Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2006., 03:32   #41
na onu gde su prsti, samo bez njih.
Henry_Kinasky is offline  
Old 22.11.2006., 03:33   #42
Quote:
muf kaže:

Kako vi muškarci gledate na ovu stvar (uz napomenu da nisam fizički debela nego mi je samo "vagina" debela i velika ).

va-ginu bi trebalo detaljnije prouchit ...

a sto se tichr tebe, postala si poznato [opet] ime na ljes-u i stekla si jednog neprijatelja na forumu
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Old 22.11.2006., 04:29   #43
Quote:
peepman kaže:
koliko lignji na jednom mjestu bio bi dobar rizoto
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Old 22.11.2006., 08:14   #44
Ja lijepo ugasim svijetlo... A kakva je, nije bitno, samo nek je mokra!
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Old 22.11.2006., 08:21   #45
Quote:
muf kaže:

A sada žalim što se na ovom bivšem nisam naučila dobro jebati - ups, sexati (oprosti Septembar).
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Old 22.11.2006., 08:57   #46
Quote:
Bassanac kaže:
Ja lijepo ugasim svijetlo... A kakva je, nije bitno, samo nek je mokra!

A šta ak NIJE mokra unatoč tome što si ugasio svjetlo?
qwertz is offline  
Old 22.11.2006., 09:20   #47
Quote:
dr.kronja is back kaže:
pa ti imas picku ko pionirsku kapu :
možda si i mufić napravi ko petokraku! ako na to ne padne papak je!
GRAVEYARD QUEEN is offline  
Old 22.11.2006., 09:33   #48
Koje ja tu gluposti citam... jucer onih 5 stranica o nekrofiliji, sad ovo. Jos i otvorim onaj link na sliku (par postova iznad) i sve gledam da mi se netko ne seta iza ledja jer sam na poslu.

Pokusajte normalno odgovarati jer vidim da su pocela zadirkivanja. Topic bi najradije zatvorila, ali ajde... neka ga jos malo.

Muf, stvarno ne kuzim o cemu pricas. Nisam se nikada zamarala izgledom medjunozja.
LaTiTeA is offline  
Old 22.11.2006., 13:27   #49
Quote:
LaTiTeA kaže:
Koje ja tu gluposti citam... jucer onih 5 stranica o nekrofiliji, sad ovo. Jos i otvorim onaj link na sliku (par postova iznad) i sve gledam da mi se netko ne seta iza ledja jer sam na poslu.

Pokusajte normalno odgovarati jer vidim da su pocela zadirkivanja. Topic bi najradije zatvorila, ali ajde... neka ga jos malo.

Muf, stvarno ne kuzim o cemu pricas. Nisam se nikada zamarala izgledom medjunozja.

Slika je stvarno za umrijet od smijeha Ja onakvo što u životu nisam vidjela .

Ja ne znam što je svima vama čudno u mom pitanju.

Dobro, do sada se ni ja nisam zamarala ovim pitanjima iz razloga što se s njima nisam ni trebala zamarati. Pa ja želim da ovaj moj tip uživa u meni. Što je tu čudno ? I sada kada sam počela razmišljati o svojoj "vagini", postavljaju mi se različita pitanja.

Tako sam nekako građena. Ima me u kukovima (ja mislim da sam građena taman) a izgleda da sam baš svugdje nekako i obdarena. Ja nemam takve prijateljice.

A i ja bih voljela da mi njegov "penis" bude i oku i dodiru i okusu ugodan kada ga probam.




Molba moderatorima:


Molim vas je li mogu koristiti izraze pička, kita, pojebati, pušiti itd. kako bi se ufurala u filing ?
Inače ni ja ove izraze ne koristim ali se moram nekako ubaciti u filing, u to jebačko ozračje a kada koristim ove izraze osjećam se nekako poželjnije.
I molim vas, nemojte brisati temu. Imam još nekoliko pitanja za dva forumaša.
muf is offline  
Old 22.11.2006., 13:30   #50
Ništa se ti ne brini za njegovu reakciju ... čim on vidi picu, oslijepiće na sve drugo kao i svi drugi muškarci.
StepenWolf is offline  
Old 22.11.2006., 13:41   #51
Quote:
muf kaže:
Slika je stvarno za umrijet od smijeha Ja onakvo što u životu nisam vidjela .

Ja ne znam što je svima vama čudno u mom pitanju.

Dobro, do sada se ni ja nisam zamarala ovim pitanjima iz razloga što se s njima nisam ni trebala zamarati. Pa ja želim da ovaj moj tip uživa u meni. Što je tu čudno ? I sada kada sam počela razmišljati o svojoj "vagini", postavljaju mi se različita pitanja.

Tako sam nekako građena. Ima me u kukovima (ja mislim da sam grđena taman) a izgleda da sam baš svugdje nekako i obdarena. Ja nemam takve prijateljice.

A i ja bih voljela da mi njegov "penis" bude i oku i dodiru i okusu ugodan kada ga probam.




Molba moderatorima:


Molim vas je li mogu koristiti izraze pička, kita, pojebati, pušiti itd. kako bi se ufurala u filing ?
Inače ni ja ove izraze ne koristim ali se moram nekako ubaciti u filing, u to jebačko ozračje a kada koristim ove izraze osjećam se nekako poželjnije.
I molim vas, nemojte brisati temu. Imam još nekoliko pitanja za dva forumaša.

Ja ne vidim ništa čudno u pitanju, dapače vrlo je točno da je vizualni kontakt vrlo bitan, više ćeš uživati ako ti se frajer skine a ima ljep penis odmah ti budu padale svakakve stvari na pamet
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 22.11.2006., 13:46   #52
Quote:
StepenWolf kaže:
Ništa se ti ne brini za njegovu reakciju ... čim on vidi picu, oslijepiće na sve drugo kao i svi drugi muškarci.
tocno svi smo ti ti prvo "grlom u jagode" , tako da nemas frke. Neznam zasto bi to nekome morao bit problem ? i zasto bi to tebi trebao bit problem. Ako ga nisi imala s tim jednim deckom neces ni s drugima
Nixon_gorgonzola is offline  
Old 22.11.2006., 13:48   #53
Quote:
Kastavac kaže:
Ja sam ti već rekao...
To ti je najveći plus koji si mogla dobiti od majke prirode. Meni su dosadne one sa malim ''vaginama'', jer nemaš šta stavit u usta i s čim se igrat. Oduvijek sam volio ''vagine'' kakvu imaš ti. I takvi je vole svi muški. To bi bilo kao da se ja sramim svog ''penisa'' zavidne veličine.

Kastavac , slučajno sam naletjela na dva tvoja posta na temi Peting. Oduševio si me. Naježio si me. Točno sam osjetila kako uživaš u ženama i kako ih znaš opustiti da i one uživaju u tebi. Navest ću ta dva posta ovdje kako bi se neki mogli od tebe nečemu i naučiti (i muški i žene) a onda ću ti postaviti par pitanja pa te molim da mi odgovoriš.


S teme Peting:


Quote:
Kastavac kaže:
Mali, nemoj odmah na pičku (!!!!) i na stišći kao konj. Lagano samo jednim prstom, ali baš ono lagano, lagano prelazi preko svega, od nožnog prsta do pičke, preko leđa, bedra, ruke, dugim jaaaaaaaaaako sporim potezima od uha do usna i onda masan poljubac, po vratu i tek onda na prstiće u gaćice. Btw, ovo prvo mora trajati minimum 20-ak minuta (poljupci i dodiri)!

Sva bit seksa ti je u tome da njoj godi (vjeruj iskusnom liscu) i najveći će ti gušt biti gledati ju kako gušta zbog tebe i zbog tvojih dodira. To zapamti, a ne odmah ''Daj pičke i popuši mi!''

Kastavac, mene sada interesira što ti ALI BAŠ TI voliš kada ti žena nešto radi (osim ovoga gore što si naveo ). Što je to ? Ja bi željela da i ovaj moj uživa kao što ti uživaš ali ako nije takav bi li mi malo opisao (potanko) u kojim dodirima/radnjama/i inom uživaš ? Sve mi reci molim te.
muf is offline  
Old 22.11.2006., 13:50   #54
Quote:
Emericzy kaže:
Nemoj nikako da te bude sram.

Mene bi osobno smetalo da imam punu šaku vagine, ali punu šaku debele i velike pičke je lijepo imati.

Opusti se i uživaj.


Emericzy, da li bi mi i ti mogao ispuniti želju kao što sam molila Kastavca u gornjem postu i ovdje opisati što voliš ?

Jako me interesiraju vaša dva mišljenja. Molim vas.

muf is offline  
Old 22.11.2006., 14:03   #55
pozovi ih obojicu na kavu doma da provjere tvoje navode i daj im na koncesiju, a oni ce poslje izdat certifikat iso 2000 ako je sve u redu
citanova is offline  
Old 22.11.2006., 14:48   #56
Reci mu da te je ko malu magarac opizdio kopitom u picku pa ti je to ostalo.
KungFuMonkey is offline  
Old 22.11.2006., 14:50   #57
Ak si vidjela pičku od Pamele Anderson mislim da je takva i tvoja

kak si ju opisala dosada. Takva pička koliko znam je muškarcima najprivlačnija.
CosmaShiva is offline  
Old 22.11.2006., 14:58   #58
Quote:
KungFuMonkey kaže:
Reci mu da te je ko malu magarac opizdio kopitom u picku pa ti je to ostalo.

another cheetah is offline  
Old 22.11.2006., 15:01   #59
Wink

Quote:
Xerex kaže:
Što je to? Nešto kao kurac?
DA, samo kaj to imaju intelektualci
dkranj is offline  
Old 22.11.2006., 15:12   #60
Quote:
dr.kronja is back kaže:
pa ti imas picku ko pionirsku kapu :
ili ko šajkaču
zed_alive is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger