Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 20:12   #9081
Quote:
Penika kaže: Pogledaj post
Trebam nekoga da mi kaze da je ova haljina grozna i da je ne smijem kupiti.

Divna je.
Svaki dan prodjem kraj njihovog izloga i imaju krasnih stvari. Mogla bih se jednom odvazit i uci u trgovinu.

Jel imaju kad snizenja/rasprodaju?
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Old 07.11.2017., 20:20   #9082
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Meni se to sviđa ali ne znam kako. Jel nosiš baš mušku ili žensku muškog kroja? Kako, gdje, reci?! Probala sam samo obući muževu i ne.
:
I jedne i druge. Povrh sako il cardigan i/ili marama/šaloliko nešto.

Cats

Penika, pa to ćeš imat za idućih brdo godina.uzmi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 07.11.2017., 20:26   #9083
oho, pa to neki zgodan šopić

ja sam stare traperice odrezala tako i sad ih jako volim opet
Orak is offline  
Old 07.11.2017., 20:32   #9084
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Hlače 7/8 su super , ali ne volim da se vide noge između gležnjača i hlača, jer ta jedna pruga noge ili čarapa osjetno vizualno skrati noge.
Srećom ne benda me ovo. Dovoljno sam king kong i još su mi gotovo sve gležnje kod kojih bi moglo doći do toga da noga izviri, imaju štiklu. Ima materijala, skrati brate!

Apropo onih metalik plisiranih suknji... Imam jednu iz New Yorkera. Divna, do malo ispod koljena, metalik mat crna. Baš mi fora stoji, ali samo sam ju jednom odjenula. Isto ne znam što bih gore iskombinirala s njom. Ne želim ništa usko što bih stavila unutra jer tokom dana se znam napuhat zbog različitih razloga i onda me to u zdrav mozak. Da odjevam neku bluzicu, majicu, koju ću onako lagano izvući, isto ne mogu jer sam visoka i sve mi je na knap s dužinom i tokom dana bih stalno provjeravala je li se što izvuklo, a da nešto leprša van suknje, izgledam si babasto.

I tako suknja stoji...
A fkt je lijepa!
mirtochka is offline  
Old 07.11.2017., 20:40   #9085
Penika, jesi?
Hannah 3 is offline  
Old 07.11.2017., 20:43   #9086
u, lijepa je ova haljina od penike. na kaj bi ju nosila? i kad?
fuj is offline  
Old 07.11.2017., 20:44   #9087
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Meni je ovo odlicno! Di tog ima za kupiti/naruciti?

Inace, na sto vi nosite plisirane suknje? Kupila sam u zari tamnoplavu i onu metalik rozu i meni je to lijep komad sam za sebe, al nemam ideju uz sto ih kombinirati. Koja obuca i sto gore obuci za neki dnevni look?
Pomirila sam se s cinjenicom da ja to ne znam nositi i eno stoje u ormaru obje.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Na oxfordice ravne i na petu, gležnjače ravne i na petu, nabrane čizme na petu, balerinke, sandale...
Gore eksperimentiraj. Kreni po ormaru, ispast će da ti paše nešto što ti nije ni palo na pamet.

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
pa možda sam umislila da mi ne stoje zato jer mi se ne sviđaju općenito. ne znam. jednostavno mi takav nabrani dio do ispod koljena nije privlačan. duga haljina do gležnja da, ako nije prenabrana, krojena u krug. onda mi baca na časne sestre.
I ti isto, probaj jednom obuć nešto izvan komfort zone.
Osim što se fizički mijenjamo, mijenja nam se i vlastita percepcija što nam paše.

Ja sam upravo skombinirala kako nositi kaput kupljen ovo ljeto s velikim šalom kupljenim prošlu zimu. I nosit ću šal preko kaputa, bojom se ljube, i super izgleda. sad sam vesela

Drugu šal deku ne znam kako nositi na sakoe i jakne jer pizdica se mucica i ostavlja trag ko da ju vodim ostaviti usred šume.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 07.11.2017., 20:47   #9088
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
I ti isto, probaj jednom obuć nešto izvan komfort zone.
Osim što se fizički mijenjamo, mijenja nam se i vlastita percepcija što nam paše.
TO radim redovito već par godina.
Recimo pokupovala sam brdo bijele, crne, sive robe za koju sam mislia da mi ne stoji jer mi najbolje ikada stoji smeđe.
Pokupovala sam uske suknje nakon što sam godinama bila uvjerena da mi jedino stoji zvono kroj da mi ko fol sakrije bokove.
našlo bi se još primjera ali mi sad ne pada na pamet.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 07.11.2017., 20:50   #9089
Tak ja sad hocu sve nove hlace jer hocu visoki struk. Bozemioprosti da mi je to netko reko prije par godina...
Hilda is offline  
Old 07.11.2017., 20:52   #9090
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
muče me kratke hlače i gležnjače. valjda je to 7/8, nije 3/4. prodaju se kao normalne al jebiga. uske su, ne ko tajice. jel vam ok da viri komad noge van ili ih ipak treba pokriti nogavica, do cipela?
Ja ne bih. Nekako su mi gležnjače prerobusne za takve hlače.

Hilda, sjećam se tvog stava o wrap dressu

Ja sam godinama mislila da mi ne stoje pencil suknje, dolčevite, skinny hlače..
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 07.11.2017., 20:57   #9091
ali imaš fine gležnjače ovog tipa ili đombaste ovog tipa.
na finije hlače mi idu prve, a na traper druge.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 07.11.2017., 20:58   #9092
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Tak ja sad hocu sve nove hlace jer hocu visoki struk. Bozemioprosti da mi je to netko reko prije par godina...
Ja bas ne ljubim visoki struk, jer se to nosilo davno, u vrijeme dok sam imala nesto vecu guzicu nego sada, a sa visokim strukom je izgledala jos vece.
Volim niski i srednji, ne onak do pupka.
A i udobnije mi je u nizem i srednjem nekak fizicki.
Hannah 3 is offline  
Old 07.11.2017., 20:59   #9093
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
ali imaš fine gležnjače ovog tipa ili đombaste ovog tipa.
na finije hlače mi idu prve, a na traper druge.
Ove druge su mi super!
Hannah 3 is offline  
Old 07.11.2017., 21:02   #9094
ja sam imala jedne uske traperice visokog struka i taman tad sam dobila 2 kile viška i uopće mi nisu bile udobne kad bi sjela. svaki put bi mi ostala crta po trbuhu kad bi ih skidala. a imala sam druge visokog struka ali onaj kroj 90ih, kakve je brenda nosila u beverliju. e te su bile skroz udobne.
moja mama ih obožava jer ju malo popeglaju u području love handlesa.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 07.11.2017., 21:03   #9095
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
ali imaš fine gležnjače ovog tipa ili đombaste ovog tipa.
na finije hlače mi idu prve, a na traper druge.
Ma imam u glavi sliku svojih uskokica, i na to mi ne idu gležnjače
Na široke idu, nije mi od prve to palo na pamet.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 07.11.2017., 21:11   #9096
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
ja sam imala jedne uske traperice visokog struka i taman tad sam dobila 2 kile viška i uopće mi nisu bile udobne kad bi sjela. svaki put bi mi ostala crta po trbuhu kad bi ih skidala. a imala sam druge visokog struka ali onaj kroj 90ih, kakve je brenda nosila u beverliju. e te su bile skroz udobne.
moja mama ih obožava jer ju malo popeglaju u području love handlesa.
Radje nek imam i neke mini spojlere (iliti love handelse), nego da mi guzica izgleda ko da pocinje od razine pupka.
Imam nekih tailored hlaca s visokim strukom, al obavezno mi na njih ide nekaj preko struka, neka oversized vesta ili nekaj.
I ide mi na zivce kaj ak ne metnem remen, onda padaju dole, a ak ga metnem, onda ih gornje kosti zdjelice drze i nemrem ih potegnut ni malo dole, pa mi bjeze u guzicu.


Nesto ste spominjale duze soseve sa sakoima, to me pak podsjeca na mladost, kad smo se sa 19 godina oblacile ko Kate iz Dear Johna.
Hannah 3 is offline  
Old 07.11.2017., 21:13   #9097
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ma imam u glavi sliku svojih uskokica, i na to mi ne idu gležnjače
Na široke idu, nije mi od prve to palo na pamet.
Meni obrnuto.
Na skinny mi idu glomaznije gleznjace ili biker, a na siroko derby/oxford/mokasine.
Mislim, na skinny mi ide sve. Na usko ne.
Hannah 3 is offline  
Old 07.11.2017., 21:14   #9098
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
kad smo se sa 19 godina oblacile ko Kate iz Dear Johna.
Eeeee da
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 07.11.2017., 21:23   #9099
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Meni obrnuto.
Na skinny mi idu glomaznije gleznjace ili biker, a na siroko derby/oxford/mokasine.
Mislim, na skinny mi ide sve. Na usko ne.
Ja se slažem s tobom, ali ti ne znaš da su moje uskokice fine
Zapravo, možda bi oxfordice na petu i fine gležnjače išle.. Probaj pa javim!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 07.11.2017., 21:31   #9100
Ja bih plisiranu suknju nosila na traper košulju uguranu u suknju i potfrknutih rukava.
fuj is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.