Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2013., 20:22   #2801
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
I ja sam maloprije gledala i bilo je na kraju 40-e epizode, ali mi sad nije jasno gdje ono vode Borana, je li uhapšen i ako je za šta?

Inače Burhanu

A Esme mi je žao, šta će jadna rodila se glupa.s Sad još i u utrobi nosi dijete onog zlikovca. Tobe tobe.
Ma meni Esme nije zao, ona ce ne znam sad koja epizoda, otet
maloga
Victoria0 is offline  
Old 03.02.2013., 21:13   #2802
Neznam da li to smijem pisati ovdje ali probat ću.Evo gledam sad ovu našu Silu u nekim drugim serijama gdje se strastveno ljubi pa mi stvarno nije jasno što je s poljupcima kod našeg Borana
animirana is offline  
Old 03.02.2013., 22:09   #2803
Quote:
animirana kaže: Pogledaj post
Neznam da li to smijem pisati ovdje ali probat ću.Evo gledam sad ovu našu Silu u nekim drugim serijama gdje se strastveno ljubi pa mi stvarno nije jasno što je s poljupcima kod našeg Borana
Ovisi o tipu serije i terminu prikazivanja. Ako ciljaš na Ezela, treba uzeti u obzir i godinu snimanja.

Iako, ponavljam se po 100. puta, ali doista mislim da su tu određene suptilne scene puno erotičnije i govore sto puta više nego da su prikazali jedan poljubac više.

Mislim da sutra na Novoj slijedi scena kupanja.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 03.02.2013., 22:20   #2804
sve je to ok, ali ipak nedostaje pokoji kiss
već sutra scene kupanja...nisu li scene kupanja nakon što rodi
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....
leksonaze is offline  
Old 03.02.2013., 22:20   #2805
Quote:
animirana kaže: Pogledaj post
Neznam da li to smijem pisati ovdje ali probat ću.Evo gledam sad ovu našu Silu u nekim drugim serijama gdje se strastveno ljubi pa mi stvarno nije jasno što je s poljupcima kod našeg Borana
To pitanje treba uputiti scenaristima i redateljici, nikako glumcima. Oni samo dobiju upute, napisane i usmene, kako odigrati koju scenu.
Glumci ne odlučuju o tome. Oni su ugovorom obvezni odglumiti scenu kako scenarij zahtijeva od njih pa nema nikakvog govora da oni zbog ovog ili onog razloga izbjegavaju poljupce.
U Sili je očito da je redateljica odlučila da intimnost Sile i Borana prikaže samo pogledima, nježnostima, dodirima. Na taj način potencira romantičnost i veliku ljubav.
Meni osobno se takav način sviđa jer su neke od tih scena puno romantičnije i erotičnije od mnogih već viđenih s konkretnim poljupcima.
Didily is offline  
Old 03.02.2013., 22:24   #2806
Kojih troje djece ima ovaj monstrum od Dzihana?????? U cijeloj seriji se vidi samo ovih dvoje

Ja ovog Zinara kad vidim dodje mi da ga upucam kroz tv
lipo is offline  
Old 03.02.2013., 23:01   #2807
32.ep.. sa prevodom

bez riječi..



...
eMarina13 is offline  
Old 03.02.2013., 23:29   #2808
Marina,ko je ovo na slikama?
Galarina is offline  
Old 03.02.2013., 23:43   #2809
Quote:
Galarina kaže: Pogledaj post
Marina,ko je ovo na slikama?
brat i sestra...
maloljetni brat ju mora kazniti .. al pogledavši je u oči nemože.. on nišani prema njoj ne gledajuči.. ona samo kaže "krivo si nanišanio" i on ju pogleda i nemože to izvršiti.. vraća se dva puta/otac mu prijeti.. i na kraju otac to izvrši ..al i sebe ubije...




dijete ipak zaključuje... sve je to laž





...


nažalost meni ništa od 32. stalno mi šteka.. maltene dalje od ozeta ne stigoh u 40 min

Zadnje uređivanje eMarina13 : 04.02.2013. at 00:27.
eMarina13 is offline  
Old 04.02.2013., 01:12   #2810
32.gotova

Jel se samo meni cini,da bi aga mogao frizera posjetiti,malo mu glava postala prevelika u odnosu na tijelo

Nicole danas je bila ona tvoja "ispod popluna" scena.

Bas sam prije par dana htjela spomenuti gdje je Silin rodendanski poklon-ogrlica,kad vidi vraga,ipak scenaristi mogu misliti na detalje kad hoce,danas je imala ogrlicu Samo me sad zanima tko joj je donio stvari iz Istanbula.No,dobro necu cjepidlaciti,netko je vec donio.Mozda je Dzelil zgrabio cijelu kutiju s nakitom,a ne samo prsten

Mali Hasan i ubojstvo,stravicno,kad je povukao okidac,a ono samo prazno skljocnu,stresla sam se.Dobro je ocitao bukvicu pored mrtvog oca,ali kakva korist od toga kad je jadan obiljezen za cijeli zivot.Kad je u dvoristu kod age grizao nokte,a ruka krvava.Jadno dijete u soku.Vidi vraga,to nisu zapixali,valjda pix-pasa otisao na gablec.

Papa-Firuz u bolnici,prezivjet ce,a doktor je toliko puta naglasio da ga je spasio netko s tabletama,vec sam :rolajzala: ok skuzili smo,a Kevserka nece skuziti da joj nacrtas tako da mozes prestati ponavljati.Ajd Papa je skuzio pa zahvali Sili.Skuzio je jos ponesto cini mi se,ali o tom potom.

Jel onaj Dilaver jos nekog podsjeca na one iz Doma za vesanje.Meni isti.Zinar k'o da je ludih gljiva doruckovao,pa mu se pomutilo.Do sad je onak bio manje-vise neki prosjek al zadnjih par epizoda k'o psic za Dzihanom.Postao pokvareniji od njega,mislim nije,samo se tak kaze.Tesko da Dzihu-beja moze tko prestici u zlocestoci.

Napokon razveli Ajse od onog monstruma.Bar su bili na sudu pa pretpostavljam da je to to.

Boran odveo malog Hasana na policiju da da iskaz,da je Dzihan pokrovitelj za ubojstva,policija privela ovog na razgovor.Normalno ovaj i izisao.Nakon toga idu kod Borana na fajt jer ga je on navodno prijavio.A ovaj ih je tak odhebo da su to strave.Oni se nesto bahate lupaju vratima,on nonsalantno sjedi ne trza i jos ga Sila nazove,a on pred njima s njom o djetetu,kaze Vidi ti mog junaka.Reci mu da ne umara mamu.Neka sacuva za mene koji udraca.Ovima para na usi,jbna scena

A ono kad joj on dolazi s leda,ona ga ne vidi.Sjedi i prica djetetu,cita mu: Ocima cu ti objasniti koliko te volim I onda mazi trbuh i govori:Hocu li ti moci reci u oci koliko te volim?On iza stoji i slusa.Onda ju kao prepadne i kaze hoces,i nasem djetetu i meni.Kaze joj da ne zeli nista raditi bez nje,da je katkad poput djeteta koje zeli samo ispisivati njeno ime.Savrseno cerekasto,jos se glupasto smjeskam
Onda navecer ide ona scena s poplunom,odlicna scena.Idu spavati,on legne iza nje,rukom ide ispod popluna,vrag bi znao kuda,samo cujes nju: Boran!!!Nemam lose namjere samo se igram sa sinom-veli on.Poznajem te ja-veli ona.A ja se opet glupasto cerekam.Predobri su danas bili.

Opet jbni xxl gebis radi sranje,pa je pak pozvala u kucu Turgutovu udovicu i dijete.Sila opet ima blagi zivcani slom.Ok,nije joj svejedno,ali zeno pa nisi ga ti ubila niti poslala u smrt.Ajd da sizi zbog zastitara koji su poginuli braneci nju,ona cvili da imaju na rukama krv tog covjeka,a kako majke ti,jesi ga ti pozvala da te ubije.Opet ona o nekim borbama,strahovima,da se moraju boriti.Tu joj je Boran dobro rekao:Samo to i radim.Borim se s ocem,s mamom,s plemenom,sa stricem.Nekad cak i s tobom.Protiv cega jos da se borim?Kaze joj da se boji da ce izgubiti snagu.Valjda je nesto shvatila od toga kaj joj je rekao.Pita jel moze ona sta uciniti za njega.Jedanput mi se nasmijesi.Samo to,rece nas poeta.
Kaj je najbolje njemu samo to i treba.Zato sam jucer i bila toliko ljuta na nju.Pa pregrizi taj jezik katkada zbog njega.Nasmijesi se kad bi plakala ako ce ga to usreciti.
Isli su u tvornicu,bas je super sredila ured,slike stavila,i plocica Bedirhan Genco Sad mu nitko ne moze reci da je izdao pleme zbog njene tvornice.Bedirhan Genco je dio plemena Genco.Ja sam to tako protumacila.Ostali???????
Polako nam najavljuju Azadov kraj.
__________________
Dernière Danse

Zadnje uređivanje deseti dar : 04.02.2013. at 01:18.
deseti dar is offline  
Old 04.02.2013., 03:54   #2811
Quote:
lipo kaže: Pogledaj post
Kojih troje djece ima ovaj monstrum od Dzihana?????? U cijeloj seriji se vidi samo ovih dvoje

Ja ovog Zinara kad vidim dodje mi da ga upucam kroz tv
jedino logično je da je rekao da ima tri nasljednika: mlađeg brata i dva sina, a ovi prevodioci, , evo, baš sinoć je bila na novoj scena, kad dilaver zazove šogoricu (yenge), a oni prevedu " kumo" , stvarno mi je previše, da netko nešta prevodi, a ne pohvata ni rodbinske veze glavnih likova
__________________
Ne lažem, nego sam reducirana u izričaju.
Cobanica is offline  
Old 04.02.2013., 07:19   #2812
Cure ja odgledala 69 epizoda Sile. Pod milim bogom ništa ne razumin, samo gledam njih dvoje. Prvo što sam uočila, prvi dio do 39 epizode ona je bila sva u grču, a on se je donekle i trudio, a u drugom djelu serijala sav je bio kiseo i nažalost to neslaganje sa seta je prenio i u seriju. Jednostavno zajedničke scene mi bodu oči, nije to agina ljubav, i nema tu kemije. Čini mi se da se je ona u drugom djelu serijala nešto i trudila, ali on je jedino uvjerljivu scenu napravio kada ju žestoka gura u auto. Mislim da tu scenu nije trebao dva puta ponavljati. A u zajedničkim intimnim scenama čini mi se da bi ju rađe s maljem pomazio nego s rukom. Znam da je teško s nekim s kim se ne slažete odglumiti ljubav, to samo mogu vrhunski profesionalci, ali trebao se po meni malo više potruditi. Oni smo zajedno lipo figuriraju i ništa drugo. Pogledala i scenu sa Selin, unio je više žara u nju, mada me ni ona nije ostavila bez daha. Čini mi se da ni tu ne daje sve od sebe, mogao bi on to i bolje. Dobro ja pišem kao da se radi o nekom kultnom filmu, a ne o jednoj seriji. Sad se pitam kakvi su to drugi turski parovi ako su on i Cansu bili prvi i kultni? Kažem to je moje zapažanje, ne mora i vi djeliti moju emociju, ali na žalost ja ih tako doživljavam.
domenika56 is offline  
Old 04.02.2013., 08:46   #2813
Quote:
čobankardiš kaže: Pogledaj post
jedino logično je da je rekao da ima tri nasljednika: mlađeg brata i dva sina, a ovi prevodioci, , evo, baš sinoć je bila na novoj scena, kad dilaver zazove šogoricu (yenge), a oni prevedu " kumo" , stvarno mi je previše, da netko nešta prevodi, a ne pohvata ni rodbinske veze glavnih likova

ja sam se već više puta uvjerila da prevodioci nemaju pojma o rodbinskim vezama,niti znaju zko je punac/punica, svekar/svekrva,snaha.......pa majku mu valjda je normalno raspitati se ako nešto ne znaš,pogotovo kad prevodiš onda bi taj prijevod trebao biti vjerodostojan


Quote:
Didily kaže: Pogledaj post
U Sili je očito da je redateljica odlučila da intimnost Sile i Borana prikaže samo pogledima, nježnostima, dodirima. Na taj način potencira romantičnost i veliku ljubav.
Meni osobno se takav način sviđa jer su neke od tih scena puno romantičnije i erotičnije od mnogih već viđenih s konkretnim poljupcima.
i ja imam ovakvo mišljenje,konkretni poljubac mi ne fali,pa kud ćeš erotičnije od one scene ispod jorgana,ahhhhhhhhhhh, ili mislim da je u 33. kad vode ljubav po danu,mislim, mene fakat jeza prolazi od takvih scena,nema ih puno ali neke su mi prepreprepredooooooobre
tina01 is offline  
Old 04.02.2013., 10:07   #2814
ja sam jucer jako kasno gledala epizodu, cak sam mislila da cu ju ostaviti za danas, al onda sam procitala osvrt desetog dara i kad je spomenula sve one divne scene, morala sam gledati, pa makar do 3 ujutro (i sad sam zombi za dnevne obveze ah) scena ispod popluna a kad gleda njenu sliku u uredu pa otkaze sastanak (aga mora ici, nesto hitno, izmislite nesto) i dodje k njoj i kaze joj da ponekad zeli njeno ime ispisivati tu sam opet bila onaj smajlic koji stvara lokvicu od sante leda

stari firuz korak naprijed, baba kevser korak nazad

azad vs. dzihan, zna se tko tu pobjeduje i s ta 3 umjesto 2 sina mozda onog abija dilavera isto u to trpa, ne kuzim stvarno... a ona jadna zena njega cak i voli!

e da, niste komentirale pozar na kraju!! sila opet spasava onu curu, trudna ona i sad ce se nagutat dima, ima srece da je boran uvijek u pravo vrijeme da ju spasi, a jel ce uspjeti i tu curu spasiti ili ce sila opet imati nekog na dusi? bas nije trebalo to stradavanje nje tamo, mogli su napraviti podmetanje pozara preko noci kad nikoga ne bude tamo... al valjda ce se to rijesit pocetkom 32.ep i nece vise spominjati.

p.s. vidim bunite se na aginu frizuru, malo mu jest porasla, meni se bas svida, vec vidim kak bi mu prstima to malo popravljala a bijela i crna majica za spavanje.. ne znam koja mi je bolja. kad je ajse uletila s cajem ono jutro, a on se tek obukao... ma joj, necu vise, znate sve.
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 04.02.2013., 11:00   #2815
Quote:
domenika56 kaže: Pogledaj post
Cure ja odgledala 69 epizoda Sile. Pod milim bogom ništa ne razumin, samo gledam njih dvoje. Prvo što sam uočila, prvi dio do 39 epizode ona je bila sva u grču, a on se je donekle i trudio, a u drugom djelu serijala sav je bio kiseo i nažalost to neslaganje sa seta je prenio i u seriju. Jednostavno zajedničke scene mi bodu oči, nije to agina ljubav, i nema tu kemije. Čini mi se da se je ona u drugom djelu serijala nešto i trudila, ali on je jedino uvjerljivu scenu napravio kada ju žestoka gura u auto. Mislim da tu scenu nije trebao dva puta ponavljati. A u zajedničkim intimnim scenama čini mi se da bi ju rađe s maljem pomazio nego s rukom. Znam da je teško s nekim s kim se ne slažete odglumiti ljubav, to samo mogu vrhunski profesionalci, ali trebao se po meni malo više potruditi. Oni smo zajedno lipo figuriraju i ništa drugo. Pogledala i scenu sa Selin, unio je više žara u nju, mada me ni ona nije ostavila bez daha. Čini mi se da ni tu ne daje sve od sebe, mogao bi on to i bolje. Dobro ja pišem kao da se radi o nekom kultnom filmu, a ne o jednoj seriji. Sad se pitam kakvi su to drugi turski parovi ako su on i Cansu bili prvi i kultni? Kažem to je moje zapažanje, ne mora i vi djeliti moju emociju, ali na žalost ja ih tako doživljavam.
Obećala sam sama sebi da neću više gledati unaprijed, ali sad sam morala 69. srediti. Uglavnom, ne slažem se. On kroz čitavu tu epizodu rješava tuđe probleme, čak i pištolj poteže. Baš izgleda izmoreno i da mu je dosta svih tih aširetskih gluposti koje nosi na leđima. Kad su skupa u scenama, raspravljaju o tome što on rješava, oboje su zabrinuti, ne kužim kakva bi se romantika trebala vidjeti u tim scenama?

Do kraja serije ima i više no lijepih i romantičnih scena među njima, ali ne može to biti baš svaku epizodu, pogotovo ne kad u priču ubace događaje koje ubace.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 04.02.2013., 11:11   #2816
Nasumce sam gledala inserte iz epizoda do 79. epizode gdje su oni i slazem se sa Nicole Llily. Ne vidim distanciranost i hladnocu kod M. Akifa, te ima dosta romanticnih i njeznih scena.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 04.02.2013., 11:22   #2817
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Nicole danas je bila ona tvoja "ispod popluna" scena.


Jao, a što mi tek slijedi u 33. epizodi... Sjetite me se za vrijeme tih scena.

Žao mi je što će ubiti Azada...nije tako loš lik, a i uvest će bespotrebno crnilo/depresiju u seriju. Šteta.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 04.02.2013., 11:26   #2818
Ja sam isto gledala do kraja seriju i nisam uocila tu njegovu hladnocu, domenika56 mozda ti se tako cinilo jer ne razumijes detalje pa si ne mozes docarati, ali on je cijelu seriju svoje emocije dobro pokazivao za razliku od nje.... Nego kontam si ja nesto drugo fakat te scene grljenja, ljubljenja obraz, celo, su mi isto neke softi to su poljubci ono jedva da je dotakne bar su to mogli napraviti da izgleda uvjerljivo A to sto pricate da su oni uvijetovali da ne bude pravih poljubaca, bas nisam 100% posto sigurna da to mogu, jedino mi nije jasno kako su scenaristi i redateljica tolerirali da onaj njezin Cem(ili kak se vec zove) bude na setu i ima ispade ljubomore ja bi ga prvom prilikom nogom u dupe sutnila i rekla mars sa seta
lipo is offline  
Old 04.02.2013., 11:30   #2819
Ma nema šanse da to mogu uvjetovati glumci. Niti to mogu zbog ugovora, niti mi tu pričamo o neprofesionalcima. Koju bi uostalom oni sliku ostavili o sebi, svi bi ih redatelji u širokom luku izbjegavali. I iskreno, ja sve više i više sumnjam u tu njihovu veliku svađu.

Ja sam uvjerena da je riječ o arapskom tržištu, jer ima veoma, ali veoma senzualnih scena između njih dvoje, samo izbjegavaju poljupce. Vidi se da će poljubac pasti, ali brzo prebace scenu prije no što se dotaknu usnama. A onda, s druge strane, ima scena da padneš u nesvijest, koje kažu 100x više od tog jednog poljupca. Zato sam prilično sigurna da je riječ o arapskom tržištu i toj tabu sceni ljubljenja. Kažem, gledajte i dočekat ćete i bolje scene od poljubaca.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 04.02.2013., 11:49   #2820
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post

e da, niste komentirale pozar na kraju!! sila opet spasava onu curu, trudna ona i sad ce se nagutat dima, ima srece da je boran uvijek u pravo vrijeme da ju spasi, a jel ce uspjeti i tu curu spasiti ili ce sila opet imati nekog na dusi? bas nije trebalo to stradavanje nje tamo, mogli su napraviti podmetanje pozara preko noci kad nikoga ne bude tamo...
"Krasno" je bit žena u Mardinu
Pored žene koja leži na stubištu, a i pored Sile koja kleči do nje i zaziva pomoć svi prolaze ko pored turskog groblja, al zato vuku nekog starog prdonju van
Nego, gledam ove njihove divane na otvorenim terasama, ćilime, jastuke...šta u Mardinu nikad ne pada kiša? Mislim, treba vremena to pokupit, a još više za to posušit...
ball is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.