Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2013., 22:12   #1
The Witcher 3: Wild Hunt

Eto stiže nam i treći i posljednji nastavak ovog, sad već, legendarnog rpg-a. Dakle ponovno se vraćamo u ulogu witchera Geralta, neustrašiva momka, lovca na čudovišta, ženskaroša, seks simbola i neizliječiva kockara. Ovoga puta radnja se odvija u glomaznom open world svijetu koji je, ako je vjerovati, developerima, 30 puta veći nego u dvojki i pun penis veći nego Skyrim.

Danas je izašao prvi gameplay trailer pa povodom toga i otvaram ovu temu, pošto još nitko nije ni otvorio, a mislim da je sad stvarno već vrijeme, ae.

Uglavnom evo trailer;

http://youtu.be/TZ_G6XiHoUA
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 00:04   #2
a evo i hidden messagea http://i.imgur.com/YA9nRQJ.png
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 00:18   #3
Nadam se da ce biti bolja od drugog dijela, jer mi je u dvojci isao na zivce glup nacin izbjegavanja neprijatelja tj. ono rolanje lijevo desno. Poceo sam ju igrati i nisam ju zavrsio bas zbog toga. Jedinica mi je bila super igra.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 20:52   #4
Skrinšotovi
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 21:45   #5
Kad to izlazi?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 22:29   #6
ne skoro
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 00:39   #7
Te jos malo: http://www.youtube.com/watch?v=2HGhm0H7d68
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 06:04   #8
Grafika je stvarno prekrasna.
iNoob is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 13:44   #9
Quote:
iNoob kaže: Pogledaj post
Grafika je stvarno prekrasna.
e al kolko će to bit zahtjevno...

Brijem još više nego što su bili witcher1 i w2 u svoje vrijeme kad su se pojavili

Meni novi komp ne gine nagodinu, a još i dvojku moram odigrat
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:24   #10
Da grafika izgleda prelijepo, ali ono što je još bolje je sam setting, tj scenografija koja izgleda fenomenalno. Recimo ovaj screenshot iz trailera. "Filing" je nevjerovatan i mogućnost imerzije je nadnaravna.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 20:42   #11
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Da grafika izgleda prelijepo, ali ono što je još bolje je sam setting, tj scenografija koja izgleda fenomenalno. Recimo ovaj screenshot iz trailera. "Filing" je nevjerovatan i mogućnost imerzije je nadnaravna.
e ta scena je i meni najviše zapela za oko
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 17:44   #12
Malo nekih detalja izdvojenih sa 45minutnog demo gameplaya. Ovo je s početka, dalje nisam htio ni čitati jer mi nekako spoila početnu priču..


Quote:
Our adventure with The Witcher, Geralt, begins on the largest island of the Skellige archipelago. Larger than the entirety of The Witcher 2, this northern isle is heavily influenced by Norse and Celtic mythology, an influence seen in the environment and architecture of the world. Astride his gray steed, Geralt gallops to a nearby city in search for information about the Wild Hunt, an enigmatic group of spectral warriors. He passes through a vibrant and lush environment that appears to go for miles past the horizon.

Once in the city, we find information on the location of the Wild Hunt and are off once more into the open world, one of The Witcher 3’s most ambitious and significant additions. “It’s not about the size,” says Jonas, “It’s about the quality and intensity of it… the game delivers over 100 hours of emotionally charged game play and a huge diversity of visually stunning landscape, smoothly blending to create a coherent open world experience.”
Quote:
..Because the weather is currently pleasant, we see a large raiding party leaving the city in a Viking ship. However, as soon as the storm clouds begin to pick up, we are advised to return to port, or risk sinking in open water. If the weather had been bad for a few hours prior, the raiding party would probably be found in a tavern socializing instead of out at sea. In this respect, the game creates a completely reactive universe with seamless environmental and NPC interactivity. NPCs have their very own schedules and lives; they interact with each other without the presence or interaction of Geralt. It is later noted that even beasts are affected by the dynamic weather, which holds sway over their weaknesses and strengths.
Evo i Link sa cijelim tekstom.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:00   #13
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
e al kolko će to bit zahtjevno...

Brijem još više nego što su bili witcher1 i w2 u svoje vrijeme kad su se pojavili

Meni novi komp ne gine nagodinu, a još i dvojku moram odigrat
ovaj vikend steam sale mi je sjeo kao budali šamar
jos sljedeci tjedan rebalance mod
biti ce skros uzitak malo po malo prelaziti i nabrijavati se za treci dio
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 21:06   #14
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
e al kolko će to bit zahtjevno...

Brijem još više nego što su bili witcher1 i w2 u svoje vrijeme kad su se pojavili

Meni novi komp ne gine nagodinu, a još i dvojku moram odigrat
S obzirom da je za Witcher 2 potrebna konfa od 3 GHz QC, 4 GB RAM, i GTX 260, moguce je da ce za novi nastavak bit potrebno nesto tipa i5 2500K+, 8 GB RAM, GTX 560+

Ako bude tako, ja zadovoljan (i miran).
Jedino mi u planu upgrade RAM-a s 8 na 16 gigi.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 23:37   #15
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
S obzirom da je za Witcher 2 potrebna konfa od 3 GHz QC, 4 GB RAM, i GTX 260, moguce je da ce za novi nastavak bit potrebno nesto tipa i5 2500K+, 8 GB RAM, GTX 560+

Ako bude tako, ja zadovoljan (i miran).
Jedino mi u planu upgrade RAM-a s 8 na 16 gigi.
Nepotreban upgrade. Ne sluzi nicemu. Pogledaj si memory peak, na W7/8, za igranje ne predje niti 4 gb.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 23:45   #16
Da, ali mi nekad ukljucene dvije igre odjednom, a osim toga htio bi da sve i ubuduce radi ko podmazano.
Jedino ne znam sta je s ovim junkyima koji trpaju po 32+ GB, koja im svrha.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 14:52   #17
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
S obzirom da je za Witcher 2 potrebna konfa od 3 GHz QC, 4 GB RAM, i GTX 260, moguce je da ce za novi nastavak bit potrebno nesto tipa i5 2500K+, 8 GB RAM, GTX 560+
jesi to mislio kao minimalno ili za max out?
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 15:19   #18
Ma nema šanse da gtx 560 bude za max out - al to što je on napisao- na takvoj konfi će se sigurno moći igrati
7850 je za w2 bila dovoljna za maxat, 6850 i 7770 - kolko sam skužio po komentarima trebalo je malo kresat koji detalj za neke ugodnije frejmove. Al kažem nisam igrao možda je to do sad dosta patchirano i popravljeno.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 15:37   #19
krivo sam quotao, mislio sam samo na Witcher 2, jel misli da je to minimum. Ja sam ga igrao na duplo manjoj konfi na medium
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 16:23   #20
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
krivo sam quotao, mislio sam samo na Witcher 2, jel misli da je to minimum. Ja sam ga igrao na duplo manjoj konfi na medium
http://www.ign.com/articles/2011/04/...ments-revealed
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.