Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2006., 14:35   #81
Ma levitacija je prirodna pojava kao posljedica pretjerane nadutosti.
__________________
Jebeš potpis.
StepenWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 19:14   #82
Quote:
normall kaže:
Genijalno

Čovjek je fantastičan.

Kak` je to sve izveo

fora je ali pa sta ne vidis da je ova druga glava umjetna i pomice je rukom, a njegova gesna ruka je umjetna.

ali stvarno fora
zippo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 19:22   #83
Bila je jednom neka reportaža u "Na rubu znanosti" (emisiji koje više nažalost nema ) gdje su prikazali neki filmić u kojem vrač nekog tamo crnačkog plemena u pripizdini levitira... I djeluje vrlo uvjerljivo, bez preseravanja.. Kao, skupi se ekipa, pripale vatricu, domoroci počnu plesati, mantrati što ti ja znam, a vrač padne u nekakav trans i počne polako levitirati... Onako.. fora
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 21:03   #84
Quote:
Aerial_51 kaže:
Bila je jednom neka reportaža u "Na rubu znanosti" (emisiji koje više nažalost nema ) gdje su prikazali neki filmić u kojem vrač nekog tamo crnačkog plemena u pripizdini levitira... I djeluje vrlo uvjerljivo, bez preseravanja.. Kao, skupi se ekipa, pripale vatricu, domoroci počnu plesati, mantrati što ti ja znam, a vrač padne u nekakav trans i počne polako levitirati... Onako.. fora
E da to mogu... Kolko novih poza za sex.....
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 18:40   #85
Cyril Takayama je jedan od najboljih svjetskih ilusionista, po mom misljenju bolji i od Copperfield-a, jer izvodi svoje "trikove" na ulici pred ljudima. Prije bih rekao da je kod nekih njegovih trikova rijec o materijalizaciji iz druge dimenzije ili neka igra sa antimaterijom. Moguce je da to svatko od nas ima, ali jednostavno nezna kako ukljucit. On zna, pa je zato lucky. Ovdje cu navest koje su mi se stvari od njega najvise svidjele:

1. http://www.youtube.com/watch?v=5oDzrD-Iy4Y ( Ovo je cool)
2. http://youtube.com/watch?v=418avmwfx3Y (stari trik od Blaine-a)
3. http://www.youtube.com/watch?v=F43nl6REfFE (ovo je ludilo...prestao sam nakon ovog nosit Lacoste )
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 21:08   #86
Možete i vi naučit levitirat i onda otiđite na ulicu, stavite šešir ispred sebe i levitirajte
 
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 22:38   #87
Hutchison Effect

Malo za razbibrigu

http://youtube.com/watch?v=QXhEeKJMc10

Ili vise informacija
http://www.americanantigravity.com/hutchison.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Hutchison_effect
__________________
Mrzim TULJANE!!!
[KRME] is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 01:46   #88
Quote:
StepenWolf kaže:
Ma levitacija je prirodna pojava kao posljedica pretjerane nadutosti.
ovo ce bit moj buduci potpis hahahahaha ..... ovo spada medju mudre izreke
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 16:27   #89
Quote:
melt kaže:
Cyril Takayama je jedan od najboljih svjetskih ilusionista, po mom misljenju bolji i od Copperfield-a, jer izvodi svoje "trikove" na ulici pred ljudima. Prije bih rekao da je kod nekih njegovih trikova rijec o materijalizaciji iz druge dimenzije ili neka igra sa antimaterijom. Moguce je da to svatko od nas ima, ali jednostavno nezna kako ukljucit. On zna, pa je zato lucky. Ovdje cu navest koje su mi se stvari od njega najvise svidjele:

1. http://www.youtube.com/watch?v=5oDzrD-Iy4Y ( Ovo je cool)
2. http://youtube.com/watch?v=418avmwfx3Y (stari trik od Blaine-a)
3. http://www.youtube.com/watch?v=F43nl6REfFE (ovo je ludilo...prestao sam nakon ovog nosit Lacoste )
Ne bih rekao da je sretan. Velike mogućnosti povlače veliku odgovornost.
Tip je običan cirkusant i sasvim je očito da to radi da bi druge impresionirao.
To ga uopće ne bi trebalo zanimati.
Postoje ljudi (i kod nas) koji levitiraju pribor za jelom za vrijeme obroka.
Neko vrijeme su i državne službe to proučavale, a onda su im se službenici
"usrali" pa su s tim prestali.
Ne žele se više s takvim ljudima baviti, a niti ovi koji to mogu također se ne žele pokazivati u javnosti.
I nije riječ o triku, već o određenim slijedu frekvencija koje se ili govore u sebi ili naglas. S time da kad se govore naglas, imaju veću snagu.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 16:47   #90
Quote:
MoW kaže:
I nije riječ o triku, već o određenim slijedu frekvencija koje se ili govore u sebi ili naglas. S time da kad se govore naglas, imaju veću snagu.
a kako to "izgovaraju frekvencije"?

broj događaja po jedinici vremena...broj događaja po jedinici vremena...broj događaja po jedinici vremena...broj događaja po jedinici vremena...broj događaja po jedinici vremena...broj događaja po jedinici vremena...broj događaja po jedinici vremena...broj događaja po jedinici vremena...broj događaja po jedinici vremena...broj događaja po jedinici vremena...

broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...


je li tako?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 16:56   #91
Quote:
Endimion17 kaže:
a kako to "izgovaraju frekvencije"?


broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...broj drugog događaja po jedinici vremena...


je li tako?
Imam jedno glupo pitanje, ali nadam se pametnom odgovoru
Nije mi baš jasno to s frekvencijama.....Kad se govori o frekvenciji, misli li se zapravo na ton i boju glasa koji izgovaramo ili što?! Jer, ja u komunikaciji sa mačkom (znam, opet ja s mačkama... ) komuniciram baš na temelju tona. Milsim, ono, logično da me mačka ne može razumjeti, ali može razumjeti tj. osjetiti ton i sva njegova karakteristična obilježja. Jel se tu radi o frekvenciji ili?
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 17:17   #92
Quote:
diki kaže:
Imam jedno glupo pitanje, ali nadam se pametnom odgovoru
Nije mi baš jasno to s frekvencijama.....Kad se govori o frekvenciji, misli li se zapravo na ton i boju glasa koji izgovaramo ili što?! Jer, ja u komunikaciji sa mačkom (znam, opet ja s mačkama... ) komuniciram baš na temelju tona. Milsim, ono, logično da me mačka ne može razumjeti, ali može razumjeti tj. osjetiti ton i sva njegova karakteristična obilježja. Jel se tu radi o frekvenciji ili?
nije glupo pitanje.
frekvencija zvuka je broj titraja zraka u sekundi, a doživljavamo ga kao visinu tona. ali osim visine, ton ima mnoštvo drugih kvaliteta. intenzitet, boju,... erm... harmonike, ....hmmmm. ne znam ih sve, zahrđao sam

da, kad se priča s mačkama, priča se normalno, sve one kuže. samo te neki put je jebu ni 2%. zato i jesu mačke...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 17:43   #93
Quote:
diki kaže:
Imam jedno glupo pitanje, ali nadam se pametnom odgovoru
Nije mi baš jasno to s frekvencijama.....Kad se govori o frekvenciji, misli li se zapravo na ton i boju glasa koji izgovaramo ili što?! Jer, ja u komunikaciji sa mačkom (znam, opet ja s mačkama... ) komuniciram baš na temelju tona. Milsim, ono, logično da me mačka ne može razumjeti, ali može razumjeti tj. osjetiti ton i sva njegova karakteristična obilježja. Jel se tu radi o frekvenciji ili?
Na sve atribute glasa, tako je. U frekvencijskom području nema više ovoga o čemu ti pričaš. Postoje samo frekvencije i energije (amplitude) dotičnih frekvencija. Mačka ti razumije te frekvencije.
Ali ovdje se ne govori o mački, nego o levitaciji
Redoslijed frekvencija određenih amplituda može uzrokovati strukturnu rezonanciju materije. Vjerojatno (kažem vjerojatno) se na taj način poništava utjecaj gravitacije.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 18:03   #94
Quote:
MoW kaže:
Na sve atribute glasa, tako je. U frekvencijskom području nema više ovoga o čemu ti pričaš. Postoje samo frekvencije i energije (amplitude) dotičnih frekvencija. Mačka ti razumije te frekvencije.
Ali ovdje se ne govori o mački, nego o levitaciji
Redoslijed frekvencija određenih amplituda može uzrokovati strukturnu rezonanciju materije. Vjerojatno (kažem vjerojatno) se na taj način poništava utjecaj gravitacije.
da, svakako će uzrokovati strukturnu rezonanciju tvari, ali moras pogoditi rezonantnu frekvenciju objekta.
onda tom objektu dižeš energiju. ako dovoljno digneš, objekt puca, ruši se i tako...

gravitaciju ne možeš poništiti zvukom (ne zna se niti kako joj blokirati utjecaj), možeš samo recimo uzrokovati da tijelo odskakuje od podloge dovoljno brzo da se čini kao da po njoj klizi.
ali glasom to ne mozes postici. treba ti mikrofon, jako pojačalo i jaki zvučnik.
onda i čašu možeš razbiti
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 22:31   #95
Hvala na odgovoru.
@MoW, znam da ne govorimo o mački......
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 01:31   #96
Quote:
diki kaže:
Hvala na odgovoru.
@MoW, znam da ne govorimo o mački......
Vau, novi avatar....
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 11:28   #97
Quote:
Endimion17 kaže:
da, svakako će uzrokovati strukturnu rezonanciju tvari, ali moras pogoditi rezonantnu frekvenciju objekta.
onda tom objektu dižeš energiju. ako dovoljno digneš, objekt puca, ruši se i tako...

gravitaciju ne možeš poništiti zvukom (ne zna se niti kako joj blokirati utjecaj), možeš samo recimo uzrokovati da tijelo odskakuje od podloge dovoljno brzo da se čini kao da po njoj klizi.
ali glasom to ne mozes postici. treba ti mikrofon, jako pojačalo i jaki zvučnik.
onda i čašu možeš razbiti
Gravitaciju se MOŽE poništiti zvukom, samo nije einfach.
Ako se pogodi rezonantna frekvencija objekta, objekt može i prsnuti, ali može doći i do poništenja gravitacije. Seen it.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 13:59   #98
Quote:
MoW kaže:
Gravitaciju se MOŽE poništiti zvukom, samo nije einfach.
Ako se pogodi rezonantna frekvencija objekta, objekt može i prsnuti, ali može doći i do poništenja gravitacije. Seen it.
Di si to vidio?
 
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 16:12   #99
Quote:
Sister kaže:
Di si to vidio?
U svojoj viziji. Ali evo ti i jedan link:

http://www.crystalinks.com/levitationtibet.html

Ima još stvari. Jedan tip iz Amerike si je sazidao kuću levitirajući kamene blokove. Malo potražite po netu, oni koji zaište znanje, oni će ga i naći.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 16:24   #100
Quote:
MoW kaže:
U svojoj viziji. Ali evo ti i jedan link:

http://www.crystalinks.com/levitationtibet.html

Ima još stvari. Jedan tip iz Amerike si je sazidao kuću levitirajući kamene blokove. Malo potražite po netu, oni koji zaište znanje, oni će ga i naći.
Jesi li čuo priču, ja vjerujem da je istinita, kako su tamo neki domorodci dizali kamenje i ostalo u pećine koje se nalaze na sred brda gdje se nitko živ bez konopa i opreme ne može popet? Navodno su neki ljudi slučajno naišli taman kad su dizali velike kamene kugle s bubnjevima. Pogađali bi frekvenciju kamena i tako ga dizali u pećine.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.