Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2006., 23:05   #1
Angry Debela i velika pička

Jučer sam otvorila ovu temu ali ju je poštovana moderatorica Septembar zbrisala navodeći (putem PM) da koristim "blaže" izraze pa da otvorim novu. Pa evo, za sve forumaše koji mi žele pomoći s mojim "problemom" molim da sljedeći tekst pažljivo pročitaju i daju koji savjet (uz napomenu da izraz vaginu možete čitati i kao pičku).



Kao što iz naslova možete vidjeti, ja imam problem.
Moja "vagina" je debela i velika. Toliko debela i velika da kad je muškarac uhvati ima punu šaku - "vagine".
Mene je zbog toga sram.

Ono što mene sada zanima jest: kako muškarci (koji su promijenili više partnerica) doživljavaju debelu i veliku "vaginu" ?

Naime, ja sam se zaljubila u zgodnog tipa (koji se nagledao i uživao u lijepim i zgodnim "vaginama"). Tip me pali i ja bi željela s njim ući u sexualne odnose (nisam imala nego jednog tipa) ali me je sram zbog - "vagine".
Hoću li mu se zgaditi i kako će me doživiti kad me vidi ?

Kako vi muškarci gledate na ovu stvar (uz napomenu da nisam fizički debela nego mi je samo "vagina" debela i velika ).
muf is offline  
Old 21.11.2006., 23:07   #2
Odeš kod specijalista i on ti to smanji, ne?
Xerex is offline  
Old 21.11.2006., 23:11   #3
Quote:
Xerex kaže:
Odeš kod specijalista i on ti to smanji, ne?

Ne želim ja nikakve plastične zahvate. Mene interesiraju doživljaji muškaraca kada naiđu na jednu takvu "vaginu".
muf is offline  
Old 21.11.2006., 23:12   #4
Ja još nisam bio sa ženskom koja ima takvu kako ti kažeš pa nemam pojma. Stavi koju sliku?
Xerex is offline  
Old 21.11.2006., 23:12   #5
Ako ne izgleda kao "penis" bit ce sve u redu
saifu is offline  
Old 21.11.2006., 23:13   #6
Quote:
saifu kaže:
Ako ne izgleda kao "penis" bit ce sve u redu
Što je to? Nešto kao kurac?
Xerex is offline  
Old 21.11.2006., 23:16   #7
Je, samo manje
saifu is offline  
Old 21.11.2006., 23:26   #8
Quote:
Xerex kaže:
Što je to? Nešto kao kurac?

Ne smiješ tako grube riječi upotrebljavati na ovom podforumu. Septembar će mi opet zbrisati temu. Trebaš biti kulturan.


Samo bi citirala neke forumaše koji su mi jučer odgovorili na temu pa bi me zanimala još muška mišljenja ali onih koji baš nisu zadovoljni s tom situacijom (da mi opišu što osjećaju kada nešto tako vide):


Evo nekoliko postova od jučer:


copper
Must I kill that woman?


Registracija: Aug 2004
Postova: 104


velike pice su fina stvar, ja stvarno neznam o cemu ti brines...
__________________
But time after time after time I tried to tell her so
But she just didn't know That I would really go
That I would really go





Jet Seth
dark lord


Registracija: Sep 2006
Postova: 7



Ovdje izgleda nitko pojma nema o anatomiji.

Što je mesnato, velike usne ili male, ili oboje?

Što se mene tiče, dobitna kombinacije je: velike velike usne i male male.
__________________
twisted by the Dark Side





Emericzy
Registrirani korisnik



Registracija: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postova: 4,289

Ne bih komentirao, ali da me oblio znoj, jest.
Vruće mi je pod kragnom. Ja bih zabranio trolovima da postaju ovakve stvari dok neki ljudi rade. Tko će se sad koncentrirati?
__________________
Emericzy




copper
Must I kill that woman?



Registracija: Aug 2004
Postova: 104


gledaj ja sam na filmu vidio da sve zenske imaju ogromne sisetine ali u stvarnosi malo ih je sa takvim sisama.
isto tako sam vidio da svi likovi imaju velike debele obrijane kite ali moja nije takvih proporcija nego manja i tanja ali opet znam da je ok kita jer sluzi svrsi.
a vidio sam i da likovu uredno svrsavaju zenama u usta ali sam to dozivio tek nekoliko puta u zivotu.

odjebi filmove curo, tvoja picka je ukusna!
__________________
But time after time after time I tried to tell her so
But she just didn't know That I would really go
That I would really go





Kastavac
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2006
Postova: 197

Muf (al ti pristaje nick), ja sam oduvijek volio takve pičke! Šta će mi neka malena, suha, jedva da imam nepto staviti u usta. A s tvojom bi se mogao igrati danima! Aj da nisam okovan okovima braka....
Al fakat, ti si ženo obdarena i to ti je NAJVEĆI mogući plus koji si mogla dobiti. Nijedno muško ti neće odbiti takvu pičku (osim vegetarijanaca - oni ne vole ništa veliko i masno).




don-juan
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2006
Postova: 12


ja ti kažem da bi ti mnoge cure zavidile na takvim velikim stidnim usnama. pa to je fakat super
žvališ se s njom kao s previm usnama




devilldey
be cool



Registracija: Oct 2006
Lokacija: jednom nogom u grobu
Postova: 80

ma nemaš se šta sramiti. daj se javi šta bi ti ja radio....
__________________
If you want blood you've got it!
muf is offline  
Old 22.11.2006., 15:01   #9
Wink

Quote:
Xerex kaže:
Što je to? Nešto kao kurac?
DA, samo kaj to imaju intelektualci
dkranj is offline  
Old 22.11.2006., 01:42   #10
Quote:
Xerex kaže:
Odeš kod specijalista i on ti to smanji, ne?
Ni slucajno smanjiti, nek napravi dve manje
__________________
...sve te tisuce, hiljedarke, konjanici i rudari, stavljani davno u stranu za neki san da se ostvari.
Nestali u brojkama, brojke kao snjeg okopnile...
Karlovcanin is offline  
Old 21.11.2006., 23:21   #11
Ja sam ti već rekao...
To ti je najveći plus koji si mogla dobiti od majke prirode. Meni su dosadne one sa malim ''vaginama'', jer nemaš šta stavit u usta i s čim se igrat. Oduvijek sam volio ''vagine'' kakvu imaš ti. I takvi je vole svi muški. To bi bilo kao da se ja sramim svog ''penisa'' zavidne veličine.
Kastavac is offline  
Old 22.11.2006., 13:48   #12
Quote:
Kastavac kaže:
Ja sam ti već rekao...
To ti je najveći plus koji si mogla dobiti od majke prirode. Meni su dosadne one sa malim ''vaginama'', jer nemaš šta stavit u usta i s čim se igrat. Oduvijek sam volio ''vagine'' kakvu imaš ti. I takvi je vole svi muški. To bi bilo kao da se ja sramim svog ''penisa'' zavidne veličine.

Kastavac , slučajno sam naletjela na dva tvoja posta na temi Peting. Oduševio si me. Naježio si me. Točno sam osjetila kako uživaš u ženama i kako ih znaš opustiti da i one uživaju u tebi. Navest ću ta dva posta ovdje kako bi se neki mogli od tebe nečemu i naučiti (i muški i žene) a onda ću ti postaviti par pitanja pa te molim da mi odgovoriš.


S teme Peting:


Quote:
Kastavac kaže:
Mali, nemoj odmah na pičku (!!!!) i na stišći kao konj. Lagano samo jednim prstom, ali baš ono lagano, lagano prelazi preko svega, od nožnog prsta do pičke, preko leđa, bedra, ruke, dugim jaaaaaaaaaako sporim potezima od uha do usna i onda masan poljubac, po vratu i tek onda na prstiće u gaćice. Btw, ovo prvo mora trajati minimum 20-ak minuta (poljupci i dodiri)!

Sva bit seksa ti je u tome da njoj godi (vjeruj iskusnom liscu) i najveći će ti gušt biti gledati ju kako gušta zbog tebe i zbog tvojih dodira. To zapamti, a ne odmah ''Daj pičke i popuši mi!''

Kastavac, mene sada interesira što ti ALI BAŠ TI voliš kada ti žena nešto radi (osim ovoga gore što si naveo ). Što je to ? Ja bi željela da i ovaj moj uživa kao što ti uživaš ali ako nije takav bi li mi malo opisao (potanko) u kojim dodirima/radnjama/i inom uživaš ? Sve mi reci molim te.
muf is offline  
Old 21.11.2006., 23:27   #13
Ima li netko možda s negativnim iskustvima ?
muf is offline  
Old 21.11.2006., 23:27   #14
Quote:
muf kaže:
Kao što iz naslova možete vidjeti, ja imam problem.
Moja "vagina" je debela i velika. Toliko debela i velika da kad je muškarac uhvati ima punu šaku - "vagine".
Mene je zbog toga sram.
Nemoj nikako da te bude sram.

Mene bi osobno smetalo da imam punu šaku vagine, ali punu šaku debele i velike pičke je lijepo imati.

Opusti se i uživaj.
Emericzy is offline  
Old 21.11.2006., 23:32   #15
Quote:
Emericzy kaže:
Nemoj nikako da te bude sram.

Mene bi osobno smetalo da imam punu šaku vagine, ali punu šaku debele i velike pičke je lijepo imati.

Opusti se i uživaj.

Emericzy, ti mene uvijek lijepo raspoložiš.
I nasmiješ.
Hvala ti.
muf is offline  
Old 22.11.2006., 13:50   #16
Quote:
Emericzy kaže:
Nemoj nikako da te bude sram.

Mene bi osobno smetalo da imam punu šaku vagine, ali punu šaku debele i velike pičke je lijepo imati.

Opusti se i uživaj.


Emericzy, da li bi mi i ti mogao ispuniti želju kao što sam molila Kastavca u gornjem postu i ovdje opisati što voliš ?

Jako me interesiraju vaša dva mišljenja. Molim vas.

muf is offline  
Old 22.11.2006., 14:03   #17
pozovi ih obojicu na kavu doma da provjere tvoje navode i daj im na koncesiju, a oni ce poslje izdat certifikat iso 2000 ako je sve u redu
citanova is offline  
Old 22.11.2006., 14:50   #18
Ak si vidjela pičku od Pamele Anderson mislim da je takva i tvoja

kak si ju opisala dosada. Takva pička koliko znam je muškarcima najprivlačnija.
CosmaShiva is offline  
Old 22.11.2006., 15:25   #19
Quote:
CosmaShiva kaže:
Ak si vidjela pičku od Pamele Anderson ...

To se zove pičić !
StepenWolf is offline  
Old 21.11.2006., 23:58   #20
opet "ona".... ja cu si lasi vuzgat
eto ti tema i "diskutuj" o problematici,,, zalbe i prituzbe ostavi di im je mjesto
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger