Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2009., 11:31   #101
Quote:
TataNano kaže: Pogledaj post
607 - u prve tri godine 100 000 primjeraka...
Da vel satis isto slabo , par tisuća godišnje(zadnjih godina). No eto zanimljivo je usporedit odnose, vel satis francuska 1000 kom, cijela ostala zapadna europa 300 komada, znači samo 20% prodaje na cijelu zapadnu europu dok kod lagune naravno totalno drugačiji rezultati.
Francuska 35000 komada, ostala zapadna europa 60 tisuća , znači u zapadnoj europi se proda čak 200% više laguna nego u matičnoj zemlji koliko je tražena diljem europe. Ove godine je naravno podbacila prodaja i lagune i svih ostalih auta srednje klase, ne samo kod renaulta nego kod svih marki automobila, kriza je stegla i sada se drže još samo jeftiniji auti, tipa clio i megane, megane se čak prodaje ove godine više nego lani, jeftiniji twingo i koleos još jedini koji se prodaju bolje neg lani, normalno svi ostali skuplji auti u oštrom padu.
johny5 is offline  
Old 30.11.2009., 12:04   #102
Kupci Citroena C6 su baš oni pravi citroenaši. Tako da će i ta klasa Citroena uvijek imati kupce. Privrženost brandu. Ja recimo sad maštam o kupovini C5 jer imam C4. Kad se mi se realizira C5 onda ću maštati o C6. Možda negdje između uleti C4 picasso, ovisno o razvoju obitelji.
I tako to kod nas ide po redu... Ostale proizvođači nas ne zanimaju uopće. Pratimo samo modele koje Citroen plasira.
Jedino je šteta što Citroen malo pozornosti pridaje mreži svojih servisera i distributera. Tu zapošljavaju ljude koji ne shvaćaju našu odanost, ne razumiju nas. Još da taj segment poprave...
I da. PAd cijene Citroen modela me ne zabrinjava, naprotiv. Dostupniji su mi modeli stari par godina.
miroslav kadlec is offline  
Old 11.01.2010., 19:45   #103
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
Otkud tebi ideja da c5 i c6 imaju isti ovjes? c6 je već propao ak je to istina.
Novi C5 ima Hydractive 3+, a C6 ima Hydractive 4 ovjes. Nisu isti, iako je za nas obične smrtnike razlika gotovo neprimjetna...

Hydractive 4 u odnosu na Hydractive 3 ima bolje riješen ovjes stražnjeg dijela, pa je odobnost na stražnjoj klupi poboljšana (a kupci C6 su zamišljeni kao oni koji se voze na stražnjkoj klupi), dodatne kugle i trenutno mjeri stanje tako da se ne osjeti promjena stanja ovjesa.
__________________
Samo se ludjaci nadaju.

Ostali rade...

Zadnje uređivanje amiklic1 : 11.01.2010. at 19:55. Reason: ...
amiklic1 is offline  
Old 11.01.2010., 20:13   #104
Quote:
amiklic1 kaže: Pogledaj post
Novi C5 ima Hydractive 3+, a C6 ima Hydractive 4 ovjes. Nisu isti, iako je za nas obične smrtnike razlika gotovo neprimjetna...

Hydractive 4 u odnosu na Hydractive 3 ima bolje riješen ovjes stražnjeg dijela, pa je odobnost na stražnjoj klupi poboljšana (a kupci C6 su zamišljeni kao oni koji se voze na stražnjkoj klupi), dodatne kugle i trenutno mjeri stanje tako da se ne osjeti promjena stanja ovjesa.
Prava stvar no moj susjed ga se izdovoljio nakon 2 mjeseca.
Napravio je 16 tisuća km i sada uskoro preuzima r8, eh baš je lud, direktno sa hydractive 3 lik opali na auto sa gumama (30) profila, to je prijelaz.
Šalim se jasno, neće on sasvim napustiti c5, s c5 će i dalje krstariti na cesti, a s r8 se malo k... i obavljat neke poslove Ova banda ga tu počela zahebavat što vozi skroz citroena a oni frajeri voze porsche i s klase, pa će ih sad malo primiriti.
johny5 is offline  
Old 11.01.2010., 20:32   #105
ma ne triba slušat tu ekipu koja okolo govori.... ja svog evo isplatio, još dvi rate leasinga i gotovo... Godinu dana i eto ga. Vidiš, na 2-3 ili 4 godine moga san tako uzet bilo šta, od polovnog auta do Merca skoro pa bilo koje klase, al' uzeo sam ovo šta sam želio... Ima se para, al' Citro je nekako u srcu jer sam se već bezbroj puta osvjedočio šta je udobnost...

Imaš dvi vrste ljudi, jedni koji auto čiste iznutra češće nego izvana, jer se oni voze sjedeći unutra; drugi su oni koji stalno glancaju izvana, poliraju, felge, svašta nešto, a iznutra pepela od cigara di god oćeš...

Ne triba ni spominjat da je jednima važan osobni osjećaj, a drugima ono šta drugima prezentiraju (pa idu kupovat polovne dijelove u bosnu :-).

ja sam uvijek i oduvijek u prvoj skupini...

I još uvijek tvrdim da bih ovog svog opet kupio.
__________________
Samo se ludjaci nadaju.

Ostali rade...
amiklic1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.