Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2006., 00:54   #81
ma ništa se ti ne sekiraj,nije to tako loše kao što izgleda
Paramedic is offline  
Old 25.11.2006., 09:34   #82
i moja minđica je takva, pa mi moj dečec ne može maknuti svoju ruku s nje,kaže da ljepšu minđu nije vidio, a kamoli ševio (kaže čovjek s iskustvom).
pa me baš boli đon što je mesnatija,znam da je i uža pa nemam baš neke brige.
minđa je minđa i dok god se u nju može ući dobra je....
__________________
Jesus is coming-look busy!
guzičica_tratinčica is offline  
Old 27.11.2006., 12:44   #83
Samo neka je glatka i čista, rekla bih da miškarci ne razmišljaju o tome je li "mesnata" ili nije... moja je relativno,hm... normalna ali nijedan nije mogao odoljeti da je ne proba
__________________
Nisu gole tete! (klik-klik...)
kvaka_22 is offline  
Old 27.11.2006., 19:19   #84
Neda mi ova tema mira. Sve si više razmišljam da bi i ja curu s takvim mufom. O tome nikad nisam rrazmišljao, a eto sad me opsjeda ta pomisao. Jooooooooj...
outofspace is offline  
Old 28.11.2006., 02:02   #85
Quote:
kvaka_22 kaže:
Samo neka je glatka i čista, rekla bih da miškarci ne razmišljaju o tome je li "mesnata" ili nije... moja je relativno,hm... normalna ali nijedan nije mogao odoljeti da je ne proba
puna saka picke
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Old 28.11.2006., 09:11   #86
pol kile, cisto, bez kostiju
another cheetah is offline  
Old 28.11.2006., 10:50   #87
Quote:
another cheetah kaže:
pol kile, cisto, bez kostiju
Francuska obrada...
Galileo is offline  
Old 28.11.2006., 11:46   #88
Di je muf?
Imam dvije frendice s takvim debelim polnim organom, kad bi ih vidjela u gaćicama uvijek sam brijala da imaju mengu i nose one vir vatene uloške u mrežici (starije generacije se sigurno sjećaju tih uložaka) a nisu imale ništa nego je to bilo samo pichkino meso

Uglavnom, nisam ih nikad čula da se žale na debelu pichku ili da se boje kak će im dečki reagirat na to, ne znam zašto bi to tebe tak mučilo.

A jesmo mi žene u qurcu, uvijek se opterećujemo s izmišljenim nedostacima
(koji nakraju ispadnu prednost)

Zašto nikad ne čujemo od muških npr. imam ružna jaja- ne znam kako će ona reagirat na njih?
fanny hill is offline  
Old 28.11.2006., 13:50   #89
,još ne kontam debela i velika pička??di je ta slika za usporedbu??
demetrius is offline  
Old 28.11.2006., 13:53   #90
Ma to ti je super. Sve dok ti male usne nisu vece od velikih - to je meni uffff... ali cak i to nekima pase.
Ako je samo bucmasta to ti muski vole.
Uostalom kud si se oko toga nasla brinuti - dal ti dobro izgleda! Mislim daj se brini oko neceg bitnijeg - naprimjer kakav je taj tip koji ti se svida. Sto zeli... Ako zeil samo sex, uzet ce pa makar bila bezveze, ako ne zeli samo sex uzet ce pa makar bila bezveze....ako moze shevit nece odbit. ako je imao u planu nesto vise nece odustat zbog izgleda genitalija.
Uostalom sta ti znas - mozda i on brije kakav mi je, jel o.k.....pusti njima te brige -da se malo i oni oko izgleda brinu.
FIRST is offline  
Old 08.12.2006., 15:13   #91
Nisam mogla ovo zadrzati samo za sebe
Gledam p netu slikice za tortu ( kako je ukrasiti) i evo na sta naidjoh :

Mil@ is offline  
Old 08.12.2006., 15:15   #92
Quote:
muf kaže:
Jučer sam otvorila ovu temu ali ju je poštovana moderatorica Septembar zbrisala navodeći (putem PM) da koristim "blaže" izraze pa da otvorim novu. Pa evo, za sve forumaše koji mi žele pomoći s mojim "problemom" molim da sljedeći tekst pažljivo pročitaju i daju koji savjet (uz napomenu da izraz vaginu možete čitati i kao pičku).



Kao što iz naslova možete vidjeti, ja imam problem.
Moja "vagina" je debela i velika. Toliko debela i velika da kad je muškarac uhvati ima punu šaku - "vagine".
Mene je zbog toga sram.

Ono što mene sada zanima jest: kako muškarci (koji su promijenili više partnerica) doživljavaju debelu i veliku "vaginu" ?

Naime, ja sam se zaljubila u zgodnog tipa (koji se nagledao i uživao u lijepim i zgodnim "vaginama"). Tip me pali i ja bi željela s njim ući u sexualne odnose (nisam imala nego jednog tipa) ali me je sram zbog - "vagine".
Hoću li mu se zgaditi i kako će me doživiti kad me vidi ?

Kako vi muškarci gledate na ovu stvar (uz napomenu da nisam fizički debela nego mi je samo "vagina" debela i velika ).
Ja nikad nisam primjecivao dali je debela..ne kontam ...cuj debela..ali neka je samo uredna...
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Old 08.12.2006., 15:15   #93
užas... (mislim na fotku)
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Old 08.12.2006., 15:39   #94
Quote:
Hella Good kaže:
užas... (mislim na fotku)
Al' moraš priznati da je majstor (slastičar) za 10! Al da je fuj, je
7777777 is offline  
Old 08.12.2006., 15:42   #95
ma majstor je al daj zamisli..da dobiješ komad torte s predjela anusa ili još bolje mufa

ps. baš me zanima kome je išla ta torta..nekom ginekologu?
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Old 08.12.2006., 15:43   #96
Quote:
Mil@ kaže:
Nisam mogla ovo zadrzati samo za sebe
Gledam p netu slikice za tortu ( kako je ukrasiti) i evo na sta naidjoh :

ovaj je mnogo frustriran...
Ariane is offline  
Old 08.12.2006., 15:48   #97
Quote:
muf kaže:
[COLOR="Purple"]
Kao što iz naslova možete vidjeti, ja imam problem.
Moja "vagina" je debela i velika. Toliko debela i velika da kad je muškarac uhvati ima punu šaku - "vagine".
Mene je zbog toga sram.

Ono što mene sada zanima jest: kako muškarci (koji su promijenili više partnerica) doživljavaju debelu i veliku "vaginu" ?

Naime, ja sam se zaljubila u zgodnog tipa (koji se nagledao i uživao u lijepim i zgodnim "vaginama"). Tip me pali i ja bi željela s njim ući u sexualne odnose (nisam imala nego jednog tipa) ali me je sram zbog - "vagine".
Hoću li mu se zgaditi i kako će me doživiti kad me vidi ?

Kako vi muškarci gledate na ovu stvar (uz napomenu da nisam fizički debela nego mi je samo "vagina" debela i velika ).

mislim da pitaš na krivom mjestu tj čemu ić pitat to ovdje neke nepoznate ljude. nemoj se uvrijedit ali mi tema izgleda ne kao problem već kao potreba za pažnjom. ako nije izvini i nemoj brinut o veličini, i ja iam velku i hiperaktivnu al me nikad to nije brinulo,zašto bi me brinulo. onda da me brine i što mi sise velike i šta ja znam šta. čemu to,bzvz. trebaš bit zadovoljna i općenito zadovoljna. pozdraF
klitopsina is offline  
Old 08.12.2006., 15:55   #98
ko bira mastrubira
joka is offline  
Old 08.12.2006., 19:08   #99
Quote:
7777777 kaže:
Al' moraš priznati da je majstor (slastičar) za 10! Al da je fuj, je
Ma ajde, to nije mogao napravit iz glave!! Sigurno je imao jedan živi primjerak pokraj sebe da vidi kak ide
qwertz is offline  
Old 08.12.2006., 19:11   #100
ajme teme...........????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
__________________
-U laži nema kompromisa -
TYANA is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger