže:
Atlantis,

točno. sto ljudi, sto ćudi.
netko sam, nekom pomoćnica, neki zajedno - već ovisi kako si izorganiziraš, kako se dogovorite.

u smislu da ako je npr. žensko intelektualka da joj nije ispod časti raditi nekakve kućanske poslove, odnosno da to svoje intelektualstvo ne nabija nonstop drugoj strani na nos.
ali istovremeno da ne dozvoljava da joj se to intelektualstvo potcjenjuje, obezvrjedjuje, omalovažava.

btw. niti ja nisam baš obožavateljica kućanskih poslova (iznimka su kuhanje i vrtlarstvo), jer su dosadni ali ih radim jer mi je to jedan od načina razgibavanja, itd.itd. da se sad ne spuštam u nekakve detalje.


Blueberry - a ja nosim naočale.
ne podcijenjujem ih... dapache cijenim zene koje su odlucile posvetiti svoj zivot kuci i obitelji... no to, jednostavno, nije moj djir...

i meni to nie prosto prosirena manualna radnja vech tlaka i gubitak vremena kojeg ionako bash nemam previshe...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:48   #91
Quote:
Kamea kaže:


u smislu da ako je npr. žensko intelektualka da joj nije ispod časti raditi nekakve kućanske poslove, odnosno da to svoje intelektualstvo ne nabija nonstop drugoj strani na nos.
ali istovremeno da ne dozvoljava da joj se to intelektualstvo potcjenjuje, obezvrjedjuje, omalovažava.

cure, ja vas ne kuzim. biti intelektualac drustveno je tituliranje ljudi koji zadovoljavaju neke kriterije. ali ja kad udjem u stan, i skinem stikle i bijesni kaput, ja navlacim stare tenke i idem u blato pesima bacat lopticu. i napokon se osjecan slobodnom nakon brdo sati u uredu. i onda dodjem doma i pocistim te dlake s poda ili operem wc koji smo oboje zapisali i nakon toga sjednem sa svojim kesten pireom pred tv ili citam nekaj/ i tada se ne osjecam manje pametnom i drustveno potrebnijom nego ujutro.

a ako imate muzeve koji fakat nista ne pomazu, onda niste intelektualke jer kao takve morale ste naci "kvalitetnijeg" muza. osim ako niste trazile muskaraca "ispod" vas zbog potrebe dominacije pa vam se to obilo o glavu.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:55   #92
Billi - ovo si izostavila.....

Quote:
Kamea kaže:

netko sam, nekom pomoćnica, neki zajedno - već ovisi kako si izorganiziraš, kako se dogovorite.



btw. niti ja nisam baš obožavateljica kućanskih poslova (iznimka su kuhanje i vrtlarstvo), jer su dosadni ali ih radim jer mi je to jedan od načina razgibavanja, itd.itd. da se sad ne spuštam u nekakve detalje.


Billi, i ja takodjer kad dodjem doma ostavim odoru intelektualke negdje pred ulaznim vratima.
ali ne dozvoljavam da me se tretira kao sluškinju.
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:56   #93
Naravno da bi i muškarac i žena trebali raditi pola-pola.

I on i ona idu na posao, zarađuju neku plaću, iz toga proizlazi da su oboje umorni kad se vrate kući.
Zato bi trebali podijeliti domaćinske obaveze - ako oboje čiste i pospremaju, kuća je čista za tili čas. Zašto bi on čitao novine i gledao TV, a ona da se trga do pol noći?

Moj je brak hvala bogu odličan. Svako radi nešto. Osim fenomenalnog seksa, k tome smo si dobri ko dva buraza. Sve odluke donosimo zajedno i uspješno.

Ali eto...kao što je spomenuto, ima nekih muških bisera koje boli patka jel žena radila na sebi/svojoj pameti ili nije. Čak misle da su VSS žene umišljene.

Važno im je prvenstveno da poslove čišćenja žena preuzme stotinu posto na sebe. Zato i postoje frajeri koji u tridesetima ne odlaze od kuće i nemaju čvrste veze jer im paše da im mama sve servira na gotovs. E pa, dragi moji, samo mama pruža bezuvjetnu ljubav... Takvih tipova ima previše.
Doduše znam jednog koji fantastično pegla i uredan je do perfekcije, ali on je rano ostao bez roditelja.
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:58   #94
Quote:
kentaur kaže:
Doduše znam jednog koji fantastično pegla i uredan je do perfekcije, ali on je rano ostao bez roditelja.
A ja znam jednog koji je isto rano ostao bez roditelja, a ne zna peglati. Kako to tumačiš?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:08   #95
Re: Billi - ovo si izostavila.....

Quote:
Kamea kaže:
Billi, i ja takodjer kad dodjem doma ostavim odoru intelektualke negdje pred ulaznim vratima.
ali ne dozvoljavam da me se tretira kao sluškinju.
ali kako se mozes dovesti u takvu situaciju da nakon par godina veze to prolazis?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:11   #96
Billi,
ne dovodim se u tu situaciju.

mišljenja nam se podudaraju.
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:12   #97
Quote:
kentaur kaže:
Osim fenomenalnog seksa, k tome smo si dobri ko dva buraza.
joj jebote od ovakih izjava me stepe strah...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:12   #98
Quote:
kentaur kaže:
Zato bi trebali podijeliti domaćinske obaveze - ako oboje čiste i pospremaju, kuća je čista za tili čas. Zašto bi on čitao novine i gledao TV, a ona da se trga do pol noći?

ma ovo je extreme, mislim da u "modernim" brakovima toga i nema do te mjere.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:17   #99
Quote:
Kamea kaže:
Billi,
ne dovodim se u tu situaciju.

mišljenja nam se podudaraju.

meni taj stan nije tesko cistiti, zaista nije, jer sam svijesna da 90% je zbog cucaka, a ne nas, a cucke obozavam
s druge strane peglanje njegovih kosulja je ono sto dozivljavam kao nesto zbog cega se moram zatvoriti u pegleraj i peglat i to necu. i ne peglam mu kosulje, sam to radi.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:24   #100
off topic

Billi,

.


btw. i ja volim cucke. i mace.

 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.