Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2010., 01:29   #1
Što udane žene traže na forumu?

Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.
Vise cijelu večer na netu.
Možda sam ja konzervativan.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 01:50   #2
Zašto se odnosi samo na žene? Tipkaju i oženjeni muškarci.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 01:54   #3
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.
Vise cijelu večer na netu.
Možda sam ja konzervativan.
Ma saces to svim zenama obznanit... sa analno-konzervativne strane...
... odi spat.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 02:04   #4
Quote:
Aliera kaže: Pogledaj post
Zašto se odnosi samo na žene? Tipkaju i oženjeni muškarci.
U pravu si, ali pišem iz svog iskustva. Ne tipkam sa oženjenim muškarcima.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 02:15   #5
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
U pravu si, ali pišem iz svog iskustva. Ne tipkam sa oženjenim muškarcima.
... a koji je tvoj psiholoski profil ? lol rofl rofl har itd. ...
... odi spat, jutro je pametnije (bar za neke)...

Zadnje uređivanje haram : 03.02.2010. at 02:29.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 08:32   #6
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
U pravu si, ali pišem iz svog iskustva. Ne tipkam sa oženjenim muškarcima.
Najprije, odakle ti uopće znaš tko je muškarac, tko žena, koja je udata i sl., preko neta? A zatim, zašto to pitanje upućuješ samo ženama, a ne i muškarcima (oženjenima)? Da li za "udate" žene vrijede druga pravila nego za "oženjene" muškarce, po tebi?
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 09:22   #7
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Najprije, odakle ti uopće znaš tko je muškarac, tko žena, koja je udata i sl., preko neta? A zatim, zašto to pitanje upućuješ samo ženama, a ne i muškarcima (oženjenima)? Da li za "udate" žene vrijede druga pravila nego za "oženjene" muškarce, po tebi?
Znam jer se dopisujem,traže me savijet pa i saznam usput stvari iz privatnog života.
Ista pravila vrijede za sve. već sam naprijed o tome pisao. Pročitaj prijašnje postove
Ne znam mene kao muža ili dečka bi vrijeđalo da mi se žena,cura dopisuje s nepoznatim muškarcima i sjedi ispred kompa.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 10:03   #8
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Znam jer se dopisujem,traže me savijet pa i saznam usput stvari iz privatnog života.
Ista pravila vrijede za sve. već sam naprijed o tome pisao. Pročitaj prijašnje postove
Ne znam mene kao muža ili dečka bi vrijeđalo da mi se žena,cura dopisuje s nepoznatim muškarcima i sjedi ispred kompa.

Vrijeđa svih ne samo tebe....
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 10:52   #9
Ja se isto pitam. Kako netko tko ima muža i djecu može cijele biti na chatu? Znam nekoliko takvih slučajeva...radi se često o ženama pomoraca, njim ima puno, a oni veći dio godine nisu doma. Drugo su žene s odraslom djecom ili teeengerima, a muževi su kod ljubavnica ili po birtijama, i tak žive.

Pitanje ti je na mjestu, koliko god se ekipa sprda. Da meni muž svaku večer visi na netu, a ja doma blejim, ja bi bio ljubomorna, čak i da nema ljubavnicu - znala bih da če ju uskoro imati.
__________________
"Sreća prati hrabre!"
MalaPlavaLajava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 11:21   #10
Ne treba uopćavati. Recimo, ja sam udata, već par godina tipkam i razgovaram s oženjenima i onima koji to nisu, i mog muža to ne smeta. On gleda tv, ili je u bircu s frendovima, spava, ili pak s menom komentira nekaj kaj me ovdje zaokupilo. Doduše, dolazim samo na određene pdf- ove i nikada se nisam dovela do neke provokativne ili nezgodne situacije. Niti muž, niti ja nismo konzervativni, a naša je veza utemeljena na međusobnom poštovanju, povjerenju i ljubavi, tako da ovo virtualno druženje ne predstavlja nikakvu " opasnost" za naš RL. Više ga smeta kad na kompu sate provodim kartajući belu, jerbo znam zakasniti s ručkom ili se naljutim zbog nekog delegata s kojim kartam.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 11:42   #11
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.
Vise cijelu večer na netu.
Možda sam ja konzervativan.
a možda bi trebalo pitati kakav je profil muževa čije žene imaju potrebu tipkati s nepoznatim muškarcima na forumu....
pa im (jadne) žene vise cijelu večer na netu umjesto da ih njihovi mužići animiraju
hm....
simple mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 11:46   #12
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Znam jer se dopisujem,traže me savijet pa i saznam usput stvari iz privatnog života.
Ah, ti si baš neki lakovjeran tip. Svašta ljudi mogu pitati i svakako se predstavljati. No, to nije ovdje najvažnije pitanje, nego vidim da imaš dvostruke standarde kad je riječ o (udatim) ženama i (oženjenim) muškarcima.

Quote:
Ista pravila vrijede za sve. već sam naprijed o tome pisao. Pročitaj prijašnje postove
Ne znam mene kao muža ili dečka bi vrijeđalo da mi se žena,cura dopisuje s nepoznatim muškarcima i sjedi ispred kompa.
Pa, ako vrijede ista pravila za sve, onda bi i tvoju ženu/curu trebalo vrijeđati da se ti dopisuješ s nepoznatim ženama. Pa, dakle, pođi prvo od sebe: kako možeš to raditi?
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 12:34   #13
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Znam jer se dopisujem,traže me savijet pa i saznam usput stvari iz privatnog života.
Savijet

A inače: tebe traže savjet, druge traže kurca..nemoj biti ljubomoran.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 12:57   #14
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.
Vise cijelu večer na netu.
Možda sam ja konzervativan.
možda im se čini da te poznaju odnekud (s foruma, na primjer ).
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 13:07   #15
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Ah, ti si baš neki lakovjeran tip. Svašta ljudi mogu pitati i svakako se predstavljati. No, to nije ovdje najvažnije pitanje, nego vidim da imaš dvostruke standarde kad je riječ o (udatim) ženama i (oženjenim) muškarcima.



Pa, ako vrijede ista pravila za sve, onda bi i tvoju ženu/curu trebalo vrijeđati da se ti dopisuješ s nepoznatim ženama. Pa, dakle, pođi prvo od sebe: kako možeš to raditi?
ja sam rastavljen i singl. Zainteresirana?
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 13:09   #16
Quote:
simple mind kaže: Pogledaj post
a možda bi trebalo pitati kakav je profil muževa čije žene imaju potrebu tipkati s nepoznatim muškarcima na forumu....
pa im (jadne) žene vise cijelu večer na netu umjesto da ih njihovi mužići animiraju
hm....
Sve ok. Tiče se i muževa i žena. Zauzetih i u braku. Možete proširiti kako hoćete.
Recimo cura se na kompu dopisuje samnom ispred svog dečka.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 13:11   #17
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
ja sam rastavljen i singl. Zainteresirana?
Da nešto valjaš ne bi sad bio rastavljen
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 13:12   #18
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Da nešto valjaš ne bi sad bio rastavljen
Ovo je dobro.
Tko bi sa vama ženama izašao na kraj.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 13:21   #19
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Sve ok. Tiče se i muževa i žena. Zauzetih i u braku. Možete proširiti kako hoćete.
Recimo cura se na kompu dopisuje samnom ispred svog dečka.
a kako se dopisuje? jel preko PM-a, chata ili se koljete na nekoj temi? i koliko je sati bilo? jel se već smrklo?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 13:22   #20
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
a kako se dopisuje? jel preko PM-a, chata ili se koljete na nekoj temi? i koliko je sati bilo? jel se već smrklo?
i jeste li se cyber-seksali? to je ključno pitanje.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.