Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2004., 16:18   #61
Quote:
Ona007 kaže:
sto je slijedece.. easter?
Hop! Zaboravili smo osmi mart.
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:21   #62
Quote:
Ona007 kaže:
Pogresno si me shvatila.. nije problem u meni ili tebi ili da ja ne zelim 'slaviti ljubav' .
Point je da postajem primorana na to a to me ljuti.. covjecanstvo postaje zrtvom tog konzumizma..
Jos jedan razlog da se okite ducani i proda proda proda sto vise robe na taj dan.. da bi neki mesnati trbusasti na vrhu svijeta protrljali ruke na kraju dana i rekli ' imali smo dobar profit' danas.. sto je slijedece.. easter?
a cuj Valentinovo se moze slaviti i bez love

a osim otga ne moras nista slaviti - mislim niko nikoga ne tjera
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:27   #63
Meni je slavljenje Valentinova glupost jer kod nas to uopće nikada nije bio običaj do prije desetak godina - radi se dakle o totalno izmišljenom i uvezenom prazniku koji nije uopće u našoj tradiciji.

Zato se i događaju smiješne situacije - npr. kod moje prijateljice na poslu jedan je kolega jedne godine donio svim ženama cvijeće - valjda je shvatio Valentinovo kao Osmi mart
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:29   #64
Ima ti i bisera koji tijekom službenog razgovora, telefonski, čestitaju Valentinovo, kao da je Božić....
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:33   #65
Quote:
verica kaže:
Meni je slavljenje Valentinova glupost jer kod nas to uopće nikada nije bio običaj do prije desetak godina - radi se dakle o totalno izmišljenom i uvezenom prazniku koji nije uopće u našoj tradiciji.
Upravo je to ono sto sam htjela rec..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:36   #66
Quote:
Ona007 kaže:
Upravo je to ono sto sam htjela rec..
a ti nisi u UK?
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:37   #67
Quote:
Cats kaže:
Hop! Zaboravili smo osmi mart.
Ja vec rezervirala restac za nas 10-oro
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:39   #68
Quote:
T@nja kaže:
Ja vec rezervirala restac za nas 10-oro
To, koka!!!!
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:42   #69
A bice i tamburice, samo sto muski to jos ne znaju
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 16:57   #70
Sexali se za 10.
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 23:05   #71
Quote:
Rita kaže:
Hvala ljudi,test pokazao svoje.Nismo jos poceli nis pricat ali naravno da se tu moram pohvalit.Bez brige uskoro cu i kukat tu,kak me sve boli,kak rigam i sl
Wow, jos jedna trudnjaca. Znala sam. Cestitke. :klap: :klap:
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 23:07   #72
Quote:
FFE kaže:
Wow, jos jedna trudnjaca. Znala sam. Cestitke. :klap: :klap:
vidis da je zarazno zar ne ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 23:08   #73
Quote:
Ona007 kaže:
Meni je to Valentinovo totalno sranJ*, malogradjanstina, ispiranje mozga, nova bolescurina za covjecanstvo -KONZUMIZAM..

Slazem se. Treba svaki dan biti Valentinovo, a ne jednom godisnje.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 23:09   #74
Quote:
Winona kaže:
vidis da je zarazno zar ne ?
Sada si ti na redu Winci. Ooooo, ili nam jos ne zelis reci. Jednom si spominjala nekakve djecje sobe. Aj' priznaj...
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 23:13   #75
Quote:
walter kaže:
Paran broj ruža... hm hm... Očito se ne kuži u cvijeće...
Ovdje (US/Canada) je sve po dvanaest - ruze, pive , jaja u kartonu, sve je "duzina" ( dugo i) sto bi rekla moja baba. ili pola od iste.
A krizanteme u rodendanskim buketima su uobicajena stvar...
When in Rome....
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 23:18   #76
Quote:
funkster kaže:
ja sam vodio curu u Prag. u subotu smo se digli u 7. ja mamuran, ona ne. i onda smo isli u razgledavanje grada sa lokalnim vodicem pjesice od 9 do 1. i onda je ostala ekipa iz grupe naravno otisla u hotel spavat, a mene je moja natjerala da idemo po ducanima jer tamo je kao jefitno i ide samo gledat cijene da usporedi sa nasim. makar nije imala love, ali je znala da ja imam. rekao sam joj da sam joj za valentinovo poklonio put u prag, ali je bila mudra pa je izmuzla od mene da joj kao posudim nesto love. i onda smo od 1 do pol 7 hodali po praškim dućanima i tražili šta ćemo joj kupit. kupili smo joj cipele u pol 7. ja sam to cijelo vrijeme pokušao ostat normalan ali pred kraj sam ju stjero u p.m. i rekao joj da si kupi šta god hoće da ću joj ja platit da nejde po svim jebenim trgovinama gledat šta je jeftinije. hvala bogu zadovoljna je sa cipelama. i onda smo napokon otišli u pivnicu. naručio sam si pivu a ona kavu. onda mi je pod ruku dosao cijenik. a na cjeniku: absinth shot 100 kruna, raspuitinov vodka sa 70v % alkohola 70 kruna, pa sambuka 68 kruna. pa sam se napio a u pol 9 nas je čekala večera na brodu koji pluta Vltavom i nisam mogao puno jest a ona je jela pošteno. nakupilo joj se 4 tanjura sve mi bilo neugodno. ja sam gricnuo malo sira. ali dobro je što me za aperitiv dočekala beherovka, ustvari dvije jer ona svoju nije htjela pit. i tak sam se napio gladan, ona je dobila cipele i najela se i zadovoljni smo otišli u hotel leć spavat. pa sam se ja digao i otišao na recepciju i kupio si još jednu pivu i sjeo u kupaonici popušit cigaru jeer njoj smeta dim u sobi. drugi dan smo išli doma i stali smo u free shopu gdje je htjela šminku. aliu ovaj put se nisam dao. kupio sam si bocu origigi absintha, rasputinovu 70 % litru vodke i litru beherovke i zadovoljio se. sad čekam petak da sve to isprobam.
koja nezahvalna baba,ja bi je bacila u voltavu..al ju ipak volis
ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 00:13   #77
Koje Valentinovo........za one koji su ga proslavili ili obiljezili na bilo koji nacin

Vojky se ozenio, Aleksa zarucila, a Rita ocekuje prinovu........
........naravno, Walter je tek sada 100% siguran da je u vezi s jednom ZENOM.............a jadni Funkster je stekao iskustvo kojim ga promoviramo u pravo musko....
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 00:18   #78
Quote:
oona kaže:
...a jadni Funkster je stekao iskustvo kojim ga promoviramo u pravo musko....


Tvoja i moja definicija pravog muškarca prilično se razlikuju, očito.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 04:58   #79
mi smo isli na veceru,pa na setnju posle vecere,pa pricali o proslim danima..onda smo dosli doma,upali nase malo crveno svjetlo,stavili slow jams cd legli se na pod u polumraku i pricali opet...i onda smo se isli tusirati zajedno,i onda ....dalje je privat.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.