Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2011., 13:09   #1
Post menžna shiza...nadrkanost poslije menge

Već četvrti mjesec poslije menge, točnije, zadnji dan menge me opere takva histerija da se bojim sama sebe. Hormoni su mi ok, ne pijem nikakve tablete, ne alkoholiziram se, nemam stres nikakav, sve mi je normalno u životu. Ajmo reći sređen mi je život. I bilo bi mi ok da je to pred mengu, ali ovak je totalno glupo. Ima li tko još takav prolem?
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 13:38   #2
žena si to je normalno...prelazite iz pms-a u ms pa u pmš(šiza)
__________________
tajni agent
Vidoviti_Milan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 13:39   #3
Ja nemam, ali mi nije jasno čemu dvije iste teme?
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 13:40   #4
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Ja nemam, ali mi nije jasno čemu dvije iste teme?
pa ima šizu pa šizi
__________________
tajni agent
Vidoviti_Milan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 14:06   #5
opet


ja

ja nemam pms kako treba,nego to to uhvati tjekom menge ili poslije
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 14:16   #6
Exclamation

I mene. Ulovi me eventualno taj prvi dan par sati prije nego dođe i onda me držiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
Nikad mi nije bilo tako grozno kao sad. Samo mi nikad nije ništa fizički: glavobolje, bolne sise, grčevi, jajnici... ja ne znam kaj je to, samo slušam o tome od frendica. Ali psiha... Kao da se i moj vlastiti mozak preda i pobjegne u nuklearno sklonište.

Napravila sam u 7. mjesecu idiotariju kakvu nisam napravila ko klinka, nego sad kad sam ... hmmm... odrasla žena Dakle ljeto kakvo je bilo (prevruće, ljepljivo, znojno, fuuuuj), a ja bila na moru mjesec i pol. Ne radim, pa sam morala nadoknaditi propuštene godine kad već imam priliku. I vidi slučajnosti teta u apoteci me pita dal hoću 1 kutiju kontraceptiva ili više? Pa ako može, onda daj 2. I nisam radila pauzu
Na moru je sve bilo super, došla doma i sad pauziram 6. dan, došla je, pristojna je, umjerena, ali sam ja van svake kontrole. Ili cmizdrim ili urlam i mrzim se zbog toga.

Znam da je u pitanju samo hormonalni disbalans, ali me izluđuje da ga ne mogu kontrolirati

Još po danu je sve ok, probudim se mirna, ptičice pjevaju, sunčeko svjetli ;

oko ručka mi ptičice počnu preglasne, susjedov klinac mi pili živce prodornim glasićem, ali pizdim samo na majku;

večer - ja bi se samo stisnula kraj dragog i gledala film. On je 100tinjak km daleko i pošalje jednu poručicu od 2 reda. A srce moje, ipak misli na mene.

Šaljem 2 maila koja nisu hitna i nisu cmoljava, nego kruta, štura obavijest o nekom događanju koje bi ga možda moglo zainteresirati...znam da neće pročitati još sigurno 4 dana i to je ok. Ali zakaj nije pročital one od prekjučer??????

gluho doba noći - jako se trudim biti kulturna i ne provocirati, niti biti ljuta, ni bezobrazna, ali koju PM ja ne živim u Zg i ja nisam sad s tobom, nego ti negdje cugaš nečije tuđe zalihe, plešeš i zabavljaš se.
Koju smo PM opet išli se petljat nakon 12 godina a najbitnija se stvar nije promijenila - tih faking 85 km koji nas dijele i zbog kojih si se i onda prestal javljati

šaljem 2 poruke: prva je asocijacija na ono kaj je rekao da mu je najbitnije u vezi (podrška i potpora) i da ju ja nemam sad kad mi treba i da me muči akumulirani pms. A druga - druga je divovska, čak ju glupi mob neće poslat ko sms, nego mms, aluzije na sex, fetiše, i filmski kraj: PS: nema PS ti sve znaš

4. dan muke (danas):
jutro - jao kak sam ja bila noćas glupa. Pa nisam valjda opet zasrala
podne - koju se PM ne javljaš? stoko jedna pijana još spavaš (jer poruka još nije pročitana,a isporučena je istog trena kad sam ju poslala)

Trenutni tajni plan: kad dođe izvješće, nazvat, cvrkutat i pozvat se na kavu u taj faking 85 km udaljeni zg, popiti kavu, otići s neuništivim u kino, vratit se doma
Plan je podložan pomjenama raspoloženja i odovoru neuništivog - zato i je tajan


E sad, drage moje žene, curice i babuskare, kako da se ja nosim s tim? Ovo nije normalno i mislim da mi ni ''psiho-educirana osoba'' ne može pomoći. Lobotomija? Jel to puno košta ili sam kritičan slučaj kojoj bi to napravili pro bono?
Dal su žene u umjetno izazvanoj menopauzi stalno u PMSu i živčane ili ima i tu nade za mene?
Da li je normalno stavljat ovoliko emotikona ili i tu imam problem? Morala sam im već smanjiti broj, 2 puta

Brzi odgovori biti će iznimno cijenjeni
Mui Special is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 21:23   #7
Cijenjeni moderatori,

Molim da obratite pažnju da moram svu pažnju i koncentraciju ovog jeb. svijeta usmjeriti da ostanem pristojna, ali ja ipak trebam bar jedan reply. Preselite me, razapnite, popljujte, samo nemojte i vi pustiti da ostanem pale sam na svijetu. Cijeli svijet se udružil danas da me ignorira a meni nitko nije rekel da se unaprijed pripremim
Mui Special is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 01:04   #8
A micica malena, bude prošlo. Nemam pojma zakaj sam ti ovo napisala, ali i mene očito jako puca.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 23:47   #9
Ja patim od nenormalnog PMS-a , ono svađam se , viče, urlam, plačem, itd, normalni simptomi ali poslije ne , poslije sam samo malo napaljena
Signorina Despi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.