Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 13:42   #261
I ja moram pohvaliti Asos... naručila cipele 27.03. predvečer i danas me poštar zove da mogu u poštu po paket... 2 i pol dana od narudžbe... :klap:

FatGlow, kombinezon je diiivan ...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 15:56   #262
http://m.asos.com/asos/asos-denim-ti...ue/prd/6584304

Ulovila zadnju
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 16:01   #263
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post

Cipele - predivne, udobne, tts, super izgledaju na nozi, mogu se nositi i nazuvene
Odlicna boja
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 18:13   #264
Ima li netko ove cipelice? Jeste zadovoljne? Na Li La sam... bi li ih kupila ili ne, pa dok važem, možda netko odgovori
Truffle red shoes

I još jedno pitanje... kakve su im veličine???
Je li OK uzeti 7 ako nosim 40'
Svugdje pronalazim takve tablice. Znam da je kod US veličina drugačije i da bi bila vjerojatno 9, al za UK mi sve tako izbacuje.
Hvala

Zadnje uređivanje Mentta one : 31.03.2017. at 18:29.
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 19:09   #265
Quote:
Clea kaže: Pogledaj post
savrsena! obozavam takve haljine! javi kako broj pase kad ti stigne
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:51   #266
http://m.asos.com/asos/asos-sammy-po...ls/prd/6888961

Stigle jucer, danas sam ih testirala 🤗 preslatke su uzivo, dobile su puno komplimenata. Udobne su i tts - nosim 39, narucila 6. Samo cu ih morati odnijeti postolaru da mi stavi gumu na petu umjesto ove plastike. Za cca 140kn odlican ulov!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 08:52   #267
U pon navečer naručila, u petak bilo na vratima.
Chi chi London maternity haljina. Naručila br veće nego što inače naručujem jer ne znam da li ću se za 2 mj još udebljati. Uglavnom,dobra mi je ,eventualno će malo kod krojacice ako bude trebalo za datum.
Izgleda jako lijepo ali materijal mi je koma,mislim,znala sam da je poliester ali nisam našla jeftiniju haljinu da bi bila od nekog boljeg materijala.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 14:23   #268
stigle su mi espadrile ASOS marke, naručila sam br 38 i 39, iako inače nosim 38. I 38 me baš stišću naprid i palac mi je skroz uz šav, a 39 su mi naprid ok, a iza ispadaju. Hoće li se raširit s obzirom da su krpene ili da na 39 stavim nešto na petu baš su mi super pa ih ne bi tila vratit
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 16:29   #269
Quote:
Mentta one kaže: Pogledaj post
Ima li netko ove cipelice? Jeste zadovoljne? Na Li La sam... bi li ih kupila ili ne, pa dok važem, možda netko odgovori
Truffle red shoes

I još jedno pitanje... kakve su im veličine???
Je li OK uzeti 7 ako nosim 40'
Svugdje pronalazim takve tablice. Znam da je kod US veličina drugačije i da bi bila vjerojatno 9, al za UK mi sve tako izbacuje.
Hvala
Ja sam imala jedne njihove sandale na petu od 8 cm .
Bile su jako udobne iako nije neka kvaliteta (tanka je peta bila ,ove crvene imaju debelu pa su vjerojatno bolje)
, ali za 20 e koliko sam ih platila ,odlične!
Također sve nosim 40 i 7 mi je odgovarala, 41 mi je bilo preeeveliko!

Sent from my SM-T700 using Tapatalk
lunazona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 19:22   #270
Upravo kupila 2 Adidasove kratke majice na španjolskoj stranici na ovu foru s funtama. Nije neka velika ušteda, kojih 20-ak kn, ali isto dobro dođe, hvala onom tko je rekao.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 19:31   #271
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
U pon navečer naručila, u petak bilo na vratima.
Chi chi London maternity haljina. Naručila br veće nego što inače naručujem jer ne znam da li ću se za 2 mj još udebljati. Uglavnom,dobra mi je ,eventualno će malo kod krojacice ako bude trebalo za datum.
Izgleda jako lijepo ali materijal mi je koma,mislim,znala sam da je poliester ali nisam našla jeftiniju haljinu da bi bila od nekog boljeg materijala.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Je, i ja sam htjela uzeti jer su mi preslatke a onda sam na jednoj svadbi vidjela curu u njihovoj haljini...prestrašno, neki zgužvani plastični materijal. Baš jeftino djeluje. Šteta, jer im je dizajn predobar.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 20:49   #272
To vrijedi za sve Chi chi haljine? Baš planiram uzeti neku njihovu, ima netko da je zadovoljan - i ako da, kojom?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:16   #273
ASOS #6 (OBAVEZNO pročitati uvodni post)

Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
To vrijedi za sve Chi chi haljine? Baš planiram uzeti neku njihovu, ima netko da je zadovoljan - i ako da, kojom?


Ne vrijedi
ja imam jednu tamno plavu haljinu, je poli, a sto bi drugo i bila, sigurno ne od svilene cipke za 75£, ali je bas divna i mogu reci da izgleda vrlo kvallitetno...evo ovu
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:50   #274
Jucer ujutro sam dobila mail da je posiljka u dhl, jutros gledam, jos uvijek isti status. Do sada bi mi u dan vec pola puta odradila.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:53   #275
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
To vrijedi za sve Chi chi haljine? Baš planiram uzeti neku njihovu, ima netko da je zadovoljan - i ako da, kojom?
Ja nemam haljinu nego suknju, isto je od poliestera, ali preludo stoji i izgleda mrak + što je jako kvalitetno šivana...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:54   #276
Cure, naručila sam 3.4., i narudžba mi još nije poslana, nikad nisam toliko čekala, trebam se zabrinuti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
lydiadeetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 11:04   #277
Quote:
lydiadeetz kaže: Pogledaj post
Cure, naručila sam 3.4., i narudžba mi još nije poslana, nikad nisam toliko čekala, trebam se zabrinuti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa danas je tek 5.!
Ajd da ti tjedan dana nije poslana, al tek su dva dana prošla i tu nema razloga za brigu.
Nisu oni ni ažurni s tim statusima o slanju.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 00:52   #278
To ti je normalno, ja sam napravila dvije narudzbe jednu za drugom. I drugu poslali odmah, prvu nakon 4, 5 dana.
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 01:04   #279
Quote:
Clea kaže: Pogledaj post
Stigla mi je ova haljina, sva izguzvana i s flekicom na prsima...valjda neko vratio. Nije jako komotna, mislila sam da ce mi biti siroka, al mi je taman. Steta sto je OOS.
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:42   #280
cure koje ste vraćale asosu stvari,jel problem ako je malo preko 2 kg,konkretno 2100 g :/ ?
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.