Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2016., 12:53   #1
Nema više seksa u vezi

eto, znam da postoji topic o ovome, ali vidjevši u šta se pretvorio, ipak sam zaključi oda bi bolje bilo otvoriti novu temu.

dakle, tako je kako je. dosta smo dugo u vezi (broji se u godinama), i zadnjih 6-7 mjeseci primjetio sam da se njoj jednostavno više neda seksati, a uostalom ona je to i sama potvrdila. u prosjeku je to sad jednom mjesečno rekao bih, a zna bit i dužih pauza.
e sad, meni to nebi bio problem da imam 78 godina pa bi ajde nekako pregrmio, ali sa 30 teško. uglavnom ne vara me ni ništa slično, samo joj je libido pao jako nisko očito. više puta, ali stvarno puno puta, sam razgovarao s njom i rekao joj da mi to smeta i ako postoji neki dublji problem da mi kaže pa ćemo ga nekako rješit, ali ona onda ili navede neke banalne probleme tipa "naljutio si me neki dan kad si...i tome slično" ili izbjegne argumentirano raspravljati.
ja shvaćam da u svakoj zdravoj vezi ima trzavica i svađa, i uvijek će ih biti, ali ona očito ne, i onda mi ili namjerno uskraćuje seks ili je stvarno postala frigidna. a ili je ja više ne privlačim. ne znam. samo bi volio da mi kaže jer mi je jako stalo do nje i volim je...
ali jbmu mater, pa ne mogu ja sa 30 godina vječno odbijati razno razne kolegice s posla i pijane klinke, pa i ja imam potrebe, čovjek sam..
rekao mi je kolega sa posla "pa daj čovječe život će ti proći u moralnim dilemama, a sa 70 godina više nećeš moći vratit vrijeme unazad. dobro si razmisli dali želiš biti u takvoj vezi i potencijalnom braku". i neznam...možda i ima pravo. ali ja prvenstveno želim seks sa svojom curom, a ne sa drugim ženama, a i pomisao na prevaru mi je malo gadna.
ne znam, je li prošao tko šta slično (a vjerojatno je) i da ima kakav savjet?
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 12:59   #2
Pokušaj izvuči iz nje zašto se ohladila.
Nemoj joj kao alternativu spominjati pijane klinke da se ne ohladi još više.
Moguče da si je povrijedio nečim.
Ti bi trebao najbolje znati.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:01   #3
pije li možda oralne kontraceptive dugotrajno? to hoće ne smanjiti nego uništiti libido.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:04   #4
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
eto, znam da postoji topic o ovome, ali vidjevši u šta se pretvorio, ipak sam zaključi oda bi bolje bilo otvoriti novu temu.

dakle, tako je kako je. dosta smo dugo u vezi (broji se u godinama), i zadnjih 6-7 mjeseci primjetio sam da se njoj jednostavno više neda seksati, a uostalom ona je to i sama potvrdila. u prosjeku je to sad jednom mjesečno rekao bih, a zna bit i dužih pauza.
e sad, meni to nebi bio problem da imam 78 godina pa bi ajde nekako pregrmio, ali sa 30 teško. uglavnom ne vara me ni ništa slično, samo joj je libido pao jako nisko očito. više puta, ali stvarno puno puta, sam razgovarao s njom i rekao joj da mi to smeta i ako postoji neki dublji problem da mi kaže pa ćemo ga nekako rješit, ali ona onda ili navede neke banalne probleme tipa "naljutio si me neki dan kad si...i tome slično" ili izbjegne argumentirano raspravljati.
ja shvaćam da u svakoj zdravoj vezi ima trzavica i svađa, i uvijek će ih biti, ali ona očito ne, i onda mi ili namjerno uskraćuje seks ili je stvarno postala frigidna. a ili je ja više ne privlačim. ne znam. samo bi volio da mi kaže jer mi je jako stalo do nje i volim je...
ali jbmu mater, pa ne mogu ja sa 30 godina vječno odbijati razno razne kolegice s posla i pijane klinke, pa i ja imam potrebe, čovjek sam..
rekao mi je kolega sa posla "pa daj čovječe život će ti proći u moralnim dilemama, a sa 70 godina više nećeš moći vratit vrijeme unazad. dobro si razmisli dali želiš biti u takvoj vezi i potencijalnom braku". i neznam...možda i ima pravo. ali ja prvenstveno želim seks sa svojom curom, a ne sa drugim ženama, a i pomisao na prevaru mi je malo gadna.
ne znam, je li prošao tko šta slično (a vjerojatno je) i da ima kakav savjet?
Samo nemoj slušati ove što će ti odmah reći da je se riješiš i da se jebe s drugim..

Gle, vjerojatno ste već duže vrijeme zajedno i žene kao žene vole komplicirati, osjećaji im vrludaju, sve češće razmišljaju o neokrečenom stropu i nađu ti razne zamjerke od kojih je krene boljeti glava. Ali ovo da krene boljeti glava je fakat istina ako imate problema na emocionalnom planu, jednostavno joj se ne da..
O tome pričati, provjeriti hormone, i pokušati ubaciti malo više intimnosti, nježnosti, razgovora, zabave i avanture u zajednički život naročito u krevet. Ma da jedeš svaki dan lijepi kolač nakon tjedan dana će ti dosaditi a da ne govorim o kurcu i sexu u tri iste poze godinama.. jebi ga uzbuđenje se pretvori u dosadno mi jeeee a dosadno mi jeeee se pretvori u boli me glava čim mi to spomeneš..
Dakle sexualna komponenta veze ne štima i treba ju osvježiti, bez forsiranja, polako, pažljivo, raditi na intimnosti, razgovoru, nježnosti, uzbuđenju..
Ako ne ide, pa slušaj na nama je izbor hoćemo li ostaviti partnera jer nam se libida razliku i nismo zadovoljni ili ne.. No prije toga treba biti svjestan da se treba potruditi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:05   #5
razgovor, razgovor i razgovor.
i da, bez spominjanja pijanih klinki i kolegica.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:07   #6
Kako ti je cura, inace? Opcenito? Imas li filing da je sretna? Ovo sto velis da te odbija - jel otvoreno izrazava nezadovoljstvo ili 'guta'?
Jer potiskivanje ljutnje pogubno djeluje na bliskost koja je mnogim zenama potrebna za sex.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:12   #7
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Pokušaj izvuči iz nje zašto se ohladila.
Nemoj joj kao alternativu spominjati pijane klinke da se ne ohladi još više.
Moguče da si je povrijedio nečim.
Ti bi trebao najbolje znati.
a pa probavao sam već sto puta izvući to iz nje, ali kažem, većina razloga je bila užasno banalna tako da u njih uopće ne vjerujem...

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
pije li možda oralne kontraceptive dugotrajno? to hoće ne smanjiti nego uništiti libido.
je dugo pila ali je prestala prije 5-6 mjeseci...

Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Samo nemoj slušati ove što će ti odmah reći da je se riješiš i da se jebe s drugim..

Gle, vjerojatno ste već duže vrijeme zajedno i žene kao žene vole komplicirati, osjećaji im vrludaju, sve češće razmišljaju o neokrečenom stropu i nađu ti razne zamjerke od kojih je krene boljeti glava. Ali ovo da krene boljeti glava je fakat istina ako imate problema na emocionalnom planu, jednostavno joj se ne da..
O tome pričati, provjeriti hormone, i pokušati ubaciti malo više intimnosti, nježnosti, razgovora, zabave i avanture u zajednički život naročito u krevet. Ma da jedeš svaki dan lijepi kolač nakon tjedan dana će ti dosaditi a da ne govorim o kurcu i sexu u tri iste poze godinama.. jebi ga uzbuđenje se pretvori u dosadno mi jeeee a dosadno mi jeeee se pretvori u boli me glava čim mi to spomeneš..
Dakle sexualna komponenta veze ne štima i treba ju osvježiti, bez forsiranja, polako, pažljivo, raditi na intimnosti, razgovoru, nježnosti, uzbuđenju..
Ako ne ide, pa slušaj na nama je izbor hoćemo li ostaviti partnera jer nam se libida razliku i nismo zadovoljni ili ne.. No prije toga treba biti svjestan da se treba potruditi...
ma gle da se razumijemo ja itekako znam da ženama seks polazi od glave a ne iz p*čke, ali pobogu pa zar baš uvijek ja moram inicirati stvari i začinjavati ih???!! pa zašto to pobogu nebi nekad bila i ona? pa i ja bi da se meni ugodi ponekad i da me se iznenadi, da mi se uzme k*rac, stavi u usta i popuši. pa znam barem 3 koje bi to napravile sutra, samo da im se kaže. ali ne, moje moralne dileme koje me prate otkad znam za sebe, mi to ne dozvoljavaju...
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:16   #8
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post



ma gle da se razumijemo ja itekako znam da ženama seks polazi od glave a ne iz p*čke, ali pobogu pa zar baš uvijek ja moram inicirati stvari i začinjavati ih???!! pa zašto to pobogu nebi nekad bila i ona? pa i ja bi da se meni ugodi ponekad i da me se iznenadi, da mi se uzme k*rac, stavi u usta i popuši. pa znam barem 3 koje bi to napravile sutra, samo da im se kaže. ali ne, moje moralne dileme koje me prate otkad znam za sebe, mi to ne dozvoljavaju...
Jesi joj to rekao? Ako nisi, trebao bi i to smireno i trudit se smanjit optuzbe iz glasa i rijeci na minimum.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:17   #9
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
razgovor, razgovor i razgovor.
i da, bez spominjanja pijanih klinki i kolegica.
a da , tu sam možda malo pogriješio, ali bilo je u afektu stvarno i posljedica mog nagomilanog nezadovoljstva i frustracije...

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Kako ti je cura, inace? Opcenito? Imas li filing da je sretna? Ovo sto velis da te odbija - jel otvoreno izrazava nezadovoljstvo ili 'guta'?
Jer potiskivanje ljutnje pogubno djeluje na bliskost koja je mnogim zenama potrebna za sex.
a šta je najgore, sa strane grljenja i maženja tu nema problema, smijemo se, dopisujemo cijeli dan kad smo na poslu oboje i neznam...izgleda mi sretna, ali očito ne dovoljno da bi ona ponekad i mene napalila i iz*ebala, a meni je to jako bitno. a zanimljivo kad dobijem, ja sam miran 2-3 dana, pa ne tražim valjda previše.

pa ponekad "guta" a ponekad otvoreno izrazi nezadovoljstvo...šta ja znam, kakav joj je dan
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:19   #10
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Jesi joj to rekao? Ako nisi, trebao bi i to smireno i trudit se smanjit optuzbe iz glasa i rijeci na minimum.
a stvarno jesam...i to zadnji put sa vrlo ozbiljnim tonom u smislu da ugrožava našu vezu, a ne vidim razlog, kad nam je tako lijepo bilo do nedavno. mislim, još uvijek je, osim te "sitnice".
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:21   #11
drugo pitanje: je li zadovoljna svojim izgledom? jer, po sebi gledam - kada se udebljam, kada sam nezadovoljna izgledom, osjećam se neprivlačno - nije mi ni na kraj pameti inicirati nešto. jednostavno, ja se osjećam ružno i neprivlačno i ne želim ni riskirati eventualno odbijanje ili mlaki doček koji bi mi dodatno skucali samopouzdanje.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:23   #12
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
a da , tu sam možda malo pogriješio, ali bilo je u afektu stvarno i posljedica mog nagomilanog nezadovoljstva i frustracije...



a šta je najgore, sa strane grljenja i maženja tu nema problema, smijemo se, dopisujemo cijeli dan kad smo na poslu oboje i neznam...izgleda mi sretna, ali očito ne dovoljno da bi ona ponekad i mene napalila i iz*ebala, a meni je to jako bitno. a zanimljivo kad dobijem, ja sam miran 2-3 dana, pa ne tražim valjda previše.

pa ponekad "guta" a ponekad otvoreno izrazi nezadovoljstvo...šta ja znam, kakav joj je dan
Ha, tesko mi je ovako reci. Imate fizicki kontakt - mazenje, ali on ne prelazi u sex. Inace, super je da imate bar taj dio, jer kad i on nestane, veza je manje vise gotova.
Uzroci nestanka libida kod odraslih zdravih zena mogu biti emotivne naravi, mogu biti hormoni, a moze biti i depresija. No, posto kazes da je sretna, da se zajebavate....
Mislis li da je uzrok mozda u tome sto se tebi vise ne da inicirati?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:26   #13
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
a stvarno jesam...i to zadnji put sa vrlo ozbiljnim tonom u smislu da ugrožava našu vezu, a ne vidim razlog, kad nam je tako lijepo bilo do nedavno. mislim, još uvijek je, osim te "sitnice".
Sto ti je rekla?
Btw, mislim da ozbiljni ton u ovoj situaciji i nije najbolja komunikacijska fora jer ju moze bacit u defenzivu - samo ce se zatvorit i jos vise zatvorit.
Da probas njezno? S humorom? Podjetis ju na neke vase dobre sexove, velis kako ti je bilo lijepo...
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:28   #14
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
drugo pitanje: je li zadovoljna svojim izgledom? jer, po sebi gledam - kada se udebljam, kada sam nezadovoljna izgledom, osjećam se neprivlačno - nije mi ni na kraj pameti inicirati nešto. jednostavno, ja se osjećam ružno i neprivlačno i ne želim ni riskirati eventualno odbijanje ili mlaki doček koji bi mi dodatno skucali samopouzdanje.
ma u načelu stvarno nije, često se zezamo oko toga, pa je zovem debela/mršava jer joj je kako se probudi koji dan, pa se i smijemo oko toga. ali nije stvarno, idealne je građe, osim ako si ona sama nije u glavi zabrijala da je debela, ali teško...to je 90% onako u šali

a za sebe napominjem da nisam mrtvo puhalo, radim, doma radim šta god treba, kuham perem čistim, često je mazim, a pazim uvijek. i stvarno joj od početka veze pokušavam udovoljit na sve načine...jbg takav sam šta ću.
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:30   #15
Prestala je s pilulama prije cca 6 mjeseci i otprilike prije 6 mjeseci joj je pao libido?

Ako je sretna, ako je sve okej psihički možda je do hormona.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:31   #16
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Sto ti je rekla?
Btw, mislim da ozbiljni ton u ovoj situaciji i nije najbolja komunikacijska fora jer ju moze bacit u defenzivu - samo ce se zatvorit i jos vise zatvorit.
Da probas njezno? S humorom? Podjetis ju na neke vase dobre sexove, velis kako ti je bilo lijepo...
a šta bi rekla-rekla je da shvaća i da će se potrudit. ali naravno pomirbenog sexa nije bilo

meni je seks bitan jedino kad ga nema i to je jedina istina. nisam zahtjevan i nikad nisam ušao u vezu radi seksa, ali sad vidim kako ga nema, da bez njega veza može jako teško funkcionirat
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:36   #17
Bilo bi jako dobro da se i tvoja cura osvjesti da IMATE problem.Dok tvoja cura to ne priznaje kao problem i ne pokušava naći uzroke i tražiti rješenje problem će i dalje postojati i mučiti će uglavnom tebe.Kada budete oboje u približno jednakoj mjeri svjesni da imate problem onda ćete se potruditi da ga i rješite ako ne sami onda možda uz pomoć kakve psihoterapije.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:37   #18
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
a šta bi rekla-rekla je da shvaća i da će se potrudit. ali naravno pomirbenog sexa nije bilo

meni je seks bitan jedino kad ga nema i to je jedina istina. nisam zahtjevan i nikad nisam ušao u vezu radi seksa, ali sad vidim kako ga nema, da bez njega veza može jako teško funkcionirat
Pa normalno da ti je sex bitan
I treba ti biti.
I uopce se zbog toga nikome ne trebas opravdavati. Sex je bazicna ljudska potreba, pojacava intimu, hrani bliskost.
I nije ok da se ti samo trudis i nije ok da te sausala, a poslije napravila apsolutno nista.
Zakida te i nije te shvatila ozbiljno.
Zeznuta situacija. Jedino sto mi pada na pamet je jos razgovora - trebas inzistirati sve dok ne dobijes zadovoljavajuci odgovor.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:40   #19
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
a šta bi rekla-rekla je da shvaća i da će se potrudit. ali naravno pomirbenog sexa nije bilo

meni je seks bitan jedino kad ga nema i to je jedina istina. nisam zahtjevan i nikad nisam ušao u vezu radi seksa, ali sad vidim kako ga nema, da bez njega veza može jako teško funkcionirat
Neće se potruditi jer joj se ne da ševiti zaboga..? Zamisli da ju ti ideš lizati a boli te glava i sex ti je zadnja rupa na svirali.. može joj se sex samo zgaditi nakon toga..
Jebi ga ti se moraš oko nje potruditi, poticanjem, pažnjom, blizinom, ugađanjem, ako bude išlo.. frigidnost se liječi opuštenošću, ugodom, sexom kada ti se ševi bez opterećenja i presinga i slično....ako ne ili se pomiri da ćeš ti stalno inicirati ili ideš van iz veze zbog toga, koji je glup razlog ali može biti presudan, što ćeš.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:44   #20
mene bi na tvom mjestu više naljutilo/ brinulo što se ona postavlja kao da problema nema nego sam problem. i ne znam jesam čula i jednu takvu priču da nije tako.
ona bi trebala tražit riješenje, ne ti. ne zanima me seks sa čovekom, pomagajte.
i jel ju ne zanima uopće ili samo ovaj dio u kojem si i ti? jel se samozadovoljava?

a razlozi, svašta može bit.. ako nije depresivna, strašno preopterečena i zabrinuta, ako nisi nešto kardinalno zajebao, ako nema švalera, ako se nije nadebljala dvajs kila, ako se ti nisi nadebljao dvajs kila ili imaš trule zube.. ja bi rekla hormoni.
vrag je to, upadne se u neravnotežu koja nas totalno stilta. ne samo ovo vezano uz pilule, i štitnjača je zlo, i kortizol, i svašta.

i naravno, možda te jednostavno više ne želi, a tu onda više ništa ne možeš, bojim se. kad umre-mrtvo je i svako forsiranje, durenje, razgovori, prijetnje.. džabe. bit će samo još gore.
ove male pijane droce koje se nude neću ni spominjat, takve stvari se ne govore nikad.

to je kao da ju bilo koji nasrtljivac iz tramvaja krene proganjat i pozivat se na svoja prava.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.