Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija > iOS

iOS Mobiteli pokretani iOS-om
Podforum: iOS aplikacije

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2012., 16:17   #41
Ljudi, dajte malo čitajte starije teme...

Plati u Vipu otključavanje, to ti je bez ikakvog rizika.
Target is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 21:43   #42
frend je dobio iphone 4S mislim valjda negdje iz švicarske. zaključan je vjerojatno na neku njihovu mrežu. ne mogu uopce doci do home screena, da bih u settingsima vidio basband...
koliko sam pročitao po ovom omiziu i guglu o basebandu zavisi hoće li uopce moći biti otključan na sve mreže. je l' postoji uopce nacin za vidjeti to bez ulaska u settings?
ios je 5.1 to mi je u redsn0wu pisalo... sad skidam ios bla bla da ga jailbreakam pa cu dalje vidjeti. ako se uopce moze jailbreakat 4S na ios 5.1 jer su me dosta zbunili svi tekstovi
GilmanPunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 01:29   #43
...nećeš moći staviti iOS5.1, ako prije nemaš u Cydia-i spremljen shsh,
ako nije ispravno editirana hosts datoteka na računalu...
...u tom slučaju ide iOS5.1.1, za koji postoji tethered JB,
koji se može aktivirati uz pomoć redsn0w-a,
ali bez GEVEY SIM umetka - nema otključavanja...
Old 22.05.2012., 15:24   #44
mobitel je tek otvoren, tvornički je na njemu valjda 5.1. al' znači ništa od otključavanja na naše mreže bez gevey sima. blaaah. hvala
GilmanPunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 15:35   #45
...bez obzira koji iOS imaš, sada postaviti možeš samo iOS 5.1.1 normalnim Restore-om,
ili izaberi ociju tethered jailbreak, da sačuvaš trenutni SHSH, te da možeš ponovno staviti iOS 5.1...
...to pišem konkretno za slučaj jer si gore naveo da skidaš iOS 5.1, koji imaš namjeru postaviti...
...jailbreak za iOS 5.1, kao i za iOS5.1.1 trenutno su tethered, tako da bih ti radije savjetovao da staviš noviji iOS 5.1.1...
...o otključavanju za sada nema govora (osim GEVEY), dok netko ne postavi drugačiji ili noviji alat za otključavanje...
Old 23.05.2012., 21:52   #46
Pa zakaj ne bi netko od vas koji se kuzite u otkljucavanje htio zaradit koju kunu i pomoc mi?
Old 25.05.2012., 17:42   #47
Pa nema drugih metoda osim soft unlocka koji možeš i sama napraviti, Gevey SIMa ili plaćanja operateru.
Target is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 21:00   #48
Samo jedna mala informacija u vezi otključanog iPhona iz USA: naime možete kupiti direktno u Apple Store-u otključani 4S po cijeni od 650$. Isto važi i za Kanadu.

Link
Old 25.07.2012., 03:52   #49
...tvorničko otključavanje iPhone-a kupljenog u USA (AT&T), moguće je uz naplatu 150$...
...nakon otključavanja, više nije potrebno ni hardwersko ni softwerski unlock poslije Restore-a...
Quote:
Ovaj način otključavanja basebanda ne zahtjeva dodatni software ili hardware.
Potrebno je na web stranici AppleNBerry poslati zahtijev za obradu otključavanja.
Ova tvrtka obećava da će otključavanje biti dovršeno u roku jednog do dva radna dana.
Sam proces je vrlo jednostava, potrebno je samo da korisnik na svom iPhone-u provjeri serijski broj IMEI prije samog plaćanja.
Pozamašni iznos koji je potrebno uplatiti iznosi 150,00 $.
Kada se cijeli proces završi, korisnici koji su poslali zahtijev za otključavanje biti će obaviješteni putem e-maila, da je otključavanje dovršeno.
Na kraju još samo sinkronizirate uređaj s iTunes-om i postupak je gotov.

UPDATE: Ako odlucite da uradite ovu soluciju za unlock sada mozete dobiti 30$ ljetni popust tako sto ubacite ovaj kod pri checkoutu. “IMEIBUDDY”
=> izvor
Old 17.09.2012., 23:13   #50
moze li se otključati
IPhone 4
IOS 5.1.1
Baseband 04.12.01
kupljen u vipu a treba ga otkljucati za t-mob ?
Ako moze s čim?

Hvala unaprijed na odgovoru
barbapape is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 23:36   #51
...pogledaj na stranici Ultimativni vodić za Jailbreak i Unlock...
Old 19.09.2012., 01:36   #52
Da li bi od VIP trebao dobit nešto (code, ili što god drugo), sad kad mi istekne ugovor sa VIP-om u 12.mj. tj. da ga mogu otključat da radi na svim mrežama ?

Naravno mislim zatražit od njih...da li ću i dobit ?
Old 19.09.2012., 01:39   #53
...pogledaj na Odzvonilo zaključanim mobitelima...
Old 19.09.2012., 03:34   #54
Thx...sad mi je jasnije...samo pričekat 21.12. i to je to
Old 24.09.2012., 17:42   #55
Pitanje: dali je moguće završiti proceduru otkljucavanja bez sim kartice? Znaci dao sam telefon na otkljucavnaje, ali nemam karticu tog operatera, pa dali je to moguće?
Old 24.09.2012., 17:44   #56
Quote:
lion406 kaže: Pogledaj post
Da li bi od VIP trebao dobit nešto (code, ili što god drugo), sad kad mi istekne ugovor sa VIP-om u 12.mj. tj. da ga mogu otključat da radi na svim mrežama ?

Naravno mislim zatražit od njih...da li ću i dobit ?
Ne, samo ćeš dobiti poruku na tvoj telefon da je telefon otkljucavnaje i da zavrsis proces otkljucavanja sa spajanjem na iTunes.
Odi do Vipa, oni će ti to detaljnije objasniti
Old 24.09.2012., 18:26   #57
Quote:
Um kaže: Pogledaj post
dali je moguće završiti proceduru otkljucavanja bez sim kartice?
...koliko se sjećam, jedan od uvjeta kada se spojiš na iTunes
i jeste da moraš staviti SIM karticu bilokojeg drugog operatera...
...no to je tema Odzvonilo zaključanim mobitelima...
Old 13.12.2012., 20:33   #58
Situacija je sljedeća: prijateljici firma prije par dana produživala ugovore u t-mobileu pa su zaposlenicima uzeli iphone 4s. Ona je navikla na svoj BB, ne želi touch screen pa je iphone proslijedila meni. Ja sam pak na Tele2 mreži tako da isti ne mogu koristiti ukoliko ga ne otključam. Bez problema bi platila otključavanje u T-mobileu da ta opcija postoji, no rečeno mi je da T-mobile tu opciju nudi samo ukoliko se uređaj kupi po maloprodajnoj cijeni ili nakon isteka ugovora. Jesam dobila dobru informaciju? Osim te varijante, što predlažete? Imate li preporuku za nekoga tko zna to odraditi kako treba na području Zadra? Hvala unaprijed
Old 13.12.2012., 20:58   #59
...pogledati teme:
- Odzvonilo zaključanim mobitelima
- Besplatno tvorničko otključavanje iPhone 3GS, 4G, 4S
Old 14.12.2012., 17:47   #60
Pozdrav!
Dakle, htio bi kupiti iPhone i koristiti ga u mađarskoj, sa mađarskim mobilnim karticama. Ako kupim otključani iPhone, mogu li koristiti mađarske sim kartice? Mislim, vrijedi li taj atribut "otključani" za sve države ili se misli otključan za Hrvatske mreže. Isto sam htio pitati što je u slučaju ako ne uspijem pronaći otključani iPhone, jer mi je malo riskantno kada mi kupim iPhone od nekoga tko garantira da je otključani, da je stvarno otključan i da me ne vara, jel mogu naknadno otključati iPhone? Mislim, čitao sam tu po forumu i pišu ljudi da se nekad može nekada ne, da ovisi o softwareu i svemu tome. Jel ima kakve veze koje je verzije iOS?

Hvala i nadam se nečijem odgovoru
Odgovor

Tags
iPhone

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.