Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2016., 12:27   #21
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Kaj? Di si to pročitao?

Znači onda moguće je da recimo industrijska civilizacija susretne srednjovjekovnu ili antičku ako ova zapne putem?
Jer taj scenario mi je bio najveći gušt koji je u petici bio praktički nemoguć zbog trejdanja techova.
u onom IGN clanku.
meni je to dobra stvar jer dok igras tipa immortal, diety to je 1 protiv 7.
tih 7 trejda techove međusobno dok ti trejdas mozda sa jednim. ili ako si lider onda sa nijednim.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 15:39   #22
O kakvom trejdanju techova vi pričate u petici?

Postoje Research agreementsi, postoji krađa techova špijunažom, no nema nikakvog trejdanja techova.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 15:54   #23
u šestici,

a u petici ti research agreement dođe na isto ko trejdanje techova.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 20:32   #24
Nije isto jer nije jednak odnos beakera koji se dobiva sa svake strane. A i za RA je potrebno prvo sklopiti Declaration of Friendship kojeg AI baš i ne sklapa sa bilo kim.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 21:01   #25
Danas je bio Q&A sa Civ zajednicom. Evo popisa informacija otkrivenih (ili potvrđenih) tijekom toga.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 13:58   #26
Kog zanima, na GamesPlanetu ima preorder za 40 funti. Uz dodatan popust za učlanjenje u Steam grupu ForUncut može se uzeti za £37.99. Ja upiknuo.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 21:50   #27
A štajaznam, koliko još verzija iste stvari mogu odigrati? Meni su i Civ1 i Alpha Centauri još uvijek skroz igrivi, a osnovna formula nije se promijenila.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 00:17   #28
Razlike iz verzije u verziju su itekako osjetne. Civ 5 je uveo hexove umjesto kvadratnih polja i jedan unit po polju, šestica će totalno promijeniti način izgradnje gradova i omogućiti spajanje nekih jedinica na jedno polje kako bi bilo bliže prethodnim verzijama. Plus, tko zna što još.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 11:10   #29
Sve je to OK, treba tweakati i prilagođavati formulu, ali u osnovi je "velika slika" još uvijek ista što se tiče načina igranja, krajnjih ciljeva itd. Nešto kao sportske igre, kod kojih svake godine izađe malo bolja verzija, ali pravila igre su naravno ista. Tako da sam pomalo izgubio interes. Ista stvar je s Total War serijalom. Više mi sad pašu small-scale igre, npr. Banished ili stari Settlersi. Možda se vratim Civu za koju godinu.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 11:31   #30
Da uspoređuješ Civ 5 i 6, ajd, još bih te i razumio. No uspoređivati Civ 1 s modernim nastavnicima nema nikakvog smisla. To više nisu ni približno slične igre.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 09:54   #31
Razni streameri i novinari su prije cca mjesec dana imali 4 sata za igranje Civ 6, a jučer je dignut NDA na taj dio igre pa se pojavila tona video snimaka koje možete pronaći na civ subredditu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:37   #32
Jedina igra koju jos zavrtim. Petica je i prva igra koju sam legalno kupio

Jos cu se ja malo gubiti na petici a kad dodje neka akcija uzimam i sesticu. Svidja mi se grafika a igrivost ce biti nadam se na razini prethodnih nastavaka tako da se ne bojim za to. Zanima me hoce li ubaciti jos neku civilizaciju u igru, i sad ih je masa ali uvijek je lijepo kad dodje jos
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 16:11   #33
mene brine jedna stvar,
sve ove novije civilizacije su bile lošije ko vanilla release.
postale su dobre tek sa expanzijama.


e, ima i druga stvar koja me brine, mislim da necu moci vrtit igru
ak nis, čekat će do zime da uzmem novi komp.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:07   #34
Glavni dev šestice je Ed Beach, lik kojeg su doveli da popravi sranje koje je nastalo nakon vanilla Civ 5, tj. lik zaslužan za GnK i BNW ekspanzije. Sve mehanike koje postoje u konačnoj verziji petice će biti i u šestici, osim World Congressa. Jedan od glavnih ciljeva im je ne ponoviti situaciju s vanilla peticom, već izdati igru koja je u startu potpuna. Po viđenome, to će definitivno i uspjeti, jer osim svih mehanika petice, većinu su potpuno preradili i/ili proširili (npr. religija sad ima novi oblik borbe, a postoji i vjerska pobjeda).

Kaj se tiće grafike, zašto misliš da nećeš moći vrtit?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 11:24   #35
Uzeo bi (Pre-purchase) ovu igricu na cdkeys pošto je sada na popustu na $38.27 jedino me mući što nije Delux izdanje. A ovaj dio delux-a mi je jako primamljiv (and access to four post-launch DLC packs)

Koje je mišljenje da li je popust dovoljno velik da kasnije kupujem DLC-ove?

Na steamu je delux trenutno $79.99. Ne kupujem baš igrice pa nemam dojam kolilko bi mogi biti DLC-ovi kad izađu.
Silent Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 11:52   #36
Quote:
Silent Guardian kaže: Pogledaj post
Uzeo bi (Pre-purchase) ovu igricu na cdkeys pošto je sada na popustu na $38.27 jedino me mući što nije Delux izdanje. A ovaj dio delux-a mi je jako primamljiv (and access to four post-launch DLC packs)

Koje je mišljenje da li je popust dovoljno velik da kasnije kupujem DLC-ove?

Na steamu je delux trenutno $79.99. Ne kupujem baš igrice pa nemam dojam kolilko bi mogi biti DLC-ovi kad izađu.
bit ce novi civovi u dlcovima.
pogledaj si malo kak su bile cijene dlcova za peticu pa usporedi.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 13:08   #37
Ti DLC-ovi mogu biti obični map packovi, dodatne scenario misije i sl. Rađe preorderaj osnovnu igru, a kasnije možeš kupiti samo DLC-ove koji će ti se svidjeti. Ove ostale uvijek možeš kupiti kasnije kad budu na popustu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 17:08   #38
Preorderanje igara je općenito jako loša ideja.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 17:21   #39
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Preorderanje igara je općenito jako loša ideja.
+100
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 17:41   #40
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Preorderanje igara je općenito jako loša ideja.
S obzirom da steam ima no questions asked refund više nema rizika tako da ova izjava više ne drži vodu kao npr. prije godinu dana.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.