Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.11.2006., 23:05   #1
Angry Debela i velika pička

Jučer sam otvorila ovu temu ali ju je poštovana moderatorica Septembar zbrisala navodeći (putem PM) da koristim "blaže" izraze pa da otvorim novu. Pa evo, za sve forumaše koji mi žele pomoći s mojim "problemom" molim da sljedeći tekst pažljivo pročitaju i daju koji savjet (uz napomenu da izraz vaginu možete čitati i kao pičku).



Kao što iz naslova možete vidjeti, ja imam problem.
Moja "vagina" je debela i velika. Toliko debela i velika da kad je muškarac uhvati ima punu šaku - "vagine".
Mene je zbog toga sram.

Ono što mene sada zanima jest: kako muškarci (koji su promijenili više partnerica) doživljavaju debelu i veliku "vaginu" ?

Naime, ja sam se zaljubila u zgodnog tipa (koji se nagledao i uživao u lijepim i zgodnim "vaginama"). Tip me pali i ja bi željela s njim ući u sexualne odnose (nisam imala nego jednog tipa) ali me je sram zbog - "vagine".
Hoću li mu se zgaditi i kako će me doživiti kad me vidi ?

Kako vi muškarci gledate na ovu stvar (uz napomenu da nisam fizički debela nego mi je samo "vagina" debela i velika ).
muf is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger