Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2004., 13:31   #61
Pogledao sam trecu sezonu na SloTV, sad je vec gotova. Necu vam kvariti pricanjem, doista nema smisla, samo mogu vrlo veoma preporuciti. Ja nisam gledao bolji tv proizvod ne sjecam se otkad, valjda zadnja stvar koja mi je tako otvorila obzorja bio je Zivot na sjeveru, ali to ne bih ni racunao posto je bilo u razdoblju adolescencije, kad se covjek lako fascinira. Ovo je toliko dobro, da na momente ono gledas i ispadne ti ladica i pocnes se jebeno klanjati talentu, trudu, umjesnosti i vjestini , divis se ljudima koji tako dobro rade televiziju. Ovakve stvari opravdavaju televiziju kao medij.

Seriaj ultimativno rulz, a na rijetka gundjala koja coravim, ignorantskim tv-story lupetanjem pokusavaju skrenuti paznju na sebe preporucujem ne poklanjati paznju, sa neznalicama se nema sta diskutirat.

Inace me TV podforum jako inspirira na prepucavanje, veri interesting, a cini mi se da je to zato sta je ovdje sve puno budala
TzU is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 01:54   #62
Zakon !!!!!
__________________
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil you're a friend of mine
See my white light flashing as I split the night
'Cause if good's on the left, then I'm stickin' to the right ...
~ˇ^˘°Nightrider°˘^ˇ~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 07:38   #63
Jebote, kak ste vi narrow minded, čim se nekom nešt ne sviđa, odmah je neznalica i degenerik. Šta, zar je ovaj topic samo za one kojima se serija sviđa, ostali nemaju pristup. Ova serija nije ni do koljena jednoj prosječnoj britanskoj seriji.
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 09:09   #64
Quote:
poirot kaže:
Ova serija nije ni do koljena jednoj prosječnoj britanskoj seriji.
kao koja npr.?
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:27   #65
Pa meni je gotovo svaka bolja od ove, a da ne spominjem legende kao npr. Osumnjičeni, Poirot , Nijemi Svjedok, Umorstva u Midsommeru, ma brdo njih, jest da miješam žanrove al nema veze. A osim toga, ako ćemo o nazovi real-life serijama, jedan 'Homicide: Life On The Streets' je dva reda veličine iznad ove serije. Anywho, tko ste vi da kažete da su oni kojima se serija ne sviđa ''rijetka gundjala koja coravim, ignorantskim tv-story lupetanjem pokusavaju skrenuti paznju na sebe''? WTF? kaj ja nemam pravo na mišljenje? Kaj nemam pravo da mi se serija ne sviđa? A svima kao smeta jednoumlje u Hrvata! E pa mene baš jebu takvi kao vi - oni koji kažu da vole kad ljudi misle svojom glavom, sve dok misle kao i oni. Čim izraze suprotno mišljenje, odmah su zatucane budale. Jebeš takvu državu i takav forum
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:48   #66
kaj te peče čovječe?!
kaj si tak čangrizav ko ovi dva kaj ih imaš ispod nicka?
ko ti je kaj reko, kaj se odmah pjeniš...
svak ima pravo na svoje mišljenje i svak gleda kaj njemu paše.
prema tome ti gledaj ubojstva u midsommeru dok ćemo mi uživati u six feet underu...
ne moraš odmah bljuvati vatru.điiiiz....
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 10:21   #67
jel mi može netko ispričati kaj se dešavalao u sinoćnjoj epizodi?
da, da, opet sam zakrmila ko svinja...najrađe bi se
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 07:19   #68
Quote:
chiquita kaže:
kaj te peče čovječe?!
kaj si tak čangrizav ko ovi dva kaj ih imaš ispod nicka?
ko ti je kaj reko, kaj se odmah pjeniš...
svak ima pravo na svoje mišljenje i svak gleda kaj njemu paše.
prema tome ti gledaj ubojstva u midsommeru dok ćemo mi uživati u six feet underu...
ne moraš odmah bljuvati vatru.điiiiz....
ne peče me nikaj, sam imam feeling da je ono kaj je tzu rekao bilo upućeno drito meni, pa sam osjetio laganu potrebu da reagiram. A i ak nije bilo upućeno direkt meni, opet moram reagirati jer praktički je rekao da svatko kome se ne sviđa serija doesn't know shit.
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 21:20   #69
Quote:
chiquita kaže:
jel mi može netko ispričati kaj se dešavalao u sinoćnjoj epizodi?
da, da, opet sam zakrmila ko svinja...najrađe bi se
Imali su bajkerski pogreb, Nate je dobio choppera i odlucio zivjeti svoj zivot u potpunosti, Billy je pusten iz bolnice i to je sokiralo Brendu jer nije bila psihicki spremna za to, Nikolaju je netko strgao obje noge i ne moze u bolnicu jer nema socijalno pa ce bit kod Fishera osam tjedana, Rica je prebio bratic/peder jer je Rico rekao zeni da ga je copio kak se sevucka s onim tipom i ona je to rekla braticevoj zeni, Nate je saznao da se Claire dopisuje s Billyem prek neta i popizdio, pa je dobio napadaj dok se sevio s Brendom i onda joj je morao rec za bolestinu.

Ovo nije kronoloski, naravno, al to su najbitniji dogadaji od jucer
__________________
Mi smo borzi! Otpor je džabe!
Imaginos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 22:56   #70
Quote:
Imaginos kaže:
Imali su bajkerski pogreb, Nate je dobio choppera i odlucio zivjeti svoj zivot u potpunosti, Billy je pusten iz bolnice i to je sokiralo Brendu jer nije bila psihicki spremna za to, Nikolaju je netko strgao obje noge i ne moze u bolnicu jer nema socijalno pa ce bit kod Fishera osam tjedana, Rica je prebio bratic/peder jer je Rico rekao zeni da ga je copio kak se sevucka s onim tipom i ona je to rekla braticevoj zeni, Nate je saznao da se Claire dopisuje s Billyem prek neta i popizdio, pa je dobio napadaj dok se sevio s Brendom i onda joj je morao rec za bolestinu.

Ovo nije kronoloski, naravno, al to su najbitniji dogadaji od jucer
Eee, thnx! Ja sam isto popustio zadnja dva dana... Previse sam krepan navecer da bi ju gledao. Znaci, Billy je vani a Nate je konacno priznao Brendi! Hoho, plot thickens!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 23:03   #71
Quote:
Imaginos kaže:
Ovo nije kronoloski, naravno, al to su najbitniji dogadaji od jucer
he he hvala ti na trudu ali ja sam htjela kratak sadržaj epizode od ponedjeljka (i petka),bajkere sam gledala.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 23:07   #72
Ali vrhunac epizode: Blue Öyster Cult - Don't Fear The Reaper Ajme kako sam se naježio, divota od serije plus pjesma, di vo ta!

E da, a Brenda je kupovala odjeću, neki tip ju je pogledavao pa je otišla do njega, napaljivala ga pogledima, on njoj stavio ruku na guzicu, ona se izvija, stavi mu ruku na "censored" kadli prodavačica kaže čovjeku da ga žena zove, a Brendi da ne hvata ovdje mušterije

Ona će povrijediti Nate-a, već vidim

A ovo je upućeno poirotu, izravno: nemaš pojma

E da, fora je epizoda između onog goody-goody dečkića i Claire. Sve je dobro reko dečko, svaka čast. Mala fakat zna bit glupa
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 23:21   #73
Oj:
Sve epizode

Jučer je bila 21. epizoda, pa si lako nađeš kaj se događalo.. Ima i slikice!
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 07:33   #74
Quote:
shipka kaže:
A ovo je upućeno poirotu, izravno: nemaš pojma
W H A T E V E R
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 16:57   #75
Quote:
poirot kaže:
svatko kome se ne sviđa serija doesn't know shit.
Bravo muzgavče, ni sam to ne bih ljepse srocio!

Ako das papku govorit, sam ce sebe najbolje posrat, stara je narodna.

Ko sam ja? Pa onaj koji ti kaze da si mamlaz, jer tu seruckas o onome o cem pojma nemas te ljudima kvaris topic. Ne kuzis ti to, jebiga, nisi ti kriv. Posaugaj pitona, teledebilu.
TzU is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 07:30   #76
Buu-Huuu, jesam ti pokvario topic? Ajd ne laprdaj, Oprah. Koliko sam ja primjetio naziv topica nije 'samo za one koji vole Six Feet Under' i zato odjebi jer isto kao što ti smiješ reći da ti se serija sviđa, ja smijem reći da mi se ne sviđa. I točka. I imam pojma o čemu pričam jerbo televizija nije znanost gdje je 2+2 uvijek 4, već se sve na kraju svodi na nečije osobno mišljenje. I da, serija mi je još uvijek shit.
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 21:10   #77
Gledala sam ovu super seriju tek sada, kada su bile reprize - koliko je to Nova prikazala sezona, dvije? Vidjela sam na netu da su snimljene 4 sezone, zna li tko hoće li Nova to otkupljivati? Super mi je serija, baš mi fali
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 23:46   #78
Re: Re: siks fit andr

Quote:
Ava Adore kaže:

A najbolji su mi danas bili Keith i David:
-Jesi za seks?
-Moze!
-Ja bih danas na podu.
-Evo cekaj da maknem namirnice.

na ovo sam i ja odvalila

serija je zakon, zna li iko da li će biti još epizoda ?
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 05:25   #79
Kaj je gotova repriza? Ja vec 3 dana cekam svaku vecer a ono nis oni neki parovi na otoku testiraju svoje veze
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 23:08   #80
odlicna, odlicna serija...gledala sam sve epizode i sad jedva cekam novu sezonu...super glumci, super radnja, dijalozi...svee

inace muci me to vec neko vrijeme, ali sto zbog manjka vremena, a sto zbog moje lijenost nisam uspjela pronaci tko se krije iz lika brendinog brat....eto napokon sam danas pronasla....ime mu je Jermy Sisto
Vel'ka seka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.