Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2011., 20:38   #781
Quote:
wakingthewitch kaže: Pogledaj post
Meni te siske sa slike uzasno izgledaju. Bas zenski nekak izoblicuju lice.
Inace takve ali krace, gusce i isto tako asimetricne znaju jako simpa izgledat.
I meni je nešto čudno. Možda to što su u rezancima.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 20:50   #782
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
I meni je nešto čudno. Možda to što su u rezancima.
Da Da zenska nije takva koda ju je krava polizala i da su siske malo krace dobro bi izgledalo. Inace mi se svidaju asimetricne siske al ovo je zivi uzas. Ne razumijem uopce icije odusevljenje ovom slikom. Al ima nas sa svakavim ukusima.
wakingthewitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 23:42   #783
Ja mislim da se meni sviđaju baš zato - drugima su očajne
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 23:41   #784




pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 09:42   #785
pozz, cure.. ošišala sam franzete (iliti ga šipke) i uvik kad to učinim, imam osjećaj da mi se one brzo zamaste... počmu se ko špageti odvajat... jeli to i u vas problem... već sam se pokajala šta sam ih i ošišala
kebuica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 14:07   #786
Možda ih dosta diraš? Ja znam da se meni nevjerovatno maste kad ih puštam jer ih stalno mičem s lica. Ali nije ni to najgore. Fino ih smočiš, našamponiraš, ispereš i posušiš. Ja to znam masu puta napraviti nad lavaboom ako mi se ostatak kose ne zamasti.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 14:39   #787
a vjerojatno je to.. vjerojatno i još tome doprinos daju sredstva za skidanje šminke, mackanje kremama (iako su mi uvik špangice u kosi)...
i zadnji put kad sam ih ošišala, prije 3-4 godine, prala bi ih same nad lavandinom..moji doma su mi se smijali...
ali nema se smiju, bitno da su one čiste
hvala
kebuica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 20:52   #788
Ja ima šiške već 4-5 godina, i njih treba održavati ako želiš da ti uvijek budu lijepe. Ja ih isto često perem nad umivaonikom (skoro svaki dan, jedino ako ih peglom izravnam onda potraju 2-3 dana) nemaju ti se šta doma smijati, to ti je tako ako želiš da su uvijek lijepe
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 13:25   #789
Oboooožavam šiške, jedino je problem šta poludim kad mi dosade pa ih krenem puštati, faza dok narastu da mogu iza uha, ajme meni...
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:01   #790
ja isto imam šiške godinama
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:33   #791
Željela bi si konačno napraviti šiške, ali ne znam kojem frizeru da to povjerim (ZG)?
...budući da mi treba dobar savjet oko toga kakve šiške bi išle na moju kosu i lice
(...duljina, debljina, ravni rez ili slojevito, oblik razdjeljka između kose i šiški...)

možda da se prvo odlučim na sa strane šiške, duljina ispod očiju, pa onda eventualno odlučim za kraću varijantu?
Siennna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 19:27   #792
ja sam odrezala šiške na stranu, nešto kao na slici koju sam stavila koju stranicu prije i izdražala sam s njima preko čela punih 3 dana... jednostavno imam naviku prolaziti prstima kroz kosu i onda sve pokvarim
Sanai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 00:51   #793
Pozdrav svima, trebam savjet
Što mislite, da li bi mi stajale šiške ovog tipa:



Ili možda ove, na stranu?


Ovakva mi je sada kosa:


Hvala
ToxiclyStronger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:12   #794
nakon nekoliko godina bez šiški jako sam ih se zaželjela, ali nemam blage kakve bi odrezala...imala sam i ukoso i ravne rjeđe i ravne skroz guste do ispod obrva, zaobljeno rezane...nekako bi guste ravne, ali mi se čini kao da bi mi još više proširilo lice...evo slika, pomagajte slika je malo tamnija, uživo sam skroz bljedolika kosa mi je inače do struka, rezana ovalno...


017 by brbtch, on Flickr
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 20:18   #795
ja mislim da bi ti stajale ravne i guste jer imaš veliko čelo i mislim da ti lice nije široko....
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 18:54   #796
E,ovako.
Ja imam ravnu kosu,srednje dužine i naravno šiške.
Imam glavu srcolikog obilka,ali dugo čelo (ne previše),pa zbog toga stalno imam šiške,od malena.
Pošto mi stalno rastu,a ja ih moram skraćivati i nemam vremena da toliko često idem u frizerski salon.
Pa sam se usavršila da ih sama sebi osječem,ali ne ispadnu uvijek savršeno.
U početku me to mnogo nerviralo,ali sada je super.
Nekad ih osječem nakrivo,ali budee baš fazon. ^^

Naravno ako imate malo čelo ni slučajno ne pokušavajte da napravite šiške.
Ako imate čelo srednje dužine onda ih možete napraviti ali nek' budu duže i onda ih stavite na stranu.
Ako imate veliko čelo onda obavezno morate imati šiške i možete ih stalno sjeći onako kako želite.

Magirina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 20:12   #797
šiške - stručnjak Magirina

Stronger, mislim da bi ti bolje stajala prva varijanta, nego treća (ona plavuša) na tu dužinu kose. Te šiške na stranu bi ti možda izdužile lice i "poklopile" te nekako.

Brbtch i ja mislim da bi ti super stajale ravne šiške, ne one "predebele", ali definitivno gušće
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 21:03   #798
Imam ovalno lice, a čelo mi je osrednje visoko ( ni nisko ni visoko )... sada imam šiške na stranu, ali nakon ove teme nešto me vuće da ih odrežem onako ravno ali dulje...čak i da mi obrve pokriju, tako da ih mogu imati ravno i ustranu!
Inače nosim ekstenzije na clip on...
Nadam se da neću požaliti ...inaće ću se
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 21:11   #799
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
nakon nekoliko godina bez šiški jako sam ih se zaželjela, ali nemam blage kakve bi odrezala...imala sam i ukoso i ravne rjeđe i ravne skroz guste do ispod obrva, zaobljeno rezane...nekako bi guste ravne, ali mi se čini kao da bi mi još više proširilo lice...evo slika, pomagajte slika je malo tamnija, uživo sam skroz bljedolika kosa mi je inače do struka, rezana ovalno...


017 by brbtch, on Flickr
Šiške bi ti definitivno super stajale, ali ne prekratke,... Pusać


http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...w=1400&bih=859
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 13:17   #800



Meni je ovo definitivno najljepša ženska frizura. Uredno izgleda i jednostavno ju je održavat.... Danas idem napravit šiške i mislim da šiške mogu na svakoj curi/ženi lijepo izgledat
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.